Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

[Apartamentowiec] Apartament dyplomatki - 172

24 gru 2013, o 21:25

Apartament o numerze 172 należy do turiańskiej pani dyplomatki, która od niedawna pracuje na Cytadeli w Ambasadzie Turiańskiej Hierarchii. Ze względu na swój zawód jak i też zainteresowania jej mieszkanie posiada kilka cech nawiązujących między innymi do rasy ludzkiej - wszystkie pomieszczenia stylizowane są na podobieństwo mieszkań przedstawicieli własnie tej rasy. Zaraz po wejściu można zauważyć duże pomieszczenie, które podzielone jest na dwa segmenty. Jeden z nich to salon, drugi zaś to kuchnia.
Można uznać, że sama kobieta posiada w pewnym sensie swój własny "ułożony chaos". Świadczyć o tym mogą bibeloty, których nie jest mało na szafkach i za pewnie służą nie tylko do ozdoby, ale także i do zajęcia miejsca.
Na półkach w salonie zdarza się nawet zauważyć zabawki, które ze względu na sentyment turianka zabrała ze sobą. Mimo wszystko jakoś cała ta kolekcja komponuje się kolorystycznie z całością pomieszczenia, które przystosowane jest bardziej do popijania kawy, rozmów czy pracy niż gdyby miało być czymś reprezentatywnym.
Kuchnia zaś jest zadbana i czysta. Zrobiona jest oczywiście pod kolor salonu. W tej części pomieszczenia ustawiony jest stolik obiadowy oraz mały stoliczek barowy połączony od raz ze zlewem.
Sypialnia jest bardzo minimalistyczna. Jest tam tylko jedna szafka, łóżko i kilka szuflad zaraz nad podłogą, które są połączone ze sobą tworząc podłużny stolik.
Zaraz obok wejścia do sypialni znajduje się mała łazienka, w której podobnie jak wcześniejszym pomieszczeniu przeważa kolor brązowy.~~~~~~Turianka w swoim mieszkaniu pojawiła się tylko na chwilę. Uśmiechnięta rzuciła swoje rzeczy na jeden z foteli w swoim małym saloniku po czym dosyć szybkimi ruchami rozłożyła większość swoich rzeczy albo po szafkach, albo na stoliku. Ubrań nawet jeszcze nie wypakowała wszystkich i zostawiła na wpół rozpakowaną walizkę w sypialni. Zerknęła jeszcze raz na swój omni klucz sprawdzając czy wszystko jest tak jak zapamiętała czytając jeszcze wiadomość gdy była na terenie Ambasady Turiańskiej Hierarchii. Sama sobie skinęła lekko głową i mruknęła pod nosem.
- Nie zawsze czas jest po twojej stronie, co? - kobieta zaśmiała się cicho i rozejrzała jeszcze raz po pomieszczeniu. Nie dość, że odebrała swoją przepustkę to jeszcze to służbowe mieszkanie, gdzie będzie mogła z czystym sumieniem składować swoje bibeloty albo też i inne przedmioty jej zdaniem potrzebne do życia.
Chwilę jej zajęło zanim odświeżyła się w łazience i odziała przygotowane wcześniej ubranie. Niestety nie mogła nałożyć niczego bardziej zwiewnego gdyż nie szła do żadnego baru ani klubu chociaż sama wizja spotkania była dla niej bardzo pozytywna. Poprawiła już machinalnie ozdobę na swoim grzebieniu i opuściła swój apartament zamykając go przy okazji.
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Qeirana Aecterus

Avatar użytkownika
 
Posty: 187
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 19:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Powrót do Krąg Prezydium

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości