Wszelkie informacje z extranetu, jakie mogły wycieknąć na temat waszej postaci. Możecie wkleić tutaj pamiętnik, audio/videolog, artykuły prasowe lub zwykłe plotki i opinie uzyskane od osób trzecich.

Blogi, Konspiracja, Teorie Spiskowe

15 wrz 2012, o 20:26

Kodowany wpis na blogu oznakowanym, jako Wolny Extranet

Wiele osób może w to nie wierzyć, a jeszcze inni wezmą to za teorie spiskowe, ale Przymierze jest inwigilowane przez Cerberusa. Nie wiadomo jak głęboko sięga to wszystko, ale Cerberus ma swoich agentów prawie wszędzie. Każdy może nim być, od człowieka sprzątającego kible, aż po dowódcę okrętu. Samo Przymierze milczy na ten temat i zdaje się bagatelizować sprawę, ale czy to wystarczy, by problem zniknął? Na moje nie i nie zniknie sam problem, do póty pozwoli się obcym szpiegom inwigilować ludzkie struktury rządowe i militarne. Zwracam się więc do Przymierza, o ile ktokolwiek z nich to przeczyta: nie pozwólcie na to, by Cerberus mógł się swobodnie poruszać na waszym podwórku. Nie pozwólcie im na to.

Gal Anonim
ObrazekObrazek

Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss

Avatar użytkownika
 
Posty: 861
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 10:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medale: 5
Determinacja (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) To tylko draśnięcie! (1) Order Darwina (1)

Re: Blogi, Konspiracja, Teorie Spiskowe

10 paź 2012, o 22:49

Kodowany wpis na Konspiracja.net

Zaraz napiszę tutaj nazwę pewnego statku, a u połowy z was pojawi się szyderczy uśmiech. Pandora.
Mityczny statek, który od ponad ćwierć wieku nie zawitał do żadnego portu, a jednak hula co niemiara po Układach Terminusa. Ktoś z was, drodzy czytelnicy, powiedziałby, że wszystkie te opowiastki, które się wydarzyły, to bujdy i wymyślono je, dla niepokornych obywateli. Matki straszą nią dzieci, by były grzeczne i mówią: "Zachowuj się, bo na orbicie pojawi się Pandora i potwory z niej, zabiorą ciebie na statek."
Otóż nie, wcale tak nie jest. Pandora jest jak najbardziej prawdziwa, a na potwierdzenie tych słów, załączam Vid nagrany przez jednego z marynarzy Przymierza, który nie chciał, bym podawał jego nazwisko i statek, na którym służy.

<Poniżej jest plik video, bez dźwięku. Nagrano na nim bakburtę dużej jednostki i zadrapany, ale wciąż widoczny na kadłubie napis DSE Pandora. Ponadto zrobiono zbliżenia na rufę i niektóre sekcje, które w zależności od miejsca, to wyglądały dobrze, kiepsko i fatalnie. Gdzieniegdzie widać było ślady po czymś, co mogło wyglądać na korozję, a w innym miejscach, na być może ślady po długotrwałym przebywaniu w pobliżu silnych źródeł promieniowania. Później materiał się urywa>

To nagranie zostało zrobione dwa miesiące temu. Nie zdradzono mi, jak i dlaczego jednostka Przymierza znalazła się tak blisko Pandory. Nie wiem też, w jakim systemie przebywały oba statki, ale na mnie ten vid zrobił wrażenie. Niektórzy pewnie zaczną się doszukiwać oznak sfałszowania nagrania, ale ręczę za jego prawdziwość.
Gdyby znalazły się osoby kwestionujące w ogóle istnienie jednostki DSE Pandora, to przypominam, że Przymierze wydało swoim statkom oficjalny zakaz wchodzenia w interakcję z Pandorą, a podobno też polecono to innym rządom.
Chyba żaden z kapitanów statków, nie boi się tak bardzo piratów, jak spotkania z tym współczesnym okrętem widmo.

Zaspany
ObrazekObrazek

Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss

Avatar użytkownika
 
Posty: 861
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 10:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medale: 5
Determinacja (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) To tylko draśnięcie! (1) Order Darwina (1)

Re: Blogi, Konspiracja, Teorie Spiskowe

11 mar 2013, o 00:54

[Plik, który pojawił się jednocześnie na wielu różnych portalach społecznościowych i forach. Źródło jego wysyłania wytropiono do jednej z niszowych kawiarenek extranetowych w Shin Akibie, okręg Zakera. Jest związany z audycją ANN.]

"ANN I PRZYMIERZE KŁAMIĄ

Wielu z Was miało dzisiaj okazję obejrzeć lub wysłuchać wieczornych wiadomości serwisu ANN, w którym podano informację o pirackim ataku na stację orbitalną korporacji FutureTech. Wesoła spikerka przekazała Wam informację, że flota patrolowa Przymierza, mimo wczesnego i sprawnego przybycia, nie zdołała ująć piratów, lecz w tej sprawie podejmowane są stanowcze kroki.

TO JEST KŁAMSTWO.

STACJI NIE ZAATAKOWALI PIRACI.

<W tym miejscu załączone jest coś, co wygląda na nagranie wideo z czyjegoś hełmu. Osoba nosząca hełm wyciąga przed siebie rękę uzbrojoną w pistolet M-6 Kat, przystawiając ją do głowy komuś odwróconemu do niej plecami. Pojmany człowiek ma na sobie biało-złotawy pancerz. "Kim do cholery jesteście? Wiem, że szukacie tutaj Silvy-Taylor. Dlaczego?", pyta właściciel hełmu, jednak głos wydaje się być zniekształcony, jakby nadawca nie chciał być rozponany. Trzymany pod lufą żołnierz odpowiada: "Cerberus. Coś ci to mówi? Już przed nami nie zwiejesz. Napsułeś za dużo krwi, ciołku. A Taylor jest potrzebna". Nagranie kończy się.>

Wiem, że to nie jest jedyna informacja o Cerberusie, która krąży po extranecie.

CERBERUS JEST PRAWDZIWY.

Przez niego na tej stacji zginęli ludzie. Miejcie się na baczności.

Dotrę do sedna tej sprawy. PRAWDA PRZYJDZIE Z LAWINĄ.

Podpisano: Tuurngaq"
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Daniel Frost

Avatar użytkownika
 
Posty: 640
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 15:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810
Medale: 4
Rekrut (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1)


Powrót do Informacje na temat postaci

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość