Extranet

Extranet to morze informacji na istną masę tematów, w związku z czym nawet ktoś, kto teoretycznie jest niczym szara mysz, jest w stanie zabłysnąć po wpisaniu jego danych do wyszukiwarki. Także tutaj znajdziesz informacje na różne tematy o społeczności galaktycznej.

 • TradeNet
  TradeNet to extranetowa giełda, umożliwiająca zdalny handel między graczami - kupowanie, sprzedawanie bądź wystawianie na aukcji swoich przedmiotów. Często również nadarzają się okazje na zdobycie unikalnych przedmiotów od anonimowych sprzedawców, lecz kto wie, czy można im ufać?
  Avatar użytkownika
  Re: Zestaw - świąteczna okazja.
  27 gru 2015, o 12:44
  Hawk
  Zobacz najnowszy post
 • Arc Real Estates
  Jedna z największych, ogólnogalaktycznych spółek zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami na niezliczonej liczbie planet i stacji nosi właśnie miano Arc - posiada także własny portal ekstranetowy, pozwalający jej na okazanie swojej oferty większej liczbie potencjalnych nabywców i prężniejsze działania na rynku nieruchomości.
  Avatar użytkownika
  Oferta - Palaven
  25 lut 2015, o 16:04
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
 • Galactic Stock Market
  Galactic Stock Market (w skrócie GSM) jest extranetową platformą giełdową, za pośrednictwem której można nabywać lub sprzedawać posiadane akcje konkretnych firm w celach zarobkowych.
  Avatar użytkownika
  Re: Galactic Stock Market
  28 kwi 2016, o 18:22
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
Nie masz uprawnień do przeglądania wątków w tym dziale.

Zaloguj  •  Zarejestruj

 

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość