Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

Punkt odbioru przesyłek kurierskich

1 gru 2014, o 15:28

Usytuowany wygodnie, bo mniej więcej w środku całego prezydium punkt odbioru jest niczym innym jak małym urządzeniem przystosowanym do sortowania we własnym zakresie i wydawania określonych przesyłek za pomocą skanu sygnatur na omni-kluczu adresata paczki. Posiada również czytnik linii papilarnych mający wyeliminować ewentualne nieścisłości, jeśli pierwsza z metod miałaby zawieść. Samo urządzenie wygląda raczej niepozornie i nietrudno zauważyć je w tłumie przenikajacych niekiedy tu mieszkańców i przyjezdnych przez rażąco żółty kolor i wielkie logo na jego tyłach mające na celu identyfikację go z Galactą, megakorporacją trudniącą się właśnie przede wszystkim wszelkiego rodzaju transportem na skalę ogólnogalaktyczną, także tym kurierskim. Skład przechowywanych tu przesyłek znajduje się pod "ziemią", o ile można to tak okreslić, przez co konstrukcja nie zajmuje tyle miejsca ile mogłaby w rzeczywistości, a nieśmiale wyziera nieco ponad nią i już na wstępie, przy pomocy WI i holograficznej matrycy informuje klientów o tym, o czym pragną być poinformowani.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9147
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Punkt odbioru przesyłek kurierskich

17 paź 2015, o 20:00

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Po sprzedanie tego co się dało na Omedze pirat zdecydował się odebrać to za co już zapłacił, a czego do tej pory nie miał jeszcze okazji odebrać. Aukcje za pośrednictwem extra-netu to świetna rzecz, ale trzeba było pamiętać, iż w jego fachu nie zawsze od razu można było sfinalizować zakup. W zależności od tego ile będzie trwało jego kolejne zlecenie towar odbierze za parę dni albo parę miesięcy. Teraz na szczęście czekały na niego tylko dwie paczki. Jedna z nich z pięćdziesięcioma sztukami srebra na Cytadeli. Kilka godzin później spędzonych na promie i krótkim spacerze z doków do prezydium wystarczył aby Nexaron znalazł się u celu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Nexaron Dragonbite

Avatar użytkownika
 
Posty: 660
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 18:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medale: 8
Rekrut (1) Kat (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Podstawowe szkolenie (1) Operacja Archanioł (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Operacja Psychopata (1)

Re: Punkt odbioru przesyłek kurierskich

10 lis 2015, o 23:25

Wyświetl wiadomość pozafabularną

To, że w ogóle wzięła udział w aukcji, było... Cóż, decyzją podjętą pod wpływem impulsu. O jej udziale przesądził po pierwsze sprzedawca - znała to nazwisko, czyż nie? - po drugie zaś sam obiekt handlu. Broń. Broń N7. Naprawdę miała trafić w obce ręce? W ręce, które być może wcale na nią nie zasługiwały?
Dagan nie uważała, by sama zasługiwała bardziej, niż byle najemnik, ale przynajmniej była z Przymierza. Jasne, posiadacz wojskowej broni miał prawo w pewnych okolicznościach ją sprzedać, ale hej, Rebeccę za bardzo irytowała myśl, że taki model miałby znaleźć się poza firmą. U kogoś z przypadku. Kogoś, kto karabinu by nie docenił. Ona sama mogła zrobić przynajmniej tyle, nie? Docenić tak, jak Waleczny na to zasługiwał.
Wzięła więc udział w akcji, przebiła poprzednie oferty i, o dziwo, kredyty wydała względnie bez bólu. Tak, jak zazwyczaj szastanie taką sumą doskwierało jej niemal fizycznie, tak w tym przypadku nie czuła żalu. A teraz? Teraz, gdy zakupiona broń znalazła się wreszcie w jej rękach, gdy mogła osobiście poczuć ciężar skrytego w surowym pudle karabinu? Żałowała jeszcze mniej, w zasadzie - wręcz się cieszyła. Zakup Walecznego był jedną z niewielu decyzji, których chyba nigdy nie miała żałować.
Po dopełnieniu wszystkich formalności nie pozostało jej zaś nic innego, jak zaliczyć trzeci, ostatni punkt rajdu po mieście. Zostawiła go na koniec nie bez powodu - klinika miała być miejscem najbardziej problematycznym i czasochłonnym, bo Rebecca zamierzała tam powalczyć o konkretny zastrzyk gotówki.

odbiór: N7 Walczeny

Wyświetl wiadomość pozafabularną
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC GG 1317043

ObrazekObrazek

+ 35% do obrażeń od mocy technologicznych
- 10% kosztu użycia mocy technologicznych
+ 10% do obrażeń w walce wrecz
75% szans na powalenie przy ataku omni-ostrzem
+ 15% do obrażeń przeciw pancerzom, 25 cm penetracji
+ 40% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 30% premii technologicznej


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Rebecca Dagan

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 486
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 19:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Chorąży Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 18.190
Medale: 3
Determinacja (1) Medal za długą służbę (1) Operacja Szalony Geniusz (1)


Powrót do Krąg Prezydium

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość