Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Szukam chętnego do popisania

24 paź 2013, o 08:34

Że tak spytam - terminale w ogóle jeszcze działają?
No i tego zadania chyba już ktoś się podjął.

Niby 2 tygodnie powinny wystarczyć na jakąś szybką sesję, ale licz się z tym, że będziecie musieli narzucić ostre tempo, a do czegoś takiego będziesz potrzebował odpowiedniego MG, a nie wiem czy taki jest obecnie dostępny.
Poza tym do prowadzących lepiej pisać bezpośrednio, większa szansa że zareagują (nie każdy przegląda ten temat). Masz jeden topic z dostępnością Miszczuniów, wybierz cel i zacznij nękać, to najlepsza strategia. ;)

Tak tylko się upewniam - wolałbym żebyś nie tracił czasu na szukanie kogoś, a potem nie okazało się, że lipa bo sprawa jest nieaktualna.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Malcolm Boulevard
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 6 lip 2012, o 14:33
Miano: Malcolm Boulevard
Wiek: 24
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapral
Kredyty: 15.000

Re: Szukam chętnego do popisania

24 paź 2013, o 13:23

Byłby ktoś chętny popisać? Zachęcam do kontaktowania się ze mną. :D
Dolores
Awatar użytkownika
Posty: 147
Rejestracja: 24 lip 2012, o 23:45
Miano: Ali "Dolores" Portnoy
Wiek: 21
Klasa: strażnik
Rasa: człowiek
Zawód: najemniczka
Postać główna: Lillian Porter
Status: zbiegły "eksperyment" Cerberusa z zanikiem pamięci; była członkini londyńskiej organizacji przestępczej; rasistka
Kredyty: 16.070

Re: Szukam chętnego do popisania

27 paź 2013, o 17:20

A ja już powoli zacznę myśleć o tym, co dalej z Dolotrololo. Niby ma dość współpracowania z drugą osobą, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi (albo i nie), co się ma. Jako gracz uważam, że kooperejszyn ma swoje plusy.

Dolly będzie wybierać się pewnie albo na Cycadelę, albo Ziemię - ciekawi mnie w sumie Tokio, może jakiś MG podjąłby się tam fajnej misji. (Omega jest spalona, bu. A Illium zbyt pełne niebieskich panienek.) Coś najemniczego - dla mnie może być szczelanka, albo nie.

I to musi być ludź. Dziewczyna ma poszargane nerwy, nie będę jej obcych dokładała. :(

Jeśli o mnie chodzi, to nie śpieszy mi się specjalnie i mogę poczekać, tym bardziej, że do 7. listopada (magiczna data) i niewykluczone, że trochę po, będę miała mniej czasu. Codzienne postowanie odpada. 1-2 w tygodniu to optimum, choć miewam okresy bardziej i mniej aktywne.

Jeśli ktoś pomimo tej niezachęcającej ścianki tekstu ma ochotę poznać Dolores - call me maybe.
ObrazekObrazek Obecny wygląd: http://oi41.tinypic.com/equnus.jpg + rękawice Ariake Tech. + tenisówki

A war in my mind
Dolores x Willard Theme
Lolita Theme
Zeervus Haazheel
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 14 wrz 2013, o 16:08
Miano: Zeervus Xanthus Haazheel
Wiek: 25
Klasa: Żołnierz
Rasa: Turianin
Zawód: Porucznik 60. Dywizji Desantowej
Postać główna: Zeervus Haazheel
Status: Weteran Bitwy o Cytadelę, Jego rodzina służy w wojsku od Wojny Zjednoczeniowej
Kredyty: 5.680

Re: Szukam chętnego do popisania

12 lis 2013, o 15:51

W związku z tym, iż mam nawet sporo wolnego czasu (patrz -> zawieszona sesja) szukam chętnego do popisania ze mną.

Wymagania? W sumie żadne. Zeer nie ma problemów z mobilnością (służba w turiańskiej armii ma swoje plusy), poza tym nie ma awersji do "obcych". No może oprócz Krogan, ale to taka "rodzinna tradycja" xD.

Podsumowując, jeżeli jest ktoś chętny do pisania (lub przygarnięcia na jakiś czas T.T) to zapraszam.
ObrazekObrazek
Vergull Vallokius
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 30 cze 2013, o 00:06
Miano: Vergull Vallokius
Wiek: 37
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Wojskowy
Postać główna: William Kraiven
Lokalizacja: Karath
Status: Ex-kapitan 10. Oddziału Specjalnego / Kapitan jednostki Zwiadowczo-Uderzeniowej
Kredyty: 56.550
Medals:

Re: Szukam chętnego do popisania

12 lis 2013, o 17:13

-> Turian assamble! Zgłoś się do dwóch turiańców, którzy piszą na Cytadeli. Myślę, że cię przygarną. Natomiast ja jak skończę event na Palaven (o ile skończę) to też się z nimi połączę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek BONUSY: 20% zniżki przy zakupach [implant] | Raz podczas walki auto.sukces podczas testu na trafienie [implant]
Zeervus Haazheel
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 14 wrz 2013, o 16:08
Miano: Zeervus Xanthus Haazheel
Wiek: 25
Klasa: Żołnierz
Rasa: Turianin
Zawód: Porucznik 60. Dywizji Desantowej
Postać główna: Zeervus Haazheel
Status: Weteran Bitwy o Cytadelę, Jego rodzina służy w wojsku od Wojny Zjednoczeniowej
Kredyty: 5.680

Re: Szukam chętnego do popisania

12 lis 2013, o 17:53

Turian Assamble ?! NADCHODZĘ !!! <znika>
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Szukam chętnego do popisania

18 lis 2013, o 22:15

Ponieważ Lag przepadł bez wieści dostałam zgodę na rozpoczęcie nowej sesji próbnej. W związku z tym poszukuję chętnego (i solidnego) gracza.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Szukam chętnego do popisania

18 lis 2013, o 23:10

ja jestem otwarty na propozycje jak tylko skończę którąś z moich sesji :P
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854
Ariel Halperin
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 27 lis 2013, o 21:29
Miano: Ariel Halperin
Wiek: 41
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz I klasy w Siłach Przymierza
Status: obecnie bez stałego przydziału
Kredyty: 15.000

Re: Szukam chętnego do popisania

3 gru 2013, o 16:37

Z chęcią popiszę w jakiejś względnie krótkiej sesji (max do 1 stycznia). Ograniczeń zasadniczo brak, preferowane taetry działań to Ziemia lub Cytadela, ale nada się też jakiekolwiek inne miejsce gdzie obecność kogoś z Przymierza nie będzie absurdalna.
ObrazekObrazek
Valerius Metellus
Awatar użytkownika
Posty: 50
Rejestracja: 28 cze 2013, o 22:01
Miano: Valerius Mettelus Vurpex
Wiek: 24
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Turianin
Zawód: Obywatel Hierarchii/najemnik
Postać główna: Axandr Likulus
Kredyty: 16.000

Re: Szukam chętnego do popisania

8 gru 2013, o 14:57

Szukam chętnego mg na szybką sesję dla turianina ;d
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Szukam chętnego do popisania

10 gru 2013, o 10:48

Oke, teraz jak sesja została przedwcześnie zakończona, to teraz mam ochotę na eksplorację jakiś wraków w kosmosie :D, więc tak, szukam kogoś do po(d)pisania.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Miria Naeni
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2013, o 16:18
Miano: Miria Naeni
Wiek: 273
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Niezależny najemnik
Kredyty: 15.000

Re: Szukam chętnego do popisania

12 gru 2013, o 19:32

Szukam kogoś chętnego do popisania. Wymagań zasadniczo brak, chociaż preferowałbym sesję będącą typową strzelanką. Jeśli jednak pojawi się pomysł na inną, nie będę narzekać. :)
"Na liściu żyje około 20 mln mikroorganizmów. Zgnieciesz liścia i dostaniesz dożywocie"

Proszę o uwzględnienie faktu, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu jego wyrażenia i nie może być wykorzystane przeciwko mnie w żadnym następnym dniu.
ObrazekObrazek
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: Szukam chętnego do popisania

19 sty 2014, o 20:29

Za zgodą pań rządzących, szukam kogoś, kto wybitnie się nudzi i z tego znudzenia miałby chęć oddać się w me mygowskie ręce. Jak łatwo zauważyć, MG z oficjalnym tytułem (jeszcze, mam nadzieję) nie jestem i sesja ta byłaby moim testem, co z kolei jest doskonałą okazją do popróbowania się z nową mechaniką - tak dla mnie, jak i dla gracza. Poza tym rozgrywka ta wciąż pozostaje pełnoprawną sesją z MG, także... Zapraszam. :)
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, o 20:42 przez Rebecca Dagan, łącznie zmieniany 2 razy.
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Ezra
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 13 lis 2013, o 17:21
Miano: Elijah N. Crane
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Samozwańczy Agent
Kredyty: 3.425

Re: Szukam chętnego do popisania

20 sty 2014, o 13:48

Piszę w niemal identycznej sprawie, jak Rebecca.
Zgoda z góry jest, tak też organizuję sesję próbną dla kogoś, kto miałby chęci i czas oddać swoją postać pod moją opiekę MG :D Wiadomo, że wszystko z pełną mechaniką i jeśli jakiś nowy gracz chciałby sprawdzić system w praktyce to zapraszam do siebie na PW.
ObrazekObrazek Bonusy: +10% do obrażeń od mocy|| Tempter NPC
ARMOR || OUTFIT
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Szukam chętnego do popisania

20 sty 2014, o 20:11

Dobra, dostałem informację od Cora, że Maarv jest już praktycznie wolny (zostało wydostanie się z Tuchankowej jaskini, ostatnia gadka, otrzymanie nagród i inne takie szczegóły, które nie powinny zająć długo).
Jak ktoś jest chętny to może go sobie wykorzystać do sesji próbnej.
Bonus jest taki, że nie trzeba się będzie martwić o zaleganie z terminami, no i w razie jakichkolwiek pytań dotyczących mechaniki, również wszystkie odpowiedzi szybko pojawią się w samym temacie.
Dla mnie to też wygoda, bo później ewentualnie nie będę musiał czytać całej przygody kiedy przyjdzie do oceny Waszego mistrzowania. :P

Co do samej sesji, sprawa jest otwarta. Maarv ma wyraźne cele, które można wykorzystać pod fabułę (a które można bez problemu znaleźć w jego karcie postaci), z drugiej strony w swoim obecnym położeniu jest też w stanie podjąć się jakiegokolwiek innego zlecenia na Tuchance (rekrutacja do Krwawej Hordy, bla bla bla). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak się do tego zabrać i jest zainteresowany to pisać przez PW, albo GG. W sumie wsio ryba. :)

Edit
Sprawa już nieaktualna. Szybko poszło. :D
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Faerie Nache
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 1 lis 2013, o 13:08
Miano: Faerie Nache
Wiek: 283
Klasa: Szpieg
Rasa: Asari
Zawód: Agentka operacyjna
Postać główna: Nakmor Gavos
Lokalizacja: Omega
Status: Widmo, Wyznaczona nagroda za jej głowę przez Zaćmienie
Kredyty: 19.060
Medals:

Re: Szukam chętnego do popisania

27 sty 2014, o 19:22

Z uwagi na przedłużającą się nieobecność Necto poszukuję gracza chętnego na niedługą (lub też nie) przygodę pod moimi skrzydłami :). Wszelkie informacje zgłaszać do Faerie Nache na priv lub pytać jak mnie zauważy się na sb.


Edit - już nieważne.
ObrazekObrazek Bonusy: +30% moce tech, +10% obrażenia od broni, +20% obrażenia w głowę, +30% obrażenia wręcz, +15% tarcze, +20% premia techBattle Theme /Femme Fatal Theme/ThemeVoice
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Szukam chętnego do popisania

30 sty 2014, o 23:09

Szukam mg chętnego by mi poprowadził sesję na awans w organizacji. proszę o pm :)
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Szukam chętnego do popisania

2 lut 2014, o 10:11

Turiańska pani dyplomatka szuka kogoś do zabicia czasu albo zabijania innych :D
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Szukam chętnego do popisania

3 lut 2014, o 17:01

Dobra, zmiana wymagań. Poszukuję dwóch chętnych osób na sesje z Hawk. proszę sie nie pchać i pw napisać. :)
Zaznaczam że jeśli ktoś odpisuje raz na tydzień to takiemu osobnikowi dziękujemy. :)
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam chętnego do popisania

5 lut 2014, o 23:07

Poszukiwany chętny MG, który by poprowadził sesję dla kroganina czyli mnie :). Może trochę walki, może trochę główkowania, trochę dylematów moralnych. To nie typowy kroganin i nie rzuca się do walki jak ją tylko widzi XD. Mogę nawet dołączyć do jakiejś ekipy w misji.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "

Wróć do „Stare ogłoszenia”