LUDZIE

 

 Pancerz Cerberusa
 Image
 Ciężki pancerz Cerberusa, dostępny jedynie dla jego najlepszych agentów, przeznaczony jest do służby w ciężkich warunkach i w zamyśle ma konfrontacje z różnymi stworami. Wadą jest dość spora waga, co z czasem stało się też powodem do dumy żołnierzy Cerberusa, którzy chwalili się swoimi osiągnięciami bojowymi zdobytymi przy jego pomocy.
 +10% do zapasu amunicji
+10% do tarcz
+20% do pancerza
+10% do obrażeń dla broni

Pancerz idealny dla żołnierza.
 
Pancerz Inferno
Image
Skonstruowany specjalnie z myślą o polowych oficerach Cerberusa pancerz, pozwala na uważny monitoring procesów życiowych. Ponadto, posiada specjalne mikro-procesory, wspomagające umiejętności biotyczne użytkownika oraz jego moce związane z omni-kluczem. Rozwinięty egzoszkielet usprawnia mobilność żołnierza.
+30% do obrażeń od mocy
+30% skrócony czas ładowania mocy

Idealny dla Inżynierów i Adeptów
Pancerz Terminusa
Image
Pancerz pozwalający przetrwać nawet w najcięższych warunkach, ma własny, rozwinięty obieg tlenu, pozwalający długo pozostawać w nieprzyjaznym otoczeniu lub nawet przestrzeni kosmicznej. Specjalne mikro-procesory wspomagają niezbędne umiejętności bojowe, szczególnie walkę wręcz. Żołnierz w tym pancerzu może się przedrzeć nawet przez pilną ochronę i nie zostać wykrytym (niewidzialny dla sensorów)
+15% do obrażeń w walce wręcz
+30% do tarcz
+15% do zapasu amunicji

Idealny dla szturmowca
Pancerz Zbieraczy
Image
Ten niezwykle dziwny, ciut przerażający pancerz, to dzieło inżynierów Cerberusa, którzy zmajstrowali to dzięki przechwyconej technologii Zbieraczy. Jest on niezwykle elastyczny, zbudowany z organicznych materiałów, ma znaczący wpływ na ciało użytkownika i wspomaga jego zdrowie i regenerację, aczkolwiek włożenie czegoś takiego na siebie graniczy z wariactwem.
+20% do regeneracji tarcz
+20% do tarcz
+20% do pancerza

Idealny dla wszystkich klas frontowych
Pancerz Krwawych Smoków
Image
Pancerz dla kolekcjonerów - trudno nie dostrzec tu fascynacji... średniowieczną zbroją! Pierwotnie stworzony dla "Ziemskich Miejskich Igrzysk Bojowych", obecnie używany też przez najemników na polu walki. Mikroprocesory wspomagają biotyków i techników. Na pancerzu widnieje czerwone logo, przedstawiające smoka.
+10% skrócony czas ładowania mocy
+30% do obrażeń od mocy
+20% do tarcz

Idealny dla klas korzystających z mocy, z pewną dozą agresywności
Pancerz Rachmistrza
Image
Podobnie jak Pancerz Krawych Smoków, pancerz ten ma ścisły związek z Igrzyskami, występuje w nich jako jedna z form nagrody. Spotykany niesamowicie  rzadko... o interesującym wyglądzie - związanym z obecną modą na średniowiecze. Mikroprocesory wspomagają wszystkie zdolności bojowe użytkownika.
+10% do tarcz
+10% do pancerza
+10% do obrażeń od broni
+20% do obrażeń w walce wręcz

Idealny dla klas bojowych
N7 Obrońca
Image
Wariacja pancerza sił specjalnych N7 Przymierza. Oferuje znacznie lepszą ochronę, jest cięższy - przeznaczony do długiej walki w ciężkich warunkach, gdy nie można liczyć na wsparcie. Mikroprocesory wspomagają systemy bojowe. Zwiększa pojemność na pochłaniacze ciepła.
+10% do tarcz
+10% do pancerza
+10% do obrażeń od broni
+20% do zapasu amunicji

Idealny dla żołnierza
Bet atbet365 Bingo and win.