Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

Valelo Edern
Awatar użytkownika
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2017, o 01:36
Miano: Valelo Edern
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Salarianin
Zawód: Biolog-oportunista
Lokalizacja: Yamm
Status: ex-Zaćmienie, obecnie niezwiązany z nikim
Kredyty: 11.750

Siedziba Firmy "Twoje Zdrowie" i "Twoja Szansa"

20 lip 2017, o 01:27

Salarianin siedział i słuchał tej całej historii z wyraźnym zdziwieniem. Zdecydowanie nie dowierzał Jacobowi, że odpowiedź może być aż tak prosta.
- Jacob, wiedziałeś do którego klanu lecę. Nie mogłeś po prostu zapłacić naszemu oddanemu krogańskiemu przyjacielowi by przekazał wiadomość? Z resztą, po kiego grzyba Niebieskim Słońcom upadający biznes? A długi? Skoro były aż takie straszne to czemu nie zgłosiłeś upadłości? Syndyk masy upadłościowej by się wszystkim zajął, wierzyciele byliby syci i ty dostałbyś swoją działkę. Nie rozumiem tego. - Valelo machnął ręką w geście rezygnacji - To już nie ma znaczenia. Rozmawiałem o takiej ewentualności, w razie czego, z naszą koleżanką, panią Desselix Virthan. Nie działałeś w złej wierze, dlatego sprzedaż przedsiębiorstwa będzie ważna jednak wisisz mi srogie odszkodowanie. Damnum emergens i lucrum cessans. Ona ci wyjaśni co to. Minie trochę czasu zanim się wypłacisz. Chyba na mnie już pora, w takim razie. Muszę pofatygować się do Urzędu Stanu Cywilnego przywrócić moje dawne uprawnienia na Illium. Jeżeli nie masz nic więcej do powiedzenia, to pozwól, że skontaktuję się z prawnikiem. Tobie też to radzę. Nasza spółka dobiegła kresu. - wstał energicznie z krzesła, trzymając dalej karabin w pewnym chwycie i zaczął zmierzać w kierunku wyjścia.
ObrazekObrazek
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1366
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: Siedziba Firmy "Twoje Zdrowie" i "Twoja Szansa"

24 lip 2017, o 18:18

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905

Wróć do „Nos Astra”