Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Zbiórka

29 mar 2018, o 14:39

Helou. Piszę do was z może mało przyjemną kwestią, bo nie mam zwyczaju o takich rzeczach na ogół gadać, alee...
Jesteśmy ze sobą już dobre osiem lat. Naprawdę. Byłam małym guwniakiem zakładając to forum i w ŻYCIU nie spodziewałam się tego, że dotrwamy do takiego wieku. Oczywiście, nie mamy takiego grona jak kiedyś, gdy dziennie wchodziło tu po sześćdziesiąt osób. Zostało nas mniej niż dwadzieścia. Tworzymy małą grupkę, w obrębie której piszemy sobie posty.

Trochę to też sprawiło przestój z mechaniką i wszystkim innym. Mam wrażenie, że większość z was tak przyzwyczajona już do starych, kalekich bo kalekich, ale wystarczających zasad nie miałaby czasu na zaznajomienie się z nowymi leksykonami i wszystkim innym. Ale nie o tym w sumie dziś.

Forum się rozrasta. Nawet ta garstka ludzi pisząca dzień w dzień posty przez odpowiednio długi okres czasu robi ogromną różnicę. Z tego powodu, ostatnio zdecydowałam o powiększeniu pakietu na naszym hostingu, bo zwyczajnie kończył nam się i miesięczny transfer, i miejsce. Sto postów dalej i nie byłoby gdzie pisać, tak przeżarliśmy naszą bazę danych i FTPa (nasz styl i wszystkie addony są ciężkie jak cholera :<)

Kiedyś zwracałyśmy się do was z taką prośbą, teraz zwracamy z kolejną. Wiem, że granice między administratorami, MG i graczami nie są tak wyraźne jak były kiedyś, w małym gronie, gdzie wszyscy się znamy, ale przypominają mi się każdego roku w kwietniu. W tym miesiącu, do moich pięknych urodzin dziewiątego, spłacona musi zostać faktura za 244,77zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To kwota roczna, więc temat wypływa rzadko. Obecnie przez nagromadzone, życiowe problemy nie spłacę całości z uśmiechem na ustach. Dlatego jeżeli ktokolwiek z was ma ochotę dołożyć swoją cegiełkę, wspomóc choćby drobno forum, na którym wszyscy gramy, odezwijcie się na PW lub na fejsie. Nawet lekkie odciążenie mojego portfela bardzo, bardzo docenię. <3
dostaniecie piękne lenyfejsowe medale

To rzecz jasna opcjonalne. Nie czujcie się zmuszeni. ale dostaniecie piękne lenyfejsowe medale
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Zbiórka

2 kwie 2018, o 00:10

Forum opłacone! Jesteście najlepsi. <3 Wspólnymi siłami dołożyliście zdecydowaną większość kwoty. Strasznie wam dziękuję, a konkretnie Strikerowi, Vexowi, Ja'antianowi i Xairanie, naszym czterem "darczyńcom", dzięki którym data serwerowej śmierci forum została odroczona o następny rok.
Kocham <3
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Stare ogłoszenia”