Extranet to morze informacji na istną masę tematów, w związku z czym nawet ktoś, kto teoretycznie jest niczym szara mysz, jest w stanie zabłysnąć po wpisaniu jego danych do wyszukiwarki. Także tutaj znajdziesz informacje na różne tematy o społeczności galaktycznej.

Extranet - z czym to się je?

29 maja 2012, o 22:34

Extranet to skupisko wszelakich informacji na temat postaci, jej statku czy wydarzeń z nią związanych. To właśnie tutaj możesz puścić wodze fantazji na wiele tematów - począwszy od szczegółowego opisania środku transportu, jakim podróżuje, w subforum Środki transportu, poprzez wypełnianie kart postaci pobocznych, związanych z naszym bohaterem, w dziale Karty NPC, kończąc na informacjach o samej postaci w Informacjach na temat postaci.

W przypadku wiadomości na temat naszej postaci, przysługuje nam jeden temat z nią związany. Tam możemy umieszczać je w naprawdę różnej formie. Przykładowo, mogą to być videologi lub audiologi (forma pamiętnika, wspomnień postaci), wywiady, które kiedyś zostały z nią przeprowadzone na antenie, czy zwykłe artykuły na temat wydarzeń, w których uczestniczyła, lub dotyczące jej samej. To zależy już tylko i wyłącznie od was!

Karty NPC nie posiadają swojego ogólnego wzoru - forma przedstawienia postaci pobocznej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz stworzyć kartę na bazie tej oryginalnej, przeznaczonej dla Twojej postaci, lub wymyślić całkiem inną koncepcję. I tutaj staramy się ograniczyć liczbę tematów do jednego. Wyjątek stanowić mogą "krewni" oraz "załoga statku X", gdyż wiadomo, że są to odrębne tematy.

Środki transportu to dział, w którym wymagamy jak największej ilości informacji o budowie i historii statku, a także jego silnych i słabych stronach. Można tam także umieścić spis załogi czy zdjęcia prezentujące jego wygląd.
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2103
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Extranet

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość