Jeden z pięciu okręgów na Cytadeli, zdominowany gł. przez volusów, elkorów i hanarów, posiada jednak też wydzieloną ludzką strefę o nazwie Shin Akiba.

Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2038
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

13 maja 2012, o 15:11

Obrazek Bar znajdujący się na dwudziestym ósmym poziomie. W tym miejscu zawsze panuje półmrok skrywający drobne grzechy, którym oddają się klienci. Najpopularniejszymi rozrywkami w tym barze jest duża liczba alkoholu. Można tutaj zamówić między innymi batariańskiego browara, który zwali z nóg prawie każdego człowieka, czy też pewien specjalny rodzaj trunku - ryncol będący odpowiednikiem krogańskiej wódki. Jeśli jakikolwiek człowiek będzie tak szalony, żeby próbować którekolwiek z powyższych najpewniej skończy on na dłuższy czas przytulony do toalety. Jak widać turiański barman raczej ma gdzieś to, czy ktoś jest czy nie jest szalony i leje wszystkim drinki jak leci, oczywiście o ile się mu zapłaci. Cóż można robić, jeśli jeszcze nie upiło się w trupa? Oczywiście można wejść na parkiet i trochę potańczyć. Zazwyczaj odpowiednia dawka alkoholu popycha w tamtą stronę dość dużą ilość osób, więc można liczyć na to, że przyjdzie nam z kimś potańczyć. Ale co jeśli jesteśmy bardziej typem samotnika? Co nam pozostaje poza samotnym sączeniem drinków? Odpowiedź jest prosta - hazard. Często przy stolikach ludzie oddają się różnym grom hazardowym. Tak więc można przepuścić tutaj wszystkie swoje kredyty i opuścić bar przepuszczając nawet własne ubranie.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

15 lip 2012, o 14:04

Nie przepadała za szybkimi srodkami transportu, ale to było lepsze, niż bieganie i kolejna kabała. Rany, człowiek nie może spokojnie się przespacerować, bo dziwne sytuacje przyciagaja się do niego jak do magnesu i nic z tym nie można zrobić. Nie to, że miala chorobę lokomocyjną, po prostu kierowcy życia zawierzać nie lubiła. Chyba, że naprawdę musialaby brać udział w poscigu samochodowym... Nie, to już byla drobna przesada.
Dlatego też z ulgą przekroczyła próg rozświetlonego baru, dudniącego muzyką od stóp do głów. W sumie jedynym minusem tego miejsca był turiański barman, ale on minusem stał się dopiero od niedawna... Czyli od kabały ze snajperem.
Nie no, nie przesadzajmy, on mnie raczej nie otruje...
Już się robiła podejrzliwa, a to oznaczalo, ze faktycznie musiała się napić. I to porządnej ilości alkoholu. Dlatego rozsiadła tyłek przy barze, całkowicie ignorując stoliki i dopiero zamówiła drinka. Przynajmniej się uspokoi... A moze ktos sie znajdzie do pogadania.
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

15 lip 2012, o 21:14

Einar dostał nowe zadanie, dosyć wymagające, ale przyleciał sporo przed czasem. To była jego druga, może trzecia wizyta na Cytadeli. Norweg nie miał pamięci do tak dużych obszarów, więc po wylądowaniu trafił zaledwie do biura SOC, gdzie znalazł mapę, wszystkich Okręgów, którą zeskanował swoim Omni-Kluczem. Mając wiedzę geograficzną wyruszył w stronę transportu. Przed nowym wyzwaniem najlepiej będzie się uspokoić przy szklance Whiskey z lodem. Hardrada myślał, że bar będzie jakiś taki... bardziej luksusowy, no ale cóż, nawet w spelunce można się kulturalnie napić. Żołnierz wszedł do baru, w pełnym pancerzu wraz z hełmem, w kierunku stojącego za ladą barmana, by poprosić go o coś najbardziej zbliżonego smakowo i jakościowo do Whiskey, lub, jeśli jest na składzie, oryginał. Najdziwniejszą postacią w całym tym lokalu wydawała się osamotniona czerwonooka kobieta... Czas zagadać. Właśnie w tym celu poruszał się w jej stronę. Kiedy stał niemal obok niej, zatrzymał się, gdyż przypomniał sobie, że nie przygotował żadnego tekstu. Cóż trzeba będzie zacząć pospolicie.
-Nie wolno tak pić samotnie. Tak zaczynają alkoholicy. - Einar uśmiechnął się, jednak kobieta nie mogła tego zauważyć, gdyż był "zahełmiony".-Picie w dwójkę to już nie alkoholizm. Może się przysiądę, oboje będziemy nieco zdrowsi... - Einar czekał na decyzję dziewczyny, w każdym razie można rzucić się w kierunku drzwi z bronią w ręku, że niby szaleniec, a po chwili wejść do tego samego klubu bez hełmu i z większym spokojem. Huh, zawsze potrzebna jest jakaś alternatywa na nieudaną akcję...
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

15 lip 2012, o 21:22

Vicca sączyła powoli drugiego już chyba drinka, niespecjalnie się przejmując otoczeniem. W końcu jak ktoś przyszedł to albo chlać, albo tańczyć, albo dać sie orżnąć. fakt, że wybrała pierwszą opcję niekoniecznie kwalifikowało ją do roli stuknietej. Samotna, pijaca kobieta jednak należała do kategorii ofiar... Ale czy Vic się tym przejmowała? Nie.
Przynajmniej dopóki nie usłyszała niezwykle dziwnego tekstu w swoją stronę. Obróciła głowę w stronę źródla... No pięknie, facet w hełmie.
- Skoro tak uważasz, to zapraszam - kiwnęla głową na miejsce obok.
W sumie, każdy kompan do picia się nadawał. Nawet, jeśli miała zamiar pić powoli. Dawno się z nikim do baru nie wybrała, ostatnim razem... kiedy to było? Dawno juz trochę...
- Ale ostrzegam, nie stawiam.
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

16 lip 2012, o 12:39

Chłopak przysiadł się do dziewczyny, chciał przyłożyć szklankę do ust, ale tutaj napotkał pewien problem. Konkretniej fakt, iż jego hełm przeszkadzał mu w wlaniu alkoholu do swojej jamy ustnej. Może wyglądało to zabawnie, gdyż żołnierz z przyłożoną szklanką do hełmu przez chwilę zastanawiał się co zrobić, jednak po chwili odłożył szklankę na barek. Ściągnął hełm, po czym odłożył go na miejsce obok siebie, jeśli ktoś chciałby usiąść, przełożyłby go. Po tekście kobiety, Norweg uśmiechnął się pod nosem, nieco dwuznaczna była jej wypowiedź.
-No cóż, ehm... myślę, że z tym sobie poradzę. Za co pijesz? Sukces, czy porażka...? - Einar wziął mały łyczek ze swojej szklanki, po czym zilustrował kobietę wzrokiem. Zdecydowanie lepiej wyglądała w swoich kolorach. Przyciemniana szybka pogrubia... -Skąd pochodzisz? Z Ziemi? Kosmosu? Kolonii? - mógł wydawać się trochę ciekawski, jednak starał się utrzymać rozmowę.
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

16 lip 2012, o 13:50

Nie wyglądał na zbyt lotnego, kiedy tak próbował wypić alkohol przez hełm; aż ukryła uśmiech za dlonią, widząc jego starania. To było całkiem, ale to całkiem zabawne... do momentu kiedy wreszcie wpadł na pomysł zdjęcia hełmu i zadawania nieco zbyt osobistych pytań. Postanowiła trochę go podrażnić, chyba zbyt dawno nie była w barze w charakterze klienta.
- Niech sobie przypomnę... Kolonia, chyba tak, kolonia - pokiwała głową, jakby sama do siebie. - I za co piję, no cóż...
W sumie mogł to być i sukces i porażka. Niby robota sie poszla, ale zyskała inną i wystraszyła zbyt opryskliwego drella...
- Tak, zdecydowanie sukces. Tak wlaściwie, ciężko tu zobaczyć kogoś w pancerzu, prosto z roboty?
No tak, wzięła go za jakiegoś najemnego, czy coś... Chociaż nie, ten znaczek wiele mówil, ale równie dobrze można bylo go sfałszować... Ale przecież nie bylby az taki glupi, prawda?
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

17 lip 2012, o 16:16

Przeczesał swoje krótkie włosy palcami, by nieco bardziej je najeżyć. Odwrócił się nieco bardziej w jej stronę, będąc tyłem do swojego hełmu. Nikt raczej nie będzie na tyle bezczelny, by ukraść hełm siedzącego obok żołnierza Przymierza. Wysłuchiwał kobiety malutkimi łyczkami popijając swój alkoholowy napój. Kolonia? Ciekawe czy odwiedziła kiedyś Ziemię. No cóż tego pytania nie zada, gdyż to naprawdę będzie nieco osobiste. No trudno, Einar obszedł się smakiem. Przed odpowiedzią na pytanie dziewczyny nieco się zamyślił. Co by jej tu odpowiedzieć?
-Em. Tak jakby dziś zaczynam pracę. Ah, gdzie moje maniery. Einar Hardrada, żołnierz Przymierza. - Ostatnie słowa nieco wyszeptał, nie znał reakcji przesiadujących w barze na Przymierze. - Byłaś może kiedyś na Ziemi? Spodobałoby Ci się. Mamy wiele porządnych barów. - Mężczyzna posłał krótki uśmiech, który po chwili zapił kolejnym łyczkiem.
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

17 lip 2012, o 16:24

A jednak Przymierze. Vicca nie miała do czynienia z wojskowymi aż tak osobiście, ale miala pojęcie, że parę osób z Projektu było zaangażowanych w operacje wojskowe... Nie, kretynką aż taką wtedy nie była. A teraz... sama nie wiedziala, czy stopień idiotyzmu własnie jej nie wzrósł. Mimo to, nie widziała nic złego w rozmowie z wojskowym. I tak było widac, ze facet niezbyt swojsko się tu czuje.
- Nie, nie byłam na Ziemi - odpowiedziała, dopijając swojego drinka do konca. Zamówi kolejnego...? Albo zda się na coś bezalkoholowego? Sama jeszcze nie wiedziała. - Może kiedyś odwiedzę.
Jak zawinę komus statek albo sie wpakuję na gapę...
W tym momencie coś do niej dotarlo o manierach. Fakt, facet isę jeszcze przedstawił, no a ona... trochę byla z tyłu z reakcją.
- Vicca - rzuciła, wyciagajac do niego rękę.
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 lip 2012, o 10:06

-Vicca... Takie egzotyczne imię. - Chłopak mówił to podając kobiecie rękę... I tu sobie przypomniał, że sam się nazywa Einar, co też nie było popularnym imieniem, szczególnie w przestrzeni kosmicznej. Hardrada przytknął Whiskey po raz kolejny do swoich ust, by wziąć kolejnego małego łyczka. Szklankę odłożył na barek, po czym się troszkę zamyślił.
-Tak. Naprawdę musisz kiedyś odwiedzić planetę-matkę ludzi.- Żołnierz coraz bardziej czuł się rozluźniony, jego krótka znajomość z kobietą wpłynęła na jego pewność siebie.
-A ty? Czymś się zajmujesz? - Einar tak bardzo się oswoił z barem, iż w tym momencie chciał się bardziej rozsiąść, a przez brak oparcia wyszło to nieco inaczej, niż sobie to wyobrażał. Konkretniej przewrotem w tył.
-Nic mi nie jest!- Żołnierz Przymierza natychmiast wstał, poprawił krzesło i usiadł ponownie, jednak bardziej sztywno.
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 lip 2012, o 10:23

Egzotyczne imię... Tak, gdyby nie fakt, że to byl żołnierz, zapewne wzięłaby go za kobieciarza... Chociaż, czy żolnierze, merce i tego typu ludzie mogli też być kobieciarzami...? Trudno jej było orzec potwierdzenie lub negację owego wątku.
Nawet nie zdążyła mu odpowiedzieć na pytanie, kiedy ten przewalil sie bardzo widowiskowym saltem do tyłu. I nawet sobie w głowę nic nie zrobił... Tu już nie wytrzymala i roześmiała się. Próbowała powstrzymać tą reakcję dopiero po krótkiej chwili, w końcu nieładnie było śmiać sie z kogos w jego obecności. Aczkolwiek jej drżące ramiona sugerowały, że ma problem z uspokojeniem napadu wesołości. Kiedu w koncu sie jej udało, nadal sie szczerzyła.
- A wracając... - o faktycznie, pytanie. - Powiedzmy, że nie mam stałej pracy i pakuję się w kłopoty z gracją, ktora jak tak patrzę, mocno przypomina kroganina... Ej, rozluźnij się trochę, nie spinaj tak tyłka, bo jeszcze pomyślą, że coś ukrywasz.
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 lip 2012, o 18:18

Tak. Głowa go nie bolała, ciężej było z plecami, które dopiero teraz o sobie przypomniały. Cóż, trochę poboli i przestanie. Nie miał za złe kobiecie, iż ta go wyśmiała, ponieważ sam niemal nie potrafił się powstrzymać od śmiechu. Spojrzał tylko z groźną miną po wszystkich gościach baru, by upewnić się, że nikt się nie śmieje, a zaraz po tym chwycił szklankę alkoholu, niemal krztusząc się ze śmiechu. Przez długi czas na sali było słychać tylko długie kaszlnięcia przeplatane z śmiechem niszczącym system. Kiedy wreszcie się uspokoił, wziął kolejny drobny łyczek Whiskey.
-Raczej nie wyglądasz na krogankę. Hehe. No ale niektórzy twierdzą, że urodzili się w złym ciele. Huh. Co ja mógłbym ukrywać? - Tak naprawdę było sporo do ukrycia. Mniejsza.
-Swoją drogą. Czemu uważasz, że przypominasz kroganina? Coś w stylu "Te, jak mi nie dasz czego chcę, to rozsmaruje cię na ścianie!", tak? - Einar śmiał się z tego co sam powiedział, ale może był blisko?
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 lip 2012, o 18:30

Może był blisko. Nawet nie wiedział, że trafił... wprawdzie w połowie, ale trafił.
- Nie powiedziałam, ze przypominam kroganina - Vicca nadal szczerzyła zęby. - Powiedziałam tylko, że gracja, z jaka pakuje się w klopoty jest podobna do kroganina szukajacego awantur. Mam po prostu talent albo sily wyższe sobie odbijają wszystkie lata spokoju.
Szedł już u niej trzeci drink z gatunku tych slabych, co nawet jej kopa nie dają. Musiała się powstrzymać od zakrztuszenia się, kiedy ją tak podsumował. Zaczynał ja facet prowokowac i to w bardzo pozytywnym sensie, nie to, co tamten drell...
- Dobrze strzelasz, żołnierzu, ale ja bym powiedziała: "Nie wkurzaj mnie, bo skończysz jako placek na ścianie".
W tym momencie dokonała bardzo śmiałej i niekoniecznie pozytywnej samooceny, ale fakt, tak się ostatnio czuła.
- Spokojnie, nic ci nie zrobię. Na tym świecie są tylko dwa tematy, które moga mnie do tego zmusić. No i oczywiscie obrona własnego życia. Ale chyba nie masz zamiaru mi zrobić krzywdy, prawda?
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

19 lip 2012, o 09:50

Hardrada miał dobry humor podczas tej rozmowy, niestety skończyło mu się Whiskey, a nie może zamówić kolejnego, gdyż musi być trzeźwy podczas swojej pracy. Więc kiedy barman zapytał go, czy dolać odmówił gestem ręki.
-Jeśli to działa w obie strony, ja do końca życia będę leżał na plaży w Miami... - Wyszczerzył się jak mocno tylko mógł, mrużąc przy tym lekko oczy.
-Za strzelanie mi płacą... Haha... Placek... Wydaje mi się, że znam kogoś o podobnym przezwisku. Cóż, może z moich młodzieńczych lat. Znając moje szczęście, zaraz poruszę oba tematy naraz. Ja? Ja jestem strasznym wikingiem... Rargh... - Było to raczej takie w stylu kota próbującego zaryczeć jak lew, więc bardzo łagodne "Rargh", zaraz po tym Einar znów się uśmiechnął... Tak ktoś tu się bardzo dużo śmieje.
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

19 lip 2012, o 10:06

Właśnie próbowala sobie go wyobrazić jako strasznego, groźnego Wikinga, ale skonczyło się na kolejnym wybuchu wesolości. A może jednak te "słabizny" kopały bardziej, niż przypuszczała?
- Strzelać to jedno, a trafiać to drugie - uśmiechnęła się, powtarzajac skadś gdzieś zasłyszane powiedzonko. - Nie wydajesz mi się groźnym Wikingiem, bardziej... Miłym kotkiem.
Ale głaskać nie próbowała. To akurat rezerwowala dla ewentualnych zwierzaków, jakie miałaby mieć w swoim posiadaniu, chociaż... Jej styl stanowczo zakazywal posiadania jakiego kolwiek.
- Miłym kotkiem albo slodziutkim, pluszowym misiem - chyba zdecydowała sie go podrażnić troszeczkę. - A powiedz mi jedną rzecz... Czy to prawda, że wojskowy humor jest... khem... dosyć podtekstowy?
ObrazekObrazek
Einar Hardrada
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:37
Miano: Einar Hardrada
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Ochroniarz / Podporucznik
Postać główna: Krush Warg
Kredyty: 15.000

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

21 lip 2012, o 19:56

Einar wiedział, że nie może zostać w barze zbyt długo, gdyż obowiązki go wzywają, a odnalezienie radnej będzie o tyle trudne, że nigdy nie interesował się zbytnio geografią miejską Cytadeli.
-Ja miłym zwierzaczkiem? Pfeh. Nie widziałaś jak otwieram słoiki. Hah. Zależy czy dowcipy o naciąganiu drążka, przeczyszczaniu wlotu i dokładnym czyszczeniu wszystkich szparek uważasz za podtekstowy to tak. - Hardrada zapłacił barmanowi za drink, i już wstawał. -Wybacz mi Vicco, ale będę musiał już lecieć. Prześlij mi swój numer na Omni Klucz, to się kiedyś zdzwonimy, bo fajnie się z tobą pije. Podporucznik Hardrada się odmeldowuje. - Mężczyzna jej zasalutował po czym z uśmiechem wyszedł. Przez może jakieś trzy minuty był spokój, kiedy to wrócił, przypominawszy sobie, iż zostawił swój hełm. -Teraz się odmeldowuje. Do zobaczenia. - Posłał kobiecie jeszcze jeden uśmiech, po czym wyszedł.
Einar Hardrada Theme ObrazekObrazek It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name.
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

24 lip 2012, o 10:17

Kiedyś się zdzwonimy... Ile razy już słyszała ten tekst od jakiegoś gnoja z Omegi, ktory myślał, że jest sama w niewdzięcznej popijawie, kiedy reszta ekipy do picia poszła spalic promile tańcem... Ona nie przepadała za tańcem, bardziej wolala palenie kalorii późniejszym spacerkiem... Lub biegiem. Niemniej jednak tym razem zaryzykowała, przesyłając żołnierzowi kontakt na omni. Może zadzwoni, może i nie... Wydawał sie sympatycznym gościem. I dał jej kilka kwestii do zastanowienia się... Przeczyszczanie wlotu... Ciekawe, o co mu chodziło. Bo pozostałe dwa rozumiała.
I znowu została sama, śmiejac się do siebie. To już byla oznaka, że coś jej zaczęło odbijać, a może po prostu miaal dobry humor...?
Dodała sobie jeszcze jednego drinka do puli promili, tym razem mocniejszego i po lekkich zawrotach wywnioskowala, ze czas sobie iść. Tak więc, wciąż się zastanawiajac nad znaczeniem wojskowego humoru, uregulowała co miała uregulować i wyszła. Moze podczas spalania promili nie wpakuje sie w kłopoty...

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Layla Morgan
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 8 sie 2012, o 20:56
Wiek: 28
Rasa: Człowiek
Zawód: Dziennikarka
Kredyty: 14.650

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

12 sie 2012, o 16:39

Jakoś w ostatnim okresie czasowym odzwyczaiła się od zwyczajnych rozmów na tematy błahe i dotyczące sfery kulturalnej, bo przecież po to tu przyszła. Czasami jednak należało zrobić krótką przerwę w złych nawykach pakowania się w kłopoty i zająć się czymś całkiem przyjemnym i gładkim.
Ale żeby wywiad z gwiazdą disco? Musiała popaść w marazm, albo własny osobisty kryzys aby oderwać się choć na chwilkę od rzeczywistości, by powrócić do niej z iście szatańskimi pomysłami, jak również niewysłowioną siłą.
Właściwie była tu po raz pierwszy. Tak, od swojego przybycia szmuglowała każdą dziurę, jednak nie wstępowała do barów. Nie miała po co, choć wiedziała, że właśnie tutaj często jest wylęgarnia interesujących wiadomości, zwłaszcza po tym, kiedy klienci pozwolą odurzyć się zarówno alkoholem, atmosferą jak również towarzystwem. Może po prostu potrzebowała nieco czasu dla samej siebie i swojej książki? Pisanie było fascynujące, jednak potrzebowało się ku temu pewnych sprzyjających warunków.
Wybrała miejsce z dala od ciekawskich spojrzeń, choć wiedziała, że tego i tak nie uniknie. Inwigilacja będzie zawsze i wszędzie, nawet jeżeli o tym się nie mówi. Czekała na znaną postać. Ikonę muzyki disco, która w ostatnim czasie robiła furorę. Thomas Niecicks tego wieczora był jej obiektem zainteresowania. Czysto formalnego zainteresowania. Zastanawiała się jedynie, czy będzie to kolejny typ z tych spóźnialskich gwiazd. Rozpieszczonych? Okaże się. Oczywiście nie przybyła tutaj nieprzygotowana. Wyczytała wiele interesujących ciekawostek z jego życia. Zarówno tego medialnego jak również osobistego. Lubiła wiedzieć wiele o swojej ofierze. O rozmówcy. I bynajmniej nie zamierzała skupiać się tylko i wyłącznie na muzyce i jego osobowości. Zawsze lubiła sprowadzać rozmowy na tory wielorakie. Często zbyt dogłębnie wchodząc w życie danej persony. Czy tym razem też tak będzie?
Sama wybrała na dzisiejszą rozmowę mniej oficjalne odzienie. Zrezygnowała z eleganckiej spódnicy ołówkowej na rzecz tej bardziej wygodnej, całkiem prostej sukienki sięgającej mimo wszystko lekko za kolano. Połączyła prostotę z elegancją pozwalając sobie na odsłonięcie pleców i ramion, dodatkowo pogłębiając ten efekt spiętymi włosami. Mała czarna sprawdzała się w każdej sytuacji, a szpilki ewidentnie doskonale do tego pasowały. Zresztą ten typ butów był jej znakiem rozpoznawczym. Na blacie położyła swój notatnik. Całkiem pusty nie wliczając jakichś bezsensowych bazgrołów. Oczywiście miała również sprzęt nagrywający, bez tego w dzisiejszych czasach dziennikarze nie wychodzili z domu. Wszystko to zazwyczaj kryła w torebce.
Zamówiła sobie trunek bezalkoholowy. Wiedziała, że potem poleje się nieco promili, ale na wstępie wolała powitać swego gościa profesjonalnie. Przecież taka była, prawda? Szklanka wody stała obok jej notatnika, a ona lekko rozparta czekała w milczeniu wsłuchując się w dudnienie muzyki, przyglądając się równocześnie tańczącym na parkiecie.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

12 sie 2012, o 16:52

Bar pod Ciemną Gwiazdą był chwalony przez wiele istot na Cytadeli. Choćby dlatego, że jakość tutejszych alkoholi jest dość wysoka w stosunku do ceny. Niektórzy chwalili sobie też klimat tego miejsca. Inni też zachwalali jakość tutejszych kobiet. W tym barze, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nawet Ci, którym zależy na wszystkich trzech czynnikach, wyjdą z tego miejsca zadowoleni.
Pojawienie się dziennikarki wywołało niemały szum wśród tłumu ludzi. Szczególnie ze strony mężczyzn, bowiem jej strój, jak i figura przyciągały wzrok. Wielu chciało podejść i porozmawiać, spróbować zdziałać coś w kwestii zbliżenia się do niej, jednak po chwili wszyscy zrezygnowali z tego faktu, bowiem po trzydziestu minutach od umówionego spotkania weszła wspomniana wcześniej gwiazda muzyki disco. Thomas był ubrany naprawdę...przebojowo. Rozpięta do połowy koszula, odsłaniająca jego owłosioną klatkę piersiową. Białe dzwony oraz dziwaczne, skórzane buty. Jego oczy przysłaniały czarne okulary. Wyglądał niczym prawdziwy maczo, lecz większość bywalców tego lokalu miała go za najzwyczajniejszego chłystka, który nie potrafi robić muzyki. No cóż. Zazwyczaj muzyka disco uderza tylko do tych najmocniej upojonych alkoholem, albo do tych prostych, niewykształconych. Taki urok tej muzyki. Celem jego przybycia było spotkanie z dziennikarką, która miała z nim przeprowadzić wywiad na temat jego twórczości. Jego ostatni hit: "Cztery asari w moim aucie", spotkał się z pozytywnym odzewem krytyków muzycznych. W niektórych artykułach pisali: Prostota, melodyjność. To tego, czego chcemy od muzyki disco. Ten singiel po prostu rwie do tańca. Na jej widok, uśmiechnął się i zdjął na moment okulary, by móc się jej lepiej przyjrzeć. Kiwnął z uznaniem głową i ruszył w jej stronę.
-Jeśli wszystkie dziennikarerczki są tak zajebiste, to ja chyba zostanę operatorem kamery. Hehehe...Co mała, napijesz się czegoś?-Pewność siebie, jaką miał, była tak ogromna, że gdyby była widoczna. Sięgałaby prawdopodobnie granicy Układów Terminusa. Otóż to...To Thomas Niecicks we własnej osobie.
Layla Morgan
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 8 sie 2012, o 20:56
Wiek: 28
Rasa: Człowiek
Zawód: Dziennikarka
Kredyty: 14.650

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

12 sie 2012, o 17:13

Pierwsza myśl kiedy go zobaczyła? Totalny idiota. Zadufany w sobie, tym samca, który uważa, że wszystko co robi, zamienia się w złoto, a każda kobieta chce ogrzać jego łóżko. Tak, wiedziała, że zrobiła błąd i oczywiście mogła wybrać na wywiad kogoś mniej przebojowego. Szykowała się trudna rozgrywka zważywszy na fakt, że Layla Moran nie lubiła być traktowana przedmiotowo. A to, że ona czasami tak traktowała nie miało nic do rzeczy.
Dokładnie przyglądała się całej jego osobie. Rozchełstana koszula na torsie, mało atrakcyjne spodnie-dzwony, do tego skórzane buty. Wszystko to do siebie nie pasowało, ale co dziwniejsze, pasowało do niego. I te okularki, zapewne po to, aby mógł zaglądać w dekolty innych kobiet. Zapewne był kobieciarzem. No cóż, strojem nie powalał, miała nadzieję, że chociaż jego dobór słownictwa wyjdzie nieco dalej niż poza kanony typowych gwiazdek wszelkiej maści.
Odwzajemniła się kiwnięciem głowy. Spokojnie. Z dystansem. Nie omieszkała również posłać uśmiechu, aby atmosfera nie była zbyt sztywna. Był muzykiem, a oni woleli swobodę i luz. A jeżeli wszyscy muzycy mają takie poczucie humoru, to zaprzestaję prowadzić z nimi wywiadów, pomyślała sarkastycznie, ale na głos powiedziała zupełnie coś innego.
- Proszę nie mówić słów jakie są dla mnie chlebem powszednim. Jeżeli chciałbyś mnie skomplementować tak, abym zwróciła na to większą uwagę musiałbyś się postarać. – puściła do niego oko, aby słowa nie wydały się odstręczające. Przecież żartowała, choć nieco uszczypliwie.
- Póki co mam co pić, ale proszę się nie krępować. – można było zauważyć, że od razu przeszła na bezpośrednią formę rozmowy. Skoro tak było łatwiej per Pan zostało rzucone w kąt w jej umyśle, a pozwoliła sobie na mniej oficjalne słownictwo.
- Layla Morgan. – przedstawiła się posyłając jeden ze swych uśmiechów.
- Dziękuję, że zgodziłeś się poświęcić mi odrobinę swojego czasu. Wiem, że teraz, po sukcesie jakim okazał się ostatni kawałek stałeś się bardzo rozchwytywany. – nim przejdzie do rzeczy wolała nieco nasłodzić mu, choć nie robiła to aż tak wyraziście. Doskonale pamiętała jego ostatni, a zarazem najnowszy utwór. W ogóle się nie utożsamiała z takim typem muzyki. W ogóle. Dla niej było to coś niskiego lotu, a jednak musiała tu być i robić dobrą minę do złej gry.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

12 sie 2012, o 17:28

To prawda, był totalnym idiotą. Wielu go za takiego miało, ale też wielu miało go za guru w podrywaniu kobiet. Co prawda, jego wiedza i tak była mocno okrojona, bowiem większość jego tekstów mówiła o tym, jak to kobiety tracą cnoty, tudzież inny, słynny z jego piosenki tekst: Po tanim winie, nasienie jak rzeka płynie. Na pewno nie można było go osądzić o to, że grzeszy inteligencją. Zapewne grzeszył pieniędzmi, których miał niemało. Większość dałaby sobie rękę uciąć, że użyje tej karty przetargowej, by spędzić noc z panią redaktor. Pożerał ją wzrokiem, rozbierał ją. Miał bardzo lubieżny uśmiech na twarzy. Przez okulary nie było widać, gdzie akurat spoglądał. Może to i lepiej, mógł wtedy po twarzy dostać. A jeśli kobieta znałaby jego myśli, pewnie by się zgorszyła. Niemniej jednak, gwiazda disco, nie spuszczała ze swojego bardzo niskiego, podziemnego wręcz poziomu.
-A co tu się wysilać?! Jesteś zajebiście jedwabista, whoa!-Zachowywał się bardzo głośno, był znany w tym lokalu i w gruncie rzeczy nielubiany. Wielu starało się go wyprosić z tego miejsca, lecz nigdy mu się to nie udawało. Barman lubił takich klientów jak on, zazwyczaj zostawiali dużo kredytów, a to pozwalało mu na rozwój interesu. Uśmiechnął się jeszcze raz i rzucił.
-Thomas Niecicks, ale mnie już pewnie znasz, mała. Jak chcesz, możesz mnie poznać z tej, no...innej strony. A mój sukces? No wiesz, jestem stworzony do osiągania wielkich rzeczy. Jestem jak ten wielki, polski wieszcz...Jak mu tam było...Mycek Adamowicz, o. Rozumiesz. Jestem Bogiem Disco, czy tego chcesz czy nie, zawsze nim będę. To moja droga, moje życie...Po prostu...Jestem zajebisty.-Był potwornym egocentrykiem i był wstanie zrobić wiele, by osiągnąć zamierzany cel.

Wróć do „Okręg Zakera”