Informacje na temat rodziny, członków załogi czy też bliskich postaci, którzy mogą mieć wpływ na jej rozgrywkę, lub też biorą w niej czynny udział sterowani przez samego gracza lub Mistrza Gry.

Stacja badawcza Mnemosyne

26 maja 2013, o 17:31

W BUDOWIE

AKTA OSOBOWE
stacja badawcza Mnemosyne


Stacja badawcza Mnemosyne to placówka badawczo-szkoleniowa wojsk Przymierza. Stawiając nacisk na pełne przeszkolenie techniczne oraz dodatkowe ćwiczenia z tematyki inwigilacji i dywersji, jest matecznikiem taktycznych grup uderzeniowych i pojedynczych jednostek wsparcia technicznego. Odbywające się tam szkolenia mają charakter zamknięty - ich uczestnicy opuszczają stację wyłącznie w ramach oficjalnych wyjazdów ćwiczeniowych. Przepustki zakwalifikowanych na Mnemosyne żołnierzy ulegają także okresowemu zawieszeniu, które uchylone być może jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach.
Działalność badawcza Mnemosyne skupia się zarówno na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych do już istniejącego wyposażenia wojskowego (takiego jak broń czy opancerzenie, jak również, w większej skali, pojazdy lądowe i powietrzne), jak też na objętych klauzulą tajności badaniach specjalnych. Jednym z nich jest "Cyborg" - szeroko zakrojony projekt skupiający się na badaniu możliwych usprawnień ciał żołnierzy. W ramach "Cyborga" wyselekcjonowane jednostki poddaje się zabiegom modyfikacji ich fizjonomii poprzez odpowiednio dobrane szczepy bądź większe moduły biotechnologiczne. Uczestnicy projektu poddawani są następnie okresowym badaniom sprawdzającym ich skuteczność oraz reakcje organizmu na obcy element. Oficjalnie nie podaje się wartości żołnierzy z projektu, są oni jednak starannie wycenieni, a uzyskane w ten sposób sumy - spisane w zestawieniu załączonym do dokumentacji badań.


KOMANDOR
imię i nazwisko ZAMIR ALTHERRA | data i miejsce ur. 22.03.2133 r., LONDYN [WIELKA BRYTANIA]
klasa ŻOŁNIERZ | stanowisko KOMENDANT STACJI

Zamir Altherra jest jednym z tych, którzy nigdy nie staną się bohaterami narodowymi - a jeśli już do tego dojdzie, to przez zwykły przypadek. To typowy cwaniaczek z angielskiej ulicy, który umiejąc zawalczyć o swoje i mając przy tym trochę szczęścia dochrapał się stanowiska. Przez pewien czas służąc na pokładzie Moskwy, jednego z krążowników Przymierza, ostatecznie dostał przydział na placówkę naukową Mnemosyne, gdzie spożytkować miał swe wrodzone zdolności przywódcze i logistyczne. Początkowo przejmując stanowisko koordynatora pomocniczego stacji, ledwie po roku swej obecności sięgnął najwyższego etatu, tym samym otwierając okres najszybszego rozwoju placówki. Biurokrację pozostawiając swym zaufanym, sam stał się łowcą talentów i odważnym reformatorem. Bardzo swobodnie podchodząc do wytycznych uzyskanych od dowództwa, stał się inicjatorem wielu odważnych, często kontrowersyjnych projektów. Jednym z nich był Cyborg, docelowo mający posłużyć całkowitemu zintegrowaniu biologicznego układu nerwowego z technicznymi wszczepami.

PORUCZNIK
imię i nazwisko ADAM TREDEGAR | data i miejsce ur. 03.11.2144 r., CONSTANT [EDEN PRIME]
klasa INŻYNIER | stanowisko GŁÓWNY BIOTECHNOLOG

x
x
x
x
x
x


PORUCZNIK
imię i nazwisko VINCE CADOGAN | data i miejsce ur. 12.05.2158 r., CYTADELA
klasa SZPIEG | stanowisko UCZESTNIK SZKOLENIA ORAZ PROJEKTU CYBORG

Cadogan jest jednym z odbywających specjalne przeszkolenie na Mnemosyne, wyznaczonym do niego po pięciu latach regularnej służby na pokładzie Moskwy. Jest jednym z dzieci Altherry, jak zwykło określać się tych, których na stację ściągnął sam jej koordynator. To także za jego wstawiennictwem ledwie po roku obecności na placówce Vince wciągnięty został do projektu Cyborg, w ramach którego stopniowo rozbudowywano jego układ nerwowy. W obecnej chwili liczne implanty - wpływające między innymi na przewodzenie impulsów nerwowych (przyspieszenie komunikacji poskutkowało poszerzoną percepcją i zwiększonym refleksem) - sprawiają, że jest jednym z najdroższych żołnierzy pod sztandarem projektu. Oczywiście, jego faktyczna wartość nie jest ujawniona - sam Cyborg obłożony jest klauzulą tajności i podobnie jest też z jego uczestnikami.
Obecnie rozważa się zakończenie jego szkolenia i przeniesienie ponownie do regularnej służby. W oczekiwaniu na podjęcie decyzji w tej sprawie, Cadogan przebywa na Cytadeli, pozostając tam pod stałym nadzorem przydzielonego mu lekarza Przymierza. Pod jego skrzydłami Vince poddawany jest terapii mającej zredukować efekty uboczne wynikające z okresowo występujących niezgodności między implantami a układem nerwowym (objawiających się bólami głowy i trudnościami z koncentracją).
Prywatnie jest jedynym przyjacielem Rebeki, znoszącym wszelkie jej dziwactwa i humory.

DOKTOR
imię i nazwisko LENA VORONTSOVA | data i miejsce ur. 19.06.2152 r., CYTADELA
klasa STRAŻNIK | stanowisko LEKARZ

x
x
x
x
x
x
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC GG 1317043

ObrazekObrazek

+ 35% do obrażeń od mocy technologicznych
- 10% kosztu użycia mocy technologicznych
+ 10% do obrażeń w walce wrecz
75% szans na powalenie przy ataku omni-ostrzem
+ 15% do obrażeń przeciw pancerzom, 25 cm penetracji
+ 40% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 30% premii technologicznej


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Rebecca Dagan

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 497
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 19:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Chorąży Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 18.190
Medale: 3
Determinacja (1) Medal za długą służbę (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Karty NPC

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość