Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Co zrobię dla Cytadeli?

11 paź 2013, o 14:57

Witam wszystkich, a zwłaszcza naszych MG. Czyli jednocześnie witam się też z sobą :P

Jak widać, ostatnio nasze forum przeżywa mały kryzys strukturalny, co odczułem też dotkliwie na sobie. Wszystkim zaczyna brakować motywacji do działania. MG się spóźniają z odpisami, admini z ocenianiem i akceptowanie nowych kart postaci. Widać, że powoli ludziom nic nie chce się robić. Słychać o wielkich planach, o tym, że będzie lepiej, ale to wszystko jest gdzieś daleko za horyzontem. Słychać to, ale jeszcze tego nie widać.

Dlatego na początek chciałbym, żeby każdy MG się wypowiedział tutaj: CO zrobi dla Cytadeli? Wiemy wszyscy co ludzie mogą OBIECAĆ, ale chcemy, żeby ze swojej obietnicy się każdy wywiązał. Dlatego też chciałbym by pod każdą z deklaracji znalazł się przewidywany termin jej zakończenia.

Co mogę ja zrobić dla Cytadeli? Zanim zacząłem pisać ten temat, to rzucałem się w każdy kąt, jak pies ze wścieklizną. Widziałem, że źle się dzieje, ale nie wiedziałem co zrobić. Szczerze? Jeszcze pisząc te słowa, wciąż tego nie wiem.

Ostatnio jednak usłyszałem od kogoś pomysł odnośnie KP. Brzmiał on mniej więcej, by karta, którą nikt nie oceni przepisową liczbą głosów, w ciągu czterech dni, była automatycznie zaakceptowana. Dlaczego? Bo ludziom się nie chce oceniać KP innych. Pomysł tej osoby uważam za dobry, bo to zmotywuje ludzi do oceniania pracy osób, które chcą z nami grać. Tak więc, jeżeli ktoś się nie wypowie na temat czyjejś pracy, to jego głos jest nieważny. Choćby był głosem najwyższej władzy, która nie chce się z nim ujawniać, lub po prostu nie ma czasu, co też ma często miejsce.

Co ja mogę zrobić dla Cytadeli? Na początek, postawię sobie ultimatum, które ma trwać nieustannie. Nie będę dawał swoim graczom odpisów później niż 24 godziny po nich. Z tego też miejsca chcę przeprosić każdego, kto ostatnio musiał dosyć długo czekać na mnie. Valerius, Tobias i Borys, to jest skierowane do was.

Jest też jeden pomysł, który miesiące temu zaproponowałem. Carmen wspominała, że się nim zajmie, ale to kobieta, która ma niewiele swojego cennego czasu. Od tego czasu prace nad nim nie ruszyły z miejsca: mianowicie pomysł z areną walk. Ciekawiłoby mnie jednak to, czy wy gracze, chcecie coś takiego? Miejsce, gdzie za kasę, punkty umiejętności i inne tego typu atrakcje, chcecie walczyć. Ze sobą, lub z NPC, to nie ważne. Chcę jednak wiedzieć, czy wy tego chcecie? Jeżeli tak, to stawiałbym sobie 14 dni na zrobienie czegoś takiego. Na każdy kolejny głos za, to zmniejszałbym sobie termin o jeszcze jeden dzień. Potrzebuję motywacji w tym celu i wiedzy, że ktoś chce korzystać z pracy, na jaką wydam swój czas.

Wracając jednak do tematu: zastanówcie się, co wy chcecie zrobić dla Cytadeli? Pomyślcie w swoich domach, przed komputerami, co warto zrobić dla tego forum i dążcie do tego. Postawcie też sobie deadline, żeby to osiągnąć, byście mieli jeszcze większą motywację.
Ja się obudziłem dopiero teraz, kiedy jest prawie za późno. Można jednak to zmienić, można wszystko naprawić, ale potrzebne jest zaangażowanie wszystkich. Moje, naszych Mistrzów, których jest coraz mniej, naszych adminów, których więcej nie ma jak są i graczy, którzy mogą coś zmienić na lepsze, pomagając nam wszystkim.

Pozdrawiam każdego, kto to czyta i zachęcam do wpisów tutaj. Odbudujmy Cytadelę, póki jeszcze jest na to czas.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

11 paź 2013, o 22:51

Co zrobię dla Cytadeli?

Doprowadzę do końca budowę mechaniki walki. Jako, że cały rdzeń jest gotowy, pozostało dołączyć do niego kilka elementów, które do tej pory rozwijane były nieco swobodnie, bez związku z resztą prac. Nie powinno to być jednak zbyt trudne. :)

No tak, terminy... Zostało tylko skopiować listę rzeczy, które niedawno dostałem, dopieścić na niej liczby i zamienić trochę nazewnictwa na podobne do używanego... Zrobię to w ten, góra przyszły weekend.
Drogi Petrze, mechanika przecież była już z naszej strony gotowa, teraz zyskałem dostęp do dodatkowych elementów. Uważam twą złośliwość za niepotrzebną. ;p
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

11 paź 2013, o 23:14

Będę aktywnie uczestniczył w wątkach w których jestem.

Zgłoszę się do testów nowych systemów. Ahri, śmiało pisz na gg, już raz do ciebie pisałem :D
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 08:45

Odnoszę wrażenie, że niektórzy z Was nieco nie zrozumieli przesłania tego tematu.
Jeśli jesteście MG i Graczami, którzy piszą że tym co zrobią na Cytadeli będzie prowadzenie i granie. W tym momencie ja się przestaje dziwić czemu forum jest w tak kiepskim stanie.
Sorry za takie słowa, ale naprawdę nie tędy droga.

Tas - siedzisz tu bardzo często, przez większość czasu narzekając na to, że Carmen nie odpisuje w fabule. W Twoim przypadku "aktywne uczestnictwo" to nic nowego, bo i tak to robisz. Pytanie tylko co jeśli czas poświęcony na narzekanie przeznaczysz na jakiekolwiek działanie? ;)

W tym temacie chodzi o NOWE rzeczy. O urozmaicenie rozgrywki, o aktywizację forum. Nie piszcie tu dlatego, że czujecie się w obowiązku, albo "czemu nie", a przede wszystkim - nie miotajcie tu pierdołami, które w rzeczywistości niczego nie zmieniają.

Ahri - zgodnie z tym co napisał Konrad poproszę konkretną datę. Nie pytam o to kiedy mechanika będzie na forum bo wiem, że na to nie masz wpływu, ale kiedy będziesz mógł wreszcie mi się pochwalić, że skończyłeś. :P

Zresztą, co mi tam. Postawię sprawę jasno i w sumie nie piszę tego tyle bezpośrednio do Ciebie Ahrozaurusie, co do wszystkich, którzy wylęgują się w konspiratorni. Za miesiąc licząc od tego dnia w barze pojawi się temat z całą mechaniką. Nie stworzyłem tego systemu z pomocą mojego Quariańskiego Pomagiera (much love <3), żebyście się nad nim modlili. Stworzyłem go dla graczy tego forum i tak czy inaczej go dostaną. Hawk ustaliliśmy, że wprowadzasz mechanikę po swojemu. Przy czym myślałem, że nacisk pada tu na wprowadzasz, a nie po swojemu.
Niech ludzie korzystają, niech nic sobie z tego nie robią, grunt żeby mieli możliwość wyboru, a nie tylko czekali nie mając o niczym pojęcia, aż łaskawie wreszcie coś zrobicie za tym Waszymi zamkniętymi drzwiami.

Core - co jest z tymi statkami? Stworzyłem temat, odszedłem, temat przepadł, shame on me. Niemniej jednak pisałem do Ciebie w tej sprawie i obiecałeś się tym zająć. No więc pytanie z mojej strony - jak idą pracę? Jeśli potrzeba ja nadal mogę pomóc, ale potrzebuje konkretów. Zresztą, wiem że jesteś zajęty, więc mogę nawet tak jak planowałem na początku - zrobić całość samodzielnie. Wiesz, że dla mnie to nie więcej niż tydzień pracy.

Oprócz tego ciśnijcie z tą areną. Jak tylko skończycie będę mógł reaktywować mój projekt "mini-gry" dotyczącej walki/wyścigów tridentów w przestworzach. W sumie wspominałem o tym już jakiś czas temu na sb. Stwierdzając, że dostosowanie naszych okrętów do walk w kosmosie to po prostu za wiele roboty. Dlatego uznałem, że przy okazji powstania areny można by dać graczom możliwość kupienia, a potem modyfikowania standardowych tridentów. Wszyscy latają tą samą jednostką, choć mają możliwość zmieniania kilku rzeczy, więc system będzie dużo prostszy do stworzenia. A co potem? Potem wsiadacie do takich maszyn i Waszym celem jest dotarcie z punktu A do punktu B przed wszystkimi innymi. Jako że jednak macie na pokładzie uzbrojenie - wcale niekoniecznie musicie być najszybsi. Resztę pozostawiam Waszej wyobraźni.

Will i Pyrak - Will może byś tak jednak wrócił do mistrzowania? Wziąłeś się za to chyba jeszcze zanim założyłem tu konto, już chyba nawet zaliczyłeś pierwszą przygodę. Pyrak Ty też planowałeś powalczyć o stołek MG. W sumie nawet miałem brać udział w Twojej sesji próbnej. Niby nadal jestem fabularnie zajęty, ale o ile jeszcze od nadmiaru alkoholu nie prostują Ci się fałdu na mózgu, z chęcią wróciłbym do tego tematu.

Na koniec raz jeszcze do ogółu - nie bójcie się tu pisać. Po prostu nie zamykajcie się tylko w tym pytaniu, które widzicie w tytule. Spytajcie też siebie "Co chcę zobaczyć na Cytadeli?", "Czego brakuje na Cytadeli?" i znajdźcie też na nie odpowiedź. Zapomnijcie na moment, że Hawk i Carmen w ogóle istnieją. Wbrew temu co wiele osób uważa, to nie one są największym złem tego świata, a już na pewno nie mają monopolu na zaangażowanie i kreatywność. Więc twórzcie, działajcie, nie mówię że wszystkie Wasze pomysły będą genialne i znajdą zastosowanie, bo to niewykonalne. Niemniej jednak niech 1/5 zostanie zaakceptowany od kopa, pozostałe 2 ktoś nieco zmodyfikuje i też da się je jakoś wykorzystać. To już wystarczy. ;)
No i nie musicie wcale tworzyć od razu nowych systemów, nie każdy ma na to czas i umiejętności. Zawsze możecie jednak wykreować nowe organizacje, nowe planety, rozszerzać i wzbogacać uniwersum, które bądź co bądź jest mocno ograniczone. Zresztą zapomnijcie o fabule - załóżcie jakiś interesujący temat w Barze. Nie pozwólcie ludziom się nudzić. Niech wchodząc na forum i nawet nie widząc aktywności w swojej przygodzie, mają w ogóle co tu robić. To zwiększa szansę, że nie znudzą się i nie odejdą, a to już ogromny plus. Ostatecznie jaki sens w tworzeniu czegokolwiek, jeśli nie będzie ludzi, którzy mogliby z tych wszystkich smaczków korzystać?
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 10:05

Zobowiązuję się do tego, że do niczego się nie zobowiążę. Nic tak nie dusi weny jak poczucie obowiązku, a po to przyszliśmy na to forum, żeby się dobrze bawić, a nie stać nad sobą z biczem i wyrzucać sobie brak czasu czy zaangażowania. Albo ktoś ma chęć i motywację i dzięki temu coś dla tego forum robi albo nie ma i nie będzie miał nawet, jeśli się go będzie przyciskało. A to, czy się ma tę chęć i motywację w głównej mierze zależy od atmosfery i ludzi.

Skoro pozwoliliśmy sobie na otwarte komentarze z rzucaniem nicków, to i ja postawię swoją diagnozę. Największą bolączką tego forum są ludzie tacy jak Peter Wszechwiedzący. Przychodzi, udowadnia wszystkim, że są głupi, bo "nie zrozumieli przesłania", krytykuje i wprowadza kwasową atmosferę. A jakoś nie przypominam sobie, żeby Peter otrzymał posadę ciecia na Cytadeli, do którego zależy zasiadanie w loży szyderców. Podkreślam jeszcze raz, my tu jesteśmy po to, żeby się dobrze bawić, a nie wystawiać się na ocenę takich typów.

Nie tędy droga, drodzy MG i współgracze. Ja apeluję o to, żeby mieć do siebie wzajemnie więcej szacunku i sympatii. Inaczej po co poświęcać temu forum więcej ze swojego wolnego czasu, w którym na pewno chcemy się relaksować po pracy/studiach, a nie dokładać sobie obowiązków czy krytykować się w niekonstruktywny sposób.
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 11:22

Zgadzam się z tym co napisałaś Palmira, bo to prawda. Wszyscy powinniśmy okazywać sobie więcej sympatii i szacunku. Przyjrzyj jednak miejscu, w którym teraz stoimy. Zobacz je moimi oczami i rozejrzyj się.
Ja widzę tutaj ludzi, każdy z chęciami uczestnictwa w grze, z pomysłami na tworzenie swojego małego kawałka forum, po przez każdego z nas. Każdy to robi w innej skali, Gracze, MG i Admini, ale ważne jest, by to robić.
Przepraszam ciebie, że to teraz napiszę, ale nie masz całkowitej racji, odnośnie wprowadzania kwasowej atmosfery. Peter to typ człowieka, który jest konkretny i dowodem na to jest jego post wyżej, ale chcesz mi powiedzieć, że nie ma w tym racji? Wiem jaki on jest, bo siłowałem się z nim na pomysły, przyglądałem temu wszystkiemu co robił i choć czasem się z nim nie zgadzałem, to zawsze go szanowałem.

Każdy z nas daje z siebie nie tylko tyle, ile może, ale też tyle ile chce. Powiedz mi, że ciebie nie męczą składane obietnice bez pokrycia? Ludzie chcą się tu bawić, ale kiedy słyszą, że coś ma być, a tego nie ma, to czują się oszukani. Jak ma być dobra atmosfera, kiedy ktoś mówi, że coś zrobi, ale nie mówi kiedy? To może być wtedy za miesiąc, pół roku, rok. To nie jest tak, że ludzie konkretnie albo mają cały czas motywację, albo jej nie mają w ogóle. Czasem trzeba ludziom uświadomić, że ktoś czeka na jakąś dobrą zmianę. To, czy to będzie duża zmiana, czy mała, to kwestia skali ludzi, jakich ona dosięgnie. Może to być event prowadzony przez MG, dla osoby lub kilku, może to być mechanika dla całego forum, a może to być po prostu postać, która chodzi sobie gdzieś w jakimś miejscu i rozmawia sobie z drugą.

Ty tutaj mówisz o biczu i nie wiem czym jeszcze, ale tak nie jest. Niektórym osobom trzeba po prostu pokazać, że ktoś liczy na ich pracę, na ich chęci. Jak to mówił Mistrz Yoda:

Obrazek

Rozmowa jednak i przypominanie ludziom o czymś takim, ma jeszcze inny cel: by się dowiedzieć, czy dana osoba czemuś podoła. Jeżeli nie, to można wtedy jej pomóc, lub całkowicie przejąć wysiłek dalszych prac na siebie. O tym był post Petera, o współpracy. Chłopak pytał, czy ludzie sobie ze wszystkim poradzą, czy potrzebują pomocy przy tym. Przypominał także o pomysłach jakie już były omawiane.

Nie wymagam od nikogo, by brał na siebie więcej niż może udźwignąć, ale jeżeli ktoś już powiedział, że coś zrobi, to powinien chociaż przyznać: jak mu idzie?; kiedy skończy?; i czy da sobie radę sam?

Nie chcę tutaj prowadzić rozmowy o tym, jaki ten temat ma cel i nie chcę, by ktokolwiek tutaj o tym pisał. To ma być temat motywujący do rozwoju i kontynuacji dalszych prac, jakie ludzie biorą na siebie własnowolnie. Proszę więc, by ludzie tylko to tutaj pisali. Pozdrawiam każdego.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 13:06

Niestety, ale wszystko to, co napisałeś, brzmi aż nazbyt idealistycznie. Powodzenia w realizacji, choć szczerze mówiąc, już nie jedno forum widziałam, na którym bywały okresy wzlotów i upadków. Czytałam wiele podobnych przemów motywujących. Ale według mnie ani Cytadela nie przeżywa jakiegoś ogromnego kryzysu ani też przemowy i obietnice niewiele wniosą i pomogą. Miejsca takie, jak Cytadela, działają na zasadzie hossy i bessy. W okresie wzlotu zwykle jest tak, że inicjatywy przyciągają inicjatywy. Więc jeśli coś się dzieje, najpewniej będzie się działo jeszcze więcej. Ale w okresach spadków wielkie hasła i mobilizacje nie pomagają (z wielu przyczyn). Dlatego między innymi, że nic się nie da wymusić. Jeżeli ktoś się za coś zabrał i jeszcze tego nie zrobił, to pewnie już tego nie zrobi z sobie wiadomych powodów. Poganianie i upominanie nie pomaga. Jeśli ludzie o czymś słyszą, a tego nie ma, to czemu sami się za to nie zabiorą, zamiast biadolić, że ktoś nie dotrzymał obietnicy albo nie zrobił czegoś w terminie? A Peter to jest taki człowiek, któremu wydaje się, że jeśli coś dał od siebie, to może wszystkich innych ustawiać. A tak naprawdę, to jeśli coś zrobił, to chyba dla własnej satysfakcji, a nie po to, żeby narody przed nim klękały i mógł komuś coś wytykać. Czy myślisz, że jego powyższy post coś zmieni? Bo jak dla mnie to tylko nawtykał kilku osobom i ubrał to w ładne słowa (miejscami).

Konrad, jeśli ktoś ma inicjatywę, to nie potrzebuje osobnego wątku jak ten, żeby zacząć ją realizować. Każdy, kto zabrał się za jakiś projekt zdaje sobie sprawę z tego, że nie musi robić tego sam i może liczyć na współpracę innych, a jeśli nie jest w stanie czegoś dopiąć, to może to komuś powierzyć. Dlatego wciąż uważam, że ten wątek jest bezsensowny.

A najciekawsza jestem tego, co myśli o tym administracja, bo jeśli potrzebna jest większa mobilizacja na forum, to chyba od nich powinna wypłynąć motywacja do działania. A nie od ciebie czy Petera.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 13:41

Palmira ma rację, Peterze - myślisz, że skoro coś od siebie dałeś, to możesz wszystkich ustawiać. Już niejeden taki przypadek mieliśmy, więc w gruncie rzeczy dla mnie to nie jest coś nowego. Możesz sobie publikować mechanikę za ten miesiąc, ale prawda jest taka, że to od nas, Mistrzów Gry, zależy, czy ona wejdzie na forum i będzie obowiązywać, czy nie. W tej chwili zaczyna się jej testowanie, do miesiąca raczej na pewno trafi ona do gry. Szkoda tylko, że to stanie się już bez twojego udziału, bo przez twoje chore przekonania o tym, iż posiadasz na forum największą władzę z tego powodu, że razem z Ahrim stworzyliście mechanikę, coś podejrzewam, że dość szybko zabrnie to zdecydowanie za daleko. Od razu jednak wyprowadzę cię z błędu - myślisz, że wrzucenie mechaniki do baru cokolwiek zrobi? ;) Gracze zobaczą, jaka jest i na tym się skończy. Czy stosować się do niej będziemy czy nie, niestety nie zależy w najmniejszym stopniu od ciebie. I przy okazji trochę szkoda, że pomimo tego, ile zrobiłeś dla nas, za co wciąż jestem ci wdzięczna, tracę coraz szybciej szacunek do samej twojej osoby. Choćby przez nieumiejętność słuchania/czytania ze zrozumieniem, co niestety jest potrzebne według mnie.
Odpuść. Mechanika ujrzy światło dzienne, tego możemy cię wszyscy zapewnić - nie jednak ze względu na ciebie, ale sam fakt, że my sami, MG, jej chcemy. I gracze zresztą też. To tylko kwestia czasu, przy tym pamiętaj, że jest to uzależnione od kilku innych czynników (jak KS, która, swoją drogą, jest już praktycznie gotowa, lecz brakuje w niej jednej opcji, nad której dodaniem wciąż pracuje koder. Nie ma ona wpływu na wygląd/funkcjonalność, ale jest ona nam, adminom, niezbędna, więc musimy na nią poczekać).
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Co zrobię dla Cytadeli?

12 paź 2013, o 13:56

Nie chcę nic mówić, ale to, w czym ktokolwiek mógłby pomóc, zostało już ogłoszone wcześniej. Nabór na MG? Jest i to permanentny, zawsze jest czas na pogadanie o "członkostwie" wśród mistrzów. Co więcej, jest o tym temat właśnie w tym dziale, który był już odświeżany. Dodatkowo o naborze zostało już wspomniane także całkiem niedawno na fb. Z innej beczki - rozbudowa uniwersum? Niespodzianka, również jest ogłoszenie i ci, którzy chcieli (na tę chwilę Will i Kiru, którym dziękujemy za poświęcony czas) lub też nadal chcą, mogą się bez przeszkód wykazać. Naprawdę nie zamierzamy stać z batem nad kimś i zmuszać go, by coś dla nas wymyślał.

"Ostatnio jednak usłyszałem od kogoś pomysł odnośnie KP. Brzmiał on mniej więcej, by karta, którą nikt nie oceni przepisową liczbą głosów, w ciągu czterech dni, była automatycznie zaakceptowana. Dlaczego? Bo ludziom się nie chce oceniać KP innych. Pomysł tej osoby uważam za dobry, bo to zmotywuje ludzi do oceniania pracy osób, które chcą z nami grać."
Konrad... I naprawdę myślisz, że to coś naprawi? Uważam ten pomysł za absurdalnie bzdurny. Ludzi to nie zmotywuje, a sprawi, że po forum będą chodzić Dżulietty Eklips odporne na granaty, które niegdyś były w Cerberusie a teraz są w Przymierzu bo poprzednia organizacja zabiła im kobietę. Naprawdę właśnie w taki sposób chciałbyś to naprawić?

Nie uważam, by forum było w złym stanie. Świadczy o tym przede wszystkim to, czy są tu gracze i czy prowadzone są przygody. Oba z wyżej wymienionych czynników tu są. Fakt, czy jest dodawane coś nowego czy nie zdecydowanie spychany jest na dalszy plan, CHOĆ też jest ważny.

Tak, jak np. mechanika - jest praktycznie gotowa, ale nikt normalny nie wprowadziłby czegoś, co w zasadzie radykalnie zmienia sposób prowadzenia od strony mg bez jakichkolwiek testów - a wiadomo przecież, że nie każdy mg ma też czas, by się teraz natychmiast z tym wszystkim zapoznać i od razu testować. Jest to racjonalne posunięcie i nadal naprawdę nie wiem dlaczego wciąż jesteśmy z Twojej strony, Peterze, poganiane, lub też poganiani, jeśli odnieść się jako całość mistrzów.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Stare ogłoszenia”