Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności

Cytadelowy cupsell?

Jestem za
19
100%
Jestem przeciw
0
Brak głosów
Nie mam zdania, nie będę korzystał/a
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 19

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 19:43

Ahoj! Dzisiaj co prawda piszę nie w sprawie ogłoszenia, a pytania w pewnej kwestii (ale zapewniam, że ostatnio w konspiratorni wrze i szykują się kolejne nowości!). Ostatnio spora część osób wyraziła chęć kupna cytadelskiej koszulki, jeżeli takowa byłaby w sprzedaży. To nasunęło nam pewien pomysł, na temat którego opinię chciałabym poznać.

Otóż pomysłem było założenie Cupsella. Część pewnie kojarzy, inni nieco mniej, więc wyjaśnię - Cupsell to strona umożliwiająca sprzedaż swoich koszulek w bardzo wygodnej formie. Sprzedawca projektuje wzory, a kupujący wybiera sobie rozmiar i często kolor T-shirtu. Firma drukuje nadruk i zajmuje się wysyłką gotowej koszulki, za którą nabywca zapłacił. Większa część ze sprzedaży idzie w tym wypadku do Cupsella, zaś prowizja nałożona przez sprzedającego - do niego samego. Brzmi prosto i jest proste. Pytanie co dalej?
Obecnie PBF-y to wciąż dość mały "rynek" forów przeznaczonych do wspólnej gry i zabawy. Ośmielę się oszacować, iż około 80% obecnych stron to proste gry, założone na darmowych hostingach i dopieszczone przez grafików na tyle, na ile własne, lub znajomych umiejętności pozwalały ingerować w standardowe style. Jesteśmy jednymi z niewielu twórców, którzy chcą wyjść nieco ponad to. Nie przerabiać gotowców, nie odpalać forum "niech żyje ile może", a tworzyć i rozwijać własne idee. Niestety, nie posiadamy umiejętności na wszystkich potrzebnych polach, jak i odpowiednich znajomości, toteż to wszystko kosztuje. Na samym początku, przed stworzeniem wersji 3.0, powstała zbiórka właśnie nań przeznaczoną. Mała jak mała, jednakże każdej osobie, która dorzuciła swój przysłowiowy grosz, wciąż jesteśmy bardzo wdzięczne. Pozwoliło nam to opłacić serwer i domenę. Następną sprawą było zakodowanie laya, za które zapłaciłyśmy 100 złotych. Wciąż chciałyśmy jednak rozwijać forum - powstała idea KS. Pierwsza wersja kosztowała, z tego, co pamiętam, 90-100 złotych. Następna, czyli obecna - 200. Ostatnio też zapłaciłyśmy za domenę (ok. 40zł) i hosting (około 125zł, musieliśmy przejść na wyższy pakiet gdyż najmniejszy nam niestety już nie starczał). Obecnie daje to jakieś 600-650 złotych, licząc pakiet i domenę jeszcze wcześniej (i nie doliczając do tego kosztów poniesionych przy konkursach), gdyż 3.0 trwa już nieco więcej niż ten rok.
Teraz wyjaśnię w jakim celu to piszę - nie żeby się poużalać nad tym ile to musimy wydawać, żeby zapewnić wam rozgrywkę i dobrą zabawę. Po prostu zdajemy sobie sprawę, iż większość z was nie wie, jak wyglądają PBF-y od drugiej strony - administratora. Chciałyśmy więc, byście mieli tę świadomość i mniej więcej orientowali się jak sytuacja się ma.

Zmierzając do sedna - wciąż zamierzamy wraz z Carmen rozwijać forum i nie osiądziemy na laurach (już pewne zmiany się szykują, stąd Rzepa po lewej nie zniknęła tylko dalej straszy! :)). Nie posiadamy jednak sponsorów, a i również nasze możliwości są ograniczone. Zamiast jednak robić zbiórki i pytać, kto może się dołożyć, chciałybyśmy dać też wam coś w zamian za potencjalną chęć pomocy i stworzyć właśnie takowego Cupsella - możliwość kupna koszulek i gadżetów nie tylko o tematyce cytadelskiej, ale i mass effectowej czy ogólnie gamerskiej. Wszystkie kwoty, jakie nasze forum, bo trudno mi mówić w tym momencie jako "my", zarobiłoby na tym interesie, przeznaczone byłyby na rozwój forum - czy przez tworzenie autorskich modyfikacji, opłaty "techniczne" za hostingi i domeny, czy przez załatwianie nagród na wszelakiej maści konkursy organizowane na naszej stronie. Jednocześnie chciałabym podkreślić - nie chcemy do tego nikogo zmuszać, jak i nie zamierzamy tworzyć z Cytadeli jakiejś marki, a nas samych business woman zarabiających na graczach. Chcesz kupić sobie koszulkę? Kup, a przy okazji wspomożesz rozwój forum. Dla nas to dość dobry deal. :)
Tak czy siak, chciałybyśmy poznać waszą opinię na ten temat - nie widzimy sensu w zakładaniu Cupsella i tworzeniu wzorów, jeżeli nie chcecie czegoś takiego i nie będziecie z tego korzystać. Dajcie nam znać w ankiecie, lub też w poście poniżej, jak zapatrujecie się na taki pomysł! ;)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 19:51

Muszę przyznać, że czytając to moja mina wędrowała od dziwnego skupienia, po zniesmacznie kosztami, aż wreszcie dotarła do czegoś w rodzaju "aaaaa! good idea". Wiadomo, że w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo, a charytatywnie można prowadzić coś do czasu. Jednak aby wszystko jakoś wyglądało, (jakoś oznacza w tym przypadku awesome!), trzeba włożyć w to nie tylko serce (czego Wam drogie Panie nie brakuje ^^) ale również niestety pieniążki (takie życie ;-;). Tak więc nie przedłużając tej mojej wypowiedzi, osobiście kupiłbym sam koszulkę z Cytadeli i (o w mordę!) ME bo na polskim naawet głupim allegro o takie rzeczy (porządnie wykonane) trudno. Jeśli to pomoże w rozwoju forum, tym bardziej będzie to dla mnie przyjemność. Tak więc: JESTEM ZA! (bardzo, bardzo)
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 20:11

Przyznam szczerze, że z chęcią kupiłbym koszulkę Cytadeli, gdyby była taka możliwość. Mógłbym jednocześnie wspomóc drobną sumą forum, robić za chodzący bilbord i cieszyć się z posiadania czegoś materialnego z forum, gdzie taki kawał czasu spędziłem :)
Na sb padły już nawet pomysły odnośnie Cytadelowych kubków, co też z uśmiechem bym przywitał w mojej szafce. Nie mogę mówić za pozostałych, oraz prorokować na temat popularności pomysłu, ale jedną koszulkę i jeden kubek bym kupił.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Ahmed Murray
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 27 sie 2012, o 10:16
Kredyty: 10.000

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 20:27

Nie wiem jak teraz sytuacja się zmieniła, bo Cupsell miał koszulki naprawdę miernej jakości, czasami wystarczyło parę prań, żeby nie został ślad po nadruku. Niemniej jednak może do tej pory zdołali dokupić lepszy sprzęt, więc zobaczymy jak to wszystko wam wyjdzie. Jak Carmen wielokrotnie mówiłem: jeżeli istnieje potrzeba wsparcia was zarówno za waszą ciężką pracę, jak i pracę osób z zewnątrz na rzecz tego forum to jestem gotów przesyłać wam po parędziesiąt złoty miesięcznie, chyba że pasowałaby wam większa suma uzbierana i przesłana w całości. Osobiście tak wolałbym załatwiać sprawę, bo znając życie na waszym sklepie kupiłbym może 1-2 koszulki i na tym zaprzestał, bo więcej koszulek niż mam dotychczas mi nie potrzeba, nawet jeżeli zrobiłybyście je z zajebistym wzorem :)
Mimo wszystko jestem za.
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 20:51

Nie rozpisując się za wiele. Kupiłbym koszulki z 2-3, a może i coś jeszcze. Pamiętam jak ktoś komuś robił replikę karabinu z papieru. Za coś takiego też chętnie bym zapłacił, ale rozumiem, że na to nie ma na razie szans, więc tylko tak piszę.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 21:25

Będę 11 głosem za, wchodzę w to :). Mam nadzieję, że będą koszulki, podkładki pod mysz, naszywki na plecaki i kubki z logiem Cytadeli. Prezerwatyw nie musi być, aczkolwiek to ciekawa idea.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 21:30

Ta...

Frostowskie prezerwatywy aby zawsze być cool.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 21:39

@ Nexaron
Tak się składa, że to ja robiłem ten karabin. Ogólnie - z mojej strony - nie ma żadnego problemu w tym, żebym zrobił kolejny, jest tylko kilka "zewnętrznych" ale:
- Zajmuje to sporo czasu, więc mimo wszystko pobrałbym jakąś drobną robociznę (wybacz, ale wieczory wyjęte z życia przez cały miesiąc są swoje warte), a nie tylko zwrot materiałów + wsparcie Cytadeli.
- Od czasu robienia modelu dla kumpla zmądrzałem o wiedzę, że nie pokryty lakierem model będzie z czasem obłaził z farby, zatem w koszta trzeba dodatkowo wliczyć lakier + jeszcze z lakierowaniem nie mam doświadczenia.
- Najważniejsze: projekty gotowe do wydruku to nie jest moje działo ani własność, więc nie wypada mi oficjalnie robić sobie sklepiku z takimi rzeczami. Nie oznacza to, że w razie sporego zainteresowania nie mogę się dogadać z kilkoma osobami, dla których złożyłbym takie cudo.

- Z przyjemniejszych informacji: istnieje już całkiem spora lista możliwych do wykonania replik (około 10) jak również nie mniej obfita kolekcja półmetrowych figur z postaciami z drużyny Sheparda (około 12).

@ Temat:

Ja jestem jak najbardziej za. Nadmienię jedynie, że w razie wątpliwości co do "producenta", wolałbym koszulkę droższą a trwalszą, niż spierającą się szmateczkę za grosze. Ale to jedynie moje zdanie. ;)
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

29 kwie 2014, o 21:44

Dodam, że jakość produktów na Cupsellu się ostatnio mocno poprawiła. Niestety, same też nieco podrożały, ale to naturalna kolej rzeczy w takim przypadku. Nie trzeba się więc raczej martwić o tego typu rzeczy. ;)
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cytadelskie koszulki

30 kwie 2014, o 11:26

Ujmę tak prosto swe myśli. Z miejsca bym brał koszulkę lub dwie, a jakby były to i kubek oraz czapkę z ME/Cycadelą :P.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

30 kwie 2014, o 13:29

Oooo :D czapka z daszkiem z logo Cytadeli.... mrrrr :)
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 00:24

Sklep Cytadeli na Cupsellu został otwarty i pojawił się w nim pierwszy nadruk oferowany w czterech wariantach (3 męskie, 1 damski). Przez następne dni będę pracować nad nadrukami, więc oferta będzie się powiększać - nie krępujcie się co jakiś czas zaglądać. Wzory na najbliższy czas wyglądają następująco:
  • Wizerunek Sheparda z napisem "We'll bang ok?"
  • Wizerunek Legiona z cytatem "Does this unit have a soul?"
  • Wizerunki żniwiarzy z odpowiednimi cytatami
  • Loga przynależności wraz z odpowiednimi cytatami
  • Wizerunek Kaidana i Ashley z odpowiednim tekstem wspominającym Virmir
  • Sylwetki towarzyszy z gry wraz z kryptonimami (The Loyalist, The Assassin, etc. - większość, o ile nie wszystkie, będą zapewne z drugiej części gry)
  • Wizerunek Sheparda z tekstem "Learn to dance or feed the fish?"
  • Oczywiście także "firmówki", czyli koszulki forumowe
I więcej, nad którymi myślimy cały czas. Jeżeli macie jakieś pomysły co do wzorów, śmiało piszcie. Oczywiście nie gwarantuję, że sprawdzą się jako odpowiednie do nadruków, ale co szkodzi wspomnieć - może akurat?
Zapraszam na http://cytadela.cupsell.pl - klik!
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 09:38

- Koszulka z wizerunkiem Garrusa z cytatem "I'm in the Middle of Some Calibrations" bądź z czymś podobnym.
- Koszulka z logiem Cerberusa i jakiś słynny cytat Illusiv Mena. Np. " Strength for Cerberus is strength for every human."

Na razie to tyle co mi wpadło do głowy. Jak coś wymyślę, to napiszę :)
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 09:48

Hum, ciekawa sprawa. Rozumiem, że gdybym na przykład sama narysowała w jakimś programie graficznym na przykład rysunek Palmi, Dera, Willa, Pixie, Anki, Faerie czy co tam jeszcze, to spokojnie z logiem Cytadeli dałoby się wykonać taką koszulkę?
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 09:50

- Bluza (zapinana bądź hoodie) z charakterystycznymi, świecącymi się elementami na plecach standardowego pancerza n7 i/lub ze złożonym M-8 oraz M-92 z tyłu. Na przedzie logo n7 (zapinana) lub zarys standardowego napierśnika z logo (hoodie).
- koszulka z "raną" postrzałową Legiona załataną napierśnikiem n7, bez cytatu "There was a hole" mimo, że sam się ciśnie do projektu. ;)
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 10:02

Ja bym chciał zestaw Czapka z logo Cytadeli i koszulka z wizerunkiem Rzepy i podpisem "You exist becouse we allowed, and you will end, becouse we damended." :) czy jakoś tak.
Zawsze jeszcze można dać napis Sheparda "You just a machine, machin can be broken" czy jakoś tak to było.
Ahmed Murray
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 27 sie 2012, o 10:16
Kredyty: 10.000

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 12:12

William Kraiven pisze: - Koszulka z logiem Cerberusa i jakiś słynny cytat Illusiv Mena. Np. " Strength for Cerberus is strength for every human."
Sądzę, że lepiej byłoby machnąć koszulkę z samym TIMem jak tu Wyświetl wiadomość pozafabularną i twoim podpisem, albo ""Salvation comes with a cost. Judge us not by our means, but what we seek to accomplish."

Zaś pod logiem cerberusa zostawić cerberusowe slogany jak Humanity First - zwięzłe i treściwe.
Pod logiem Przymierza Per aspera ad astra ( poprzez przeciwności/trudy do gwiazd) etc
Ahri’Zhao vas Orionis pisze:- Bluza (zapinana bądź hoodie) z charakterystycznymi, świecącymi się elementami na plecach standardowego pancerza n7 i/lub ze złożonym M-8 oraz M-92 z tyłu. Na przedzie logo n7 (zapinana) lub zarys standardowego napierśnika z logo (hoodie).
- koszulka z "raną" postrzałową Legiona załataną napierśnikiem n7, bez cytatu "There was a hole" mimo, że sam się ciśnie do projektu. ;)


Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną coś mniej więcej takiego ? : P
$88 dolarów proszę xP
Core pisze:Ja bym chciał zestaw Czapka z logo Cytadeli i koszulka z wizerunkiem Rzepy i podpisem "You exist becouse we allowed, and you will end, becouse we damended." :) czy jakoś tak.
Zawsze jeszcze można dać napis Sheparda "You just a machine, machin can be broken" czy jakoś tak to było.
you're just a machine and machines can be broken
You exist because we allow it and you will end because we demand it xP
osobiście poszedłbym bardziej w stronę Nazary, niż Shepa w tym wypadku :P
Wiesz, Mhroczność, badassowatość, a nie sassy shep xp




Swoich pomysłów nie będę tu wrzucać, bo za dużo ich do przeklejania(przesłane wczoraj Carmen na bunia)
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 14:08

Ja jako świeży członek piratów, chętnie zaopatrzyłbym się w koszulkę z naszym logiem, czy statkiem.
A co do Tali to zamiast czegoś wyniosłego dałbym coś co każdy miło wspomina...
Tekst ze słomką XD
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 17:32

Pamiętacie Inamordę, kroganina z Noverii w ME1? Można dać jego wizerunek, wraz z jego najsłynniejszym tekstem: "Spierdalaj, człowieku". Kupowałbym :D

A tak na poważnie: niech te koszulki kojarzą się nie tylko z samym ME, ale najbardziej właśnie z Cytadelą :P.

1) Swoją drogą, skoro już ktoś rzucił pomysł koszulek z logami forumowych stronnictw i odpowiednimi do nich cytatami... co z naszą ukochaną Społecznością Galaktyczną? Bo nie sądzę, żeby miała swoje motto. Może być "No Gods, No Masters", na znak jej neutralności :P

2) Ewentualnie rysunek Legiona robiącego ten swój robotyczny taniec Wyświetl wiadomość pozafabularną z napisem "I got the moves like Legion"...

3) Osobne koszulki z sylwetkami każdej broni obecnej w ME3. Kupowałbym Mattocka :P
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Cytadelskie koszulki

4 maja 2014, o 17:45

Nie wiem, czy możliwe byłoby coś takiego do w miarę sprawnego realizowania, ale chyba ciekawą opcją dla każdego forumowicza (prócz Ahmeda) byłaby koszulka z ładnie skomponowaną grafiką, do której wstawiono by jego avatar i sygnaturkę z podpisu.

@ Ahmed:
Jeśli chodzi o bluzę - tak, +/- coś takiego, tylko tak, aby zmieścić się w oferowanej przez cupsell powierzchni nadruku.
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.

Wróć do „Stare ogłoszenia”