Ojczysta planeta ludzi wkracza w złoty wiek - rozwojowi ulega przemysł, handel i sztuka. Postawiono na ekologię i lepiej zagospodarowano teren, dzięki czemu wszystkim, teoretycznie, żyje się lepiej, choć prawdę mówiąc stale rośnie przepaść między biednymi i bogatymi mieszkańcami.
LOKALIZACJA: [Gromada Lokalna > Układ Słoneczny]

[Wielka Pustynia Słona, USA] Posiadłość

3 sie 2012, o 19:39

Na skraju Wielkiej Pustyni Słonej, w zachodniej części Wielkiego Kanionu, w sąsiedztwie z Wielkim Jeziorem Słonym, wybudowano przeszło pół wieku temu strzeżone osiedle, do którego prowadzi tylko jedna, stara droga. Ci, którzy zdecydowali się zamieszkać tutaj, mogli zaszyć się we własnej utopii oraz odciąć od problemów współczesnego świata, galaktyki.
Dwupiętrowy dom wybudowano w staroangielskim stylu. Parter dzieli się na wielki salon z wyjściem na ogród, dwa gabinety(jeden posiada ściany w 3/4 wypełnione po brzegi starymi zbiorami książek oraz vidów), kuchnie z jadalnią. Pierwsze piętro to trzy sypialnie, każda z własną łazienką, a także taras skryty w cieniu kwiatów i krzewów. Ostatnie piętro, właściwie poddasze, zajmuje jedna sypialnia oraz łazienka. W spadzistym dachu znajdują się okna, które umożliwiają obserwacje gwiazd. Dom otacza obszerny ogród. Wysoki płot, utworzony przez krzewy (zmodyfikowane tak, że wytrzymują na bezwodnym terenie), skutecznie odcina posesje od nieproszonych par oczu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
theme ~ voice ~ daily ~ armor~

ObrazekObrazek
+ 15% siły i obrażeń od mocy biotycznej
+ 10% zmniejszony koszt użycia mocy
+ 40% tarcz
+ 10% obrażeń przeciw pancerzom
+ przerwanie przeciwnikowi rzucania zdolności biotycznej, tym samym się przed nią broniąc (raz na walkę)


Ludzie byli kiedyś bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...
Iris Fel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1517
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 27.360
Medale: 7
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1)

Powrót do Ziemia

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości