Ojczysta planeta ludzi wkracza w złoty wiek - rozwojowi ulega przemysł, handel i sztuka. Postawiono na ekologię i lepiej zagospodarowano teren, dzięki czemu wszystkim, teoretycznie, żyje się lepiej, choć prawdę mówiąc stale rośnie przepaść między biednymi i bogatymi mieszkańcami.
LOKALIZACJA: [Gromada Lokalna > Układ Słoneczny]

[Wyspy Brytyjskie] Siedziba Madame DeLuxe

4 lip 2012, o 10:34

Młoda Dama, Świetlista Panna i wreszcie Księżna Ziemi – te określenia najczęściej padają pod adresem tyle samo tajemniczej, co niezwykłej kobiety, jaką jest Madame De Luxe. Obecnie zamieszkująca Ziemię – tereny wysp brytyjskich, w ogromnej i niezniszczonej posiadłości któregoś z szlachty brytyjskiej. Piękne ogrody, w których rosną jedynie czerwone kwiaty, kontrastują ze starym stylem samego pałacyku. Stąd właśnie kobieta, którą nazywają Madame DeLuxe, prowadzi swoje interesy, które pozwalają na rozrośnięcie biznesowego imperium, któremu przewodzi sama.

Istnieją jedynie plotki i domysły, a nie potwierdzone fakty na temat jej przeszłości. Prawdopodobnie pochodzi ze wschodniej Europy i całe życie spędziła na Ziemi, rzadko ją opuszczając. Swoją urodą, ciętym językiem, jak również nietuzinkowymi zdolnościami w łóżku, doszła do majątku który pozwolił jej usamodzielnić się i zacząć pracować na to, czego pragnęła od zawsze – władzy nad innymi. Po pięciu rozwodach i licznych romansach jej konto rozrosło się na tyle, by móc osiąść się na wyspach brytyjskich i zacząć zapuszczać swoje macki, by stać się jedną z bardziej liczących się bizneswoman w tym obszarze galaktyki.

Uwielbia opiewać w luksusach – począwszy od stroju, poprzez wystrój wnętrz, po sprzęt, którego używa – wszystko musi lśnić, być z drogich kamieni. Ponoć jeden z jej mężów stwierdził, tuż przed zawałem po kilkunastominutowym seksie, że nie zasługuje nawet jeden kredyt. Uwielbia drogie prezenty, znana jest także z mecenatu artystów rozrywkowych, jak również wspiera wszelkie badania, które pozwalają zachować wieczną młodość – ponoć ma ponad osiemdziesiąt lat i ciężko znaleźć u niej jakąkolwiek naturalną część ciała.

Zazwyczaj działa na własną rękę – z początku wiązano ją z Cerberusem, jednak po zakończeniu rzekomego romansu z samym Człowiekiem Iluzją, Madame De Luxe stara się jak może, by utrudniać tej organizacji różnego rodzaju działania. Wiele razy dała się także we znaki Krwawej Hordzie i Błękitnym Słońcom, a czasami wiąże się jej działania z Zaćmieniem, chociaż nikt tego nie potrafi ani potwierdzić, ani udowodnić.
Madame DeLuxe nie przepada za przemocą i zabijaniem. Kiedy to koniecznie, owszem, potrafi rozwiązać problemy w ten właśnie sposób, jednak zawsze stara się znaleźć rozwiązania, które nie przyniosą ofiar. Dzięki takiemu podejściu zyskała wielu denuncjatorów, a jej sieć informacyjna nie ma sobie równych w kwestii efektywności i rozległości. Lubi również zatrudniać wolnych strzelców, którym potrafi zapłacić niemało, zawsze dodając coś ekstra.

Kobieta w Extranecie umieściła zadania, które zlecić chce wolnym strzelcom – wystarczy wejść na odpowiednią stronę i, poprzez chęć oraz krótką rozmowę z samą Madame DeLuxe, otrzymać wybrane zadanie.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

WŚCIBSKA REPORTERKA


Status zadania: zajęte.

Oczekiwany efekt: Zniszczenie wszelkich notatek z prywatnego komputera Vicky Lewis.

Lokalizacja: Cytadela, okręg Kithoi.

Wynagrodzenie: 3000 kredytów oraz darmowy transport w dowolne miejsce, po wykonaniu zadania.


Protokół informacyjny: Młoda i ambitna reporterka United Channel, Vicky Lewis, swoimi reportażami nadepnęła już nieraz na odcisk sprawom na Illium Madame DeLuxe, która postanowiła w końcu zadziałać. Kilka artykułów zamieszczonych w extranecie spowodowało dociekliwość SOC oraz zakłócenie płynności finansowej zleceniodawczyni w niektórych sektorach okręgu Kithoi. Należy dostać się do komputera osobistego reporterki i całkowicie wyczyścić dyski, który znajduje się w jej prywatnym apartamencie, przy czym: absolutnie nie mogąc zranić panny Lewis. Fakt, że dwudziestodwuletnia dziewczyna, która hobbystycznie uwielbia kręcić krótkie filmy dokumentalne na temat upadku gwiazd muzyki i sportu, jest córką wpływach ludzi z Prezydium, którzy prowadzą wspólne i oficjalne interesy z Madame DeLuxe, skutecznie zabrania wyrządzenia jej krzywdy.

Notatki uzupełniające: Będąc piękną dziewczyną panna Lewis potrafi skutecznie manipulować płcią przeciwną. Nie lubi chamstwa, przeklinania oraz wywyższania się. Ceni za to kulturalne, bystre osoby, które nie boją się wyrażać własnego zdania. Nawiązanie znajomości z reporterką będzie ogromnym ułatwieniem wykonania zadania.

Wyświetl wiadomość pozafabularną


SKAZANEGO NALEŻY UKARAĆ


Status zadania: wolne.

Oczekiwany efekt: Zamordowanie Tuluma, więźnia nr 37D5.

Lokalizacja: Mgławica Rosetta, więzienna barka „Pokuta”.

Wynagrodzenie: 8 000 kredytów.

Protokół informacyjny: Tulum to groźny, krogański przestępca, który przez nielojalność swoich podwładnych trafił do dryfującego więzienia znajdującego się na barce o nazwie Pokuta. Jako więzień nr 37D5 znajduje się w bloku V – zamkniętym dla odwiedzających skrzydle statku, oczekując wykonania wyroku: dożywotniego więzienia. Szybka aklimatyzacja, brutalna siła i przebiegłość pozwoliły Tulumowi na wymordowanie dotychczasowego przywódcy podziemia, Lesska Borra, przyjaciela nie tylko w interesach Madame DeLuxe, oraz objęcie władzy wśród więźniów skrzydła V. Należy go zlikwidować w taki sposób, aby nie wzbudzić podejrzeń władzy więzienia. Madame DeLuxe, która postanowiła zareagować na śmierć przyjaciela, przekupując odpowiednie osoby, pragnie definytuwnego ukarania kroganina. Jako więzień nr 56C1 zleceniobiorca osiądzie z bloku D, sąsiadującym ze skrzydłem V, w którym znajduje się ce. Jedyną opcją wykonania zadania jest „zasłużenie” sobie na przeniesienie do bloku V.

Notatki uzupełniające: Transport zapewniany w obie strony, o ile zleceniobiorca przeżyje lub wydostanie się z więziennej barki. Strażnik bloku D, Gring, jest podpłaconym człowiekiem Madame DeLuxe.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

KAPRYŚNY GWIAZDOR


Status zadania: zajęte.

Oczekiwany efekt: ochrona i ewentualne znalezienie prześladowcy mega gwiazdy muzycznej, Tony’ego „Sweet Voice” Yelinsky’ego.

Lokalizacja: Illium, Nos Astra.

Wynagrodzenie:
100 kredytów za jeden dzień ochrony (dla kobiety: 250 kredytów),
4000 kredytów za znalezienie prześladowcy.

Protokół informacyjny: Tony Yelinsky to obecnie największa gwiazda muzyki rozrywkowej, a dokładniej utworów zwanych przez dziennikarzy muzycznych: sercołamaczami. Ma kilkaset tysięcy fanek w różnym wieku i różnej rasy rozstrzelonych po całej Galaktyce, jednak ostatnio zadomowił się na Illium, ściągnięty przez podstarzałą i niezwykle bogatą asari. To ulubiony artysta Madame Deluxe, która trzy lata temu przyjęła go pod swoją protekcję. Od jakiegoś czasu „Sweet Voice”, porównywany do legendy, Jeffrey’a Silvera, otrzymuje listy z pogróżkami. Ktoś bardzo zaborczo i agresywnie, znając kilka szczegółów z prywatnego życia gwiazdora, niepokoi go. Ani służby na Illium, ani prywatni detektywi jak na razie nie potrafią znaleźć nachalnego fana. Tony życzy sobie osobistej ochrony, która nie będzie go odstępować na krok, aczkolwiek pozwoli na zachowanie pełnej swobody działań wokalisty.

Notatki uzupełniające: Zleceniobiorca musi wiedzieć, że Tony jest bardzo kapryśną i przekorną gwiazdą. Nikogo się nie słucha, wykonuje polecenia najczęściej na opak nie zważając na niebezpieczeństwo.

Wyświetl wiadomość pozafabularną


KOŚĆ WIEDZY PROTEAN


Status zadania: zajęte.

Oczekiwany efekt: Odnalezienie i dostarczenie we wskazane miejsce starożytnego artefaktu Protean, Kości Wiedzy.

Lokalizacja: planeta Hito, Pogranicze Ismaru.

Wynagrodzenie:
15 000 kredytów do podziału w momencie dostarczenia artefaktu w nienaruszonym stanie,
7 000 kredytów, jeśli artefakt okaże się przydatny w mniemaniu Madame DeLuxe.

Protokół informacyjny: Ostatnie efekty pracy ekipy wydobywczo-badawczej Madame Deluxe na odległej planecie w Pogranicza Ismaru dowiodły, iż znaleźli oni prastary artefakt, najprawdopodobniej używany przez Protean, nazwany przez profesora Surliika, Kością Wiedzy. Magazynuje ponoć w sobie wiedzę i informacje przekazywane z pokolenia na pokolenie, od tysięcy lat, na temat technologii starożytnego ludu. Zgromadzone informacje głoszą, iż artefakt znajduje się w podziemiach świątyni na bagnistej planecie Hito, którą zamieszkują prymitywny ludy. Te niezwykłe plemiona, nazwane Wyznawcami, mają za zadanie opiekowanie się tym miejscem wykorzystując wszelakie sposoby, aby kultywować ochronę świątyni Protean, a zwłaszcza Kość Wiedzy. Po ostatnim komunikacie wskazującym miejsce osiedlenia Wyznawców, ślad po ekipie Madame DeLuxe całkowicie się urwał, a od jej członków nie otrzymano żadnych oznak życia.

Notatki uzupełniające:Istnieje prawdopodobieństwo, iż wiele dodatkowych informacji znajduje się na osobistych PDA, w obozie ekipy badawczo-wydobywczej, jak również w samej świątyni.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

PRECZ Z PROEKOLOGIĄ!


Status zadania: wolne.

Oczekiwany efekt: Przekonanie decydentów Siły Natury do zaprzestania swojej proekologicznej działalności na terenie wschodniej Europy.

Lokalizacja: Wschodnia Europa, sektor WB65 – potencjalne miejsce przebywania decydentów Siły Natury.

Wynagrodzenie:
20.000 kredytów.
Przewidziany bonus w postaci dodatkowych 20.000 w zależności od środków wykorzystanych w osiągnięciu celu.

Protokół informacyjny: Na obszarach wschodniej Europy, grupa o nazwie Siła Natury rozszerza swoją działalność, która staje coraz bardziej sprzeczna z interesami Madame DeLuxe. Ta chciałaby, aby proekologiczna organizacja zastanowiła się nad swoimi planami w stosunku do obszaru, który bardzo ją interesuje, jednak w zupełnie innym celu. Siła Natury swoją obecnością i prężnym działaniem od ponad sześciu lat zdobywa coraz więcej anonimowych sojuszników, którzy nie szczędząc środków materialnych, i nie tylko, wspierają poglądy proekologiczne. Najnowocześniejszy sprzęt, wyszkolenie oraz wykształcenie działaczy, którzy zasilają szeregi organizacji, jak również misja, która przyświeca Sile Natury, to główne atuty, które pozwalają na realizację zamierzeń ich założycieli. Madame DeLuxe pragnie, by prominenci Siły Natury zmienili swoją strategię w stosunku do terenów wschodniej Europy. Dzięki negocjacjom, infiltracji, przekupstwie czy też podstępie – ważne, by środkiem do celu nie była przemoc, gdyż zleceniodawczyni sobie tego nie życzy.

Notatki uzupełniające: Zleceniodawczyni zapewnia, iż istnieje większa szansa na premię przy niskiej, lub zerowej ilości zabitych. Najemnicy nie-ludzie mogą napotkać nieprzyjemności na tle rasowym na docelowym obszarze. Środek transportu we własnym zakresie.
ObrazekObrazek
David „Farciarz” Collins

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 118
Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Powrót do Ziemia

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość