Wiadomości galaktyczne

To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

 • Galactic Network
  Galactic Network to najstarsza, rzetelna stacja nadająca wiadomości niezrzeszona ani nie finansowana w żadnym jej okresie przez rządy lub prywatne organizacje. Posiadająca wiele kanałów, na tym określonym jako "ogólny" często podaje krótkie informacje "z ostatnich minut", kiedy do przekazywania tematycznych artykułów posługuje się pozostałymi programami. Wśród nich najpopularniejsze są GN Biznes i GN Explorer.
  Avatar użytkownika
  Lyesia: Masowe wymieranie turian
  12 lip 2016, o 22:13
  Wiadomości Galaktyczne
  Zobacz najnowszy post
 • ANN
  Sień Informacyjna Przymierza (Alliance News Network, ANN) to jedna z najpopularniejszych organizacji informacyjnych w całej galaktyce. Z początku utrzymywana była tylko dzięki oglądalności na Ziemi, jednakże szybko rozszerzyła swoją działalność, jako jedna z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych stacji.
  Avatar użytkownika
  [Wiadomości lokalne] Trup w jeziorze Montrose
  25 maja 2016, o 17:41
  Wiadomości Galaktyczne
  Zobacz najnowszy post
 • United Channel
  United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.
  Avatar użytkownika
  Re: Kompromitacja Biotic Sirens
  23 sty 2016, o 19:58
  Vex
  Zobacz najnowszy post
Nie masz uprawnień do przeglądania wątków w tym dziale.

Zaloguj  •  Zarejestruj

 

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość