Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Terminal zleceń na giełdzie.

1 cze 2012, o 19:10

Obrazek Znajdujący się tutaj terminal to niewielki, niemalże możliwy do pominięcia przez niewtajemniczonych, holomonitor. O dziwo zdaje się być konstrukcją stworzoną przez volusy nie asari. Maszyna ta gromadzi informacje zebrane od potencjalnych zleceniodawców, znajdujących się niekoniecznie w tej części galaktyki, ale zawsze oferujących za wypełnione warunki współpracy zadowalające wynagrodzenie.
  • Psiak. (w trakcie) - Zginął mi piesek. Mama mówi, że nie wolno mi chodzić tam gdzie poszedł. Potrzebny ktoś duży i odważny kto pomoże odnaleźć Prosiaczka. Proszę! Mieszkam na Illium, Pani Liara wie, gdzie mnie szukać.
    Zleceniodawca: Monnie (MG - Mist)
    Wynagrodzenie: 5.000
  • Lokalizacja Zbiega. - Poszukuję technika, informatyka, bądź kogokolwiek kto byłby w stanie wyśledzić zbiegłego kilka miesięcy temu kroganina. Potrzeba nam jedynie informacji o jego lokalizacji! Po dalsze informacje, proszę się zgłosić do biura ochrony!
    Zleceniodawca: Kapitan Elyria (MG - Hawk)
    Wynagrodzenie: 8.000
  • Perswazja Siostry. - Nazywam się Xena nar Zighra, moja najlepsza przyjaciółka z którą wyruszyłam na pielgrzymkę, chce się zaprzedać w łapy jakiejś korporacji! Ale w praktyce to niewolnictwo. Jest mi bliska jak siostra, bardzo proszę o pomoc w przekonaniu jej, że wybrała złą drogę! Nazywa się Urrina nar Zighra i można ją znaleźć w lokalnym hotelu.
    Zleceniodawca: Xena nar Zighra (MG - Hawk)
    Wynagrodzenie: 8.000
  • Gruba ryba: Felix Gaus to z pozoru zwykły biznesmen, jednakże każdy świadom jest tego, iż w zanadrzu ma więcej asów w rękawie. Kieruje firmą wynajmującą panny do wynajęcia "Devils in Heaven" z tym, iż kobiety, które muszą dla niego pracować, z reguły są porywane lub wykupywane ze statków niewolników. Sophie Frey, matka jednej z kobiet, którą brutalnie zamordowano gdyż sprzeciwiła się spełnianiu rozkazów Gausa, żąda zemsty i zamordowania odpowiedzialnego za to mężczyznę. Felix pojawi się na bankiecie w hotelu "Galaxis". Firma ochroniarska "Vetronix" jest odpowiedzialna za jego ochronę w tym czasie, a przekupienie odpowiednich osób załatwiło resztę. Osoba chętna wejdzie na bankiet jako jeden z ochroniarzy i dokona egzekucji w odpowiednim czasie.
    Zleceniodawca: Sophie Frey (MG - Ahri'Zhao vas Orionis)
    Wynagrodzenie: 9.000
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-

Wróć do „Fabularne”