Informacje na temat rodziny, członków załogi czy też bliskich postaci, którzy mogą mieć wpływ na jej rozgrywkę, lub też biorą w niej czynny udział sterowani przez samego gracza lub Mistrza Gry.

NPC - A-yeon

23 wrz 2018, o 16:50

Eun-ah Jung [#BFBFBF]
Data ur.: 09.07.2145
Matka A-yeon, poważana w kręgach cywilny psycholog policyjny. Służbowo jak i prywatnie kobieta bardzo ambitna, obowiązkowa i sumienna, czego nie omieszkała przelewać sukcesywnie na córkę. Przez trudne cechy charakteru ciężko jest jej nawiązywać długodystansowe związki czy przyjaźnie, aczkolwiek w pracy radzi sobie nienagannie, dając z siebie – można by powiedzieć – niekiedy nawet więcej niż sto procent. Mimo dość surowego, czasem może wręcz spartańskiego podejścia do swojej latorośli, kocha ją i na swój własny sposób bardzo o nią dba, choć zdarza jej się wybuchnąć i zrobić lub powiedzieć za dużo.

Obrazek

Oh-seong Kang [#800000]
Data ur.: 05.04.2159
Klasa: inżynier
Kuzyn A-yeon, choć tak naprawdę kłamstwem byłoby tak suche stwierdzenie opisujące ich relację, bo w życiu codziennym zachowuje się bardziej jak jej starszy brat. Przynajmniej zachowywał do czasu gdy mieszkał w Seulu, bo z dniem zakończenia studiów i wyjazdu do Japonii za sprawą pracy w korporacji ich kontakt zmuszony był ograniczyć się w przeważającej części do extranetu. Oboje bardzo sobie jednak cenią te sporadyczne spotkania na żywo, gdy Oh-seong przyjeżdża w odwiedziny w ramach urlopu.
Niedoświadczająca w domu zbyt wiele czułości, ale za to od dziecka spędzająca mnóstwo czasu właśnie z nim, w sporej mierze dzięki niemu A-yeon wyrosła na taką, jaka jest teraz; jawi się on bowiem jako mężczyzna bardzo ciepły, zrównoważony i ujmujący, a przy tym dość na pierwszy rzut oka tajemniczy.

Obrazek

Tae-won Kim [#FFBF80]
Data ur.: 22.08.2168
Klasa: żołnierz
Mimo jedynie roku różnicy między A-yeon i Tae-wonem, ludzie ci bardzo się różnią w podejściu do świata, a najwłaściwszym określeniem na niego byłoby „typowy nastolatek”, bo przez przeważającą ilość czasu tak się właśnie zachowuje. Nie stroni od zabaw i uciech życia odpowiadających swojemu wiekowi, choć tak naprawdę gdy chce, potrafi „wydorośleć” dosłownie w ułamku sekundy, co może sugerować, że jakoś wpływa na niego otoczenie. Poznany bliżej sporo zyskuje, okazuje się serdecznym i wesołym człowiekiem, przy tym bardzo wrażliwym i opiekuńczym. A-yeon poznał w szkole średniej, na jednym z przedstawień nad którym oboje pracowali i brali udział, praktycznie od razu też się nią zauroczył i prawie do końca jej nauki to ukrywał. Mimo rozdzielenia, wciąż utrzymują ze sobą kontakt, a uczucie chłopaka nie wygasło.
ObrazekObrazek
A-yeon Jung

Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 cze 2018, o 16:22
Wiek: 19
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Studentka
Kredyty: 20.000

Powrót do Karty NPC

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość