Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12100
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[REKRUTACJA] Egregore

19 mar 2015, o 15:59

Obrazek EGREGORE Żyjemy tak jak śnimy - samotnie.
Wyświetl wiadomość pozafabularną Proteańskie ruiny. Dla wielu stos kamieni, resztki budynków które do niczego się już nie nadają, których jedynym przeznaczeniem jest zniszczeć z upływem czasu. Dla niektórych pełne tajemnic i wiedzy, która tylko czeka na kogoś, kto ją odkryje i pozwoli zrozumieć. Dla pozostałych miejsce, które można złupić - bo przecież niemożliwym jest, żeby stało puste. Takie miejsca nigdy nie są puste. Trzeba tylko dotrzeć wystarczająco daleko, dogrzebać się wystarczająco głęboko.

Wszystkiego tego już próbowano. Ruiny pozostawione na Feros dawno już przeżyły zarówno kolonizację, jak i liczne grabieże. Nadzieja Zhu, kolonia finansowana przez korporację Exo Geni, stanowi jedyny przyczółek ludzkości na planecie. Korzystając z zasobów, jakie zapewniają pozostałości po poprzednich mieszkańcach tego świata, po dość drastycznych przejściach z Gatunkiem 37 radzi sobie całkiem nieźle.

Kilka tygodni temu wykryto niezidentyfikowane źródło ciepła, które pojawiło się kilkadziesiąt kilometrów na północ od Nadziei Zhu. Nie docierają stamtąd żadne sygnały, choć wielkość wskazywałaby na pojawienie się kolejnej kolonii, czy innej placówki badawczej. Exo Geni nie przyznaje się do jakichkolwiek powiązań, choć w extranecie przez jakiś czas krążyła plotka o zaginięciu wysłanej przez korporację grupy odpowiedzialnej za sprawdzenie tego fenomenu. Szybko jednak zniknęła, gdy udowodniono, że jest kompletną bzdurą. Za niedorzeczność uznano również samą informację o dziwnym zjawisku, uznając je za anomalię pogodową, albo większe niż wszystkie pozostałe skupisko varrenów.
Ale na anomalię było to zbyt stabilne i trwałe. Znaleźli się tacy, którzy próbowali zbadać ją na własną rękę, jednak stan ruin nie pozwalał ani na lądowanie w okolicy, ani na dotarcie do źródła ciepła w żaden inny sposób. Przynajmniej taka jest wersja oficjalna. Mieszkańcy Nadziei Zhu nie są nastawieni pozytywnie do prób współpracy z samozwańczymi poszukiwaczami, uznając najwyraźniej ich pobudki za czysto egoistyczne. Mimo, że żyją w dobrych warunkach, nie są to jednak luksusy - nie pozwalają one do końca na utrzymywanie i dokarmianie dziesiątek narwanych eksploratorów i domorosłych naukowców. Nie próbowali też póki co angażować Przymierza, uznając zjawisko za zbyt mało istotne, by robić z tego aferę wojskową i nie zgłaszali go do żadnych władz.


Ilość miejsc: 4

Garść informacji:
Event to duże słowo, po prostu zbieram ludzi do sesji, bo jeszcze mam trochę miejsc :) Zależy mi na tym, żeby to nie była jedna z tych, które umierają w połowie. Będę się więc trzymać systemu dedlajnów, który daje dwa wieczory na odpis, weźcie to pod uwagę przy zgłaszaniu się tutaj. Sama też będę się do niego stosować. Rekrutacja trwa do soboty, godz. 15:00, postaram się też zacząć od razu tego samego dnia wieczorem. Nie daję ograniczenia co do rasy ani klasy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Całuję gorąco,
Ajrin.
Wayra Talav
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2015, o 09:38
Miano: Wayra Talav
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kurier / Przemytnik / Najemnik / Pilot
Lokalizacja: Kołyska Sigurda -> Skepsis -> Watson
Kredyty: 9.896

Re: [REKRUTACJA] Egregore

19 mar 2015, o 18:02

I tak wpiszę się, by nie było, że nie krzyczałem :p
>> Ibris << >> Theme #1 << >> Theme #2 <<
ObrazekObrazek
Bjoern Evensen
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2015, o 01:24
Miano: Bjoern Evensen
Wiek: 21
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwany seryjny morderca.
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Egregore

19 mar 2015, o 19:48

Czuję ducha i postaram się nie zemrzeć w połowie sesji. Jak poprzednio.
MAIN THEME --- OUTFIT --- ARMOR --- VOICEObrazekObrazek
Bonusy: +10% premii technologicznej
+ 20% do obrażeń w walce wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [REKRUTACJA] Egregore

20 mar 2015, o 13:51

Kroganin zgłaszać się na eventa, skoro ostatni nie wypalił to może tym razem się uda.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Mary James
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 7 mar 2015, o 00:36
Miano: Mary James
Wiek: 20
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Tancerka
Lokalizacja: Feros
Kredyty: 20.000
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Re: [REKRUTACJA] Egregore

21 mar 2015, o 12:33

To ja też się zgłaszam! Będzie to mój pierwszy roleplay tutaj, so don't h8 on me, m8. ;)
Skype - Meryiel GG - 45096358 Facebook - Marian Grabowski Voice - LINK Main Theme - LINK

ObrazekObrazek

Obrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: [REKRUTACJA] Egregore

22 mar 2015, o 01:17

Jaa pierdziu, impreza na mojej ulubionej skale w całej galaktyce a ja utknąłem -.-
Niestety nie wystąpię choćbym chciał :(

PS: Ja tam chcę osiąść na starość ;)

PPS: -1 dla BiBułki za brak epickiego motywu z ME1 :(
Wysłane strzałą na twoje drzewo :)
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Egregore

22 mar 2015, o 14:09

Niniejszym zamykam rekrutację, z lekkim opóźnieniem.

Sesję zagramy sobie w składzie:
- Heather Wade (chyba że coś się zmieniło :P)
- Wayra Talav
- Bjoern Evensen
- Mary James

Nie wyrobiłam się z rozpoczęciem wczoraj i nie wiem czy dam radę dziś, ale najpóźniej w poniedziałek zaczniemy. Dam znać na PW, wyślę wstępniaki. Dopilnujcie rzeczy typu omni-ostrza w KS, mistrzostwa, medi-żele, takie tam, żebym potem nie musiała rozpaczać :P
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”