Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Regulamin

29 maja 2012, o 14:41

A. Postanowienia ogólne


  1. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad panujących na forum.
  2. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
  3. Cytadela jest forum na podstawie gier Mass Effect, jednak wszystkie informacje, jak i PBF zostały zebrane przez Administrację, tak więc jakikolwiek plagiat części forum jest zabroniony.
  4. Administracja nie jest grupką robotów z włączoną opcją Online 24h na dobę, dlatego zanim zwrócisz mu jakąś uwagę - pomyśl lub najpierw zapytaj. A może nie miał czasu?
  5. Na forum pornografia w jakiejkolwiek postaci jest absolutnie zabroniona.
  6. Forum nie zabrania używania wulgaryzmów, jednak pamiętaj, że jak piszesz, tak zostaniesz postrzegany.
  7. ChatBox nie jest odpowiednim miejscem na reklamowanie innego forum, tak więc wiedz, że każda taka wiadomość zostanie uznana za SPAM i karana ostrzeżeniem.
  8. Wszelkie konflikty i spory między użytkownikami prosimy przenosić na PW/GG czy inne środki komunikacji, gdyż nie każdy ma ochotę oglądać takie widowiska.
  9. GG Administratorów jest ich prywatnym komunikatorem, dlatego dwa razy zastanów się, zanim napiszesz, czy twoja sprawa jest aż tak ważna. Przede wszystkim używaj Prywatnej Wiadomości.
  10. W Kartach Postaci może napisać każdy, o ile jego post zawiera w sobie opinię o ocenianym wpisie.
  11. Zachowujemy kolejność - najpierw akceptacja karty postaci, potem statystyki i reszta!
  12. Karta postaci jest zaakceptowana po otrzymaniu 3 głosów "na tak" od użytkowników i jednego administratorskiego.

B. Postać


  1. Nick postaci musi być przede wszystkim klimatyczny. Wszelkim "Karolinkom1997" dziękujemy.
  2a. Maksymalna szerokość avatara to 170 px, natomiast długość to 250 px. Starajcie się, by ich rozmiary były przybliżone do tych.
  2b. Avatar musi przedstawiać postać fikcyjną, fantastyczną. Zakaz umieszczania realnych zdjęć.
  3. Zanim stworzysz postać - zastanów się dwa razy, czy aby na pewno chcesz nią grać. Nie potrzebujemy tu pustych kont osób, które zarejestrowały się, by pograć jeden dzień i zapomnieć.
  4. Wszystko, co napisaliście w karcie, nie zmienia się. Jeśli w wyglądzie jest napisane, że wasza postać jest brunetem, to na avatarze nie może zagościć blondyn, póki w fabule nie zostanie powiedziane, że kolor włosów został przefarbowany.
  5. Pamiętaj o realizmie! Twoja postać nie jest nieśmiertelna ani wszechmocna.
  6. Konta nieodwiedzane do dwóch miesięcy będą uznawane za nieaktywne.
  7. W podpisie nie mogą znaleźć się obrazki rozciągające forum, zbyt duże, lub zbyt wielka ilość tekstu, która spowoduje, że sygnatura będzie dłuższa niż post.
  8. W podpisie musi znaleźć się odnośniki do karty w bazie danych. Należy ją podlinkować do graficznego obrazka-identyfikatora, który posiada każdy. Mile widziany jest również odnośnik do statystyk.
  9. Stworzenie drugiej postaci powinno zostać uprzedzone rozmową na PW z jednym z administratorów. Wynika to z tego ogłoszenia.

C. Gra


  1. Post musi być przede wszystkim napisany z sensem. Oprócz tego nie może być długi na zaledwie jedną linijkę - jeżeli nie masz pomysłu, nie pisz w ogóle, a nie rób z tematu chatboxa.
  2. Jako że żyjemy w Polsce, to przestrzegamy zasad pisowni tego kraju. Nie usprawiedliwiamy się dysleksją, tylko staramy poprawić.
  3. Staramy się pisać w trzeciej osobie liczby pojedynczej, czasu przeszłego.
  4. Wszelkie wiadomości, które nie dotyczą tego, co dzieje się z naszą postacią umieszczamy w znacznikach [fabuleoff]. Proszę także pamiętać, żeby starać się unikać takich wiadomości, gdyż to nie GG, z dodatkiem fabuły.
  5. Nie wolno nam pisać za kogoś, jeśli nie wyrazi on takiej zgody. Nie bawimy się także w proroków pisząc posty w stylu 'Zaatakowałem go, a on uderzył w ścianę i spadł na ziemię. Nie podnosił się'.
  6. W przypadku gdy jeden z eventowiczów jest nieobecny dłużej niż 24 godziny, można pominąć go w kolejce.
  7. Mistrz Gry ma prawo do ingerowania w sesje fabularne gracza/y.
  8. Przenosząc akcję do innego tematu najlepiej jest zaznaczyć na początku postu, skąd bohater przybył. Przykładowo: postać przenosi się z <odnośnik>.
  9. W lokacjach pisanych przez użytkowników mile widziane są grafiki, jednakże nie mogą to być realne zdjęcia, a arty. Prosimy również o nieprzesadzanie z ich ilością na post.
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2112
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Sieć Informacyjna Cytadeli

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość