Sub mody

 Osełka
 
Kompensator energetyczny
 
Mod pieszczotliwie zwany przez użytkowników "osełką" wytwarza na powierzchni omni-ostrza dodatkową warstwę molekuł pozostających w ciągłym ruchu. W dużym uproszczeniu, chmura taka działa na nie niczym kamień szlifierski na klasyczną broń białą. W ten sposób - chociaż i tak jest to narzędzie niezwykle wytrzymałe i niebezpieczne - ostrze zyskuje jeszcze bardziej zabójczą ostrość.   Dzięki zastosowaniu tej modyfikacji omni-klucz użytkownika w sposób pasywny zajmuje się procesem wzmożonej optymalizacji zużycia i produkcji energii w systemach pancerza. Efekt zoptymalizowano tak, by, nie zmniejszając zdolności ofensywnych, zredukować pobór mocy odnawiającego się generatora tarcz.

 + 20% do obrażeń w walce wręcz.

  30% do kosztu regeneracji tarcz.
 Zaawansowane sensory
   Precyzyjny aplikator
 
Zestaw szerokiej gamy sensorów pozwala na zbieranie szerokiej gamy informacji o otoczeniu. Modyfikacja ta bada okolicę na pod względem emisji cieplnej, fal dźwiękowych, promieniowania - w tym spektrum charakterystycznego dla pierwiastka zero, oraz zakłóceń typowych dla wzmożonej aktywności omni-kluczy. Dzięki temu możliwe jest nie tylko zlokalizowanie przeciwnika, lecz również zidentyfikowanie biotyków, techników i żołnierzy.   Specjalny moduł montowany w systemach omni-klucza precyzyjnie dobiera dawkowanie omni-żelu do zaistniałej sytuacji, pozwalając zwiększyć efektywność jego wykorzystania. Ze względu na ogólnogalatyczną standaryzację stosowanych porcji, potencjał modyfikacji wykorzystano do zwiększenia efektywności możliwych do przeprowadzenia napraw.
Pozwala uzyskać od Mistrza Gry szczegółowe informacje na temat rozmieszczenia i zróżnicowania klasowego przeciwników w okolicy.   + 10% do parametru "premia technologiczna" omni-klucza. 
Bet atbet365 Bingo and win.