Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Święta z Cytadelą 2017

24 gru 2017, o 20:52

Pora podsumować rok 2017. Dla wielu z was był pewnie rokiem przełomowym - dobrym czy złym. Dla naszego forum był rokiem spokoju. PBFy tracą na popularności z dnia na dzień i widać to gołym okiem, więc uderzyć musiało to również Cytadelę.
Rok 2017 był tym, który odsiał graczy niedzielnych, grających z doskoku, hobbystycznie. Pozostawił garstkę mniej lub więej niż dwudziestu, oddanych ludzi. Większość z was spędziła z nami więcej niż rok - niektórzy święta z Cytadelą widzieli wielokrotnie. Chcieliśmy wam ogromnie podziękować - za czynne rozwijanie forum, wkładanie w nie cząstki waszych dusz, przelewanie emocji i historii na posty, których napisaliście od startu forum prawie czterdzieści tysięcy.

Nie pozostaje nam nic, jak tylko życzyć waszym postaciom szczęścia w nadchodzących historiach, których mają stać się częścią. A wam, jako graczom, życzymy w zasadzie tego samego. Oby przedwieczne kostki wam sprzyjały! <3

Z okazji świąt, powraca nasza przekoksana loteria, którą tak kochacie, a której wasi MG tak nienawidzą. Czas na prezenty!

Zasady są proste:

Wyrzucając w tym temacie odpowiedni wynik kostką, losujecie sobie prezent. Kod na kostkę to 1d104, czyli:
Kod: Zaznacz cały
[dice]1d104[/dice]

Loteria trwa do 31 grudnia 2016 roku.

Oto lista itemków:
Wyświetl wiadomość pozafabularną

! W loterii może wziąć udział każda, aktywna postać, o założonej i zaakceptowanej KP. Jeden los odpowiada jednej z naszych postaci, nie możemy więc, mając 2 subkonta, z jednego od razu wylosować dwóch rzeczy i wybrać, która z nich przydzielona zostanie do której postaci (chyba, że od razu, przed rzutem określisz która pozycja idzie do jakiej postaci - edycję widać! :>).

Wesołych świąt! :)
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2103
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 30
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Archiwum

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość