Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

KP

15 kwie 2015, o 22:18

Witam, mam problem z KP :P

Założyłem Kartę statystyk, bazę danych... No i co dalej? Jak wkleić to do karty itp. itd. ?
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: KP

15 kwie 2015, o 23:41

Nie zakładaj specjalnie tematów z takimi pytaniami ;/ Pisz bezpośrednio do czerwonek albo pytaj na sb. Poczytaj trochę na SOCu, zorientuj się w temacie. Po stworzeniu Karty statystyk, ona widnieje w odpowiednim temacie i tam już zostanie. Możesz nawet śmiało ją usunąć jak chcesz bądź edytować do woli. Jeśli chcesz ją mieć w podpisie, musisz pobawić się z kodami. Jak już dostaniesz sygnaturkę od Carmen to wtedy sobie ją podlinkujesz pod obrazek. O ile oczywiście napiszesz w tym temacie i wstawisz co konkretnie chcesz za obrazek w OSD osobowym i statystyk - http://cytadela.eu/viewtopic.php?f=6&t=1897&start=40
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: KP

16 kwie 2015, o 07:50

Ok, dzieki.
Nastepnym razem ogarnę inaczej. Zdawało mi się, że od tego jest to podforum.
Dzięki za odp. ! ;)

Wróć do „Archiwum”