Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

[Sklep] Biuro Zamówień Widm

27 maja 2012, o 14:54

Nieduże, surowe w wymowie pomieszczenie usłane setkami urządzeń elektronicznych i co najmniej trzema terminalami na "stanowisku głównym". Środkowy z nich służy do składania zamówień, które jednak potwierdzić może jedynie członek Widm poprzez wprowadzenie swojego kodu autoryzacyjnego i numeru identyfikacyjnego agenta. BZW słynie z towarów unikatowych, które nabyć mogą jedynie Widma, lub ktoś inny za ich autoryzacją, przez co niezwykle rzadko widzi się kogokolwiek z dostępną tutaj bronią. Drugim powodem tego stanu rzeczy są także ceny oferowanych towarów, które niestety jako dostępne detalicznie należą do jednych z najwyższych w galaktyce.Posiadane licencje producentów takich, jak:
 • Przymierze Układów
 • Niezależni twórcy
Ceny:
 • broń - ceny przedstawione pod modelami
 • modyfikacje broni - dostępne 3 poziomy każdego moda. 10.000 kredytów za 1 poziom i +5k za każdy następny


Akcesoria bojowe:
 • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
 • Granaty - cena za sztukę 60 kredytów
 • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
 • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
 • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.

BROŃ PALNA
M-77 Paladyn
Rodzaj: ciężki pistolet
Poziom: Q3
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 4/16
Cena: 38.000
Akolita
Rodzaj: ciężki pistolet
Poziom: Q2
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 3/12
Cena: 36.000
Czarna Wdowa
Rodzaj: k. wyborowy
Poziom: Q3
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 3/15
Cena: 46.000
M-99 Szabla
Rodzaj: k. szturmowy
Poziom: Q2
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 8/40
Cena: 38.000
Karabinek Reegar
Rodzaj: strzelba
Poziom: Q2
Typ: strzelba
Amunicja: 22/66
Cena: 42.000


Po drugiej stronie tego miejsca można było uświadczyć inny, osobny terminal o niebieskim hologramie sugerującym jego odmienne zastosowanie. W istocie - komputer ten spełniał rolę sklepu dla cywilów, bądź też służb militarnych, które nie spełniały wymagań lub też nie posiadały wygórowanych kwot na towary prezentowane we wcześniejszym urządzeniu.

Obrazek

Pancerz specjalny Agent przeznaczony jest tylko dla turian i posiada jako całość 30% bonus do obrażeń od broni i 20% bonus w walce wręcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od broni. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Tytan przeznaczony jest tylko dla krogan i posiada jako całość 30% bonus do tarcz i 20% bonus do żywotności. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do żywotności. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Liberator przeznaczony jest tylko dla quarian i posiada jako całość 30% bonus do szybkości ładowania mocy, 10% bonus do obrażeń od broni, 10% bonus do tarcz, 10% bonus do zapasu amunicji. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Najemnik przeznaczony jest tylko dla salarian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od broni, 20% bonus do tarcz i 10% bonus do żywotności. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od broni. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

MODY DO BRONI
Celownik termiczny
Celność na poziom: +5%
Poziom I: 20%
Kooperuje z: k. szturmowe, k. wyborowe
System urazów czaszki
Obrażenia od strzałów w głowę na poziom: +5%
Poziom I: 20%
Kooperuje z: pistolety
Mod skupieniowy
Redukcja kary na poziom: +2
Poziom I: 4
Kooperuje z: k. wyborowe
Przedłużona lufa
Obrażenia na poziom: +2,5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: k. szturmowe, pistolety, p. maszynowe, k. wyborowe
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9208
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Biuro Zamówień Widm

8 sie 2012, o 00:20

Sprawa obrotu walutą zawsze była dla Ahri nieco nienaturalna. Quariańska ekonomia jej nie stosowała. Sam handel odbywał się rzadko, a jeśli już, były to transakcje wymiany. Doktor rozumiała sam koncept. Problem miała jedynie z pojęciem wartości kredytu. Towary dzieliła z grubsza na "stać mnie" i "nie stać mnie", zamiast "tanie" i "drogie".
Sklep skusił ją głównie znajomym słowem "Widmo" w nazwie. Być może miała, jako część załogi jednego z agentów, prawo korzystać z terminali ze sprzętem ekskluzywnym, ale intuicyjnie podeszła do tego przeznaczonego dla cywili. Przy pozostałych czekały ją jedynie towary z nieodkrytej jeszcze kategorii "nie stać mnie bardzo".
Szukała nowego kombinezonu. Ten, w którym się znajdowała, był w pełni sprawny, ale jego zmiana po ukończeniu Pielgrzymki była jedną z tradycji, na oddanie hołdu której postanowiła się zdecydować.
Katalog zdecydowanie ułatwił Ahri wybór, ponieważ zaproponował jej jedynie jeden model. Pancerz specjalny Liberator opatrzony został długą listą technicznych specyfikacji, które niespecjalnie do medyczki przemawiały. Na podstawie tajemnego układu sił, który wpływał na kobiety wszelkich gatunków, uznała po prostu, że ładnie wygląda. A do tego należał do towarów typu "stać mnie".

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

GG: 21021010

Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.

~ Mordin SolusBonusy:
 • - 30% koszt mocy
 • + 10% obrażenia broni
 • + 10% tarcze
 • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:
Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Ahri’Zhao vas Orionis

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 11:28
Lokalizacja: Miasto Łódź
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: [Sklep] Biuro Zamówień Widm

25 lut 2018, o 23:01

Z: Sala Posiedzeń Rady

Nie sposób było domyślić się co kryje się za spojrzeniami obu Radnych. Na tyle, na ile pozwoliła mu to określić pięciominutowa rozmowa, Radna Esheel wydawała się być praktyczna do bólu, nie obruszając się na jego sugestię przymuszania doktora Hessa do pracy, nie wahając się też przed udzieleniem mu dostępu do danych agentów OZS - chociaż sami zapewne zdążyli prześwietlić ich trzy razy nim w ogóle doszło do spotkania w tym surowym pomieszczeniu na szczycie iglicy. W typowym dla salarian tempie wyrzucała z siebie szybkie, rzeczowe zdania. Również to, które wypowiedziała na pożegnanie podkreślało jej podejście - odnalezienie doktora nie było spowodowane chęcią odnalezienia współpracownika ani zwykłą potrzebą sumienia, a zwyczajnym rachunkiem strat i zysków. Doktor był "dobrem" - towarem - które zostało skradzione i którego brak powodował narastające koszta, zarówno w kredytach jak i w upływającym czasie podczas którego jego badania stały w miejscu. A także pewnie takie, o których nie miał pojęcia.
Radna Irissa z kolei miała nieprzeniknioną twarz, ale jej spojrzenie pozostało uważne i czujne. Czy nadal zastanawiała się czy dobrze zrobiła, awansując go na swoje narzędzie z ramienia Rady? Czy zaczęła rewidować swoją opinię o nim, wiedząc teraz te parę detali więcej niż wcześniej?
- Dziękuję - odezwał się krótko, gdy salarianka potwierdziła, że otrzyma stosowne informacje oraz współpracę z jej strony. Gdy Radna Asari przejęła przewodnictwo i zakończyła odprawę, skłonił się oszczędnie. Jego wzrok podchwycił na krótką chwilę napięte spojrzenie Radnej Esheel, ale poza milczącym skinięciem głowy nie mógł jej zapewnić niczego innego.
Nie jej jednej zależało na załatwieniu tego sprawnie i szybko. Chociaż ich powody były zgoła odmienne.
Opuszczając Salę Posiedzeń i wchodząc do oczekującej go windy, aktywował omni-klucz i rzucił okiem na aktualną godzinę. Do spotkania z emerytowanym Widmem pozostało jeszcze trochę czasu, ale nie na tyle, by chciało mu się wrócić na Elpis, a potem ponownie wychodzić do Prezydium, dlatego też od razu skierował się w stronę Biura, podążając za instrukcjami otrzymanymi tuż po swojej koronacji. Cicha muzyka niewielkiego pomieszczenia towarzyszyła mu aż na najniższe piętro Iglicy, a gdy drzwi rozsunęły się na boki, wyszedł do głównego foyer, a potem dalej - ku budynkom i korytarzom prowadzącym do ambasad oraz biura zaopatrzeniowego Widm.
Miejsce spotkania okazało się być nieco inne niż się spodziewał. Za drzwiami Biura znajdował się krótki korytarz prowadzący do kilku różnych pomieszczeń. Główne i najważniejsze z nich było niewielkie i bardzo oszczędne w umeblowanie - przecinała je szeroka platforma otoczona barierkami, wiodąca do trzech nowoczesnych terminali, połączonych z kilkunastoma monitorami zawieszonymi dookoła na ciemnych ścianach. Na ekranach wyświetlało się wyłącznie logo oddziałów Wywiadu i Działań Militarno-Obronnych, obracające się leniwie w animowanym ruchu wygaszacza.
Chociaż spotkanie miało się odbyć dwie godziny po spotkaniu z Radą, Widmo Vemius Gavnis już na niego czekał.
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+20% (+50% z pancerzem tech.) do obrażeń w walce wręcz     ♉     +75% szansy na powalenie przeciwnika omni-ostrzem

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vex

Avatar użytkownika
Szary Ex-Administrator
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 16:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Szanghaj, Ziemia
Status: Poszukiwany przez ExoGeni (nieoficjalnymi kanałami) za kradzież statku.
Kredyty: 31.860
Medale: 11
Determinacja (1) Pionier (1) Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Purpurowa gwiazda (1) Bóg wojny (1) Sponsor (1)

Re: [Sklep] Biuro Zamówień Widm

27 lut 2018, o 19:05

Ambasady były bardziej ruchliwe o tej porze dnia niż sama Wieża Cytadeli. Przechadzając się korytarzem, Widmo mijał spore ilości osób, głównie rasy turiańskiej. Zarówno dygnitarze, jak i codzienni mieszkańcy Prezydium - każdy miał tutaj coś do załatwienia.
Biuro Zamówień Widm mieściło się blisko gabinetu, który odwiedził ostatnim razem będąc w tym miejscu, zajmowanego przez radnego Quentiusa. Vemius Gavnis stał przed nimi, opierając się o ścianę i przeglądając coś na swoim omni-kluczu w oczekiwaniu na przybyłego. Podniósł wzrok słysząc kroki, które nie były tak powszechnym odgłosem w tej osamotnionej odnodze korytarza, do której nie wędrowano bez powodu.
- Widmo Viyo, miło poznać - przywitał się oszczędnie, podając swoją trójpalczastą dłoń. - Vemius Gavnis.
Jego twarz wydawała się być starsza niż sugerował wiek. Mała, podłużna blizna zdobiła jedną z płytek, przecinając jasnoszary, elegancki tatuaż jednej z kolonii, której Vex nigdy nie odwiedził, ale o której słyszał.
Turianin był spokojny. Zaprosił Vexa do dużego pomieszczenia, które okazało się być swoistą centralą Widm. Mówił dość serdecznie - nie przypominał zniszczonego życiem weterana. Pokazał mu zbrojownię i salę treningową, które były jasne i czyste, doprowadzone do porządku. Sala była zautomatyzowana, a na stole obok pozostawiony tkwił kubek z herbatą, sugerując, że ktoś niedawno musiał z niej korzystać.
Następne, Gavnis pokazał mu kilka terminali. Jeden z nich odpowiedzialny był za dostęp do sklepów i zaopatrzenia przeznaczonego dla Widm - oferował znacznie poszerzony asortyment, zarówno w kwestiach uzbrojenia i opancerzenia, jak i produktów pozornie niebojowych.
Drugi z kolei był węzłem w obszernej sieci, do której dostęp mieli członkowie tych oddziałów i Rada Cytadeli wyłącznie. Dostęp ten został upoważniony na szarym omni-kluczu turianina chwilę później, poszerzając jego możliwości zdobywania informacji.
Spotkanie nie trwało długo. Po trzydziestu minutach Vemius stanął koło jednego z terminali, oczekująco patrząc na Vexa.
- Jakieś pytania? - zagaił, odruchowo łącząc dłonie za plecami i prostując się.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9208
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: [Sklep] Biuro Zamówień Widm

27 lut 2018, o 21:21

Udając się na spotkanie z emerytowanym członkiem oddziałów do których obecnie należał, nie wiedział czego się spodziewać. Chociaż Widmo Gavnis był jego rodakiem, to jego dawny przydział wykluczał wszelkie standardowe stereotypy, do których można było go od razu zaszufladkować. W Wywiadzie i Działaniach Militarno-Obronnych liczyła się skuteczność, a także ponadprzeciętność i właśnie te dwie cechy sprawiały, że oczekujący go mężczyzna mógł być zarówno bezlitosnym żołnierzem, jak i przebiegłym dyplomatą. Widma wymagały wielofunkcyjności.
Pomimo wcześniejszej pory, turianin już na niego czekał. Vex zlustrował go ciekawym spojrzeniem, a gdy mężczyzna podniósł na niego wzrok i dezaktywował omni-klucz, również wyciągnął ku niemu rękę.
- Przyjemność po mojej stronie - odwzajemnił powitanie i uścisk. Pojedyncza blizna na płytkach twarzy mężczyzny była świadectwem, że albo rzeczywiście był wyjątkowo skuteczny nawet jak na Widmo, albo jak zasugerowała Etsy - wręcz przeciwnie. Nie potrafił sobie jednak wyobrazić Widma, które przeżyłoby swoje życie z dala od walki oraz akcji.
Z drugiej strony, nie potrafił sobie również wyobrazić Widma na emeryturze, a taki dowód stał przed nim.
Po zaproszeniu Vemiusa ruszył za nim do środka, oglądając z ostrożną ciekawością wnętrze biura najlepiej wyszkolonych między-rasowych oddziałów w galaktyce. Nie bez zaskoczenia zauważył, że chociaż na blacie wciąż stał kubek po herbacie, to wszystkie pomieszczenia są w większości puste. Przy natłoku własnych misji, nie posądzał innych Widm o posiadanie większej ilości wolnego czasu i podejrzewał, że biuro służyło jako tymczasowa przystań między jednym zadaniem, a drugim - lub jako pitstop w trakcie szukania śladów lub podejrzanych.
Pół godziny upłynęło na poszerzaniu obecnej wiedzy Widma w kolejne dostępy oraz opis możliwości tutejszego biura. Gdy jego przewodnik w końcu skończył, a omni-klucz Vexa piknął od nadejścia nowej autoryzacji, Viyo aktywował go żeby zerknąć na swoje nowe upoważnienie. Informacje dla różnych osób oznaczały różne rzeczy - władzę, potencjalne zyski, kontrolę. Dla niego oznaczały odpowiedzi; na obecne pytania, przeszłe, przyszłe. Etsy będzie miała zabawę w buszowaniu po nowej bazie danych.
- Niezbyt. Może parę o procedury - odparł, gdy turianin zadał mu pytanie. Wskazał dłonią w stronę terminala sklepowego, a gdy mężczyzna potwierdził, że nie ma nic przeciwko, żeby Viyo pytał i pracował, podszedł urządzenia, stając obok starszego Widma i aktywował blok ruchem dłoni po panelu; jeden z monitorów - położony najbardziej centralnie - odżył, pokazując informację proszącą o dane autoryzujące, a chwilę później - szereg okien do wprowadzenia parametrów poszukiwanego towaru.
- Dużo nas jest? Widm - zauważył. Pytanie o to jak dorobić się emerytury w ich zawodzenie nie wyglądało na zbyt stosowne, więc sobie je darował. - Zakładam, że nie wszyscy podróżują samotnie. Są jakieś zasady odnośnie kaptowania załogi?
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+20% (+50% z pancerzem tech.) do obrażeń w walce wręcz     ♉     +75% szansy na powalenie przeciwnika omni-ostrzem

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vex

Avatar użytkownika
Szary Ex-Administrator
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 16:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Szanghaj, Ziemia
Status: Poszukiwany przez ExoGeni (nieoficjalnymi kanałami) za kradzież statku.
Kredyty: 31.860
Medale: 11
Determinacja (1) Pionier (1) Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Purpurowa gwiazda (1) Bóg wojny (1) Sponsor (1)

Re: [Sklep] Biuro Zamówień Widm

1 mar 2018, o 15:01

Przez cały czas ich obchodu, nikt im nie przeszkadzał. Drzwi się nie otwierały, choć nie mogli być jedynymi Widmami na Cytadeli. Ambasady były dość tłoczne, lecz w tej chwili byli całkowicie od tego harmidru oderwani. Tutaj, w centrali, było cicho i spokojnie. Tylko analogiczna architektura przypominała im o stacji, na której się znajdowali, a której brakowało miejsc tak wyludnionych jak to.
- Niecała setka - odpowiedział zdawkowo. Mogło to wynikać z pewnej niepisanej zasady, przez którą nie chciał podzielić się resztą informacji, lub jego własnej niewiedzy.
Wpatrywał się w Viyo bez większego entuzjazmu. Może widział w nim siebie sprzed lat, może nie był pierwszym, którego musiał oprowadzić. Może nie było to zbyt ciekawe zadanie biorąc pod uwagę naturę pracy Widm, która musiała dotyczyć także jego.
- To rzadkie, ale nie niespotykane - zaczął, milcząc po tym przez chwilę by móc się zastanowić. Pytanie Viyo wzbudziło jego umiarkowane zainteresowanie, być może tym, że poruszało mało popularny wśród jednostek temat. - NIe ma odgórnie ustalonych zasad. Tak długo, jak Rada nie ma nic przeciwko, mamy wolną rękę.
Tylko część rady poznała jego pierwszego towarzysza boju i akurat ta jedna cząstka była bardzo niezadowolona z niespodzianki. Być może na bardziej organicznych kompanów zareagują w lepszy sposób - o ile nie będą to kryminaliści, przestępcy czy dezerterzy, jakimi wydawał się ostatnio otaczać Vexarius.
- Jeżeli nie masz więcej pytań, zostawię cię samego - zaproponował cicho, chcąc zakończyć ich spotkanie jeżeli nie było żadnych istotnych powodów by je kontynuować. Kiwnął głową i, zakładając, że otrzymał zgodę, ruszył do wyjścia, pozostawiając Widmo samemu.
Etsy się nie odzywała, dając mu czas na załatwienie wszystkich spotkań i formalności, po których musiał podjąć decyzję co do dalszego postępowania ich dwójki.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9208
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: [Sklep] Biuro Zamówień Widm

4 mar 2018, o 19:53

Problem z jego potencjalnymi kompanami polegał na tym, że wbrew wszelkiej logice i prawdopodobieństwu, otaczał się ludźmi, których Rada najchętniej widziałaby w więzieniu, a nie u boku Widma. Warunek w którym czwórka - trójka - najpotężniejszych istot w galaktyce miała nie mieć nic przeciwko zaczynał być w tym momencie problematyczny. Nie niemożliwy, jak udowodniła Etsy, ale wciąż trudny do zrealizowania.
Skinął głową z ociąganiem na wyjaśnienie starszego Widma, dając znak że rozumie. Jego wzrok przesunął się po towarach wyświetlanych na panelu, ale po chwili odwrócił się w stronę swojego przewodnika.
- Nie, nie mam. Dzięki za wdrożenie - odpowiedział tylko, odwzajemniając jego spojrzenie. Kiedy mężczyzna odwrócił się by odejść, Vex odprowadził go wzrokiem; Vemius Gavinis okazał się być małą tajemnicą, ale nie na tyle istotną, by miał czas lub chciał spróbować ją rozwikłać. Emerytowane Widmo opuściło Biuro, zostawiając go samemu.
Ciekawe czy każdy członek organizacji pracował chętniej pod dyktando jednego z Radnych, czy tylko on i Vasir mieli takie zapędy. A jeżeli tak - to dla kogo pracował Vemius pozostawało sekretem na kiedy indziej.
- Ets, jestem już po spotkaniach - rzucił do komunikatora, aktywując nadawanie i z powrotem wracając swoją uwagą ku terminalowi. - Zaraz będę wracał. Prześlę ci listę kilkunastu rzeczy i chciałbym, żebyś porozsyłała zamówienia po najbliższych sklepach.
Jego palce przesunęły się po wyświetlaczu, a wzrok po ekranie zawieszonym na środku sali. Sklep Widm oferował najróżniejszy sprzęt, ale na większość z nich turianin nie miał teraz ani funduszy, ani zapotrzebowania. Zamiast tego uzupełnił najbardziej potrzebne elementy wyposażenia z których w całości ogołociła go misja na Illium: 15 pochłaniaczy ciepła, 3 granaty, 6 omni-żeli, 3 medi-żele. Kolejne rzeczy trafiały do elektronicznego koszyka, będąc fizycznym odwzorowaniem pogromu, który wraz z Mayą urządzili na terenie posiadłości Virii oraz w jego klubie. Po chwili na sąsiednim ekranie pojawił się odnośnik do innego sklepu, a logo Widm zminimalizowało się w dolny, lewy róg, zastąpione przez centralnie umieszczony symbol SynchTech, wywołany dzięki interfejsowi pozwalającemu na zdalny zakup w innym, lokalnym przybytku. Turianin przez kilka minut szukał czegoś, na co mógłby wydawać swoje ciężko zarobione kredyty, wiedząc że w najbliższym czasie pewnie długo nie zawita w okolice żadnego cywilizowanego sklepu, nim w końcu zdecydował się na coś co pomoże zarówno jemu, jak i jego nowej, oficjalnej towarzyszce. Silniejsze modele omni-kluczy leżały poza jego zasięgiem finansowym, ale ich modyfikacje już nie - zestaw zaawansowanych sensorów trafił na listę, a chwilę później został wysłany do doku, w którym stacjonowała Elpis. Wraz z pozostałym sprzętem zakupionym w Biurze.
Jak tylko transakcja została sfinalizowana, Viyo wygasił terminal, obrzucił ostatnim spojrzeniem centralę swojej nowej pracy, po czym ruszył do wyjścia.

Do: Elpis

Wyświetl wiadomość pozafabularną
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+20% (+50% z pancerzem tech.) do obrażeń w walce wręcz     ♉     +75% szansy na powalenie przeciwnika omni-ostrzem

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vex

Avatar użytkownika
Szary Ex-Administrator
 
Posty: 1264
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 16:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Szanghaj, Ziemia
Status: Poszukiwany przez ExoGeni (nieoficjalnymi kanałami) za kradzież statku.
Kredyty: 31.860
Medale: 11
Determinacja (1) Pionier (1) Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Purpurowa gwiazda (1) Bóg wojny (1) Sponsor (1)


Powrót do Krąg Prezydium

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości