Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Klub "Czyściec"

24 wrz 2013, o 18:40

Artur spojrzał na zaplamioną koszulę. Odmówił by, ale jednak uprzejmość wymaga innego podejścia.
-Raczej nie. Nie spodziewam się tutaj już dzisiaj niczego złego, a raczej wręcz przeciwnie-Uśmiechnął się smutno. Nie lubił takich spraw, a do brutalności wolał odnosić się tylko w naprawdę poważnych przypadkach, przy czym i tego nie lubił.
Spojrzał na dziewczyny.
- Widzę że chyba wam nic się nie stało. Chyba się przyzwyczaicie do takich sytuacji.-Kieł był człowiekiem który szybko się męczył, a raczej wiele rzeczy często go nużyło i z tego stanu znudzenia tak łatwo mu wyjść nie było. Jednak nie zapowiadało się, by teraz miał w nim zostać.
Usiadł na krześle.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

30 wrz 2013, o 18:11

Dymitr nie czekał długo na coś interesującego, zauważył trójkę batarian zaczepiała wszystkie kobiety w barze. Gdy owa grupa podeszła do jakiś dwóch kobiet w mundurach Przymierza, na pomoc przedstawicielką płci pięknej ruszyli dwaj mężczyźni. Rosjanin zastanawiał się, czy może nie dołączyć do nich, aby batarianie nie mieli przewagi liczebnej, po chwili jednak już widział, jego ewentualna pomoc okazała by się niepotrzebna, ta dwójka bez większych problemów poradziła sobie. - Niezły pokaz - powiedział Aristow do nich, gdy właśnie go mijali dalej opierając się o blat lady, po czym jednym ruchem wypił połowę zawartego w butelce alkoholu, pozostawiając w niej tylko jedną trzecią początkowego stanu.
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

30 wrz 2013, o 19:04

Batarianie byli beznadziejni. Nie byli on żadnym wyzwaniem dla wyszkolonego oficera Przymierza jakim był Nathaniel. Ta rasa była mocna tylko w grupie. Pojedynczo nie pokazywali niczego ciekawego. Kiedy Black wraz z Mistrzem przechodzili ze swoimi nowymi towarzyszkami obok baru usłyszał czyjś głos. Odwrócił się ujrzał olbrzyma. Porucznik sam do kurdupli nie należał, ale ten facet był wyższy od niego o głowę. Miał na sobie mundur wojsk do, których należał również snajper. Dystynkcje wskazywały na to, że jego rozmówca jest sierżantem. Black uśmiechnął się. Im więcej ludzi z Przymierza tym lepiej.
- Dzięki. - powiedział patrząc jak mężczyzna wypija prawie cały alkohol w butelce. Miał łeb, a to jest niezłe na popijawach po misjach. Wyciągnął rękę w kierunku mężczyzny. - Miło widzieć kolejnego człowieka z Przymierza. Porucznik Nathaniel Black. Ale możesz mi mówić Nathaniel.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

1 paź 2013, o 18:35

Artur, gdy zobaczył Rosjanina, śmiał się przywitać w pewien, znany Rosyjski sposób -Witajcie towarzyszu. Napijecie się z nami?-.
Rozejrzał się, po teraz dość pustym pomieszczeniu. Większość osobników odeszło po bójce wojskowych z Batrianami. Dziwne, że jeszcze nie pojawili się funkcjonariusze SOC. -A może to i dobrze- pomyślał i podszedł do stolika przy którym stał wcześniej i przy nim zostawił wraz z Nathanem swoje whisky.
-Skoro już jestem w drodze, twoje też wezmę- Powiedział w stronę strzelca wyborowego i zabrał obie szklanki do stolika. -Dobrze że mają tutaj i terminale, bo chyba teraz nikt nie będzie miał ochoty nas obsłużyć.- Rzekł już trochę ciszej i usiadł kładąc szklanki z alkoholem na stole.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

2 paź 2013, o 20:33

- Sierżant Dymitr Aristow - powiedział Rosjanin do mężczyzny, który wyciągnął w jego stronę swoją rękę, następnie wystawił swoją, po czym uścisnął rękę porucznika po wojskowemu, czyli porządnie i z siłą. - Ja ciebie również witam towarzyszu, co do dołączenia, propozycję tę chętnie przyjmę - wielkolud odpowiedział drugiemu mężczyźnie, który wraz z porucznikiem Przymierza w szybko poradzili sobie z liczebnie przewyższających ich batarian. Po chwili dopił do końca to co miał w swojej butelkę, aby następnie zamówić kolejną, jednak tym razem Dymitr jedynie wziął ją do ręki i dołączył do tej dwójki mężczyzn.- Jeśli można wiedzieć, co porucznika sprowadza na Cytadelę, do takiego lokalu jak ten ? - Aristow zadał żołnierzowi wyższego stopniem pytanie, które pojawiło mu się w głowie, gdy tylko ten się przedstawił. Zawsze myślał, że im żołnierz jest wyższy stopniem, tym rzadziej pojawia się w takich lokalach jak ten klub "Czyściec".
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

3 paź 2013, o 18:59

Imię, nazwisko i akcent. Te trzy rzeczy pomogły odkryć Blackowi pochodzenie sierżanta. Mężczyzna pochodził z jednego z największych państw na błękitnej planecie. Rosja i Ameryka w głównej mierze przyczyniły się do połączenia wojsk ludzi. Kładli pierwsze fundamenty pod Przymierze Ludzkości. Uścisnął dłoń Aristowa. Miał on silny i pewny uścisk. Uśmiechnął się słysząc jakimi słowami Artur pozdrowił Dymitra. Kiedy mężczyźni doszli do stolika obie kobiety wstały i zasalutowały sierżantowi.
- Poznajcie sierżancie. Szeregowa O'Donel i szeregowa Crane. - Nathaniel przedstawił oba świeże narybki wojsk Aristowowi. Kobiety przywitały się po żołniersku, tak jak każe regulamin. Po chwili wszyscy już siedzieli i popijali trunki. Mistrz miał rację. Po małym treningu bar się zupełnie opróżnił. Porucznik sączył się trunkiem kiedy Dymitr zadał pytanie, które chyba go nurtowało.
- Co mnie tu sprowadza? Nuda. Skończyłem ostatnio pewne szkolenie i dostałem przydział na jeden ze statków Przymierza. Lecz na razie muszę tutaj czekać. W międzyczasie poznałem tutaj obecnego Artura, który również będzie tam służył. - rzekł Black i zamyślił się chwilę patrząc na mężczyznę. - Skróć mi swój przebieg służby Dymitr. Może weźmiemy Cię ze sobą.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

4 paź 2013, o 21:10

Artur zaczął powoli sączyć trunek. Czół, że już się upodobał w takim trunku i raczej szybko go pijać nie przestanie. Oparł się wygodnie o krzesło i powiedział -Ta prośba o skrócony przebieg służby chyba stanie się naszą tradycją. Ale co prawda, lepiej coś wiedzieć o osobach, z którymi będzie się prawdopodobnie pracowało.--, po czym usiadł wygodnie na krześle. Zaciekawił go wzrost "olbrzyma", wydawał się wręcz nienaturalny, a geny gigantyzmu chyba już w tych czasach wytępiono. Zapowiadało się dość ciekawie.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

5 paź 2013, o 22:02

- Skrócony przebieg mojej służby ? - powtórzył Dymitr to co ciekawiło siedzącego przy nim porucznika. Zanim jednak cokolwiek powiedział, wypił kilka łyków mocnego trunku, którego właśnie opróżniał drugą butelkę w tym lokalu. - Kilka lat temu skończyłem szkołę podoficerską w Moskwie. Od tamtego czasu zostałem wysłany na różne misję, jeśli dobrze liczę to było ich kilkanaście... Czasami byłem tylko podkomendnym, czasami natomiast dowodziłem małą grupką żołnierzy - powiedział Rosjanin po czym na chwilę zamilkł, gdyż przypomniała mu się ostatnia misja na Ekunie. - Cele misji byłe różne, zabijanie, infiltracja, przejmowanie jakiś konkretnych miejsc, dosyć często kończyło to się silną eksplozją lub zamieszkami, aby odwrócić uwagę i dać możliwość ewakuacji z miejsca zadania - po skończeniu mówienia Aristow wziął z butelki kolejny łyk płynu, czekając jednocześnie na to co powiedzą pozostała dwójka mężczyzn.
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

9 paź 2013, o 12:14

Nathaniel słuchał wywodu sierżanta popijając powoli i ze smakiem brunatny płyn ze swojej szklanki. Aristow robił prawie to samo co większość pod oficerów. działania w grupie, z czasem dowodzenie własnym oddziałem naziemnym. Wykonywanie prostych misji, i zadań które składały się na większe cele. Był to mozolne i może nie satysfakcjonujące rzeczy, ale były potrzebne. Dzięki właśnie takim rzeczom, dowódcy mogli wypatrzyć pośród swoich podkomendnych nieoszlifowane diamenty. Potem się takich bierze pod skrzydła i lecimy.
- Masz rację Artur. Zaczyna to być naszą tradycją. - rzekł Black, delikatnie się uśmiechając słysząc kąśliwą uwagę Mistrza. - No cóż Dymitr. Historia służby całkiem niezła. Choć musiałby przeczytać Twoje akta, by mieć pełne spojrzenie na twoją postać. Jednak z tego co mówisz, możesz kiedyś daleko zajść. Szczególnie jak będziesz wygrywał w popijawach z oficerami. Chcesz się zapytać o coś?
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

9 paź 2013, o 16:27

-Czyli jestem tutaj najniższy stopniem. Ale i tak będę się starał to zmienić-Powiedział Artur, lekko odsłaniając ząbki i przy tym biorąc łyk trunku. Nie miał nic do zrobienia, prócz słuchania, więc zajął się szklanką. Gdy wypił wszystko, zaczął nią podrzucać. Później wziął kolejną leżącą na stoliku obok, który był na wyciągnięcie ręki Mistrza i zaczął żonglować. Nigdy tego wcześniej nie robił, ale ludzie pod wpływem alkoholu poznają wiele, nieznanych wcześniej zdolności.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

13 paź 2013, o 20:28

- Popijawy z oficerami ? Ciekawa propozycja porucznika, może w końcu poznam kogoś, kto nie padnie gdy ja zacznę dopiero czuć, że alkohol zaczyna na mnie powoli działać - odpowiedział Dymitr żołnierzowi wyższemu rangą, co było prawdą. Jak większość przedstawicieli słowiańskich narodów na Błękitnej Planecie potrafił wypić więcej niż zwykły człowiek, a dodatkowo przy takiej budowie ciała wraz z przeżyciem wielu popijaw ilość alkoholu jaką mógł wypić, bez problemu przekraczała to, co zwykłego człowieka mogło by zabić. - Możesz mi powiedzieć poruczniku co nieco o tym statku Przymierza na który dostałeś przydział ? - Aristow po wzięciu kilku łyków z butelki zadał pytanie Nathaniel'owi, po czym przyglądał się nie najgorszej żonglerce Artura.
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

17 paź 2013, o 20:11

Zakołysał alkoholem, który znajdował się w szklance. Miał teraz czas. Czas na rozmowę i wymianę informacji. On podawał swoje informacje. W zamian otrzymywał inne. Tak to działało.
- No nie wiem jaki masz stopień, więc Ci tego nie powiem. - powiedział Nath obserwując żonglerkę Mistrza i tylko czekając aż flaszki polecą na podłogę. On za to płacić nie będzie. Kiedy Dymitr zadał swoje pytanie, Black delikatnie się zasępił. Nie mógł podawać mu zbyt wielu informacji.
- No cóż sierżancie. SSV Norad to na pewno nie jest Normandia. Jest to ciężki krążownik do bitew, a nie cichego zwiadu. Z tego co wiem jest bardzo dobrze uzbrojony zaś cała załogo wynosi około pół tysiąca ludzi. Kapitanem jest niejaki Edmund Duke. Jeśli chce coś więcej mogę przesłać na Twój omni klucz dane historyczne. - rzekł porucznik.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

17 paź 2013, o 20:17

Artur już po chwili odłożył szklanki. Sztuka nie trudna, ale i nie łatwa. Słuchał od tego czasu towarzyszy, ale podpiął się też omni-kluczem do sieci cytadeli. Przeglądał ogólne dane o Noradzie, sprawdzając przy tym jego lokację. Z tego co wynikało, nie za szybko ten statek miał się pojawić w Cytadeli, ale kto to wiedział. Kieł rozsiadł się w krześle przeglądając wszelkie możliwe duperela zwane informacjami mediów za pomocą omniklucza, słuchając przy tym towarzyszy.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

17 paź 2013, o 20:31

- Bardzo chętnie poruczniku, jak znajdę trochę czasu to na spokojnie sobie poczytam o tym statku - powiedział Dymitr po czym wziął kolejnych kilka łyków ze swojej butelki, teraz w niej znajdowało się trochę więcej jak połowa. - Około pół tysiąca ludzi wchodzi w skład załogi, tak ? Może znajdę na nim kogoś lub kilka osób z którymi będę mógł się naprawdę napić, a nie skończyć zanim ja się dopiero zacznę rozkręcać - Rosjanin zaczął rozmyślać o tym statku. Ten cały Norad będzie największym do tej pory statkiem, na którym dane będzie mu postawić swoje stopy, do tego momentu największy był ten, który był transportowany do więzienia, po rozbiciu jego gangu wiele lat temu.
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

18 paź 2013, o 15:37

Popatrzył lekko zdziwiony na Artura, który zaprzestał dyskusji i zaczął serfować po extra necie. No cóż, każdy ma swoje przyzwyczajenia i dziwactwa. Nathaniel nie przejął się tym tylko szybko wysłał informacje ze swojego omni klucza na klucz Dymitra.
- Pliki wysłane. Miłego czytania. A co do picia alkoholu to na początek uważaj. Nie wszyscy są mili i porządni. Często zdarzają się w wojsku karierowicze i swoiste mendy. Jak powiedział mój stryj Nie każdy kto jest dla Ciebie uprzejmy ma dobre zamiary. Dlatego uważaj. Kiedy przebijesz się do oficerów to możesz trochę wyluzować. Tam są dopuszczani już tylko wyselekcjonowani ludzie. Choć i zdarzają się świnie, którym trzeba dać w pysk. - rzekł Nathaniel i dopił drinka. Po chwili z głośników popłynęła muzyka i porucznik wpadł na pomysł. Wstał i przeniósł swój wzrok na szeregową O'Donel.
- Będzie pani tak miła i zatańczy ze mną? - zapytał dziewczynę, która byłą zszokowana.
- Ale panie poruczniku tak nie wypada. - wybąkała. Snajper tylko się uśmiechnął.
- Na razie jesteśmy w cywilu więc można. Więc?
- No dobrze. - odrzekła kobieta i podała swoją dłoń mężczyźnie. Po chwili udali się na parkiet.
- Panowie czekamy na was. - rzucił jeszcze przez ramię, szczerząc zęby do Aristowa i Mistrza. Czas rozruszać tą budę.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

18 paź 2013, o 16:06

Artur nie wiedział co robić i tylko wzruszył ramionami, jednak skusił się na mały żarcik
-Dymitry, zatańczymy?-Powiedział Mistrz z lekkim śmiechem.
-A, co do ludzi na Noradzie. Może nie wszyscy będą "fajni", ale można ich doprawić alkoholem, to trochę się zmienią.-Po słowach czekał na odpowiedź, dalej przeglądając extra net.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Miria Naeni
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2013, o 16:18
Miano: Miria Naeni
Wiek: 273
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Niezależny najemnik
Kredyty: 15.000

Re: Klub "Czyściec"

23 paź 2013, o 18:32

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Nie wiedzieć jak ani kiedy, Miria zawędrowała do klubu. Nazywał się "Czyściec", jak zapewniała ją pamięć, a potwierdzał neon nad wejściem. Wzdrygnęła się lekko, całkowicie odruchowo, gdy zaglądała do środka. Nie przepadała za takimi miejscami - ten hałas, światła, cały ten rozwrzeszczany tłum... Jak jakakolwiek rasa może normalnie funkcjonować w takich warunkach? Zauważyła jednak, że teraz akurat było tam dziwnie pusto - nie wiedziała co prawda dlaczego tak było, ale ten fakt zachęcił ją do wejścia do środka. Światła i hałasy co prawda nadal atakowały jej zmysły, jednak gości było jak na lekarstwo, co pozwalało jej jakoś poradzić sobie z nawałem bodźców. Poza tym i tak nie wiedziała, dokąd jeszcze mogłaby pójść... Dawno w Cytadeli nie była, dużo się pozmieniało, a resztę pozapominała...
Barmana przy barze też jakoś nie było, zadowoliła się więc terminalem. Kupiła jakiś słabszy trunek, którego nazwą nawet się nie przyjmowała i usiadła przy jednym z wielu wolnych stolików.
"Na liściu żyje około 20 mln mikroorganizmów. Zgnieciesz liścia i dostaniesz dożywocie"

Proszę o uwzględnienie faktu, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu jego wyrażenia i nie może być wykorzystane przeciwko mnie w żadnym następnym dniu.
ObrazekObrazek
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: Klub "Czyściec"

23 paź 2013, o 19:50

- Masz pecha, wole przedstawicieli drugiej płci - Dymitr odpowiedział szybko po czym wypił kolejną porcję alkoholu z butelki, zostawiając w niej teraz mniej niż jedną czwartą początkowego stanu. Po chwili zrobił coś z czym zapewne jeszcze by się trochę wstrzymał, jednak ta ilość alkoholu jaką wypił już zaczęła powoli na niego działać.
- Czy można ? - zadał pytanie olbrzym w stronę drugiej siedzącej z nimi kobiety, gdy obrócił w jej stronę, po czym wysunął swoją rękę w jej stronę. Szeregowa Crane spojrzała się raz na Rosjanina, raz na swoją koleżankę, aktualnie znajdującą się razem z porucznikiem na parkiecie, po czym czym skierowała swoją dłoń w stronę sierżanta, nie mówiąc przy tym ani słowa.
- Pilnuj, aby nikt tego mi nie wypił, to jest naprawdę niezłe, ty też tego nie ruszaj - zdążył jeszcze powiedzieć Artura, a po chwili był już wraz z czarnowłosą przedstawicielką przeciwnej płci tej samej rasy na parkiecie.
ObrazekObrazek
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: Klub "Czyściec"

24 paź 2013, o 19:10

Szeregowa trzymała się delikatnie wyżej postawionego rangą żołnierza. Nie miała zbyt dużej wiedzy na temat stosunków w armii, ale wiedziała jedno. Ludziom, którzy zdobyli rangę powyżej sierżanta rzadko można odmówić. Jednak Nathaniel nie sprawiał wrażenia żeby chciał się jakoś zabawić kosztem dziewczyny. Nie chciał jej upokorzyć, czy zrobić czegoś w podobnym stylu. Najzwyczajniej w świecie chciał się wyluzować, bo w najbliższej przyszłości zapewne czekało go mało okazji do jakiejkolwiek zabawy. W drodze na parkiet snajper zauważył kolejnego gościa baru. Była to asari, która siadła dość blisko trójki przy stole. Właściwie już tylko Artura, bo Dymitr wraz z panną Crane ruszył w ślad za Blackiem. Kiedy wreszcie doszli na parkiet, który był dość pusty zważywszy na to, że większość gości zwiała po bójce z batarianami. Jednak szarookiemu to nie przeszkadzało. Z głośników płynęła jakaś wolna piosenka, więc Black i O'Donel zaczęli powoli tańczyć. Było ładnie. Po krótkiej chwili muzyka zmieniła się, na taką która swoim brzmieniem przypominała walca. Nath uśmiechnął się pod nosem. Pomimo tego, że był żołnierzem to jego matka zadbała by jej drugi syn umiał tańczyć i zachowywać się doskonale w obecności kobiet. W końcu im wyżej się zachodzi w hierarchii tym częściej jest się zapraszanym na różnego rodzaju przyjęcia.
- Umie pani tańczyć walca? - zapytał mężczyzna. Kobieta się speszyła delikatnie, ale kiwnęła głową. Po chwili para zaczęła wykonywać pierwsze kroki walca.
ObrazekObrazek
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Klub "Czyściec"

24 paź 2013, o 19:21

Artur przerwał przeglądanie extranetu. Spojrzał ponad swój omni-klucz i zobaczył Asari. Zaciekawiły go jej tatuaże i to, że chyba nie ma towarzystwa. Zdołał też zauważyć, że czuje się ona nie najlepiej w tym miejscu. Patrząc na to, że siedział sobie sam przy stoliku, pozwolił sobie na trochę śmiałości.
-Cześć, może się dosiądziesz? Nie gryzę.- Rzucił w stronę Asari, z nadzieją że ta mu odpowie.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać

Wróć do „Krąg Prezydium”