Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Sesja Online - Kampania lub Sandbox [szczegóły w poście]

26 maja 2016, o 14:58

Witam, witam! Poszukuję niewielkiej drużyny do rpg'owania online, 3-4 osoby byłyby optymalną ilością.
Prowadzone przez Skypa i Roll20, krótkie 3 godzinne sesyjki raz-dwa w tygodniu, może w niedzielę, wieczorkiem jakoś do 22.
Obrazek Obrazek Jest to kampania oparta na mechanice Savage Worlds (bardzo prosta, wspierająca epickie przygody, 10/10). Gra w do bólu sztampowym świecie fantasy: Wspaniałe królestwo, elfy, krasnoludy, orki na północy, ludzie, niziołki, magia, kapłani, zakon rycerzy itd. Wyróżnia go to, że w tym świecie społeczeństwo jest uzależnione od "drużyn bohaterów", które powstają na potęgę. Wy wcielicie się właśnie w taką drużynę, która przeżyje niezapomniane, epickie przygody, które odcisną się być może piętnem na świecie! Od razu startujecie jako drużyna. Nie jest to tylko fabularny pierdolnik, o nie! Dla drużyny można wykupywać przewagi, które znacząco zwiększą waszą skuteczność i prestiż. Prawdziwa gratka dla wyjadaczy fantasy jak i zaczynających. Obrazek Scenariusz jest dosyć rozbudowany (jakieś 75 stron) a ja oczywiście dodam coś od siebie, więc starczy nam na trochę. Oczywiście udostępnię podręczniki i poinstruuję bo tworzenie postaci jest tu bardzo proste. Zdradzę tylko (też mi niespodzianka, jest to wspomniane na początku podręcznika), że w pewnym momencie z cukierkowej historyjki robi się istne Dark Fantasy! Jeśli chcecie dać się porwać przygodzie jakiej jeszcze nie było i zawiązać piękną przyjaźń z waszymi towarzyszami broni, zgłoście się tutaj ^.^
Obrazek **-**-** Obrazek Alternatywą jest też Nemezis, do którego nie mam gotowej fabuły ale mogę poprowadzić sandboxa :P Jest to świat Dark Sci-fi, w którym ludzie przypadkiem uwolnili złego boga, który z braku lepszych zajęć zaczął zjadać światy, zaczynając od Ziemi. Szczęśliwie nie przemieszcza się on zbyt szybko, więc raczej go nie spotkacie ;) Gorzej z jego sługusami i innymi bogami, który mniej lub bardziej gnębią galaktykę. Jednym z tych problemów jest jedna, wielka, nieskończona flota wszelkiego robactwa, diabelstwa i plugastwa kosmosu, która wędruje z planety na planetę i niszczy tam wszystko co żywe, takie trochę Zergi, tylko można je przywoływać poprzez rytuały ^.^ A właśnie, rytuały! Mroczni bogowie z jakiś powodów przyciągają jak magnez wszelkich dziwaków, maniaków i desperatów, którzy potem zakładają kulty i korzystają z mocy mrocznych bogów. Niejednokrotnie doprowadzili do upadku planety. Obrazek Setting daje sporo możliwości co do postaci. Można być chociażby Psionikiem, Najemnkiem, Ulicznym Cwaniakiem, Mechem ze Statku Klasztora (trzeba lat treningu aby nie zwariować po przeniesieniu duszy do w pełni syntetycznego ciała. Zawsze jest się wypranym z emocji i w ogóle niewesoło, ale firepower się zgadza), Przemytnikiem, Piratem czy nawet Kultystą! Wszystko zależy od tego jak się dogadamy i co będziecie chcieli robić.
Do dyspozycji macie statki kosmiczne, broń plazmową, palną, psionikę, tarcze energetyczne, cyborgizacja i nawet można zaprojektować swój własny gatunek człowieka, zmieniony genetycznie na potrzeby przetrwania na planecie (zwykle jest to tańsze niż terraforming). Obrazek Kto chętny? :D
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Sesja Online - Kampania lub Sandbox [szczegóły w poście]

26 maja 2016, o 15:00

Podręczniki zapewnię, nie trzeba wiele czytać. Mam na papierze i wydawnictwo mi za jednym zamachem też PDF wysłała :P
Tworzenie postaci w pigułce:
Obrazek
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek

Wróć do „Stary Bar”