Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

[Sklep] "Modern Forge"

23 maja 2012, o 18:34

Sieć sklepów "Modern Forge" skupiona pod ludzkim kierownictwem jest jednym z najbardziej prestiżowych dystrybutorów w galaktyce, oczywiście tych sprzedających towary legalne i nowe. Ich ceny nie należą do najniższych, ale produkty jakie oferują wynagradzają to z nawiązką. Istnieje także możliwość sprowadzenia na specjalne, indywidualne zamówienie konkretnych towarów od producentów, jakich sklep posiada licencje, za co jednak płaci się dużo więcej, niż normalna cena przedmiotu.
Mały, niewysoki terminal w kształcie kolumny wyświetla na swym holograficznym monitorze poszczególne produkty dostępne "na stanie".Posiadane licencje producentów takich, jak:
 • Kassa Fabrication
 • Rada Serrice
 • Fundacja Sirta
 • Rada Armali
 • Ariake Technologies
 • Kombinat Elkoss
 • Hahne-Kedar
 • Jormangund Technology
Ceny:
 • hełmy - 25.000 kredytów
 • naramienniki - 16.000 kredytów
 • napierśniki - 36.000 kredytów
 • rękawice - 16.000 kredytów
 • nagolenniki - 27.000 kredytów
 • broń - ceny przedstawione pod modelami
 • omni-klucze - ceny przedstawione pod modelami
 • generatory tarcz - ceny przedstawione pod modelami
 • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
 • modyfikacje do omni-kluczy - ceny przedstawione pod modelami


Akcesoria bojowe:

 • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
 • Granaty - cena za sztukę 60 kredytów
 • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
 • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
 • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek

Każda część pancerza Rady Serrice posiada 10% bonus do obrażeń od dowolnej mocy. Skompletowany posiada 40% bonus do obrażeń od dowolnej mocy. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Każda część pancerza Kassa Fabrication posiada 10% bonus do tarcz, prócz napierśnika, który posiada +10% do szybkości ładowania tarcz. Skompletowany posiada 30% bonus do tarcz i 10% do szybkości ładowania tarcz. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Każda część pancerza Ariake Technologies posiada 10% bonus do obrażeń w walce wręcz. Skompletowany posiada 40% bonus do obrażeń w walce wręcz. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Każda część pancerza Hahne-Kedar posiada 10% bonus do obrażeń od broni. Skompletowany posiada 40% bonus do obrażeń od broni. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Każda część pancerza Rosenkov Materials posiada 10% bonus do szybkości ładowania mocy. Skompletowany posiada 40% bonus do szybkości ładowania mocy. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Pancerz specjalny Phantom przeznaczony jest tylko dla turian i posiada jako całość 20% bonus do szybkości ładowania mocy, 10% bonus do obrażeń od broni, 10% bonus do obrażeń od mocy i 10% bonus do tarcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od mocy. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Lewiatan przeznaczony jest tylko dla turian i posiada jako całość 40% bonus do obrażeń od mocy i 10% bonus do szybkości ładowania mocy. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od mocy. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Gniew przeznaczony jest tylko dla krogan i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od mocy, 20% bonus do obrażeń od broni i 10% bonus do zapasu amunicji. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do zapasu amunicji. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Ocalony przeznaczony jest tylko dla quarian i posiada jako całość 40% bonus do tarcz i 10% bonus do obrażeń od mocy. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Kolos przeznaczony jest tylko dla quarian i posiada jako całość 10% bonus do tarcz, 10% bonus do obrażeń od mocy, 10% bonus do obrażeń od broni, 10% bonus do szybkości ładowania mocy i 10% bonus do szybkości ładowania tarcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Infiltrator przeznaczony jest tylko dla salarian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń w walce wręcz, 10% bonus do zapasu amunicji, 10% bonus do żywotności i 10% do szybkości ładowania tarcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń w walce wręcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.Polaris
Producent: Kassa Fabrication
Bonus tarcz: 20%
Premia technologiczna: 10%
Cena: 18.500
Logic Arrest
Producent: Ariake Technologies
Bonus tarcz: 15%
Premia technologiczna: 15%
Cena: 18.500
Nexus
Producent: Rada Armali
Bonus tarcz: 15%
Premia technologiczna: 20%
Cena: 25.000
Sawant
Producent: Rada Serrice
Bonus tarcz: 20%
Premia technologiczna: 15%
Cena: 25.000
Kameleon
Producent: Fundacja Sirta
Bonus tarcz: 20%
Premia technologiczna: 20%
Cena: 34.000
Cipher
Producent: Fundacja Sirta
Bonus tarcz: 30%
Premia technologiczna: 20%
Cena: 40.000
Feniks
Producent: Rada Serrice
Pojemność: 870
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 42.000
Grom
Producent: Rada Serrice
Pojemność: 870
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 42.000
Niezłomny
Producent: Hahne-Kedar
Pojemność: 850
Koszt odnowy: 12 PA
Cena: 10.000
Elektrowstrząs
Producent: Rada Armali
Pojemność: 870
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 35.000
Ares
Producent: Jormangund Technology
Pojemność: 870
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 35.000

Zaawansowane sensory
Zestaw szerokiej gamy sensorów pozwala na zbieranie szerokiej gamy informacji o otoczeniu. Modyfikacja ta bada okolicę na pod względem emisji cieplnej, fal dźwiękowych, promieniowania - w tym spektrum charakterystycznego dla pierwiastka zero, oraz zakłóceń typowych dla wzmożonej aktywności omni-kluczy. Dzięki temu możliwe jest nie tylko zlokalizowanie przeciwnika, lecz również zidentyfikowanie biotyków, techników i żołnierzy.
Pozwala uzyskać od Mistrza Gry szczegółowe informacje na temat rozmieszczenia i zróżnicowania klasowego przeciwników w okolicy.
Cena: 17.500Krótkie omni-ostrze
Obrażenia: podstawowe dla rasy
Koszt ataku: podstawowy
Szansa na trafienie: 50
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 3.000
Omni-pazury
Obrażenia: -10%
Koszt ataku: -2PA
Szansa na trafienie: 50
Dodatkowe właściwości: przy każdym ataku istnieje 20% szans, że nie zmniejszy się liczba PA i limit akcji w turze.
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 15.000
Omni-tonfa
Obrażenia: podstawowe dla rasy
Koszt ataku: +1PA
Szansa na trafienie: 50
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 10.500
Omni-kusza
Obrażenia: 400
Koszt ataku: 6PA
Szansa na trafienie: 30
Dodatkowe właściwości: brak możliwości stosowania lekkich i ciężkich ataków w walce wręcz
Dostępne warianty: układ optymalizacyjny, strzały kierowane, przeciwpancerne i dysrupcyjne
Cena: 20.000
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9169
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

3 cze 2012, o 18:17

- Dotarłeś do punktu docelowego.
Tymi słowami oficjalnie został powitany po raz kolejny na Ilium. Tym razem przez jego pokładową WI. Ner uważał ją za świetną pomoc. Nie jeden raz dała mu kluczowe informację, które pomogły w misji. Multum możliwości, które oferowała były niezastąpione. I ciągłe monitorowanie otoczenia. Aż to zanotował w swoim notatniku na omnikluczu, z którego potem formułował informacje dla twórców tego myśliwca.
Quarianin przybył tu tylko w jednym celu. Chciał za zarobione nie dawno pieniądze kupić sobie części pancerza. Dlatego skierował się ku "Modern Forge" gdzie podobno mógł dostać to, czego chciał.
Kiedy już dotarł na miejsce, na terminalu złożył zamówienie. Postanowił kupić napierśnik i nagolenniki Rosenkov Materials oraz rękawice Hahne-Kedar. Po dokonaniu transakcji od razu ruszył z powrotem na swój myśliwiec, którym odleciał ponownie w rozległą kosmiczną pustkę.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ner'Haras vas Orionis

Avatar użytkownika
 
Posty: 227
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000
Medale: 3
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

23 cze 2012, o 22:41

Los chciał, że po ostatnich bojach trafiłem na Ilium i nic nie wskazywało na szybkie opuszczenie planety. Z tej okazji postanowiłem odwiedzić tutejsze sklepy przed rozpoczęciem kolejnego kontraktu. Trochę pieniędzy wpadło przez ostatnie dni a pancerz jak i cały ekwipunek mam w opłakanym stanie. Powoli z założonym kapturem mijałem wszystkich przedstawicieli różnych ras, którzy moim zdaniem bez celu kręcili się po stacji. Co robili i w jakim celu nie obchodziło mnie, najważniejsze było to by unikać osób mających jakieś powiązania z Przymierzem i tych śmiesznych małych pulpetów, które swoim sapaniem wzbudzały u mnie bolesny uśmiech. W końcu po długim czasie poszukiwań trafiłem do "Modern Forge". Dobierając się do małego komputera spokojnie przeglądałem całą ofertę szukając pancerze najlepiej przystosowanego do mojego stylu walki. No i znalazł się napierśnik Hahne-Kedar, wystarczyło tylko zaznaczyć mój wybór i przelać odpowiednią sumę pieniędzy. Teraz będę mógł pokazać się w porządnym pancerzu a nie moich łachach. Odbierając wszystko na miejscu poprosiłem o miejsce na zapleczu bym mógł ubrać mój zakup po czym gotowy na kolejne zadanie wyruszyłem dalej szukając zajęcia w Nos Astra.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Basai Sho

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:01
Miano: Basai Sho
Wiek: 25
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 1.500

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

3 lip 2012, o 19:11

Po dorobieniu się kilku kredytów po ostatnim zleceniu, najemnik skierował swój prom taksówkę do sklepu, który już zdążył odwiedzić w ostatnim czasie. Nie mając na razie statku, którym mógłby opuścić tą planetę Basai a mając pod ręką sklep z dość porządnymi pancerzami mógł kompletować na nowo swoją garderobę. Upewniając się , że nie ma już cząsteczek korgańskiej czaszki na ubraniu otworzył drzwi pojazdu by wyjść i uregulował należność. Jak zawsze założył kaptur na głowę tak dla zasady i pomaszerował najbliższą drogą do "Modern Forge". Przechodząc przez drzwi, ani się nie przywitał ani nie obejrzał na terminalu całego asortymentu po prostu już przy ostatniej wizycie już wiedział po co tu wróci. Aktywował swój Omni klucz, zaznaczył odpowiedni przedmiot, którym tym razem był Wizjer Kuwashii, przelał odpowiednią kwotę na konto sklepu i bez słowa czekał na przedmiot. Gdy tylko wizjer dostał się do jego rąk od razu został założony na twarz i zręcznie przykryty kapturem tak by była widoczna tylko część od policzka. Po wszystkim kiwnięciem głowy pożegnał się ze sprzedawcą i wyruszył na poszukiwanie nowej roboty.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Basai Sho

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:01
Miano: Basai Sho
Wiek: 25
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 1.500

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

14 lip 2012, o 18:18

Co by ludzie zrobili, gdyby nie Extranet? Przecież dzięki temu cudowi nie trzeba lecieć na drugi koniec galaktyki, żeby kupić sobie rzeczy, jakich nie można zdobyć w miejscach, gdzie się przebywa. Choćby weźmy pod ten przykład to, że aktualnie Konrad nie przebywał na Ilium, a na Cytadeli, ale nie przeszkadzało mu to wcale robić zakupy w "Modern Forge".
Towary, którymi obecnie był zainteresowany, to można było znaleźć na wystawie, jak choćby rękawice Rosenkov Materials, czy nagolenniki i naramienniki Rady Serrice. Podobno te drugie to dawały niezłego kopa od mocy technologicznych, więc warto byłoby się w coś takiego zaopatrzyć. Po zakończonych zakupach wylogował się i poszedł zrobić sobie kawę. Może Nesscafe.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss

Avatar użytkownika
 
Posty: 860
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 10:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medale: 5
Determinacja (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) To tylko draśnięcie! (1) Order Darwina (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

4 sie 2012, o 17:37

Turianka wpadła do sklepu. Przywitała się i zatopiła w terminalu oglądając dostępne pancerze. oglądała wszystkie, dla ludzi i krogan też. Podziwiała i zachwycała się. Kiedy dotarła do pancerzy dla turian aż zapiszczała. Co prawda nie było jakiegoś oszałamiającego wyboru, ale jej to wystarczyło w zupełności. Nie mogła się zdecydować, ale w końcu wybrała. Kupiła Pancerz specjalny Phantom i zapłaciła zań wysypując się całkowicie z kredytów, ale co tam. Leciała po kolejne zlecenie więc kasa zaraz będzie znowu. Miała nauczkę po Gethach, musiała się zabezpieczyć.
Dokonała przelewu i czekała aż zapakowany pancerz dostarczą jej z zaplecza. -Dziękuję! - Zawołała odbierając swoją paczkę i ledwo widząc, gdzie ma iść wyszła ze sklepu i ruszyła w stronę doków.

<zt>

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Rider

Avatar użytkownika
 
Posty: 108
Dołączył(a): 13 lip 2012, o 15:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000
Medale: 2
Ostatni świadek (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

22 paź 2012, o 04:30

Odwiedzając takie miejsca zawsze mógł na chwilę oderwać się od świata. Wizja zakupu nowego sprzętu wzbudzała w nim czasami niezdrową ekscytację. Dotychczas mógł tylko oglądać wystawę i wzdychać do najnowszych i najdroższych towarów, ale skoro zarobił na ostatnim zadaniu małą fortunę to tym razem nie będzie tylko udawał klienta. Po długich rozważaniach zdecydował się na zakup pancerza Kolos za 34k kredytów po czym popędził na promenadę na spotkanie ze swoimi towarzyszami.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Saavik'Kara nar Ryzer

Avatar użytkownika
 
Posty: 97
Dołączył(a): 8 cze 2012, o 01:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

23 paź 2012, o 07:45

Korth szedł wraz z quarianinem i turianinem do jednego z najlepiej zaopatrzonych sklepów na Illium. Wszyscy trzej mieli nadzieję ulepszyć swój ekwipunek i znaleźć to po co tu przybyli czyli części do mechów. Olbrzym zupełnie nie miał pojęcia czego szukali dlatego też pozwalał "prowadzić" się ogarniętemu w temacie Saavikowi.
- Co jak co ale owoce tu mają zajebiste. Chcesz jednego Akan - Zapytał turianina sam sięgając po kolejnego pomarańcza by zajadać się nim po drodze - Asari to jednak wszystko mają zaplanowane, nawet jeśli kolonizują to wszystko musi być u nich idealne. My gdybyśmy coś kolonizowali to pewnie wjebalibyśmy się na pierwszą lepszą pustynie oby miała uran ... - Przemyślenia na temat krogańskiej natury przerwał mu żebrak proszący o parę kredytów "na bułkę". Już po jego oczach widać było o jaką bułkę mu chodzi. No tak ale skoro tu legalnie można dostać każdy stuff to trudno się dziwić, że można spotkać tu takich delikwentów. Jednak co innego zastanawiało zawsze kroganina, mianowicie czemu wszyscy żebracy zaczepiają właśnie jego? Od niemal trzy metrowego kroganina większość spodziewała by się prędzej wyrwania kręgosłupa niż dania jakichkolwiek pieniędzy. Lecz od Ica chyba czuć było jego wewnętrzne spierdolenie charakteru, gdyż niemal za każdym razem gdy ktoś go widział to prosił o pomoc. Na szczęście nauczony złymi doświadczeniami w bezinteresownym pomaganiu najczęściej kazał takiemu jegomościowi "spierdalać". Tym razem jednak miał dobry humor - Tu dla ciebie pomarańcza ... skurwysynu - Zanucił nieco zmodyfikowany hit radiowy i rzucił mu jednego owoca. Żebrak najwidoczniej nie był jednak tym pocieszony i gdy go już minęli warknął pod nosem coś żebym ją wsadził sobie w dupę. Oh jak Korth w tej chwili żałował, że nie jest to Omega. Nie cierpiał braku szacunku do jedzenia a jego z chęcią by go nauczył w kilka minut. To jednak nie była Omega. Tutaj wszystko było idealne, powietrze, drzewa, chodniki. Nawet ten żebrak idealnie wkomponował się w całą resztę. Puścił więc jego uwagę mimo uszu dalej nucąc mainstreamowy przebój.

W końcu dotarli do sklepu. Quarianin postanowił zakupić sobie nowy pancerz, nic dziwnego w końcu już swój obecny łatał kilka razy a z nimi jak z dziećmi, katarek, sraczka i tak dalej. Dopasowywanie jednak miało trochę potrwać wiec kroganin rozejrzał się za sprzętem dla siebie. Niestety w asortymencie znajdowały się same pancerze. Reklamy na banerach mówiły o "specjalnych indywidualnych zamówieniach", więc Korth poszukał ekspedienta by dopytać się o "ofertę specjalną".
Interesował go jeden z dwóch modeli strzelb: M-300 Claymore lub Wyrzutnia Kolców Graal. O ile tego pierwszego znał bardzo dobrze i tęsknił za nim bardziej niż za jakąkolwiek kobietą gdy musiał go zostawić w bazie błękitnych słońc. To jednak ten drugi model wzbudzał w nim dreszczyk ekscytacji. Samo posiadanie go bo było nielegalne na wielu planetach ze względu na "niehumanitarność", jednak tu na Illium można było dostać wszystko.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Obrazek
Korth

Avatar użytkownika
 
Posty: 75
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 19:55
Wiek: 194
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Kroganin
Zawód: Najemnik
Kredyty: 44.500
Medale: 3
Arbiter (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

18 lis 2012, o 23:01

Kid na własne życzenie zdecydował się zostać dłużej na Illium. Miał w tym jakiś głębszy interes? Chyba nie. Chciał chyba odpocząć od wszystkiego i zrelaksować w tak idealnym miejscu jakim właśnie był ośrodek handlu asari. A nuż uda mu się coś jeszcze zakupić lub "wyhaczyć"
Młody mężczyzna odwiedzał niemalże każdy napotkany sklepik. Niestety nic nie zwróciło jego uwagi. No, moze poza jedną małą rzeczą. Tyle przedstawicielek asari to on nigdy w życiu na oczy nie widział! Niby wiedział gdzie się pakuje, ale bez przesady! Gdzie nie spojrzał to widział całkiem atrakcyjną niebieskoskórą. Pewnie były w cholerę dojrzalsze od niego, ale komu przeszkadza rozmowa z osobą starszą o na przykład pięćset lat? Trochę mu to lansowało mózg, ale jak to się mówi "wszystko jest dla ludzi".
Kid po całkiem długiej i wyczerpującej wędrówce dotarł do sklepu z pancerzami. Nie, nie chciał kupić jakiegoś nowego, bo obecny mu się całkiem podobał. Nie zależało mu na niczym szczególnym, bo jak wspomniałem szukał okazji. Na jego szczęście właśnie takową znalazł, bo dostrzegł w terminalu wizjer Kuwashii, który był jedną z najlepszych pomocy dla długodystansowych wojowników. Casey posiadał kiedyś takowy, ale niestety musiał go wymienić na kilkaset kredytów by... przeżyć.
Kilka chwil trwała wymiana zdań między sprzedawcą, a mężczyzną. Decyzja zapadła. Nowy sprzęt zawsze mile widziany. O'Connor natychmiastowo przymierzył wizjer i w trybie natychmiastowym dostosował go do swoich potrzeb. Nawet na jego twarzy pojawił się delikatny, aczkolwiek zbójecki uśmiech. Już miał zamiar odchodzić, ale sprzedawca "grzecznie" mu przypomniał, że nie dokonał transakcji.
- Noż kurwa, nawet nie można sobie pochodzić? - rzucił w stronę osobnika za ladą i przewrócił wymownie oczami, jednocześnie wyciągając swoją lewą dłoń przed siebie by dokonać przelewu kredytów.
Może trochę się tam poczuł, ale obyło się bez kłopotów. Kilka sekund po zapłacie, wyszedł ze sklepu szybkim krokiem, nawet się żegnając.

nmm

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
ArmorDailyTheme
“Why is it that whenever someone says 'with all due respect' they really mean 'kiss my ass'?”

Obrazek
Kid

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 22:52
Miano: Casey O'Connor
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Wolny strzelec
Kredyty: 9.000

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

4 gru 2012, o 08:20

Podróż jak zwykle się dłużyła, ale nic nie mógł na to poradzić. Tak to bywa jeśli zależy ci na jakimś towarze i nie można go dostać nigdzie indziej niż na Illium, a nie ma się dość pieniędzy, aby go sprowadzić. Lucas miał tylko nie jasne informacje, że towar którego szuka jest gdzieś tu. Zaczął chodzić po różnych sklepach szukając w terminalach. W końcu trafił do "Modern Forge". Skinął głową sprzedawcy i nawet nie spojrzał w jego kierunku. Od razu przystąpił do przeglądania terminalu. Miał jeszcze kilka sklepów do obejścia, a zaczynało się ściemniać. Tym razem trafił. Dokonał przelewu i odebrał od handlarza Wizjer Umbra. Schował okulary do kieszenie fartucha i przymierzył wizjer, a następnie zaczął dostosowywać do kształtu głowy. Był więcej niż zadowolony z nowo kupionego sprzętu, ponieważ oprócz dzięki oczywistej przewadze w walce na moc techniczną lub biotyczną będzie mieć lepszą wizję pola walki, a na tym mu zależało. Po chwili wracał z nowo nabytym sprzętem z powrotem do statku, aby udać się w dalszą podróż. Teraz kiedy udało mu się zaoszczędzić pieniądze na tyle długo, aby wydać je na ekwipunek musiał znowu poszukać jakiegoś zlecenia. Będzie musiał poprosić swoją pokładową WI, aby sprawdziła czy gdzieś w pobliżu nie ma żadnych anomalii lub nie potrzebują pomocy wykwalifikowanego inżyniera.
Lucas Whiteman

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 20:11
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Naukowiec
Kredyty: 15.000

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

22 mar 2013, o 19:46

Przedłużający się pobyt na Cytadeli całej ex-załogi SSV El Alamein każdemu powoli zaczął doskwierać. Nie po to zaciągali się do wojska, żeby tkwić tyle czasu w jednym miejscu. Oczywiście początkowo była to nawet ciekawa odmiana od patrolowania przestrzeni Przymierza. Wreszcie wszyscy mogli się zrelaksować, odpocząć, ale ile można chodzić po klubach, czy kasynach? Michael coraz więcej czasu zaczął spędzać w czeluściach extranetu robiąc sobie wirtualne wycieczki po różnych zakątkach Galaktyki. Chociaż spełnił swoje marzenie o odwiedzeniu Cytadeli to stacja zaczęła go nużyć. W ten sposób trafił na Illium. Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami o planecie jego wzrok przykuła pulsująca różnymi kolorami reklama. Pod wypisaną dużymi literami nazwą sklepu „Modern Forge” widniał wielce zachęcający dopisek „Najlepsze pancerze na każdą kieszeń”. Miki bez zastanowienia kliknął w baner. Przez dłuższy czas przeglądał dość bogatą ofertę sprzedawcy. Chociaż ostatnio dokonał już sporego, jak na swoje możliwości zakupu, to zachęcony licznymi sloganami stał się szczęśliwym posiadaczem rękawic produkcji Kassa Fabrication.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

+10% premia technologiczna
+10% do tarcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
Michael Baum

Avatar użytkownika
 
Posty: 27
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 22:27
Miano: Michael Baum
Wiek: 22
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Starszy szeregowy
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 4.100

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

27 mar 2013, o 20:49

Drell wszedł powolnym krokiem do sklepu. Widać było, iż od razu zaczął się rozglądać za czymś, co może w najbliższej przyszłości okazać się strasznie użyteczne biorąc ostatnie wydarzenia. Los pirata raczej nie należał do lekkich i raczej nic nie wskazywało na to, aby cokolwiek miało się zmienić. Tym razem jednak wolał mieć niezły kawałek stali i tarczy między sobą, a wielką kupą mięśni chcącą zrobić z niego wykrwawiający się kawał mielonego mięsa na przeciwległej ścianie. Wszystko wydawało się być cholernie drogie. Nawet nieskromne zarobki jakie otrzymał po akcji na Klejnocie Dżakarty nie pozwalały mu na zakup pełnego pancerza. Dlatego właśnie Scorpion szybko zaczął przeglądać poszczególne części, aby złożyć z nich komplet najbardziej mu odpowiadający. Najbardziej chyba jednak wpadł mu w oko sprzęt produkowany przez Rosenkov Materials. Dlatego właśnie po dłuższym zastanowieniu i rozważeniu wszystkich za i przeciw postanowił kupić właśnie od tej firmy nagolenniki, napierśnik i rękawice, wydając na to prawie wszystkie swoje pieniądze, pozostawiając tylko kilka kredytów na ewentualny powrót na Omegę i jakiś ciepły posiłek na Illium. Zadowolony z zakupów wyszedł ze sklepu w nowej, błyszczącej zbroi ... możliwe, że jeszcze kiedyś tutaj wróci po te naramienniki, na które niestety teraz nie było go stać.

Wyświetl uwagę administratora


+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Scorpion

Avatar użytkownika
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550
Medale: 3
Nieproszony gość (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

17 kwi 2013, o 20:20

Dziewczyna weszła do sklepu i od razu posłała mega uśmiech osobie stojącej za ladą. Przywitała się miło i energicznie zaczęła wciskać przyciski na terminalu. Oglądała i oglądała. Stwierdziła, że musi kupić sobie jakiś pancerz. Coś co jej pozwoli lepiej bawić się podczas walki. Nie myślała o tym od nieszczęśliwej śmierci jej przyjaciela i rozpadu poprzedniej załogi. Ganianie ninjy jednak jej uświadomiło, że jeśli chce się zaczepić na jakiś statek i pomagać innymi nie tylko swoją wiedzą o silnikach i programach, to musi się przygotować. Dlatego to wybrała dwie rzeczy, na które na razie było ją stać. Napierśnik i nagolenniki Rosenkov Materials przeszły w jej ręce, gdy tylko zapłaciła 17k kredytów. Po tym odeszła w siną dal, a raczej tam, gdzie mogła dobrze zjeść.

zt

Wyświetl uwagę administratora

ObrazekObrazek

BONUSY: +35% do tarcz, -20% do kosztu użycia mocy, +20% premii technologicznej

Pixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 312
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26
Miano: Emma Swift
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Mechanik, haker, sabotażysta
Lokalizacja: Cytadela -> Klub "Czyściec"
Status: członkini rady Swift militaries
Kredyty: 11.540
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

9 cze 2013, o 20:02

Długa i samotna podróż nie należała do najprzyjemniejszych. Kobieta odetchnęła z zadowoleniem, mogąc w końcu rozprostować nogi i wydać pieniądze zarobione na łatwym zleceniu. Nie spoglądając nawet na sprzedawcę podeszła do terminalu by przejrzeć asortyment. Może gdyby wcześniej miała porządne uzbrojenie, to nie leżałaby tyle w szpitalu. Nieświadomie chwyciła się za brzuch w miejscu, w które została postrzelona. Rana, mimo iż już dawno zabliźniona, wciąż dawała o sobie znać. Kątem oka, zauważyła, że sprzedawca patrzy na nią zniecierpliwiony. Otrząsnęła się i wybrała napierśnik Rady Serrice. Przelała odpowiednią sumę i cierpliwie poczekała na zakupiony towar. Po odebraniu go skierowała się do wyjścia, a następnie do swojego statku.

zt
Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Koschei

Avatar użytkownika
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 10:14
Miano: Alessa Selegos
Wiek: 226
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: najemnik
Kredyty: 5.000

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

5 sie 2013, o 21:16

Za pomocą mapki z netu udało jej się dojść do celu. To było ciekawe przeżycie. Miejsce przypominało jej Cytadelę, ale i tak bardziej zachwycała się widokami na masę wieżowców, które pięły się w niebo. W czyste, piękne niebo. Gdy weszła do sklepu, otrząsnęła się z zamyślenia. Podeszła do lady i w interfejsie zaczęła przeglądać oferty. Szybko znalazła to, czego chciała. Napierśnik i rękawice Rady Serrice na razie powinny wystarczyć. Poprosiła też o przemalowanie tych części jak i starych części ze swojego pancerza na czarno-granatowe barwy. Kiedy wszystko już było zrobione, zabrała towar i wyszła.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl wiadomość pozafabularną
BONUSY: -10% do kosztów użycia mocy, +40% do obrażeń od mocy, +10% premi technologicznej, +10 punktów dodatniego modyfikatora raz na 4 tury

ObrazekObrazekFenenna Tocco

Avatar użytkownika
 
Posty: 278
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 01:02
Miano: Fenenna Tocco
Wiek: 22
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik Błękitnych Słońc z rangą sierżanta
Status: poszukiwana przez biologicznego ojca - Adama Moore'a
Kredyty: 15.495
Medale: 2
Ostatni świadek (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

15 sie 2013, o 14:25

Artur odłączył się na chwilę od towarzyszki i postanowił kupić trochę nowego opancerzenia. Wybrał Naramienniki Kassa Fabrication i Rękawice Hahne-Kedar Nie wiedział na co idzie, więc wolał przygotować nowe opancerzenie, albo chociaż jego część. Po zakupie ruszył do doków.

ZT.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Kieł

Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 20:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

16 sie 2013, o 19:27

No nie odłączył się tak na chwilę, ale dziewczyna wyraźnie nie miała mu za złe, że jak kupił co chciał, to się ulotnił.
Fen podeszła do terminalu i zaczęła zabawę z szukaniem dość nietypowego sprzętu. Zamówiła 2 mediżele i trochę prowiantu wysokoenergetycznego by jej chociaż starczyło na parę dni. Po tych zakupach, ulotniła się z całymi zapasami.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
BONUSY: -10% do kosztów użycia mocy, +40% do obrażeń od mocy, +10% premi technologicznej, +10 punktów dodatniego modyfikatora raz na 4 tury

ObrazekObrazekFenenna Tocco

Avatar użytkownika
 
Posty: 278
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 01:02
Miano: Fenenna Tocco
Wiek: 22
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik Błękitnych Słońc z rangą sierżanta
Status: poszukiwana przez biologicznego ojca - Adama Moore'a
Kredyty: 15.495
Medale: 2
Ostatni świadek (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

19 paź 2013, o 21:53

Fakt, iż Wraith znalazł się w przestrzeni Illium akurat był w tym czasie dla Hawkins na rękę - mogła przy okazji zejść na powierzchnię i uzupełnić prywatne zapasy rzeczy najpotrzebniejszych, jak medi-żel czy pochłaniacze ciepła. Jako, że znaleźć te rzeczy można było praktycznie wszędzie, nie zamierzała szukać daleko i po prostu udała się do pierwszego, lepszego sklepu. Z wyrazem ogromnego znudzenia na twarzy przekroczyła próg sklepu, ignorując nieco podejrzliwe spojrzenie sprzedawcy. Do takich zdążyła już przywyknąć - zagrożenie także była w stanie wyczuć od razu. Tutaj na pewno go nie było. Możliwe, że często jej instynkt przyćmiewała nadzwyczajna pewność siebie, ale jednak wciąż pozostawał niezawodny... według niej, co znowu łączy się z pewnością. I tak w koło macieju.
Szybko, krótkimi zdaniami wypowiadanymi beznamiętnym głosem, jakby nie do końca była w ogóle świadoma obecności ekspedienta, do tego stopnia miała go głęboko gdzieś, zażądała 5 medi-żeli, 5 omni-żeli i pochłaniaczy do Błotniaka i Napastnika - także w ilości 5. Przezorny zawsze ubezpieczony, mówią. Odczekawszy chwilę, w czasie trwania której ostentacyjnie nie zwracała uwagi na pakującego zakupy salarianina, zapłaciła 1250 kredytów i wyszła ze sklepu, kierując się w drogę powrotną do Wraitha.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2103
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

23 paź 2013, o 17:28

Mając chwilowo większą ilość gotówki Gavos postanowił uzupełnić swoje zapasy, a przy okazji lekko się doposażyć w nowy sprzęt. Wkroczył zatem do "Modern Forge" i podszedłszy do terminalu zaczął przeglądać jego zawartość. Wkrótce też z listy wybrał dla siebie naramienniki Kassa Fabrication, rękawice Rady Serrice i 8 pochłaniaczy ciepła. Po namyśle dorzucił jeszcze 6 jednostek medi-żelu i zapas żarcia energetycznego tak na wszelki wypadek. Dokonawszy przelewu odebrał sprzęt i opuścił sklep.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Bonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologiczna

"Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Nakmor Gavos

Avatar użytkownika
 
Posty: 245
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z pancerzami "Modern Forge"

4 lis 2013, o 13:41

Ostatnimi czasy brak specjalistycznego pancerza dawał Ortedze popalić, a że, pewnie jak większość, była zwolenniczką jak najefektywniejszego działania i przy tym szczęśliwie miała już wystarczającą ilość kredytów, postanowiła wybrać się na "małe" zakupy. Tylko w cudzysłowie, ponieważ zdecydowała się zakupić wszystko, co będzie jej potrzebne do kolejnych "wojaży po galaktyce". Modern Forge nadawał się do tego wyśmienicie.
Witając stojące nieopodal ekspedientki - choć w świetle ich faktycznej roli w tym sklepie, czyli głównie przyciągania klientów na wszystkie sposoby, przede wszystkim wizualnie, i fakt odwalającego prawie wszystkiego za nie terminalu mogła się kłócić czy nazwanie ich ekspedientkami a nie hostessami jest właściwe - skinieniem głowy, szybkim krokiem przebrnęła dzielącą ją przestrzeń od komputera i rozpoczęła uważne przeglądanie towarów. Szukała czegoś, co pozwoli jej biotyce stać się jeszcze skuteczniejszą. Po chwili zastanawiania się, zdecydowała się na kliknięcie przycisku "zamów" obok schematu przedstawiającego komplet pancerza Rady Serrice. Przechodząc do hełmów, to samo wykonała obok schematu wizjeru Umbra. Teraz zostało już jej tylko uzupełnienie zapasów, więc obok potrzebnych rzeczy poczęła wpisywać wymaganą ich liczbę; tak też wybrała 20 pochłaniaczy ciepła, 5 medi-żeli i tyle samo omni-żeli. Uruchomiwszy po tym swój omni-klucz i pozwalając terminalowi na przeskanowanie go w celu wydobycia informacji o jej koncie i odjęciu z niego odpowiedniej kwoty, pozwoliła Volkerowi sobie pomóc - lub raczej kazała, ale nikt o to nie pytał przecież, nie? - i wraz z nim wtaszczyła wszystko na pokład myśliwca.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Carmen Ortega

Avatar użytkownika
Grafik
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medale: 4
Rekrut (1) Ostatni świadek (2) Medal za długą służbę (1)

Następna strona

Powrót do Nos Astra

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość