Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[REKRUTACJA] Otchłań

25 lis 2014, o 22:51

[imgw=800]http://i.imgur.com/3tH5W8B.png[/imgw]
Krawędź - nie istnieje sposób na jej wytłumaczenie, gdyż jedyni, którzy coś o niej wiedzą są tymi, którzy już przez nią przeszli.”
Hunter S. Thompson
Wyświetl wiadomość pozafabularną Energetyka geotermalna zawsze była elementem ziemskiego planu awaryjnego, dotyczącego produkcji energii na planecie. Nikt jednak nie sądził, że odegra tak ważną rolę - ostatecznie ryzyko oraz koszta osiągnięcia wielkiego sukcesu w tej dziedzinie były zbyt duże, by jakakolwiek firma podjęła się takiego zadania.
Firma Movichai Energetics, obecny pionier w dziedzinie energetyki geotermalnej na Ziemi, jako pierwsza zaprezentowała swój program działania, opierający się wykorzystywaniu produkowanej przez skorupę Ziemską energii wydzielanej przez kominy geotermalne, rozsiane po grzbietach Oceanu Spokojnego. Była to misja trudna do spełnienia oraz dalszego kontynuowania. Wymagała umieszczenia generatorów na ryfcie, trzy tysiące kilometrów pod powierzchnią oceanu, w punktach styku płyt tektonicznych. Kruche podłoże, niekiedy magma pod "stopami" oraz praca pod ogromnym ciśnieniem sprawiły, że stworzenie pierwszej stacji geotermalnej i zasiedlenie jej pierwszymi, czterema pracownikami okazało się być możliwe dopiero pod koniec roku 2137.
Już dziś, w roku 2186, wdrożone projekty rozsiane są po strefach spreadingu od Aleut po Galapagos i w większej części są one w pełni zautomatyzowane. Wciąż jednak kilkanaście funkcjonujących pod ciśnieniem stacji operowane jest, naprawiane oraz konserwowane przez ludzkich operatorów. Jest to jedna z najważniejszych wad projektu - wpływ otaczającego ryftera środowiska określony został jako niepokojący, co skutkowało przyspieszeniem zamiany tejże siły roboczej na superkomputery.

Plotki zdobyte przez prasę donoszą, jakoby z jedną ze stacji, zamieszkałą przez ludzkich pracowników, Movichai Energetics utraciło kontakt trzy miesiące temu. W tym czasie firma podjęła się wysłania ekip naprawczych, mających na celu zniwelowanie rzekomej usterki w systemach komunikacji, lecz od tego czasu pogłoski te nie zostały potwierdzone.
W zamian za to w Extranecie pojawia się ogłoszenie o poszukiwaniu osób o przeszkoleniu bojowym bądź też technicznym, do pracy na okres dwóch tygodni, być może w środowiskach głębokomorskich. Niestety, żadne inne informacje nie są podane, a ochotników uprasza się o zgłoszenie na podaną skrzynkę.

Garść informacji
  • Tak, jest to rekrutacja do eventu. Chętni najlepiej niech napiszą tutaj, pod wiadomością, a ja wyłonię 3-4 osoby, które poproszę o napisanie w stosownym temacie. Event ma miejsce na ziemi, ale nie sprawia to, że czekam tylko na ludzi - wręcz przeciwnie. Inne rasy są mile widziane, będzie ciekawiej!
  • Wspomniane są osoby o przeszkoleniu bojowym lub technicznym, ale nie znaczy to, że takie klasy szukam. Po prostu to nie misja dla dyplomaty, a osoby, która radzi sobie z bronią. ;)
  • Gdyby tę sesję prowadziła inna osoba, zaklasyfikowałabym ją jako horror. Niestety, ja horrorów nie rozumiem, więc i pisać takiego nie umiem - jak dla mnie to będzie takie trochę cięższe sci-fi.
  • Najważniejsze! Chcę, żeby ta sesja nie wlokła się jak smród po gaciach. Naprawdę. Więc na start zapytam was, czy post co drugi dzień wam odpowiada. Jak uciągniecie, spytam czy post codziennie wam pasuje. Deadline'y wejdą, jeśli będą musiały.
  • Z rekrutacją poczekam w zasadzie do jutra, godziny 20. Jeśli nie uzbierają się 4 osoby to dłużej. W zasadzie mogę przedłużyć bo mam taką ochotę, albo i zacząć od razu jak chcę wziąć akurat te 4 osoby ze sobą. Nie miejcie mi za złe, tylko napiszcie PW, że zastanawiacie się i żebym poczekała. ;)
  • Jeśli ktoś tu czytał Wattsa to ten wstepniak może wam go przypominać. Na szczęście niewiele więcej będzie tu podobieństw, za to postaram się zachować ten sam, ciężki klimat, za który zresztą jego książki pokochałam.
A, no i z tej strony Hawk, gwoli ścisłości. :P
Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1952
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

25 lis 2014, o 23:04

Turiamiś *kaszlu kaszlu* TURIANIN z Hierarchii się kwalifikuje? :c
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, o 03:39 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

25 lis 2014, o 23:10

Kroganin zapisuje się bez dwóch zdań :).
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

26 lis 2014, o 11:22

Powrót na Ziemię? Hej, takiej pokusie nie sposób się oprzeć.
Zgłaszam Dagan. :D
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Jacob Nelson
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 22 paź 2012, o 22:55
Miano: Jacob "Monk" Nelson
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Bezrobotny
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwany przez organizację piracką "Czarna Róża"
Kredyty: 5.375

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

26 lis 2014, o 11:23

Człowiek się zgłasza :)
ObrazekObrazek


You should not trust me, I can be treacherous.

Wouldn't you mind a little bit of confrontation?
Matthew Tarczansky
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 23 lis 2014, o 20:31
Miano: Matthew Tarczansky
Wiek: 32
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Techniczny
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 35.880
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

26 lis 2014, o 11:24

Mechatronik Okrętowy zgłasza się do akcji. ^^
ObrazekObrazek THEME|WORK THEME|SPACESUIT|CASUAL|VOICE|ARMOR Premia technologiczna: +20%
Bonus do tarcz: +15%
Bonus do celności strzelby: +5%
Zwiększenie siły i obrażeń od mocy technologicznych: 15%
Zwiększenie obrażeń zadawanych przez Spalenie: 10%
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

26 lis 2014, o 11:30

O matko boska, tylu chętnych. No, ale i ja swojego Konrada zapisuję. Spełnia wymagania na 100%, no i dodatkowo uważam, że jest zajebisty :]
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

26 lis 2014, o 16:46

Ja też się zgłaszam (jeśli zostanę zechciany proszę tylko o możliwość dokończenia klimacenia z Olivą na Omedze, bo już się ugadywaliśmy 2 miesiące na ten wątek).

Przez najbliższe 3 miechy raczej pracy nie zmienię, zatem będę miał czas i mogę obiecać regularne odpisy.
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Otchłań

27 lis 2014, o 03:44

Okej, myślę, że to będzie na tyle. :) Mamy 3 pewniaków i jedno "ale ale", o czym zaraz wspomnę. Ogólnie, graczy będzie czterech:
1. Vex
2. Matthew
3. Konrad
4. Bleys (jeśli uda mu się skończyć wątek do jutra, godziny 20. Jeśli nie, czas na napisanie posta do dnia następnego będzie mieć Jacob)

Trójkę pewniaków od razu proszę o napisanie w tym temacie. Jeszcze nie jest to nawet wstępniak, po prostu musicie się znaleźć na miejscu i ruszamy. ;)

Pluus, sprawa ostatnia. Konrad, w wolnej chwili zagadnij na GG. Chciałam się upewnić, że faktycznie będziesz miał czas na aktywne granie, bo mimo wszystko będę wymagać tych postów i ich brak będzie w jakiś sposób karany.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Archiwum”