Mieszkania

Własne mieszkanie przysługuje za darmo każdemu od początku rozgrywki na Cytadeli, o ile KP postaci nie mówi inaczej (np. postać jest bezdomna). Możliwe jest posiadanie większej ich ilości, acz każde następne podlega kupnu. Ceny oferowanych lokum wahają się w zależności od jakości jego wykonania i wykończenia, metrażu, panoramy za oknem i usytuowania na planecie/stacji (dzielnica).
Im większy „własny kąt”, tym potencjalnie większe korzyści może on przynosić właścicielowi.

Specyfikacja mieszkania startowego:

- 1 pokój

- 1 pokój z aneksem kuchennym

- 1 łazienka

- przedpokój

Metraż: 40 m 2

Usytuowanie: obrzeża średnio-zamożnej lub biedna dzielnica

Panorama: nieciekawa (do określenia przez gracza)

Cena: za darmo od początku gry

Mieszkanie otrzymane na start można oczywiście sprzedać, ale tylko w wypadku wyrażenia chęci kupienia nowego. Po sprzedaży „startówki”, postać otrzymuje 75 tysięcy kredytów.

Rozbudowa o pomieszczenia specjalne


Poza standardowym wyposażeniem mieszkań istnieje opcja specjalistyczna, pozwalająca na umieszczenie w jednym z pokoi wybranego wyposażenia, przynoszącego określone profity:

Warsztat

Pozwala na konstrukcję broni i pancerzy (także z tzw. blueprintów), naprawę pancerza do 100% nie mając smykałki technicznej oraz na oczyszczanie i wzbogacanie surowców.

Pokój z kabiną leczniczą

Pozwala samodzielnie wszczepiać implanty i całkowicie uleczyć powierzchowne i średnio-poważne rany bez konieczności udawania się do szpitala.

Sala treningowa

Pozwala na nabywanie punktów umiejętności we własnym zakresie, niekoniecznie z interwencją Mistrza Gry. Każdy, dobrze i barwnie rozpisany trening nagradzany będzie punktami ułamkowymi, po których wypełnieniu, postać otrzyma dodatkowy punkt zdolności do wydania. Punkty zależne będą od jakości posta z treningiem.

Sklep

Pozwala na uniknięcie opłat wynikających z najmu lokum do własnego sklepu, aczkolwiek nie eliminuje pozostałych z nich.

Pomieszczenie specjalne w mieszkaniu startowym nie jest w żaden sposób opłacane. Zmienia się to jednak przy większych stancjach, gdzie za każde wyposażenie do następnego pokoju należy zapłacić 10 tysięcy kredytów.
! Należy pamiętać, że w co najmniej jednym z pomieszczeń musi znajdować się sypialnia.
! Nowe oferty w kategorii nieruchomości pojawiać będą się co jakiś czas w extranecie, czekając na potencjalnego kupca.

Bet atbet365 Bingo and win.