Wiadomo, że za wykonywanie eventów nasza postać wzbogaca się o kredyty, czyli galaktyczny środek płatniczy. Dzięki nim możemy zakupić interesujące nas przedmioty. Ale gdzie i na jakiej zasadzie to się odbywa?

Kiedy otrzymamy odpowiednią ilość kredytów po zakończeniu misji, mistrz gry dodaje tę liczbę do naszego profilu. Aby zakupić coś w sklepie, wybieramy interesujący nas temat ze sprzedającym. Przykładowo sklep "Pamiątki z Cytadeli" w okręgu Zakera w stolicy. Mamy tam przedstawione menu, dostępne w tym miejscu elementy oraz ich ceny. Piszemy posta fabularnego, w którym zawarta jest transakcja. Mistrzowie Gry posiadają te tematy "zasubskrybowane", co oznacza, że z momentem wysłania przez nas postu zostaną o tym powiadomieni. Możemy od razu dodać dany przedmiot do ekwipunku, natomiast po sprawdzeniu i zaakceptowaniu transakcji liczba kredytów zostanie odjęta od naszego konta.

Niezależnie od sposobu ich zdobycia - kredyty są po to żeby je wydawać. Jak szybko można się jednak przekonać, nie tylko zarabianie waluty może być kłopotliwe. Obserwując ogrom najrozmaitszych opcji, sklepów i produktów, szczególnie nowy na forum gracz może poczuć się nieco przytłoczony. Poniżej umieszczono więc opis tego gdzie czego szukać, tak by ułatwić dokonywanie swoich pierwszych zakupów.
Jak była przed chwilą mowa asortyment jest spory. Chcąc potwierdzić te słowa wystarczy wspomnieć, że wciąż można wybierać między typowymi produktami jak bronie i pancerze, ale od niedawna pojawiły się również dodatki. Należą do nich pochłaniacze ciepła, granaty, omni i medi żele, implanty, generatory tarcz oraz cała masa najrozmaitszych modów. Nawet chcąc nosić to wszystko ze sobą trzeba wydać ciężko zarobione kredyty na sam plecak, w którym można przechowywać nadmiar sprzętu.


Wszystkie sklepy to naturalnie tematy, w których gracze piszą swoje posty, jednocześnie dokonując transakcji zakupu lub sprzedaży. Oferowany asortyment oczywiście widoczny jest w pierwszej wiadomości. Znajdują się tam informacje o wszystkich dostępnych produktach oraz ich ceny. Oczywiście jeśli ktoś czuje się na siłach może spróbować potargować ze sprzedawcą, choć warto pamiętać, że nie jest to łatwe zadanie.


Ogólnie wszystkie punty sprzedaży dzielą się na trzy kategorie:

Pierwszą są sklepy oferujące wszelkiej maści uzbrojenie. To właśnie w nich można zaopatrzyć się w podstawowe wyposażenie, do których należą bronie, pancerze i wykorzystywane w nich ulepszenia. Oprócz tego w ich ofercie znajdą się również pochłaniacze ciepła, granaty, generatory tarcz i mody do omni-kluczy.
Drugą kategorię stanowią kliniki. Choć ciężko zakwalifikować ja do faktycznych "sklepów", tu również można wydać trochę kredytów na wzmocnienie postaci. Tym razem jednak dzięki szerokiej gamie implantów. Nie tylko biotycy, ale wirtualnie każda klasa może pozwolić sobie na wszczep, który poprawi ich wydajność w szerokim wachlarzu dziedzin - od korzystania z mocy, poprzez obsługę broni, a nawet na nauce czy dyplomacji kończąc.
Ostatnia kategoria, również sklepy, jest zdecydowanie najmniej bogata i zawiera w sobie tych kilka rozsianych po forum punktów, gdzie można zaopatrzyć się w przedmioty pozornie nie mające wpływu na wydajność bohaterów, ale posiadają swoją wartość fabularną. W sumie dlaczego odmawiać sobie możliwości relaksu przy nowiutkim vidzie z innymi graczami po ciężkiej walce w ledwie zakończonej sesji?

Dwie pierwsze grupy posiadają również przedmioty tak zwanego ogólnego zastosowania. Chodzi tu konkretnie o medi i omni żele oraz niezwykle ważny plecak.
O ile zastosowanie dwóch pierwszych jest dość oczywiste, o tyle ostatni wymaga objaśnienia. Każdy gracz zaczyna z jego pierwszym poziomem, który umożliwia mu korzystanie z jednej broni oraz zabranie ze sobą po pięć obu typów żeli. Prócz tego pojawiają się jednak dwa dodatkowe rozwinięcia, każde w cenie 50 000 kredytów. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to wręcz absurdalnie dużo, ale po pierwsze tego typu inwestycje dokonuje się tylko raz, by móc cieszyć się płynącymi z niej korzyściami przez resztę gry na forum. Każde rozwinięcie daje również możliwość korzystania z dodatkowej broni oraz zabrania na misje większej ilości żeli (7 na 2. poziomie i 10 na 3.). Nie trzeba chyba wspominać, że w znacznym stopniu zwiększa to szansę na przetrwanie?

Jak więc widać możliwości jest sporo i choć początkowo ilość potrafi być przytłaczająca, o tyle z biegiem czasu różnorodność dostępnego sprzętu może tylko cieszyć.

Bet atbet365 Bingo and win.