Vergull Vallokius
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 30 cze 2013, o 00:06
Miano: Vergull Vallokius
Wiek: 37
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Wojskowy
Postać główna: William Kraiven
Lokalizacja: Karath
Status: Ex-kapitan 10. Oddziału Specjalnego / Kapitan jednostki Zwiadowczo-Uderzeniowej
Kredyty: 56.550
Medals:

Tabletop Simulator

3 mar 2016, o 17:16

Jeśli interesujesz się planszówkami i chcielibyście pograć w miłym towarzystwie przez internet, to zapraszam do tematu :)

Większość zapewne z was miało już do czynienia z planszówkami w wersji digital, albo widziało. Wiedźmin: Gra przygodowa, Talisman Digital Edition itd. No, a jako, że planszówki mnie wciągnęły to miałem ochotę na coś więcej. Tylko problem był właśnie, że mało tego jest oficjalnie przerobionych pod grę przez internet. Dlatego powstało coś takiego jak Tabletop Simulator.

Jest to wirtualny stół, który pozwala grać praktycznie we wszystkie planszówki, karcianki świata. Służy on również jako stół pod sesje RPG, ale myślę, że mało kto z tego korzysta. Wszystko i tak się rozchodzi pod to czy stół został odpowiednio przygotowany do tego i czy jest odpowiedni mod. Nie mniej, jeśli ktoś chciałby wspólnie w coś pograć to serdecznie zapraszam (Zwłaszcza fanów Warhammera fantasy czy 40k). Piszcie do mnie na PW. Ja objaśnię tam resztę.

Póki co rozegraliśmy kilka partii już z Konradem, Pixie i kilkoma moimi znajomymi poza gronem Cytadeli. Podrzucę na dole jeszcze filmik pokazujący jak mniej więcej wygląda granie na tym stole. Pokaże wam to na podstawie Relica bo ostatnio na tym więcej gier rozegraliśmy.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6dD0DdfID6E[/youtube]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek BONUSY: 20% zniżki przy zakupach [implant] | Raz podczas walki auto.sukces podczas testu na trafienie [implant]
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1366
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: Tabletop Simulator

3 mar 2016, o 18:04

Mam. Jak coś to daj znać kiedy jakieś granie bo póki co to nie tkniętą mam tą grę.
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905

Wróć do „Stary Bar”