Informacje na temat rodziny, członków załogi czy też bliskich postaci, którzy mogą mieć wpływ na jej rozgrywkę, lub też biorą w niej czynny udział sterowani przez samego gracza lub Mistrza Gry.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12093
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Przymierze - linia B

10 maja 2018, o 16:02

Obrazek
PRZYMIERZE - LINIA B
Linia B ma 4 poziomy, które dają dowództwu wymiar tego, do jak ryzykownych operacji można wykorzystać danego żołnierza. Wraz ze wzrostem poziomu, rzecz jasna, rośnie ryzykowność przeciętnej misji. B1 oznacza infiltracje, porwania i czasem przechwytywanie proteańskiej technologii, zaś najwyższy, B4, obejmuje delikatne działania, takie jak zamachy stanu, sfingowane ataki terrorystyczne i misje potencjalnie samobójcze. Wśród żołnierzy B krąży ponury żart, iż ci z nich, którzy stają się zbyt niewygodni dla Przymierza, otrzymują awans do B5 – innymi słowy, zostają wyeliminowani przez własne szefostwo.
Według niepotwierdzonych pogłosek wśród żołnierzy Przymierza, Cerberus zaczynał jako jedna z komórek operacyjnych linii B.

≫ więcej w extranecie.


Obrazek
AKTAB/2/214
MIANOScott Kevin Bryant
URODZONY28/07/2153
WBrighton, Wielka Brytania
PŁEĆMężczyzna
ROK POBORU2171
TRANSFER2183
POPRZEDNIOżołnierz linii E
STOPIEŃB2
STATUSZmarły
ROK ZGONU2186
OPINIA PSYCHOLOGA:
Badanie z dnia 14/02/2183/Prowadzący: dr Rogers

A.ROGERS: Scott, zacznijmy proszę. Usiądź.
(odgłos przesuwania krzesła)
A. ROGERS: Mam dla ciebie zestaw kilku obrazków. Chciałbym, żebyś powiedział mi co widzisz na każdym z nich.
S. BRYANT: Cholera, test Rorschara? Nie wyjebali tego z wojska sto lat temu?
A. ROGERS: Wyniki badań nie są same w sobie wyznacznikiem, ale niektórzy z nas uznają je za pomocne w ustaleniu profilu psychologicznego poszczególnych jednostek.
S. BRYANT: Aha.
A. ROGERS: Zacznijmy od czegoś prostego.
(Arkusz 1. Czas reakcji: średni. Badający obraca arkusz o 90 stopni.)
S. BRYANT: Statek na wodzie.
A. ROGERS: Jakiego rodzaju statek?
S. BRYANT: Może pancernik. Wojskowy. To źle?
A. ROGERS: Nie martw się o to. Nie ma złych odpowiedzi, nie możesz tego testu oblać.
(Statek wojenny jest odpowiedzią negatywną. Sugeruje broń, walkę i wojnę. Może świadczyć o frustracji badanego, wzmożonej agresji. Ukazuje bogatą wyobraźnię, ale też egocentryczną naturę ze skłonnością do przewartościowania swoich możliwości.)
A. ROGERS: Następny. Powiedz mi, co widzisz?
(Arkusz 2. Czas reakcji: długi)
S. BRYANT: Krew.
A. ROGERS: Mhm.
S. BRYANT: Dwie postaci. Walczące ze sobą. Stąd krew.
(Standardową odpowiedzią na to pytanie jest ukazanie dwóch postaci kobiecych, lub męskich, stojących naprzeciw siebie. Badający zwrócił najpierw uwagę na czerwone plamy na arkuszu, przez które para osób przedstawiona w centrum skojarzyła mu się z przemocą. Tak jak poprzednia odpowiedź, sugeruje skłonność do agresji.)
(Arkusz 3. Czas reakcji: krótki)
S. BRYANT: Dwie postaci, znowu.
A. ROGERS: Potrafisz zidentyfikować jakiej są płci?
S. BRYANT: Na moje wyglądają na ujebaną tuszem kartkę.
A. ROGERS: Spróbuj zgadnąć.
S. BRYANT: Mężczyźni.
(Badający miał najmniej problemów z tą kartką i jego odpowiedź nie jest odchylona od normy. Wskazuje na pewność seksualną i brak problemów na tym polu.)
A. ROGERS: A tutaj?
(Arkusz 4. Czas reakcji: średni.)
S. BRYANT: Nie wiem.
A. ROGERS: Przyjrzyj się. Pamiętaj, nie ma złych odpowiedzi.
S. BRYANT: Potwór. Smok, może dziwny pies.
(Odpowiedź zgadza się ze znajdującymi się w aktach badającego przejawami buntu i sprzeciwu wobec autorytetów narzuconych mu przez wojsko.)
S. BRYANT: Ile jeszcze tego jest?
A. ROGERS: Niewiele. Zaraz skończymy.

OCENA WYNIKÓW/REKRUTACJA DO E:
Przeniesienie do oddziałów E 17/08/2178/ raport majora Hicks
Podporucznik Bryant ukończył akademię wojskową w szybkim tempie i nie sprawiał problemów. Jego wyniki były zadowalające, a na przestrzeni ostatnich lat służby uległy znacznej poprawie. Przydział w linii T wzmocnił jego umiejętności techniczne, przygotowując do wstąpienia do linii E. Przez ostatnie lata jego przydziały obejmowały patrole Pogranicza, które
Podporucznik jest przede wszystkim wybitnym strzelcem wyborowym. Z niemal setką potwierdzonych zabójstw osiąga sukcesy na placu boju niezależnie od panujących warunków. Jest oddany służbie, choć niekiedy przejawia problemy z zaakceptowaniem łańcucha dowodzenia. Jest cennym zasobem, który wykazał się w służbie Przymierzu wiele razy -> załączone raporty.
Jednakowoż, podporucznik Bryant najlepiej pracuje w samotności. Nie posiada cech, które uczyniłyby z niego dobrego dowódcę. Jest wybitną jednostką, działającą ku powodzeniu misji przede wszystkim, ale warto uważać na jego problemy w pracy w grupie. Członkowie jego obecnego oddziału za nim nie przepadają. Nie potrafi tworzyć znaczących więzi międzyludzkich, ale nie przeszkadza to w jego służbie.
Nie widzę przeciwskazań do przeniesienia, lecz stanowczo odradzam przyznawania mu awansu na pozycje decyzyjne.

OCENA RYZYKA - LINIA B
01/10/2183
Podporucznik Bryant przyjął ofertę dołączenia do oddziałów linii B. Został przechowany w kryjówce i ewakuowany ze stacji po zakończeniu ataku gethów. Na chwilę obecną, jego status i cel misji pozostaje niezmieniony.
Jego stopień ukrycia pozostawiamy niskim. Formalnie przeniesiono go do oddziałów specjalnych przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności. Rozpocznie współpracę z agentami z linii N.
Podporucznik jest egocentryczną jednostką, której lojalność do Przymierza jest zachwiana. Traktuje własne dobro ponad dobro innych żołnierzy, lecz powierzoną misję wypełnia według rozkazów. Stanowczo odradzam awansowanie go ponad jego obecny przydział. Jego umiejętności przydadzą nam się na placu boju, ale przez wgląd na jego opinię psychologiczną, nadano mu wysoki stopień ryzyka.

ZAŁ. DO AKT OPERACJI
Konwersacja z dnia 19/10/2185
S.BRYANT: Wciąż czekam, ile jeszcze?
627429482: Musimy upewnić się, że niczego nie przeoczyłeś.
S.BRYANT: Nic nie zostało. Wszystkich akta usunąłem, swoje też, żeby kupić trochę czasu. To na moim łbie teraz będzie celownik, nie twoim, więc co za różnica?
827319742: Twoje bezpieczeństwo nie jest naszym priorytetem. Co z SN-127361?
S.BRYANT: To co mówiłem.
726412941: SN-127361 unieszkodliwiony?
S. BRYANT: Usunąłem wszystkie ślady i strzępki danych jakie w nim zostały.
812364213: Co, jeżeli coś przeoczyłeś?
S. BRYANT: SN-127361 jest niedostępny i pogrzebany. Wykonałem swoją stronę, ty masz wykonać swoją.
725303413: Odezwiemy się w najbliższym czasie.

ZMIANA STATUSU: AKTYWNY
01/10/2183
ZMIANA STATUSU: TYMCZASOWE ZWOLNIENIE
07/09/2185
Szczegóły: Zgodnie z ustaleniami, S. Bryant uszkodził podzespół SN-127361 statku Niezłomny, uniemożliwiając członkom operacji Vigil ucieczkę z planety AZ-99 w systemie Karath. Niezłomny rozbił się na planecie AZ-102 wraz z ocalałymi rozbitkami.
Wprowadzono protokół A-41. S. Bryant pozostał tymczasowo zwolniony ze służby. Odradza się jej wznowę.

ZMIANA STATUSU: POSZUKIWANY
16/11/2185
ZMIANA STATUSU: ZMARŁY
16/10/2186
Szczegóły: Ciało S. Bryanta zostało zidentyfikowane w klubie Hex, w mieście Nos Astra na planecie Illium. Jego uniform wskazuje zatrudnienie u biznesmena Orena Virii. Monitoring z tej nocy został zmodyfikowany, twarze i tożsamości sprawców nie są znane.
Wzrost i waga: 184cm, 81kg
Skóra/karapaks: Biała
Oczy: Zielone
Włosy: Brązowe
Znaki szczególne: Kilka cienkich, podłużnych blizn na twarzy. Dwa pieprzyki od lewym okiem.
Obrazek
AKTAB/2/287
MIANOMaya Volyova
URODZONA14/01/2156
WCordova (Alaska), Stany Zjednoczone
PŁEĆKobieta
ROK POBORU2178
TRANSFER2185
POPRZEDNIOżołnierz N7
STOPIEŃB2
STATUSPoszukiwana za dezercję
ZAŚWIADCZENIE
14/08/2169/Prowadzący: por. L. Chen
Maya Volyova z powodzeniem ukończyła szkolenie z podstaw tworzenia pól efektu masy i swobodnego życia z pomocą implantu #A0X27 realizowane na zlecenie firmy Synco Inc. w Vancouver.
Koszta operacji wszczepienia implantu i szkolenia w całości pokryte ze środków prywatnych.
Rodzice nieletniej nie wyrażają zgody na przedstawienie aplikacji i wyników w nauce komisji wojskowej Przymierza.
OPINIA LEKARZA
8/12/2170/dr. Joan Collins
Pacjentka przyjęta została do Centrum Medycznego Cordovy 14 listopada 2170 uskarżając się na bóle głowy, nudności, widoczny brak kontroli nad kształtowaniem pól efektu masy. Zdiagnozowane symptomy wskazywały na uszkodzenie implantu. Operacja wymiany nastąpiła 19 listopada 2170. Pacjentka otrzymała wypis ze szpitala 26 listopada.
Objawy powróciły 28 listopada. Pacjentka została przeniesiona do narodowego szpitala w Anchorage, gdzie przebywała siedem dni.
Badania nie wykazały źródła problemów. Stan zdrowia pacjentki pogarsza się stopniowo. Parametry implantu są prawidłowe, lecz organizm wykazuje objawy odrzutu. Zaobserwowane wzrastającą radiolizę cząsteczek.
Brak konkretnego rozpoznania. Z dniem 8.12.2170 pacjentka zostanie przesłana do wojskowej kliniki w Vancouver, gdzie znajdzie się pod opieką zespołu implantologów.

ROZPOZNANIE:
Badanie z dnia 16/03/2179/Prowadzący: dr Amber
Sierżant M. Volyova trafiła pod moje skrzydła jesienią zeszłego roku. Opinie poprzednich psychologów załączam pod wiadomością, są kluczowe przy interpretacji mojego rozpoznania.
Maya dobrze znosi treningi. Jest chętna do nauki i dalszego rozwoju. W grupie zaczęła wykazywać skłonności przywódcze. Jej stan znacznie poprawił się przed ostatnie lata, w miarę z ograniczeniem przeprowadzanych zabiegów. Zaakceptowała swoje miejsce w wojsku, niechętnie wykorzystuje przepustki na wizyty w domu rodzinnym. Jej impulsywność wzrasta wraz z pewnością siebie - to coś, przy czym musi być nieustannie korygowana, inaczej przekreśli swoje szanse na karierę oficera.
Robię wszystko, co mogę, żeby jej pomóc, Charles. Uważam, że terapia jest kluczowa w jej rozwoju. Potrzebuje mieć kogoś, kto nie traktuje jej jak zwierzęcia laboratoryjnego, jak twoi podopieczni.
Jej wyniki są coraz lepsze, ale wciąż niepokojące. Jej wartość bojowa rośnie, ale nie wiemy, jaki wpływ na jej umysł ma ciemna materia. Uważam, że kontakt z pozostałymi członkami zespołu wzmaga jej motywację i siłę. Powinna poznać innych o takich umiejętnościach. Nie rozumiem, dlaczego trzymacie ich w odosobnieniu od siebie.
PODSUMOWANIE OPERACJI VIGIL
07/05/2185/ Fragment
(...) Według porucznik Volyovej, Niezłomny na skutek nieznanej awarii systemu zasilania nie był w stanie opuścić planety AZ-99 przed nadejściem tamtejszej nocy. Porucznik Lerson nie stwierdziła problemu natury mechanicznej napędu po wstępnej diagnozie i przystąpiła do diagnostyki systemu.
Porucznik Volyova zeznała, że systemy statku nie wykrywały awarii aż do chwili startu, co pozostawiło niewystarczającą ilość czasu na naprawę.
(...)
Porucznik Lerson udało się zresetować system napędu i uruchomić Niezłomnego już po nadejściu nocy. Porucznik Volyova zeznała, iż nie pamięta większości drogi powrotnej, na skutek odniesionych obrażeń i wyczerpania fizycznego. Powód zboczenia z trasy do Przekaźnika Masy statku nie został wskazany. Istnieje prawdopodobieństwo, iż usterka była zbyt poważna na naprawę polową, dezaktywując systemy napędu Niezłomnego w okolicach ostatniej planety układu, AZ-102, łapiąc okręt w grawitacyjną pułapkę skalistej planety.
ROZPOZNANIE:
Badanie z dnia 09/11/2185/Prowadzący: dr Amber
(wybrane fragmenty testu MMPI-2 przeprowadzonego tydzień po zakończeniu operacji Vigil. Pacjentka została wypisana ze szpitala godzinę przed badaniem)
J.AMBER: Mayu, jesteś gotowa?
(kiwnięcie głową)
J.AMBER: Znasz zasady. Podam ci kilka stwierdzeń. Możesz odpowiedzieć na nie tak, jeśli się z nimi utożsamiasz, albo nie. Rozumiesz?
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Mam dobry apetyt.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Budzę się świeża i wyspana każdego ranka.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Chciałabym pracować jako bibliotekarka.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Łatwo budzi mnie hałas.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Człowiek powinien próbować zrozumieć swoje sny i traktować je jako wskazówkę lub ostrzeżenie.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Lubię opowiadania detektywistyczne.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Pracuję pod dużą presją.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Chciałabym być piosenkarką.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Nikt mnie nie rozumie.
M.VOLYOVA: Nie wiem.
J.AMBER: Tak lub nie.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Kaszlę przez większość czasu.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Co jakiś czas myślę o rzeczach zbyt złych by o nich mówić.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Mój ojciec jest dobrym człowiekiem.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Przez większość czasu boli mnie głowa.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Lubi mnie większość osób, która mnie zna.
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Czasem mam wrażenie, że kierują mną mroczne siły.
M.VOLYOVA:
J.AMBER: Mayu?
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Czasem zdarza mi się kłamać.
M.VOLYOVA: Tak.
J.AMBER: Gdy ktoś wyrządzi mi coś złego, czuję potrzebę zemsty.
M.VOLYOVA: Pierdolę to.
J.AMBER: Odpowiedz na pytanie.
M.VOLYOVA: Odpowiedziałam na wszystkie.
J.AMBER: Wręcz przeciwnie. Zostało ich jeszcze...
M.VOLYOVA: Wszyscy nie żyją. Pierdolę to, Joan.
J.AMBER: Ty żyjesz. Przejdziemy przez to, razem. Jak przez wszystko inne, prawda? Na razie musimy...
M.VOLYOVA: Nie.
J.AMBER: Dlaczego nie?
M.VOLYOVA: (po włosku)
J.AMBER: Angielski, proszę.
M.VOLYOVA: Ja też nie żyję.
OCENA RYZYKA - LINIA B
16/05/2185, maj. Gruzniev
Decyzja o rekrutacji por. Volyovej zapadła. 17.11 kandydatce przedstawiona zostanie propozycja. Jej możliwości bojowe tworzą z niej idealnego członka oddziałów. Prowadzony przez nią oddział dokonał czterdziestu dwóch misji tylko raz ponosząc klęskę przed operacją Vigil. Według raportu z 12/05/2181 nie wymaga już aktywnej opieki medycznej i jest poinstruowana wobec odpowiedniego zachowania ostrożności i dawkowania leków przeciwpromiennych.
Jej stan psychiki po incydencie na AZ-99 jest wystarczający na obecną chwilę. Nie posiada kontaktu z rodziną od 2184 roku.
Przekazuję również decyzję o odsunięciu doktor Joan Amber, prowadzącej lekarki kandydatki. Sporządziła raport, w którym określa Volyovą na niezdolną do służby i wymagającą intensywnej terapii. Utrudnia rekrutację i nie odpuszcza jej na krok. Jeszcze dziś będzie musiała być przeniesiona do swojej natywnej bazy w Londynie.

Istotne jest trzymanie w odosobnieniu por. Volyovej i podpor. Bryanta.

Akta Volyovej znajdują się w załączniku.
Wzrost i waga: 178cm, 62kg.
Skóra/karapaks: Biała
Oczy: Koloru jasnego miodu.
Włosy: Naturalnie brązowe - od czasu dezercji w 2185 widywana w włosach farbowanych na niebieski.
Znaki szczególne: Niebieskie włosy i nienaturalnego koloru oczy. Trzy, podłużne, głębokie blizny pozostawione po pazurach drapieżników z powierzchni AZ-99 przecinają połowę jej twarz. Najwyższa kończy się kilka centymetrów pod okiem, środkowa jest najdłuższa i przecina nos. Ostatnia kończy się w kąciku ust.
Obrazek
AKTAB/4/084
MIANONazir Khouri
URODZONY29/09/2151
WAleksandria, Egipt
PŁEĆMężczyzna
ROK POBORU2171
TRANSFER2180
POPRZEDNIOmajor, oddział Delta Przymierza.
STOPIEŃB4
STATUSPoszukiwany (list gończy w zał. 031)
SESJA 5212/SIERŻANT NAZIR KHOURI:
Badanie z dnia 30/04/2173/Prowadzący: dr Renner
J. RENNER: Spocznij sierżancie. Nie jesteś ku za karę.
(odgłos przesuwania krzesła)
J. RENNER: Przejdźmy do rzeczy i powodu, dla którego tutaj jesteś, dobrze? Jak rozumiem, to była twoja pierwsza misja na Skylliańskim Pograniczu. Nie musisz się bać, każdy członek waszego zespołu został mi przydzielony. Chcę tylko porozmawiać.
N. KHOURI: Wolę rozmawiać z ludźmi, którzy nie noszą kitla.
J. RENNER: To nie kitel, tylko mundur. Prawie taki sam jak twój.
(cisza)
J. RENNER: Opisz proszę co stało się w Caineu. Twoimi słowami. Nie musisz patrzeć na akta, przeczytałem je. Zależy mi na twojej perspektywie.
N. KHOURI: Wpadliśmy w zasadzkę. Jeden z naszych zginął. Dwójka była ranna.
J. RENNER: Sierżant Santos, tak. Ogromna szkoda.
N. KHOURI: Byli przygotowani, my nie. Niewystarczająco.
J. RENNER: Twój głos drży.
(cisza)
N. KHOURI: Nie tego się spodziewałem.
J. RENNER: Musiałeś użyć broni. Po raz pierwszy w takiej sytuacji. Twoje samopoczucie jest zrozumiałe.
N. KHOURI: Nie. Batarian łatwo się nienawidzi. Łatwo się zabija. Ale tam byli inni ludzie. Cywile.
(cisza)
N. KHOURI: Była jedna kobieta. Ludzka. Stanęła koło... koło ciał. Podniosła karabin z ziemi.
J. RENNER: Mów dalej.
N. KHOURI: Celowała w nas. Nie rozumiem, dlaczego. Musiałem ją zdjąć.
J. RENNER: Wojna nigdy nie jest prosta. Batariańscy najeźdźcy są wrogiem idealnym dla propagandowych plakatów, ale w rzeczywistości stanowią ułamek tego, z czym będziecie musieli się zmierzyć w Przymierzu.
(cisza)
J. RENNER: Według raportu twojego przełożonego, kobieta była częścią organizacji najemniczej. Nie była zwykłym cywilem. Postąpiłeś dobrze.
(pogardliwe prychnięcie, odgłos przesuwanego krzesła)
J. RENNER: Sierżancie?
N. KHOURI: Nie jestem tego taki pewien.
KOMUNIKACJA RADIOWA
Operacja Wizna // 11/04/2175 00:42:44
E. WEST: Kurwa, ile jeszcze?
(...)
E. WEST: Nelson, jesteś tam?
J. NELSON: Ta.
E. WEST: Ile jeszcze? Muszę się odlać.
J. NELSON: Do godziny. Wiesz jakie oni mają tempo. Zostańcie na miejscach.
(długi jęk zawodu)
J. NELSON: Nie wytrzymam.
N. KHOURI: Zamknij się wreszcie.
(chwila ciszy i parsknięcie śmiechem)
J. NELSON: Daj jednego.
(odgłos odpalania zapalniczki)
J. NELSON: Jeszcze dwa dni. Kurewsko długie dni.
N. KHOURI: Aż tak ci się śpieszy?
J. NELSON: Przeprowadzamy się. Na razie pomaga nam ojciec Sheily, a wiesz, jak skurwiela nie lubię. Będzie mi wypominał do końca życia, że musiał taszczyć moje meble.
N. KHOURI: Po cholerę wyprowadzacie się tak szybko? Mogliście poczekać aż wrócisz.
J. NELSON: Taa, spróbuj jej to przekazać. Odkąd zaszła w ciążę... zresztą, wiesz jak jest.
N. KHOURI: Mhm.
J. NELSON: A ty co robisz po powrocie? Zaplanowaliście coś?
N. KHOURI: Powiedzmy.
J. NELSON: Znowu nie wracasz?
N. KHOURI: Co się tak interesujesz?
J. NELSON: E, uspokój się. Tylko pytam. Służba to żona sama w sobie, jak mówią, nie?
N. KHOURI: Wytłumacz to Cleo.
J. NELSON: Myślisz, że Sheila to rozumie? Też nie bardzo chce mi się wracać. Zawsze tak jest. Ale kiedy jestem tam, nie chce mi się wracać tu.
N. KHOURI: Gratulacje.
J. NELSON: Oj przestań.
(chwila ciszy)
N. KHOURI: Powiedziała, że chce dziecka.
J. NELSON: O kurwa. To chyba ja gratuluję?
N. KHOURI: Nie masz czego.
E. WEST: Będą małe turki?
J. NELSON: Wypierdalaj West. Mam czego. Uspokoi się, zobaczysz. Dziecko to stabilizacja.
N. KHOURI: Powiedziałem, że go nie chcę.
E. WEST: Ha.
J. NELSON: Czemu by nie?
N. KHOURI: Nie każdy lubi ratować małżeństwo dzieciakiem, Nelson.
J. NELSON: Ała.
E. WEST: Dobra, zamknąć się. Już są.
(...)

PODSUMOWANIE TRANSFERU
raport z dnia 01/07/2177 // kapitan Robert Delay
Z dniem 01/07/2177 porucznik Khouri został przydzielony do jednostki Delta decyzją ASD62814.
RAPORT Z SESJI 09471 - MAJOR NAZIR KHOURI
Badanie z dnia 12/03/2179/Prowadzący: dr Ayers
Major Khouri nie przyszedł na badanie zgodnie z moimi zaleceniami - wypoczęty i wyspany. Trafił do mojego gabinetu w trakcie sesji z innym pacjentem dzień wcześniej niż powinien, tuż po zakończeniu swojej misji.
Zapytany o stan swojego samopoczucia odpowiedział, że czuje się normalnie i nie ma niczego wartego uwagi, o czym powinienem wiedzieć. Spytany o niedoszłą śmierć swojej żony, Cleo Khouri, zareagował agresją, odmawiając współpracy.
Zachowanie majora jest niepokojące. Jego obecna efektywność wynika z symptomów pasujących do osobowości socjopatycznej. Nie czuje poczucia winy lub więzi z ofiarami, czy też rodzinami ofiar pokaźnej listy zabitych z jego pomocą osób. Przy poruszaniu niewygodnych tematów reaguje z narastającą impulsywnością, która jest niepodobna do nakreślonego w początkowych latach jego służby profilu psychologicznego.
Obecne, wysokie wyniki majora są istotne, lecz postępująca degradacja jego zachowania wymaga zmniejszenia charakteru jego zadań dla jego własnego dobra.
W załączniku znajdują się wyniki FCZ-KT potwierdzające powyższą diagnozę.
DOT. DIAGNOZY DR. AYERS
Raport z dnia 07/01/2180/ dr Michelle Collins
Zgodnie z twoją prośbą.
Rozmawiałam z majorem Khourim. W odniesieniu do diagnozy z dnia 12/03/2179 spisanej przez dr. Ayers.
Po trzech sesjach z majorem, muszę poddać poprzednią diagnozę w wątpliwość. Cechy osobowości badanego nie wskazują na osobowość socjopatyczną. Nie zaobserwowałam niepokojących cech wskazujących na poważne zaburzenia osobowości czy cechy dyssocjalne. To, co widzial doktor Ayers wskazuje na klasyczny przypadek kompartmentalizacji. Jest to nieświadomy mechanizm obronny, dzięki któremu umysł znosi utrzymywanie się i życie z przeciwnymi do siebie wartościami. Słowa Khouriego, cytuję: "tam [na polu walki - dr. Collins]... nie wiem. To są cele. Po prostu. Jeśli mamy je wyeliminować, to po co dorabiać sobie do tego coś więcej?", wykazują jego odcięcie od czynów, których dokonuje w wojsku, ale nie dyskredytuje jego relacji międzyludzkich. Major posiada znajomych, których ceni, ma rodzinę, którą kocha, o którą dba tak samo, jak każda inna osoba, przy jednoczesnym nie dostrzeganiu w swoich ofiarach osób, które też muszą być przez innych kochane.
Nie uważam, żeby była to cecha zła w naszej branży.
Wraz z latami spędzonymi w armii zmniejszała się jego reaktywność afektywna. Początkowo służba i korzystanie z broni wzmagało w nim wielkie emocje (zał. sesja 5212). Obecnie o swojej pracy opowiada ze spokojem, niemal obojętnością. Nie sprawia mu problemu w formie fizycznej ani psychicznej.
Nie przejawia symptomów zespołu stresu pourazowego. Poprzednie misje pozostawiają po sobie doświadczenie i wzmacniają jego tolerancję, lecz nie pozostawiają po sobie źródła konfliktu.

Uważam, że pod względem psychologicznym, jest idealnym kandydatem do transferu.
Jeśli chcesz rozwinąć temat, możemy spotkać się przy kawie.
M.
STATUS
21/11/2186 14:19:35
Znowu znikają akta, pozycje. Kurwa, jeśli nie będzie tu żadnej organizacji to jak planujemy utrzymać porządek?
Wdrożyłem protokół 74 wobec majora Nazira Khouriego, ale wciąż brakuje mi podstawy. 84102345 wniosła o obserwację dopiero pół roku temu. Niby podejrzanie się zachowuje, ale to za mało, żeby go zdjąć już teraz po tym wszystkim co dla nas zrobił przez te lata. Wiesz, że tak nie można. Robię to dla ciebie, ale mogę mieć przez to kłopoty. Rozumiem, że sprawa jest pilna, ale...
Doślij raport. Inaczej oboje możemy dostać po dupie.

LIST GOŃCZY NAZIR KHOURI POSZUKIWANY
Eks-przymierze, oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości. Terrorysta.

Uprasza się ludność cywilną o ostrożność,
osobnik jest ekstremalnie niebezpieczny dla otoczenia.


Za jego głowę wyznaczona jest nagroda
500,000 kredytów
[/font]
Wzrost i waga: 195cm, 91kg
Skóra/karapaks: Śniada
Oczy: Jasnoszare.
Włosy: Ciemne, przystrzyżone po bokach.
Znaki szczególne: Podłużna blizna po cięciu idąca bokiem głowy; czarny, plemienny tatuaż na prawym ramieniu. Dwie okrągłe blizny nachodzące na siebie na prawej dłoni, jedna od przypalenia, druga po przestrzeleniu. Widoczne blizny operacji. Oprócz tego kilkanaście mniejszych lub większych blizn rozrzuconych po ciele.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2023, o 02:44 przez Mistrz Gry, łącznie zmieniany 1 raz.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Przymierze - linia B + powiązani

8 sty 2022, o 05:23

Porucznik Przymierza w stopniu N7. Furia, biotyk obdarzony rzadkimi możliwościami czerpania z pokładów ciemnej energii.
Urodzona w Cordovie (Alaska, Ziemia). Córka Włoszki Eleny i Rosjanina Arkadija. Przyszła na świat jako jedna z dwójki bliźniąt. Choć były niemal identyczne, napromieniowanie dało Mayi możliwość kontrolowania biotyki, lecz zabrało życie jej siostry. Siostra Rosa zmarła w okresie dziecięcym.
Jako młoda dziewczyna była niestandardowym przypadkiem biotyka i borykała się z wieloma problemami zdrowotnymi na skutek oddziałującej na jej ciało ciemnej materii. Miała plany "ambitniejsze niż wojsko", ale Przymierze okazało się jedynym miejscem, w którym jej przypadek można było leczyć.
Żyjąc w bazie wojskowej, chcąc, nie chcąc, stała się częścią Przymierza wciąż usiłując skończyć studia. Po latach jej się to udało - posiada doktorat z biofizyki.
Po ukończeniu szkolenia N7, znalazła się wraz z dowodzonym przez siebie oddziałem na pokładzie Niezłomnego. Ich misją było zbadanie anomalii w ośrodku na planecie AZ-99. W istocie, ośrodek był pozostałością sprzed wojny pierwszego kontaktu i mocno strzeżonym sekretem Castora. Będąc nieświadomym wchodzenia w pułapkę, cały jej oddział zginął. Wraz z technikiem, porucznik Lerson, udało jej się opuścić planetę, lecz wgrany do systemów Niezłomnego wirus zrzucił statek na najbliższą, lodową planetę, AZ-102, gdzie jej ostatnia towarzyszka zginęła, a Volyovej cudem udało się dożyć ratunku.
Bestie z powierzchni AZ-99 oszpeciły jej twarz. Jej policzek, a także fragment nosa i kącik ust przecinają jasne szramy - blizny po pazurach.
Po utracie swojego oddziału, Volyovą w ciężkim mentalnym i fizycznym stanie odnaleźli przedstawiciele serii B Przymierza i zwerbowali do swoich szeregów, licząc na ogromny bojowy potencjał jej umiejętności Furii. Przekonana o braku ingerencji linii B w wydarzenia na planecie, zgodziła się.
W linii B służyła na kilku misjach z Nazirem Khouri i Scottem Bryantem.
Po kilku miesiącach służby, dowiedziała się o sabotażu jej misji na AZ-99 i wgraniu wirusa przez innego członka linii B, Scotta Bryanta. Dezerterowała, zaszywając się na Illium, gdzie łapała zlecenia i przepijała pieniądze usiłując dostać się do Bryanta. Na Illium spędziła prawie rok.
Jej ojciec jest inżynierem, ma własną firmę i dok w Cordovej. Zajmuje się konstrukcją statków kosmicznych. Hobbystycznie ma ścigacza, którego udało mu się odpalić w życiu tylko raz.
Jej matka jest psychiatrą, w dodatku wierzącą w to, że każdy ma swoje przeznaczenie i Maya nie otrzymała swoich umiejętności na darmo, nawet jeśli otrzymała je kosztem życia Rosy. Volyove niezbyt się ze sobą dogadują.
Ma charakterystyczne tęczówki w kolorze miodu. Jej siostra jedno oko miała niebieskie.
Uznana za zmarłą, ciała nie odnaleziono.
wincyj potem bo jezu jak dużo tego
Były major Przymierza. W linii B osiągnął stopień B4 i przeznaczone mu zostało dowodzenie oddziałami w najbardziej newralgicznych misjach.
Urodzony w Aleksandrii (Egipt), nie utrzymuje kontaktów ze swoją bliską rodziną. Jedyną osobą, z którą udało mu się pojednać, jest kuzynka Shani Assaf, zamieszkała w Lirii, na Thessi.
Posiada statek, Crescenta, który operuje niezależna SI o nazwie Isis. Statek ukradziony został Cerberusowi - SI sama opuściła z nim bazę nie posiadając na pokładzie nikogo nim jej drogi skrzyżowały się z Khourim.
Rzucił studia za młodu, trafiając do wojska. Nie zna życia innego od służby..
Przez wiele miesięcy służył wraz ze swoim małym oddziałem pod przykrywką na asteroidzie (731532) 2135 QF. Wspinając się po chybotliwych szczeblach hierarchii, zajął stanowisko szefa ochrony, doglądając niewolniczej pracy wydobywczej i odpowiadając przed Westonem Hamesem. Kulminacyjnym punktem jego misji była jego eliminacja i zniszczenie asteroidy.
Jego ostatnia misja w linii B prowadzona była głęboko w centrum Hierarchii Turian, gdzie jemu z małym oddziałem powierzono morderstwo Adiustora Valokarra - turiańskiego generała, który jako jedyny ocalał z ośrodka na AZ-99 i dążył do wznowienia wojny między Przymierzem a Hierarchią. Udało im się tego dokonać po infiltracji bazy wojskowej w Cipritine. Z racji tego, że Przymierze nie mogło być powiązane z zabójstwem, wyznaczono do tego wyłącznie wysokich szczeblem członków linii B.
Po ewakuacji do pobliskiej wioski, Carris, członkowie jego oddziału zwrócili się przeciw niemu. Gdy jego lojalność została poddana w wątpliwość, a jego życie stało się potencjalnie ryzykownym ciężarem, Castor wyznaczył za jego głowę horrendalną nagrodę. Od tego czasu Khouri zmuszony był do ucieczki. Po zgraniu kartoteki z baz danych Przymierza dowiedział się, że jego operacja nigdy nie była sankcjonowana przez linię B oficjalnymi kanałami i w raportach nie było po niej śladu.
ObrazekW Szanghaju odnalazł Skinnera. Dowiadując się, że jest na celowniku Castora, skierował swoją uwagę na organizację, która zdawała się mieć nieskończone środki, które mogła przeznaczyć na jego eliminację.
Często w trakcie swojego życia współpracował z Thessiańskim kartelem z klubu Phobia, z którym powiązana jest również Shani.
Gromadzi mapy gwiezdne w nadziei na to, że kiedyś będzie mu dane eksplorować miejsca, w których nie ma nikogo innego.
Interesuje się ludzką historią, sięgającą nawet wojen światowych i starożytności. Gromadzi stare książki.
Jego status jest nieznany.
Na imię ma Isaac, a Skinner to jego pseudonim. Nazwisko nie jest znane.
Wysoce uzdolniony haker, o którym próżno jest szukać informacji w internecie. Swoje programy podpisuje "SKINNER. TO MAGIA NAWET GDY WIESZ JAK DZIAŁA."
Posiada osobistego ochroniarza, rosłego kroganina Raika Ugarra, który jest bezwzględnie oddany utrzymaniu jego bezpieczeństwa.
Twierdzi, że nie ma rodziny.
Ma kota, Shopenhauera, którym zajmuje się jego starsza sąsiadka w razie jego nieobecności. Mieszkał wraz z nim w małej klitce w dzielnicy Huangpu, w Szanghaju, nim ta nie została wysadzona przez Donovana Reeda.
Według siebie samego jest jedną z dwóch osób na świecie, które potrafią włamać się do Szanghajskiego systemu ochrony Bixié.
Stworzył program dla kupca zainteresowanego uprowadzeniem korwety. Kupiec odsprzedał ten program Scottowi Bryantowi, który użył go do zainfekowania statku “Niezłomny”, zrzucając go z przestrzeni na powierzchnię AZ-102.
Współpracuje z kartelem Thessiańskim, ale ostrożnie wybiera zlecenia. Nigdy nie przyczynił się bezpośrednio do morderstwa.
Obecny status to żywy i zdrowy, jeszcze.
Prawa ręka Mathiasa Steigera, zarządzającego Castorem - organizacją głęboko zaszytą w linii B.
Żołnierz z wyszkolenia i zachowania. W bazie na Chasce pełnił rolę oficera. "Pies na posyłki", jak nazwał go Khouri. Kierował wszystkimi naziemnymi operacjami Castora.
Wraz z Katją Atson polował na Khouriego w Szanghaju. Katja zginęła, nie pozostawiając po sobie żadnych informacji o mężczyźnie.
Skupiony, cierpliwy i ekstremalnie skuteczny. "Pracowałem z nim. Przerżnąłby własną matkę gdyby taki dostał rozkaz. Niczego nie wyciągniesz z ludzi takich jak on. Myślisz, że nie próbowałem?."
Obecny status nie jest znany. Jego ciała nie odnaleziono w bazie na Chasce, ostatnio widziany przez Skinnera w Szanghaju.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Karty NPC”