Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Cytadela w sieci

24 cze 2013, o 01:19

- Mass Effect 3
- Battlefield 3
- Medal of Honor: Warfighter

I tyle. Jest ich więcej, nawet dużo, ale po co je wymieniać, skoro i tak nie będzie mi się chciało w nie grać. ; p A te trzy są takie najaktualniejsze, jeśli chodzi o moje chęci. Mogę jeszcze ew. spróbować sił w multi Age of Emipres II z Conquerorsami, albo Civilization IV z Warlordsem i BtS.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Cytadela w sieci

24 cze 2013, o 14:47

Kałmę, my jeszcze ten, jakby co:
WoW - na privie (Molten), serwer Sargeras. Wersja gry to Cataclysm. Horda.
TERA Online - serwer Freya czy coś w ten deseń, nie pamiętam dokładnej nazwy (XD)
SWTOR jeszcze był, ale to dość dawno temu graliśmy ostatnio.

I ten, jakby ktoś dopiero chciał zacząć grać i myślał nad rolą, to w obu przypadkach (wow i tera) gramy duetem tank + dps xP
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadela w sieci

7 lip 2013, o 14:09

Tak jak by ktoś pytał to jestem na etapie szukania towarzyszy w takich tytułach jak :
- Mass Effect 3
- StarCraft WoL
- Endless Space
- Może trochę do SimCity :)
Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam :)
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Cytadela w sieci

14 lip 2013, o 11:24

- Heroes V: Tribes of the East 3.1

Obecnie grają 3 osóbki (Palmi, Deriecik i ja). Gdyby więcej osób doszło to byłoby supur.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Cytadela w sieci

17 lip 2013, o 21:12

Ok, w planach mam zagranie w następujące gry (zgodnie z kolejnością):
- War Thunder
- FreeLancer: Discovery
- Endless Space
i (jak mi starczy czasu przed wyjazdem):
- HomeWorld Raider Retreat.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać do mnie.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Cytadela w sieci

17 lip 2013, o 21:55

Ostatnio mam chęci do gry w te tytuły:

- Mass Effect 3
- Dead Space 3
- Infestation: Survival stories
- XCOM: Enemy Unknown
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Cytadela w sieci

3 wrz 2013, o 14:58

A może niech cała Cytadela się zgada na jakąś akcję w jednej grze? co wy na to? :D
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadela w sieci

3 wrz 2013, o 17:02

Danwooo temu próbowałem coś zgadać na jeden tytuł... ale chwilowo prócz multika ME3 nie było odzewu
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Cytadela w sieci

4 wrz 2013, o 19:39

Dobra, ja chętnie bym zagrał z kimś w:
-War of the Roses
-R.U.S.E
-Warhammer 40k Dawn of War: Winter Assault (w przyszłości dark crusade)
-Dead Space 3
-Lotr Conquest (przez Tunngle)
-Medieval2/Rome TW
-Heroes and Generals
-Twierdza Krzyżowiec (tunngle najlepiej)
-I przy specjalnej okazji mogę zagrać z kimś w World of Tanks.

Jeśli ktoś chętny do zagrania w którąś z tych gier, jestem na Steam i na PW można się ze mną bez problemu skontaktować.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: Cytadela w sieci

4 wrz 2013, o 19:52

A może zrobimy jakiś server mc i spróbujemy porobic lokacje podobne do tych z gry?

Chyba są odpowiednie skiny
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadela w sieci

4 wrz 2013, o 20:59

@Kieł ja ze swojej strony mogę się przyłączyć do R.U.S.E, Dead Space 3, Heroes & Generals (kurde chyba miałem konto... kiedyś) a w World of Tanks grywam codziennie ;) podobnie jak w War Thundera

@Tas kiedyś już próbowałem zwołać ludzi na MC na jakiś wspólny projekt. BA! nawet był pomysł organizowania wspólnych rund w multiku ME3 ale jak na razie na gadaniu się skończyło. A skiny są... ktoś wklejał linka do filmiku z skinami do ME3 i nawet repliką bazy na marsie
Ahmed Murray
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 27 sie 2012, o 10:16
Kredyty: 10.000

Re: Cytadela w sieci

4 wrz 2013, o 21:49

Core pisze: @Tas kiedyś już próbowałem zwołać ludzi na MC na jakiś wspólny projekt. BA! nawet był pomysł organizowania wspólnych rund w multiku ME3 ale jak na razie na gadaniu się skończyło. A skiny są... ktoś wklejał linka do filmiku z skinami do ME3 i nawet repliką bazy na marsie
Ja wklejałem : P
dostępne są chyba za opłatą 4 dolców, ale od czego mamy Dok 24 Cytadeli.
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: Cytadela w sieci

4 wrz 2013, o 22:15

EDIT

sh*t, usunęli z serwisu... szukam dalej

EDIT

Chyba to jest najlepsze...

przez ten XBOX mashup znalezienie wersji na pc jest ciężkie

http://www.minecraftforum.net/topic/896 ... 0%20effect
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Cytadela w sieci

30 wrz 2013, o 15:13

Mam zapytanie, otóż rozkminiam nad powrotem do SWTORa. Tak dla zabicia czasu, aczkolwiek samemu to trochę nudno grać. Czy ktoś jeszcze prócz mnie byłby chętny na wspólne granie? :)
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Cytadela w sieci

7 paź 2013, o 12:35

Jako że udało mi się już przekonać co poniektórych do spróbowania swoich sił w tej grze. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie zrobieniem jej trochę poważniejszej reklamy.

Znajomy polecił mi to jakiś czas temu, ale początkowo olałem temat, ale teraz kiedy pokończyłem kilka partii, jestem zachwycony tą grą. ;)
Wszystko dzieje się w przeglądarce, ale nie jest to ta typowa gra, działająca na znanym modelu - wykorzystaj odnawialną pulę punktów, poulepszaj budyneczki i dziobaj tak przez następny rok bez celu.

Neptune's Pride 2: TRITON

To zgoła inna produkcja. W zasadzie to takie coś pomiędzy szachami, warcabami, ze sporą ilością knucia i polityki. Do tego w kosmosie.

Warcaby bo zasady są w gruncie rzeczy proste - celem jest zajmowanie gwiazd, aby to osiągnąć tworzymy floty i wysyłamy je do pobliskich systemów. Oczywiście różne ciała niebieskie posiadają różny poziom zasobów, więc trzeba strategicznie skoncentrować się na zdobywaniu tych najcenniejszych. Kwestie ogólnie pojętej ekonomii sprowadzono do absolutnego minimum. Można więc budować tylko trzy różne "budowle": banki (zwiększające pule kredytów), fabryki (produkujące statki) i centra badawcze (tłumaczyć chyba nie trzeba). Te ostatnie wiążą się rzecz jasna z ogólnie pojętą nauką. Dysponujemy oczywiście różnorodnymi dziedzinami od terraformowanie gwiazd, po zwiększanie zasięgu skanerów.
Szachy bo z uwagi na wolne tempo rozgrywki trzeba planować z wyprzedzeniem. Nie można działać na pałę, trzeba rozmieszczać swoje floty tak, by w razie czego móc odeprzeć niespodziewany atak, ale jednocześnie być w stanie przejmować dodatkowe systemy. Trzeba powiększać terytorium, ale przy okazji dbać o bezpieczeństwo tego, które już posiadamy.
Knucie to najlepsza część tej rozgrywki. Ogólnie w każdej partii uczestniczy ośmiu graczy (taaa, prawdziwe humanoidy, nie żadne sztuczne pseudo-inteligencje), z którymi można się komunikować, handlować planetami i technologiami, zawierać nieoficjalne sojusze (nie ma żadnych zakładek i zaznaczania z kim się lubimy, a kim nie, jak w prawdziwym życiu, wszystko rozgrywa się poprzez uzgadnianie szczegółów w bezpośredniej rozmowie). Bo ponieważ zwycięzca może być tylko jeden (choć dostaje się też punkty za 2. i 3. miejsce), często doprowadza to do sytuacji, w której ktoś komuś ożeni kosę w plecy i wejdzie po jego nadal ciepłych zwłokach na szczyt. ;)

Bardzo ważna informacja. Tempo gry jest bardzo wolne. Z założenia to produkt, który miał być dostępny dla każdego. Innymi słowy można wejść kilka razy dziennie, pozarządzać imperium i tyle. Nie ma ciągłego ślęczenia przed monitorem w ciągu kilkugodzinnej rozgrywki. Badania dokonuje się na przestrzeni nawet kilku dni (w początkowych stadiach), a flota potrzebuje co najmniej paru godzin na dotarcie do wyznaczonych gwiazd. Więc to typowy casual. Jako że można jednocześnie brać udział w dwóch różnych rozgrywkach (chyba, że masz premium, wtedy liczba jest dowolna) i tak jest co robić.

Dodatkowo ta gra bez problemów lata na telefonach i tabletach. Można więc bawić się nie tylko siedząc przed kompem.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Zeervus Haazheel
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 14 wrz 2013, o 16:08
Miano: Zeervus Xanthus Haazheel
Wiek: 25
Klasa: Żołnierz
Rasa: Turianin
Zawód: Porucznik 60. Dywizji Desantowej
Postać główna: Zeervus Haazheel
Status: Weteran Bitwy o Cytadelę, Jego rodzina służy w wojsku od Wojny Zjednoczeniowej
Kredyty: 5.680

Re: Cytadela w sieci

8 paź 2013, o 19:29

Ok, może dlatego że zaczęliśmy grać razem w Neptune's Pride 2: TRITON to wpiszmy może kto ma jaki nick.

Ja gram jako Malfecius
ObrazekObrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Cytadela w sieci

8 paź 2013, o 20:27

Ha!
Z dumą mogą stwierdzić, że udało się uruchomić pierwszą prawie w pełni Cytadelową rozgrywkę w NP2!
Ja, Axandr, Konrad, Zeervus i Xirys jesteśmy w jednej galaktyce. Oprócz tego mój znajomy i jakichś dwóch nieznajomych. Niemniej jednak jak widać zainteresowanie jest!

W sumie skoro na tym koncie uczestniczę już w naszych rozgrywkach to przy nim pozostanę - Pleks to mój login w grze.
Liczę, że nie będzie to ostatnia partia, którą uda nam się wspólnie rozegrać. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Cytadela w sieci

9 paź 2013, o 10:40

Przyznam, że gierka intrygująca. Powiedział bym że nawet bardzo ;) rozgrywka na długie tygodnie...

Ale bardzo przypomina mi Endless Space'a. Powiedział bym, że jest na mi nawet wzorowane...
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Cytadela w sieci

9 paź 2013, o 14:34

Równie dobrze można powiedzieć, że to kosmiczne Ryzyko, w które można grać w przeglądarce.
Tylko co kogo obchodzi na czym to jest wzorowane albo co przypomina?
Jest knucie, jest zabawa. Lepiej bądź w pobliżu kiedy będziemy rozpoczynali kolejna partie. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Cytadela w sieci

9 paź 2013, o 17:02

No dobra... Ja też się tam zapisałem.
Nick: ManganMan
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]

Wróć do „Stary Bar”