Ojczysta planeta ludzi wkracza w złoty wiek - rozwojowi ulega przemysł, handel i sztuka. Postawiono na ekologię i lepiej zagospodarowano teren, dzięki czemu wszystkim, teoretycznie, żyje się lepiej, choć prawdę mówiąc stale rośnie przepaść między biednymi i bogatymi mieszkańcami.
LOKALIZACJA: [Gromada Lokalna > Układ Słoneczny]

[San Vito Lo Capo, Sycylia] Posiadłość

2 sie 2012, o 14:59

Położona na obrzeżach miasta, na wzniesieniu przy niewielkiej zatoczce, stoi zbudowana jeszcze w tradycyjnym, włoskim stylu, niewielka posiadłość, w odległości mniej więcej kilometra od innych zabudowań. Sama budowla zbudowana została na bazie prostokąta z niewielką przybudówką na lewym skrzydle domu. Ściany postawione są z wypalanej cegły, pomalowanej na blady pomarańcz. Dach pokryty jest tradycyjną, czerwoną dachówką. Okna wykonane są z drewna, pomalowanego na biało, podobnie jak wszyscy zewnętrzne drzwi. Budynek otoczony jest połaciami trawy i skarłowaciałych krzewów, typowych dla górzystych terenów. Od tarasu na tyłach domu, prowadzi zadbana, kamienna ścieżka w dół zatoki, gdzie znajduje się niewielka plaża nad krystalicznie czystą wodą. Ogólnie miejsce właściwie sprawia wrażenie nietkniętego przez cywilizację, jak większość miejscowości, zdaje się być zatrzymane w czasie.
Obecnie o ogród na tyłach domu i sam budynek dba emerytowany wojskowy, dawniej Generał Montgomery Lavrett, który jest współwłaścicielem posiadłości.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

||Theme: >>:<<||
Mist

Avatar użytkownika
 
Posty: 408
Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 15:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medale: 3
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Najlepszy z najlepszych (1)

Powrót do Ziemia

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość