Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Pytania odnośnie mechaniki.

20 wrz 2015, o 21:18

Tak pobieżnie przeglądałem sobie kombinacje i coś zauważyłem. Jeżeli inicjatorem jest Sabotaż, a detonatorem Przeciążenie, to wtedy wychodzi kombinacja, która zadaje podwójne obrażenia tarczom. Ale by użyć Sabotaż, to obiekt musi być pozbawiony tarcz. Wychodzi wtedy, że powstała kombinacja nie spełnia swojej roli.

Czy jest inaczej niż myślę i można użyć sabotażu na obiekcie z tarczami, a potem Przeciążenie, co doprowadzi do skutecznej kombinacji?

Pozdrawiam :)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Vergull Vallokius
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 30 cze 2013, o 00:06
Miano: Vergull Vallokius
Wiek: 37
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Wojskowy
Postać główna: William Kraiven
Lokalizacja: Karath
Status: Ex-kapitan 10. Oddziału Specjalnego / Kapitan jednostki Zwiadowczo-Uderzeniowej
Kredyty: 56.550
Medals:

Re: Pytania odnośnie mechaniki.

25 sty 2016, o 12:36

Powoli zaczynam interesować się craftingiem. W końcu trzeba kiedyś zacząć. Potrzebuje wiedzieć czy byłbym w stanie stworzyć broń, która byłaby szybkostrzelna jak zjawa, celna i pojemna jak phaeston i silna jak powiedzmy błotniak? W vademecum czytałem, że można łączyć części. Więc można by powiedzmy stworzyć bazę o częściach (Q1/Q2/Q3)? Czy tylko można łączyć dwie części, gdzie jedna odpowiada za 4 podstawowe cechy broni (Obr, celn, szyb, poj), a drugi za tryb broni? Bo rozumiem, że "tryb" to szybkostrzelność?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek BONUSY: 20% zniżki przy zakupach [implant] | Raz podczas walki auto.sukces podczas testu na trafienie [implant]
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Pytania odnośnie mechaniki.

25 sty 2016, o 13:43

Obecnie, jak mówiłyśmy w ogłoszeniu, zmieniliśmy crafting w extranecie. Mając części możesz naprawić sklepowy sprzęt, lecz obecnie wytwarzanie w pełni autorskich broni, bez blueprintów, jest niemożliwe. Poprzedni system uznaliśmy za mało opłacalny. Więcej o nowym tutaj.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Stare ogłoszenia”