Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Fight club

3 cze 2016, o 19:23

Pierwsza zasada klubu; mówimy o nim!

Hej! Nie będę wam mówił jak jest źle i niedobrze, bo to wszyscy wiedzą. Zamiast tego mam propozycję jasną i klarowną. przetestujmy to co mamy z opublikowanej mechaniki. Krótkie posty, gdzie dwie osoby piszą w jaki sposób chcą siebie zabić, a trzecia o ile się znajdzie, jest ich sekundantem i robi rzuty.

Zero nagród. Nic za to nie dostaniecie. W ofercie mamy jedynie przyjemność z zabicia drugiego gracza. Wszystko w tym temacie. Jedna walka na raz, lub więcej jak będzie więcej chętnych. Żadnego turnieju.

Dwóch pierwszych chętnych, zaczyna. Zasady walki można podpatrzeć w innym temacie w dziale ogłoszeń. Z wyłączeniem broni, których jeszcze nie ma.

Coś pominąłem? Chyba nie.

No nic. Kto chce szybką rundkę z inżynierem 10 punktów na start?
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Fight club

3 cze 2016, o 19:48

xD To mi wygląda jak prowokacja, żeby adminiralicja w końcu zrobiła turniej :P Wchodzę w to, ale może poczekajmy aż będzie 2 na 2?
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1952
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Re: Fight club

3 cze 2016, o 20:00

Nom, szczególnie, że gadałem z Kondziem przed jego postem i powiedziałem mu, że planuję w weekend dopiąć ostatnie rzeczy do mechaniki i turnieju, żeby można było z nim startować. Konrad chce po prostu potem móc mówić "To dzięki mojej prowokacji admiralicja ruszyła z turniejem! Głosujcie na mnie!" :P

A tak między wierszami: jeżeli chcecie sobie na własną rękę potestować mechanikę przed turniejem - śmiało. Testy to testy, bez znaczenia czy będą w formie określonej czy we własnym gronie. Lepiej sobie ogarniecie zasady i może znajdziecie jakieś przypadki, które się nie sprawdzają w nowej mechanice. Także propsy za chęci.
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Fight club

3 cze 2016, o 20:36

Nom, to by nie robić tutaj dyskusji i rozwijać temat; ktoś chce się lać po mordzie ze mną?
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz

Wróć do „Stary Bar”