Baza danych to dział, do którego wklejamy nasze karty postaci z tym, że w tym przypadku jesteśmy w stanie je dowolnie zmieniać, aktualizować i dopisywać w historii z biegiem czasu nowe wydarzenia.

Ahri'Zhao nar Tesleya

2 cze 2012, o 22:49

Miano: Ahri’Zhao nar Tesleya
Wiek: Urodzona 2.07.2162 rachuby Przymierza, 24 lata
Rasa: Quarianie
Płeć: Kobieta
Specjalizacja: Inżynier
Przynależność: Społeczność galaktyczna
Zawód: MedykAparycja:
Doktor Zhao, stanąwszy w tłumie Quarian, zdecydowanie się z niego wyróżnia. Na potrzeby prowadzonych przez siebie badań dokonała w swoim fioletowym kombinezonie wielu znaczących modyfikacji. Zdolności diagnostyczne, których potrzebowała, udało się jej uzyskać kosztem wprowadzenia elementów podatnych na uszkodzenia. Nie są one jednak połączone z podstawowymi systemami podtrzymywania życia i kontroli środowiska wewnętrznego, by nie wystawiać swego życia na szwank w tak oczywisty sposób.
Hełm jako jedyny uchował się od drastycznych przemian. Okryty kapturem z purpurowego materiału, z praktycznie nieprzeźroczystym szkłem. Ahri przymocowała doń jedynie parę kolczyków, w ramach fascynacji biżuterią, jaką przeżyła po pierwszym kontakcie z kulturą innych ras.
Poniżej szyi zaczynają się pierwsze duże zmiany. Klatka piersiowa jest początkiem lub końcem wielu przewodów i rurek. Dioda nad mostkiem świeci spokojnym błękitem, dopóki Quarianka pozostaje przytomna. W przeciwnym razie pulsuje ostrzegawczą czerwienią. Plecak, nad którego miniaturyzacją doktor Zhao systematycznie pracuje, poddaje analizie trafiające do niego dane i substancje. Obecnie ma już całkiem sensowne wymiary, które nie utrudniają codziennego funkcjonowania.
Na nadgarstkach Ahri nosi kilka złotych bransoletek. Z żyły na przedramieniu specjalny aparat pobiera cyklicznie krew. Omni-klucz trzyma na lewej ręce.
U pasa kolejny mechanizm diagnostyczny zbiera dane, przy okazji ochraniając okolice intymne pani doktor. Kilka rurek wędruje z niego do plecaka. Białe, pikowane spodnie służą w miarę konieczności za brudnopis. Buty zyskały na palcach masywne okucia, których jedynym medycznym zastosowaniem jest uniemożliwienie uderzenia się o szafkę.

Osobowość:
Ahri jest bardzo uprzejma i kulturalna. Postępuje zgonie z wpojoną jej etyką. Uważa, by nikogo nie zrazić do siebie w pierwszym kontakcie. Otwarta, szczera, unika kłamstwa oraz niedomówień. Gdy myśli o kimś źle, to mu to mówi, choć nie zdarza się to często. Chętnie pomaga innym. Czuje się mocno związana z otaczającymi ją osobami, zwłaszcza przebywając na pokładzie.
Elokwentna, zdolna dyplomatka. Stroni od przemocy, którą uważa środek ostateczny. Broni swojego zdania, jeśli tylko potrafi je uargumentować. Posiada ogromną wiedzę medyczną w zakresie organizmów prawoskrętnie białkowych. O pozostałych rasach wie już wystarczająco dużo, by zapewnić im opiekę medyczną. Jak przystało na Quariankę, zna się również na mechanice statków kosmicznych.
Przeciwniczka sztucznych inteligencji. Exodus swojej rasy uważa za błąd, ponieważ w ogóle nie należało tworzyć Gethów. Jej zdaniem nie należy się wyręczać w codziennej pracy automatami. Ze względu na swoją pokojową naturę przeszła jednak do porządku dziennego nad służbą na pokładzie statku z zainstalowaną SI. Powoli zaczyna się do niej przyzwyczajać.

Historia:
Urodzona na okręcie ciężkiej floty, Tesleya. Córka członka milicji i głównej technik pokładowej. Okres dorastania nie pozostawił po sobie godnych odnotowania faktów. Stosunkowo szybko zainteresowała się medycyną. Zbliżając się do pielgrzymki rozpoczęła praktyki w stacji medycznej na rodzimym statku, nie zdążyła ich jednak ukończyć. Flotyllę opuściła z jasno określonym celem – wrócić z wynikami badań, które pozwolą poprawić odporność quariańskich organizmów na czynniki zewnętrzne.
Po trzynastu miesiącach pracy w wielu systemach, gdzie zbiera próbki i materiały, eksperymentując głównie na sobie, przybyła na Cytadelę. Nie była w stanie opracować nowych wyników bez pomocy i odpowiedniego sprzętu. Miała nadzieję otworzyć klinikę, która zapewniłaby opiekę członkom jej rasy, niekoniecznie lubianym w stolicy galaktyki. Jej plany ugięły się jednak pod wpływem spotkania, które zaszło już kilka godzin po zjawieniu się na stacji.
Była świadkiem sprzeczki między Silyen "Tyris" Cervinis a kapitanem dokującego na Cytadeli statku. Ahri postanowiła pomóc lekko poturbowanej kobiecie. Ta odwdzięczyła się krótką wycieczką po okolicy, którą musiały niespodziewanie przerwać. W bójce Silyen doznała obrażeń wewnętrznych, które po kilku godzinach od zajścia pozbawiły ją przytomności. Trafiła do szpitala, gdzie była operowana. Doktor Zhao została przy niej, dzięki czemu załapała się na kolejne niezwykłe spotkanie. Klinikę medyczną odwiedziło Widmo Rady, Vanessa Chrisso, która pokłóciwszy się ze swoim pilotem, spróbowała znaleźć nowego na oddziale. Tyris doskonale nadawała się na to stanowisko. Na pokład statku Widma, Orionis, dostały się obie. Quarianka dostała zezwolenie i wsparcie dla swoich badań, pod warunkiem, że podda się szkoleniu na pełnoprawnego medyka pokładowego. Szybko się ucząc, awansowała nawet na stanowisko szefa stacji medycznej.
Od pół roku służy pod agentką Rady Cytadeli. Zżyła się z załogą, ale nigdy nie zapomni o Wędrownej Flocie, gdzie wróci, gdy jej badania wydadzą plon. Ich końca wciąż jednak nie widać…Ekwipunek:
- Ciężki pistolet M-3 Predator - Kontrola Bezpieczeństwa Elanus
- Quariański omni-klucz
Środek transportu:
Służy na pokładzie statku Orionis Cruiser, należącego do ludzkiego widma Vanessy 'Mist' Irene Chorisso.
Dodatkowe informacje:
- Zbiera modele statków, głównie takich, jakie można dostrzec we Flotylli
- Wie bardzo dużo na temat organizmów dekstro-proteinowych
- Poza medycyną interesuje się również nowinkami technicznymi oraz sytuacją Quarian w przestrzeni Rady.
- Ze wszystkich obcych kultur, które poznała, najbardziej zafascynowała ją ludzka
- Stroni od alkoholu
ObrazekObrazek

GG: 21021010

Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.

~ Mordin SolusBonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:
Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Ahri’Zhao vas Orionis

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 11:28
Lokalizacja: Miasto Łódź
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Powrót do Baza danych

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości