Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Aktywność i działanie Cytadeli

21 mar 2020, o 15:58

Obrazek

Od dłuższego czasu dostajemy dość często zapytania o to, czy forum nadal istnieje i czy można na nim pograć. Odpowiedzi na to są dwie - poniekąd tak, istnieje. A poniekąd nie. Dlatego wyjaśniamy!

Jak mogliście zauważyć, Cytadela od dłuższego czasu przestała już funkcjonować jako aktywne forum PBF. Póki jednak nasze wąskie grono wciąż czerpie przyjemność z grania na nim, nie planujemy forum zamykać.

Co to w skrócie oznacza?
Przez wiele lat stworzyliśmy na Cytadeli od podstaw wiele mechanik, tworzących nasz autorski system RPG w uniwersum Mass Effect. Nasi gracze i Mistrzowie Gry rozwijali to uniwersum i świat, dodawali barwne postaci, wątki, planety, technologie. To wszystko wciąż jest do waszej dyspozycji. Jeżeli tylko wraz ze znajomymi chcecie skorzystać z naszego systemu i zagrać wspólnie sesje, forum stoi dla was otworem! Obecna ekipa pomoże wam się w nim odnaleźć, przekieruje do odpowiednich działów, leksykonów, FAQ, samouczków i innych, żeby ułatwić wam grę.

Niemniej, jako, że zawiesiliśmy aktywność naszego forum, nie możemy wam zagwarantować, że wchodząc w pojedynkę znajdziecie sobie Mistrza Gry, który poprowadzi wam sesję, lub innych graczy, którzy z wami pograją.
Możecie trochę traktować Cytadelę jak discorda od erpegów - jeśli macie swoją ekipę i szukacie miejsca, gdzie możecie poszaleć w świecie ME, wpadajcie. <3 Pamiętajcie tylko, że nasze forum ma też swoje zasady i granie na nim zobowiązuje do ich przestrzegania.
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2113
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Sieć Informacyjna Cytadeli

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość