Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

12 sty 2015, o 23:01

Obrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Była kolonia karna założona przez ludzi stała się jedynie reliktem przeszłości. Ci, którzy znają historię planety z pewnością nie raz wspomną o tym w swoich opowieściach. Przymusowe obozy pracy od robót w kopalniach poprzez najzwyklejsze obowiązki w laboratoriach czy fabrykach kompletnie już odeszły w zapomnienie. Obecnie na planeta stała się jednym z bardziej eksploatowanych obiektów w galaktyce, głównie przez bogate korporacje chcące czerpać zyski z wcześniej założonych na powierzchni odwiertów.
Obraz kreowany na Gellixie obecnie nie przyciąga niczym ciekawym, więc ciężko spotkać tutaj typowego turystę. Głównymi przedstawicielami społeczności są w głównej mierze górnicy, a mało który z nich się przyzna, że jego przeszłość wiążę się właśnie z wcześniej znajdującą się tutaj kolonią. Chociaż nie, jest ktoś – jeden osobnik, którego miejscowi nazywają Kometą. Nikt tak naprawdę nie wie ile ten człowiek ma lat, ale zdecydowanie nie nadaje się już na górnika ani tak naprawdę żadnego innego pracownika. Jednak bez niego cała planeta zwyczajnie traci urok i powie o tym każdy, kto tutaj mieszka. Chociaż właściciele jednej z korporacji chcieli już dawno się go pozbyć, Kometa cieszy się zbyt dużym szacunkiem u mieszkańców. Tak więc staruszek siedzi tutaj, zabawiając niektórych tajemniczymi opowieściami z mchu i paproci i tak naprawdę nawet usilnie powtarzane przez niego Tam znajdują się rzeczy, o których synku nie masz pojęcia. Ich wartość przekracza ludzkie rozumowanie nie jest w stanie wywoływać czegoś więcej poza uśmiechem politowania i przytakiwaniem głową.
Gdyby jednak znalazł się ktoś, kto Komety nie spotkał wcześniej można by było pokusić się o sprawdzenie prawdziwości opowiadań dziadziusia. Ot, nawet dla zwykłej zabawy w łażenie po starych kompleksach więziennych. Dzieciaki, tak one miały akurat zryw do takich przygód i najchętniej gromadziły się przy starszym mężczyźnie wysłuchując z rozdziawioną gębą opowieści o owych rzeczach znajdujących się w starych budynkach. Potem jednak ci dorastali, rodzicie wpajali im co innego i nikt nawet nie zwracał uwagi na majaczący gdzieś na horyzoncie kompleks.
Był jednak ktoś całkiem przypadkowy, ktoś to wziął do siebie te wszystkie opowieści i przede wszystkim ktoś, kto posiadał potencjał i możliwości zebrania odpowiedniej drużyny, aby zbadać budynki. Aby sprawdzić, co takiego kryje się w tych starych i niemal zapomnianych przez ludzi murach. Potrzebował do tego tylko odpowiednich ludzi…


Informacje:
*Ogólnie rzecz biorąc sesja ma być bojowo-eksploracyjna z większym nastawieniem na to drugie, dlatego mimo, że nie wstawiam ograniczeń co do postaci to raczej przyda się ktoś kto umie posługiwać się bronią. Tak na wszelki wypadek.
*Możecie przyjąć, że ogłoszenie znaleźliście w extranecie jako ciekawostkę dotyczącą planety. Względnie jeśli ktoś chce mógł zwyczajnie znaleźć się tam ze sobie tylko znanych powodów. (i ja też te powody chciałbym poznać).
* Od razu mówię, że nie mam zamiaru się z niczym wlec więc jeśli komuś nie odpowiada narzucone u mnie 48h to raczej nie ma czego tutaj szukać. Just nope.
* Rekrutacja trwa od dziś do jutra do północy, w wyjątkowym przypadku mogę przedłużyć do środy. Limit graczy na tą sesję wynosi max 3. Na początek nie chcę się zarobić.
*Wszelkie informacje na pw.

Pozdrawiam na świeżo, Marshall :)
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

12 sty 2015, o 23:25

( ͡° ͜ʖ ͡°)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Bjoern Evensen
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2015, o 01:24
Miano: Bjoern Evensen
Wiek: 21
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwany seryjny morderca.
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

14 sty 2015, o 17:36

Skoro nikt się o miejsca nie zabija, Bjoern chętny.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
MAIN THEME --- OUTFIT --- ARMOR --- VOICEObrazekObrazek
Bonusy: +10% premii technologicznej
+ 20% do obrażeń w walce wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

14 sty 2015, o 23:50

Jeśli do północy nie dostanę odpisu u Ananthe - a na to się nie zapowiada to w tej samej minucie dopisuję się jako trzeci :).
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Raiden
Awatar użytkownika
Posty: 63
Rejestracja: 27 sie 2014, o 18:28
Miano: Loki Nedari
Wiek: 34
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Najemnik, pilot
Lokalizacja: Gellix
Kredyty: 8.885

Re: [REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

15 sty 2015, o 09:23

Uszanowanko,
Jeśli pozostały miejsca to ja też chętnie się zapiszę.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Theme, Armor, Clothes, Voice ObrazekObrazek I Do what I Do, for the Love of It -Premia techniczna 10%
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Liberate te ex inferis

15 sty 2015, o 10:22

*werble*
Okay, rekrutacja miała być co prawda do wtorku do północy, potem przeciągnęła się na środę, ale z racji tego, że nie napisałem wczoraj podsumowania można uznać, że kończy się właśnie w tej chwili. Zgłosiło się czterech graczy na trzy miejsca, ale myślę, że i z Waszą czwórką jakoś dam sobie radę, więc biorę cały obecny komplet. Same piraty i najemniki, bosz, co za kraj xD

W każdym razie spodziewajcie się dziś posta wprowadzającego, jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości to jest ostatnia chwila żeby napisać na pw. Potem już nie będzie odwrotu mwahaha!

EDIT. A! I przypominam o uzupełnieniu Kart Statystyk i w miarę możliwości wypisanie bonusów w podpisie. Znacznie ułatwi mi to prowadzenie. Dziękuję ^^
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek

Wróć do „Archiwum”