Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Puk, puk... Kto tam? KWAZAR!

24 paź 2015, o 22:35

Ok, ok, dobra - wiem, że parafraza była taka "no średnia, bym powiedziała". Anyway -
Hej! Mamy dla was nowość, dzięki której - być może - będziecie mogli wypełnić swoje wirtualne, extranetowe portfele (oczywiście jeśli będziecie używać z rozwagą) czymś więcej, niż tylko wiszącymi wokół pajęczynkami (net'ami, hehe, łapiecie? nie? nieśmieszne? no ok...).
System kwazara - bo właśnie o nim mowa - został opracowany już dawno temu (ponad rok!) i bardzo szczerze przyznam, że nie mam pojęcia, dlaczego za jego wprowadzenie nie wzięłam się wcześniej niż dopiero teraz (tu naprawdę nie chodzi o to, że nie chciałam, bo to kwestia paru kliknięć przecież ;-;). W każdym razie już jest, a jego zasady możecie przeczytać w tym poście, ale także na przyszłość zostawiamy go wam w forumowym extranecie, w zakładce "świat". Przy jego tworzeniu sugerowałam się faktem, że hazard nie ma być sposobem na super dostatnie życie (no dobra, czasem może, ale na tyle rzadko, że wiecie) i mamonę na każdym kroku, co za tym idzie, także alternatywnym zarobkiem, a bardziej szansą na DODATKOWY zarobek. Dlatego też stawki są, jakie są (według mnie i tak nie są jakieś słabe - kilka wygranych i można mieć z tego całkiem fajną, dodatkową kasę).
Ok, koniec tego biadolenia, wrzucam wam system do przejrzenia:
(dat rym, kappa)
Obrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek W kwazara możecie od tej pory zagrać w każdym KASYNIE; dla ułatwienia zostały one wypunktowane w temacie znanym wcześniej ze spisu sklepów i klinik, noszącym teraz nazwę Lista sklepów, klinik i kasyn. Gra w kwazara nie powinna znacząco odbiegać od posta np. w sklepie. Pojawia się część fabularna, a całą partię możecie rozegrać w jednym poście (najpierw rzucając pierwszy raz, potem edytując i rzucając drugi raz, etc., aż do wygranej. Albo przegranej. Don't worry, wcześniejsze rzuty zapisują się na stałe). Jeżeli wygraliście/przegraliście, albo czekacie, aż MG zaktualizuje wam status konta, albo po prostu sami do niego piszecie, by uniknąć zbędnego czekania. Ot, cała filozofia.

Miłej gry!
I pamiętajcie... hazard wyniszcza :c
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Seamus jakiśtam
Awatar użytkownika
Chłopiec wychowany przez smoki
Posty: 74
Rejestracja: 25 maja 2014, o 11:01
Miano: Seamus McGrath
Wiek: 44
Klasa: BARD KURWA
Rasa: NIZIOŁEK
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: obecnie to z deka w dupie
Kredyty: 20.000

Re: Puk, puk... Kto tam? KWAZAR!

25 paź 2015, o 11:09

Mój uczuć w 2 gifach
Obrazek
Obrazek

Czekałem na kwazara dłużej niż wy na moją KP, i oto nadszedł ten dzień. Cytadela spełnia dziecięce marzenia. ;____;
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Puk, puk... Kto tam? KWAZAR!

25 paź 2015, o 11:22

Jak dobrze, że mam aktywną postać, żeby móc zacząć trzepać hajsy <3
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek

Wróć do „Stare ogłoszenia”