Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

Nora Pyraka

1 cze 2014, o 21:55

Obrazek


Gdzieś głęboko w trzewiach Cytadeli, głęboko w mrokach kanałów stacji. Tam gdzie nie zapuszczają się nawet najdzielniejsi ze Szczurów Kanałowych, a jedyne co słychać to buczenie urządzeń będących częścią systemu podtrzymywania życia i sporadycznego tupania Opiekunów pełniących swoje obowiązki dłużej niż żaden z żyjących jest w stanie spamięta, jest sobie norka pewnej istoty. Vorch z imienia Pyrak, rodowity Heshtok'czyk i samozwańczy "geniusz", założył tu swoją nową siedzibę ku uciesze bądź też utrapieniu wszystkich mieszkańców.

W norze, której przestrzeń przeszywają niezliczone rury, kanały czy deptaki Opiekunów, ów vorch urządził swój warsztat. Spartańskie warunki sanitarne - plastikowe pojemniki ze śmierdzącym mięsem, amulety z kości i inne obiekty kultu czy trofea z głów co wredniejszych dla vorcha, gryzą się niezwykle z zaawansowanymi technicznie narzędziami i obiektami badań, które nierzadko kogoś ktoś się nie zna na technice może przyprawić o zawrót głowy (a tych co się coś znają o zdrowy powód do przerażenia).

W cieniu tego wszystkiego, w kąciku z dala od oczu ciekawskich swą prycze i miejsce dla siebie ma mały Srak - dwuletni vorch, który dołączył do, już teraz dwuosobowego, klanu Pyraka. Pod hamakiem z jakiejś drogiej firanki zwiniętej od pewnej asari, na którym malec sypia, znajdowały się wszystkiego jego skarby - od starych pamiątek i zabawek z Omegi po świecące nowością sprzęty i kosztowności z Cytadeli.

Nora vorchów jest niezwykle dobrze usytuowana. Liczne kanały umożliwiają sprawne poruszanie się i ucieczkę. A jak brzmi stare powiedzenie - "Trudne, jak wykurzenie vorcha z kanałów.".
ObrazekObrazekI wish I could invoke some better part of me.

I know I'm s'posed to be all "the one", but I have too much fun killing everyone!


Obrazek
Pyrak

Avatar użytkownika
 
Posty: 331
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 22:15
Miano: Pyrak
Wiek: 7
Klasa: Inżynier
Rasa: Vorch
Zawód: Szabrownik/Konstruktor
Lokalizacja: Fadeless
Kredyty: 6.875
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Powrót do Krąg Prezydium

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości