Kolejny obszar graniczący z dzielnicą Gozu - przypomina go pod wieloma względami. Często nawiedzany jest przez najemników Błękitnych Słońc, Zaćmienia oraz Krwawej Hordy, którzy dbają o porządek na ulicach, o ile w przypadku Omegi można mówić w ogóle o jakimkolwiek porządku.

[Sklep] "Serce Kimy"

27 maja 2012, o 00:00

Przechodząc pomiędzy stoiskami na targowisku Omegi ma się zazwyczaj wrażenie, że produkty wystawione na tutejszych terminalach raczej rzadziej niż częściej miały cokolwiek wspólnego z legalnym pozyskaniem ich. Niestety nie jest inaczej w przypadku "Serca Kimy", co jednak nie zmienia faktu, że sklep cieszy się dość dużą popularnością wśród klientów z powodu pierwszorzędnego towaru, a nieczęsto ma to tutaj miejsce. Co więcej, jak się okazuje, ryzyko wykrycia nielegalnego sprzętu przez organy prawa na terenie całej galaktyki jest równe niemal zeru, dzięki nowoczesnym, skomplikowanym systemom i procedurom "oczyszczania cargo" stosowanym przez sklep, które są jedną z największych jego tajemnic.
Podejrzanie wyglądająca, acz kontrastowo miła asari wita klientów z osobna, po czym wskazuje na niewielki terminal stojący na ladzie obok. Karabin szturmowy przewieszony przez plecy "ekspedientki" zniechęca do jakichkolwiek oszustw.Posiadane licencje producentów takich, jak:
 • Ten sklep nie posiada żadnych licencji.
Ceny:
 • hełmy - 25.000 kredytów
 • naramienniki - 16.000 kredytów
 • napierśniki - 36.000 kredytów
 • rękawice - 16.000 kredytów
 • nagolenniki - 27.000 kredytów
 • broń - ceny przedstawione pod modelami
 • omni-klucze - ceny przedstawione pod modelami
 • generatory tarcz - ceny przedstawione pod modelami
 • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
 • modyfikacje broni - dostępne 3 poziomy każdego moda. 10.000 kredytów za 1 poziom i +5k za każdy następny
 • modyfikacje do omni-kluczy - ceny przedstawione pod modelami


Akcesoria bojowe:
 • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
 • Granaty - cena za sztukę 60 kredytów
 • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
 • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
 • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.

HEŁMY


Obrazek Obrazek Obrazek


PANCERZE


Obrazek

Każda część pancerza Ariake Technologies posiada 10% bonus do obrażeń w walce wręcz. Skompletowany posiada 40% bonus do obrażeń w walce wręcz. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Bonusy do poszczególnych części pancerza Armax Arsenal wyglądają następująco: napierśnik i nagolenniki dodają 10% do zapasu amunicji, natomiast naramienniki i rękawice dodają 5% do obrażeń od broni, oraz 10% do obrażeń od strzałów w głowę. Skompletowany posiada 20% bonus do zapasu amunicji, 10% bonus do obrażeń od broni i 20% bonus do obrażeń od strzałów w głowę. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie.

Obrazek

Pancerz specjalny Gladiator przeznaczony jest tylko dla turian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od broni i 30% bonus do tarcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od broni. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Duelista przeznaczony jest tylko dla krogan i posiada jako całość 30% bonus do obrażeń od broni i 20% bonus do żywotności. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do obrażeń od broni. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Duelista przeznaczony jest tylko dla krogan i posiada jako całość 20% bonus do tarcz, 10% bonus do zapasu amunicji, 10% bonus do żywotności i 10% bonus do szybkości ładowania tarcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do tarcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Feniks przeznaczony jest tylko dla quarian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od mocy, 20% bonus do szybkości ładowania mocy i 10% bonus do żywotności. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Pionier przeznaczony jest tylko dla quarian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od mocy, 20% bonus do tarcz i 10% bonus do obrażeń w walce wręcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Hydra przeznaczony jest tylko dla salarian i posiada jako całość 20% bonus do obrażeń od broni, 20% bonus do zapasu amunicji i 10% bonus w walce wręcz. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do zapasu amunicji. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 110.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

CIĘŻKIE PISTOLETYM-3 Predator
Poziom: Q1
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 15/90
Cena: 13.000
M-6 Kat
Poziom: Q1
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 6/30
Cena: 22.000
Projektor błyskawic
Poziom: Q2
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 18/72
Cena: 30.000

PISTOLETY MASZYNOWE


M-4 Shuriken
Poziom: Q1
Typ: samoczynna
Amunicja: 36/324
Cena: 13.000
M-9 Grom
Poziom: Q1
Typ: samoczynna
Amunicja: 50/350
Cena: 16.000

OMNI-KLUCZE
Primo
Producent: Laboratoria Aldrin
Bonus tarcz: 0%
Premia technologiczna: 10%
Cena: 3.000
Bluewire
Producent: Laboratoria Aldrin
Bonus tarcz: 10%
Premia technologiczna: 10%
Cena: 9.500
Polaris
Producent: Kassa Fabrication
Bonus tarcz: 20%
Premia technologiczna: 10%
Cena: 18.500
Nexus
Producent: Ariake Technologies
Bonus tarcz: 15%
Premia technologiczna: 20%
Cena: 25.000

GENERATORY TARCZ
Bandyta
Producent: Batarian State Arms
Pojemność: 800
Koszt odnowy: 9 PA
Cena: 12.000
Bestia
Producent: Batarian State Arms
Pojemność: 750
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 15.000
Wojownik
Producent: Batarian State Arms
Pojemność: 750
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 15.000
Strażnik
Producent: Batarian State Arms
Pojemność: 750
Koszt odnowy: 10 PA
Posiada dodatkowy efekt.
Cena: 15.000


MODY DO BRONI
Paralizator
Obrażenia na poziom: +2,5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: pistolety
System urazów czaszki
Obrażenia od strzałów w głowę na poziom: +5%
Poziom I: 20%
Kooperuje z: pistolety
Wzmacniacz mocy
Bonus do mocy na poziom: +5%
Poziom I: 10%
Kooperuje z: pistolety, p. maszynowe
Ciężka lufa
Obrażenia na poziom: +5%
Poziom I: 20%
Kooperuje z: pistolety

SUB-MODY DO OMNI-KLUCZY


"Osełka"
Mod pieszczotliwie zwany przez użytkowników "osełką" wytwarza na powierzchni omni-broni dodatkową warstwę molekuł pozostających w ciągłym ruchu. W dużym uproszczeniu, chmura taka działa na nią niczym kamień szlifierski na klasyczną broń białą. W ten sposób - chociaż i tak jest to narzędzie niezwykle wytrzymałe i niebezpieczne - broń zyskuje jeszcze bardziej zabójczą wydajność.
+ 20% do obrażeń w walce wręcz.
Cena: 17.000
Precyzyjny aplikator
Specjalny moduł montowany w systemach omni-klucza precyzyjnie dobiera dawkowanie omni-żelu do zaistniałej sytuacji, pozwalając zwiększyć efektywność jego wykorzystania. Ze względu na ogólnogalatyczną standaryzację stosowanych porcji, potencjał modyfikacji wykorzystano do zwiększenia efektywności możliwych do przeprowadzenia napraw.
+ 10% do parametru "premia technologiczna" omni-klucza.
Cena: 10.800

MODY BOJOWE DO OMNI-KLUCZY
Krótkie omni-ostrze
Obrażenia: podstawowe dla rasy
Koszt ataku: podstawowy
Szansa na trafienie: 50
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 3.000
Długie omni-ostrze
Obrażenia: +20%
Koszt ataku: +1PA
Szansa na trafienie: 50
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 15.000
Omni-pięść
Obrażenia: -20%
Koszt ataku: -1PA
Szansa na trafienie: 50
Dodatkowe właściwości: przy każdym uderzeniu 30% szans na ogłuszenie wroga. Utrzymuje się przez turę, cel uodparnia się po pierwszej aktywacji efektu
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalający, wzmacniacze kinetyczne, omni-kolce, układ optymalizacyjny
Cena: 15.000
Omni-kama
Obrażenia: podstawowe dla rasy
Koszt ataku: -1PA
Szansa na trafienie: 50
Dostępne warianty: krio-mod, mod. zapalająca, wzmacniacze kinetyczne, układ optymalizacyjny
Cena: 12.000
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9220
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

21 cze 2012, o 21:31

Scorpion po dość przyznajmy ciężkiej przeprawie z kobietą, która najpierw pograła sobie na jego żądzach, tylko potem, aby za chwilę powiedzieć mu o tym iż przy następnym spotkaniu go zastrzeli. Drell po ostatnim spotkaniu ze strażnikami Omegi postanowił trochę unowocześnić swój ekwipunek. Dlatego właśnie poszedł on do terminalu "Serca Kimy". Scorpion skinął głową sprzedawczyni, po czym zajął się przeglądaniem towaru. Jak wielką była jego radość, gdy tylko natknął się na parę interesujących go części ekwipunku. Na początku zakupił on ciężki pistolet marki Skorpion. Czyżby swego rodzaju miało to związek z jego nazwą? Nie, drella bardziej urzekł specyficzny sposób strzelania a także moc pocisków tej broni. Raczej nie przejmował się on ilością naboi w magazynku, gdyż raczej rzadko używa on broni, częściej biotyki i omniklucza. Dlatego właśnie zakupił on również Wizjer "Archon", dzięki czemu mógłby szybciej korzystać ze swoich nazwijmy to szerokich możliwości. Po udanych zakupach zabrał on cały swój nowo nabyty sprzęt i odszedł zadowolony z zakupu.

(z tematu)

Wyświetl wiadomość pozafabularną


+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Scorpion

Avatar użytkownika
 
Posty: 167
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550
Medale: 3
Nieproszony gość (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

1 lip 2012, o 21:42

Chcieli się już wynosić z Omegi, ale nie wiedzieli w co jeszcze się wpakują. Rozsądnie byłoby zmodernizować swój ekwipunek dzięki niewielkiemu zastrzykowi kredytów od Arii. Akan zaciągnął do "Serca Kimy" quarianina prosto z baru by sprawił sobie prezent za jego pieniądze. Saavik, wprawiony już w dobry humor, z ciekawością przyglądał się wystawionym przez asari ciężkim pistoletom i co chwila wypytywał o specyfikacje poszczególnych modeli. Niezbyt dobrze wychodziło mu udawanie trzeźwego i widział zmęczenie w oczach sprzedawczyni odpowiadającej na jego nieskładne pytania. Ostatecznie szczególnie do gustu przypadł mu projektor błyskawic. Był nie tylko wyprodukowany przez jego rasę, ale wyróżniał się również niesamowitą zdolnością do niszczenia tarcz przeciwników. Nawet nie chciał wiedzieć w jaki sposób taka broń znalazła się na Omedze. Kupił go a swój stary pistolet oddał Akanowi chcąc się zrewanżować za podarunek w barze. Niech wszyscy znają honorowość quarian!

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Saavik'Kara nar Ryzer

Avatar użytkownika
 
Posty: 97
Dołączył(a): 8 cze 2012, o 01:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

1 lip 2012, o 22:06

-Niech ci będzie, niech ci będzie. Przyda mi się taki. - powiedział, chwytając były pistolet quarianina i odkładając go. Wiedział, że ten M-3 był w dobrych rękach. W końcu Saavik nie robił nic innego jak strzelanie do puszek aż do dzisiejszego dnia, więc miał pewność, że nie ma uszkodzeń mechanicznych. -Ja sobie wezmę rękawiczki.. znaczy, rękawice od Armaxa. Wyglądają fajnie, lepiej by się strzelało i w ogóle.. - powiedział po części do sprzedawczyni, po części do siebie turianin. Był już trochę bardziej trzeźwy po spacerku z baru, jednak nadal miał pewne niedogodności po trunku. Przelał odpowiednią kwotę Asari, po czym chwycił jego nowo zakupioną własność i odszedł wraz z kompanem, kierując się w stronę ich statku. Nieco niepewnym, acz szybkim krokiem. W końcu niedługo mają się zbierać z tej stacji. Mieli jeszcze trochę czasu zanim będą musieli wrócić na Omegę, więc mogli się wybrać na "przejażdżkę" Stuleyage'm, jednak Akan nie chciał marnować czasu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Akan Kerata

Avatar użytkownika
 
Posty: 112
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:15
Miano: Akan Kerata
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Pirat, najemnik
Kredyty: 48.000
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

3 lip 2012, o 19:53

Nathalie weszła do sklepu, unosząc nieco wyżej maskę swojego kombinezonu. Oglądała spokojnie towar. Używany przez nią dotąd Predator jeszcze nigdy nie zawiódł jej w walce, ale przecież lepsze dwie spluwy niż jedna. Uśmiechnęła się pod nosem, co dało się stwierdzić na podstawie zmrużenia przez nią oczu. Jej spojrzenie padło na ciężki pistolet nazwany Skorpion. Przywiodło jej to na myśl drella z którym dość krótko współpracowała. Najwyższa pora odwiedzić znów Zaświaty. W sumie, miała ochotę się napić.
Po chwili jednak z zamyślenia wyrwał ją widok znacznie ciekawszy dla jej sposobu działania. M-6 Kat, pieszczotliwie określany kiedyś przez jej dawnego współpracownika per "moja miniaturka snajperki". Od dawna chciała pobawić się tym cacuszkiem, więc po chwili wahania dokonała zakupu z przeczuciem, że nie będzie go żałowała...
Wyświetl wiadomość pozafabularną
[z tematu]

Wyświetl uwagę administratora
Obrazek

Statystyki
I used to be an Reaper like you, then I took an arrow to the knee.
Hope

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 cze 2012, o 16:16
Miano: Nathalie Furude
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent Handlarza Cieni
Kredyty: 9.000
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

3 lip 2012, o 21:44

Do stoiska podszedł człowiek i energicznie gestykulujący turianin.
- ...go wtedy, salarianin wyglądał, jakby mu kontrakt na rozmnażanie unieważnili! A jeszcze nie widziałem, żeby elcor tak szybko zapie... Aach, jesteśmy. To ta miejscówa o której mówiłem. Może nie tak najlepiej wyposażona jak inne sklepy, ale, hm, jak to wy mówicie? Z braku laku? - wzruszył ramionami i podszedł do terminalu. Przewinął listę towarów kilka razy i zamyślił się. Wybór ekwipunku nigdy nie jest łatwy.
- Hah, modułowe pancerze. A pamiętam, jak jeszcze rok, dwa temu to była kompletna nowinka. Szalone zmiany, nie? Jeszcze zmiana w broni na te z chłodziwem...krok w tył, jeśli ktoś się mnie spyta. - kliknął kilka razy i postukał w ladę. Wbił wzrok gdzieś nieco nad głową asari, którą to nieco irytowało. W końcu zacmokał, westchnął cicho i kliknął przy interfejsie strażnika. To był pierwszy, najbardziej oczywisty wybór. Jego standardowy element wyposażenia gdy jeszcze był w aktywnej służbie. A teraz zaczynały się schody. Szanował Ariake za ich podejście do ochrony przy walkach w zwarciu, to z pewnością by się przydało. Z drugiej strony Armax robi świetne...no, wszystko. W końcu swoja firma. Potarł czoło i wziął głęboki wdech. Z cichym 'a w dupę' dodał do rachunku napierśnik Ariake Technologies oraz rękawice Armax Arsenal. Potwierdził zakup i przeciągnął omnikluczem przed terminalem. Powinienem napisać podręcznik 'Jak się kompletnie spłukać w ciągu trzech minut.'
- No dobra, wybieraj co ci trzeba. Tylko szybko, bo tutaj wredny gang volusów się panoszy, kropną cię za byle co. - chrząknął i pokiwał głową z poważną miną.

Wyświetl uwagę administratora
Revax Lysaver

Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 20:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000
Medale: 3
Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

4 lip 2012, o 01:11

Po skończeniu przez turianina, człowiek zaniósł się śmiechem.
- No nie gadaj, Revax. Normalnie zaraz się zleje w gacie... - na wieść, że dotarli ogarnął się trochę. Zlustrował wzrokiem stoisko i rozczesał dłonią swojego irokeza. - Dobre jest. No zdecydowanie lepsze to niż nic. - sięgnął do ładownicy po paczkę papierosów, wyjął jednego a paczka powędrowała z powrotem. Odpalił go swoim ukochanym Zippo. Niech mi tylko ktoś spróbuje Cie ukraść... Mój ssskarb. - uśmiechnął się, parodiując w myślach stary vid z Ziemi. Wypuścił dym. - No człowieku.... Eee... Wybacz. No stary, ta technologia tak szybko zapierdziela. - złapał kolejnego bucha - A moim zdaniem broń z chłodziwem jest dobra. Wiesz, to taki trochę... Powrót do korzeni jakby. Wiesz o co mi chodzi, nie?
Gdy przyszła jego kolej, podszedł do terminala i przejrzał listę.
- Gang volusów, ta? No to faktycznie, aż strach się bać. - zażartował.
Przejrzał kolejny raz spis towarów. No, widział w swoim wybuchowym życiu lepsze sklepy ale nie ma co narzekać. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Pierwszym wyborem był zakup nowego napierśnika, bez dłuższego namysłu wybrał ten od Ariake Technologies. Boli kieszeń, ale co poradzić? Ekwipunek jest ważny. Teraz czas na trudniejszą decyzję.
- Trzeba nowych łapek, jak nic... - powiedział jakby sam do siebie. A co tam. Dobry sprzęt robią. - pomyślał zamawiając rękawice Armax Arsenal. W końcu Hierarchia była najpotężniejszą siła militarną w galaktyce. Coś w tym musi być.
- Powiem Ci, że ten wasz Armax Arsenal robi naprawdę w porządku sprzęcik. Chociaż, moim zdaniem, Hahne-Kedar jest lepszy. No ale, to kwestia gustu, nie? - zaciągnął się odwracając od terminala - A, spłukałem się w pełni. Ty stawiasz piwko, co Ty na to? - zagadał do turianina, odchodząc od stoiska.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek


I just love, when the stuff blows up.

Obrazek

Mass Effect EPIC
Boom

Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 13:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Medale: 2
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

12 lip 2012, o 17:49

Jedną z podstawowych zasad jest to, że należy co jakiś czas kupić sobie coś ładnego, miłego i przyjemnego. Jeśli to coś pluje pociskami z prędkością, która budzi zachwyt i podziw na twarzach, które tracą skórę, to jest idealnie. Dlatego też, kochany Pająk udał się w te rejony. Dlatego też, grzecznie, jak na siebie, udał się w szemrane rejony (co w przypadku Omegi oznaczało... dowolne rejony).
- Pięknie, pięknie. Terminal jest tu? Ślicznie.
Pajączek szybko wklepał to co chciał, a chciał Groma. A po co mu Grom? Bo czasami nawet on potrzebuje użyć czegoś z bliska co jest omnikluczem albo czymś ciężkim. Poza tym nic tak nie czyści pomieszczenia jak szybka seria przez drzwi, szczególnie jeśli osobniki w nim są nieopancerzone. Do opancerzonych zwykł strzelać z bezpiecznej odległości.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Dymitriev Rasputov

Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Dołączył(a): 11 lip 2012, o 14:30
Miano: Dymitriev Rasputov
Wiek: 49
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent
Kredyty: 1.000

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

18 lip 2012, o 13:09

Po zejściu z Orionis od razu skierowała swoje kroki ku dobrze jej znanemu targowisku. Swojego czasu Omega miała być jej domem, więc większość uliczek znała niemalże na pamięć. Nikt jej nie zaczepiał, zwłaszcza, że maszerował za nią sporych rozmiarów kroganin. Gdy dotarła do straganu, od razu zaczęła przeglądać z zaciekawieniem terminal. Pancerze. Hmmm, nie, szkoda, że nie mają niczego co ułatwia używanie mocy. Cóż, trzeba będzie po to kiedy indziej wstąpić na Illium. Widziałą tam fajne cacuszka od Serrice. Teraz jednak zaczęła przeglądać bronie. Kata miała już przy pasie, potrzebowała czegoś nowego, ciekawego… Wtedy jej spojrzenie zatrzymało się na Skorpionie. Lekki, ale niezbyt szybkostrzelny i wymagający celności. Jednak bajecznie wybuchał. Tak, to było coś w sam raz dla niej. Po zagajeniu kroganina, zaraz przelała kredyty na konto sklepu, odbierając swój towar. Zważyła Skorpiona w dłoni, odbezpieczając go na chwilę i udając, ze celuje w głowę Krusha.
- Boom, i jesteś martwy! – Zachichotała, po chwili żegnając się jeszcze z ekspedientką i kierując swoje kroki w stronę Orionisa. Po drodze zagaiła jeszcze do maskotki drużyny. – To jak? Tuchanka?

Wyświetl wiadomość pozafabularną

[zt]
ObrazekObrazek

||Theme: >>:<<||
Mist

Avatar użytkownika
 
Posty: 408
Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 15:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medale: 3
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Najlepszy z najlepszych (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

26 lip 2012, o 01:46

Tiberius miarowym krokiem szedł przez korytarze prosto do "Serca Kimy". Gdy jakiś vorche napatoczył mu się, odepchnął go ręką.
- Zjeżdżaj brzydalu. - rzucił mu na odchodne. Na początku pobytu na Omedze nie miał nic przeciwko nim. Ba, starał się być dla nich nawet... No, może nie miły, ale na pewno kulturalny. Niestety, po dłuższym czasie zaczęły go, krótko mówiąc, wkurwiać. Chodzi takie toto, nieprzydatne a i jakieś choróbsko może mieć? Na samą myśl wzdrygnął się i pokręcił głową. Podszedł do terminalu. Gdy spostrzegł za nim asari, która pewno była właścicielką tego stoiska, uśmiechnął się do niej i puścił oczko. Dobra, nie ma co naciągać na rabaty. Czas przejrzeć co tam dają. Interfejs strażnika. To pierwsza rzecz, która rzuciła mu się w oczy. Podczas jego służby w wojsku Hierarchii było to jego podstawowe wyposażenie. Kupił od razu. W pancerzach akurat nie znalazł nic dla siebie. Potrzebował dzieła Rady Serrice, a tu takiego nie było. Kupmy więc giwerę. - jak pomyślał, tak zrobił. Kliknął tuż obok M-3 Predator stając się jednocześnie jego dumnym posiadaczem. Zabrawszy sprzęt, ruszył w stronę Zaświatów powolnym krokiem, nucąc i lekko podśpiewując piosenkę zespołu Turians of Steel.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Tiberius Vallokius

Avatar użytkownika
 
Posty: 45
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 12:08
Miano: Tiberius Vallokius
Wiek: 39
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianin
Zawód: Operator Drużyny Szturmowej/Inżynier ochrony
Postać główna: Boom
Kredyty: 2.000

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

26 lip 2012, o 02:22

I oto znalazła się ponownie na Omedze. Dolores nie tak to planowała, ale gdy brak własnego środka transportu, trzeba łapać okazje. Skoro wyszło jak wyszło, dziewczyna doszła do wniosku, że przynajmniej zadba minimalnie o swoje bezpieczeństwo i wyda ledwo co - i ciężko - zarobione kredyty. Omega potrafiła ograbić z oszczędności, ale nieraz były to dobrze wydane środki.
Nie wyobrażała sobie, by zawitać gdzie indziej, niż do "Serca Kimy". Towar proponowany przez sklep jeszcze jej nie zawiódł, a wolała nie ryzykować. W wejściu minęła nucącego i najwidoczniej zadowolonego z siebie turianina. Nie zamierzała zaprzątać sobie głowy pytaniem, skąd u niego taki humor. Liczył się dla niej równie mało, jak każdy inny przedstawiciel jego rasy. Właściwie... jak prawie wszyscy, bez względu na rasę.
Uprzejme przywitanie asari zbyła milczeniem i z grobową miną podeszła do terminalu. Dłuższą chwilę przeglądała ofertę sklepu, aż w końcu zażądała - bo chyba inaczej nie można było nazwać jej oschłego tonu - by asari pokazała jej kilka produktów. Po przeglądzie była pewna, co kupi. Tym razem padło na rękawice Ariake Technologies oraz Interfejs Strażnika. Gdyby tylko miała dość pieniędzy, pewnie wykupiłaby połowę sklepu... a tak, to już miała poważnie uszczuplony budżet.
Przelała kredyty, założyła nowe rękawice i bez słowa ruszyła do miejsca, gdzie miała znaleźć kolejne źródło zarobku. Czy na Omedze istniało ku temu lepsze miejsce niż Zaświaty?

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Dolores

Avatar użytkownika
 
Posty: 147
Dołączył(a): 25 lip 2012, o 00:45
Miano: Ali "Dolores" Portnoy
Wiek: 21
Klasa: strażnik
Rasa: człowiek
Zawód: najemniczka
Postać główna: Lillian Porter
Status: zbiegły "eksperyment" Cerberusa z zanikiem pamięci; była członkini londyńskiej organizacji przestępczej; rasistka
Kredyty: 16.070
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

14 gru 2012, o 01:28

Po krótkiej przeprawie Williams w końcu znalazł się przed drzwiami sklepu. Gdy przeszedł przez ich próg, jego oczom ukazało się bogate wnętrze, pełne zbroi i broni. Przeleciał wzrokiem przez wszystkie półki i stojaki. Zaintrygował go jeden z dostępnych tu modeli opancerzenia. James podszedł bliżej by, zobaczyć jaką nazwę nosi ta zbroja. Armax Arsenal to było to czego potrzebował. Przed wypadkiem używał opancerzenia o podobnych parametrach. Bardzo możliwe jest, że to był ten sam model, z tymże w innym, gorszy wydaniu. Oglądając solidnie wykonane odzianie obronne, włączył Omni- Klucz i podszedł do lady. Pokazał sprzedawcy co go interesuje, następnie przelał kwotę 34000 kredytów za pełen zestaw, na konto sprzedawcy. Prawie spłukany, lecz zadowolony z zakupu, Darkah opuścił sprzęt z nowym nabytkiem, kierując się do najbliższego miejsca, w którym mógłby się przebrać.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek


Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Darkah

Avatar użytkownika
 
Posty: 289
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170
Medale: 2
Kat (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

16 sty 2013, o 15:25

Pyrak bardzo nie lubił chodzić do takich miejsc. Fakt, że zmuszony jest do zakupu sprzętu robionych przez innych KONSTRUKTORÓW Pyrak uważał za NIEZWYKŁĄ zniewagę. Jednak że życie na Omedze nie pozwala na małostkowość, więc Pyrak, niezwykle utalentowany inżynier, musiał przełamać się i wykupić coś czego sam nie jest w stanie zmontować. Z wielki niesmakiem, nawet większym niż sprzedawca, Pyrak wskazał to co chciał kupić, mianowicie Wizjer Archon, i dokonał przelewu kredytów, ignorując całkowicie zdziwienie, pogardę i śmiech sprzedającego.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazekI wish I could invoke some better part of me.

I know I'm s'posed to be all "the one", but I have too much fun killing everyone!


Obrazek
Pyrak

Avatar użytkownika
 
Posty: 331
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 22:15
Miano: Pyrak
Wiek: 7
Klasa: Inżynier
Rasa: Vorch
Zawód: Szabrownik/Konstruktor
Lokalizacja: Fadeless
Kredyty: 6.875
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

22 kwi 2013, o 15:54

Po przeglądzie stanu technicznego tego, co ma przy sobie, zdecydowała się wyruszyć na małe zakupy. Po dotarciu na miejsce stanęła jednak przed dużym dylematem. Kupić pistolet maszynowy, czy elementy uzbrojenia? Nawet, jeśli bardzo by chciała, to musiała wybrać jedna z tych rzeczy. Padło więc na M-9 Grom, który na chwile obecną wydawał się najbardziej odpowiednim zakupem. Przedstawiła więc sprzedawcy swoje zamówienie i przelała mu 12.000.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl uwagę administratora
Rhea Marissa Tirial

Avatar użytkownika
 
Posty: 82
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 15:04
Miano: Rhea Marissa Tirial
Wiek: 125
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Status: Lekarka z Cytadeli, kapitan wędrownej kliniki, kuzynka zbiegłej Ardat-yakshi
Kredyty: 10.000
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

26 kwi 2013, o 13:02

Po wyjściu z hotelu, Kraiven machnął ręką do Fen by tam za nim podążała. Oczywiście nie obyło się ponownie bez ciekawskich gapiów, spoglądających w ich kierunku. Tym razem jednak było inaczej. Praktycznie każdy mieszkaniec i przechodzień widząc Błękitnych schodził im z drogi, albo czym prędzej odwracali się i patrzyli w innym kierunku. Will kompletnie ignorował to. To była zresztą normalka na Omedze. Gorzej jednak by było, gdyby napotkali na najemników Krwawej Hordy albo tym bardziej Zaćmienia. Na szczęście Tarak powziął kroki i zawiązał tymczasowy sojusz z resztą organizacji w celu dopadnięcia Archanioła. Po kilkunastu minutach marszu, dotarli na targowisku, gdzie tutaj już atmosfera była nieco inna. Był tu znaczy tłum a i nie przejmowano się zbytnio najemnikami. Dlatego też często kończyło się tutaj kłopotami i bójkami. Kraiven przeszedł przez tłum, patrząc kątem oka czy Fen za nim podąża. Gdy już znalazł się blisko terminala i zarządzającego nim sklepikarzem, rzekł
- Witaj, zgodnie z umową - tu położył karabin bez upgradu trzymany wcześniej w ręku na stół, kontynuując - Sprzedaję ci ten karabin oraz kupuje zamówione wcześniej przygotowane naramienniki Armax-Arsenal.
Sklepikarz bariański uśmiechnął się, po czym wyjął pokazując swojemu klientowi naramienniki z logiem błękitnych słońc. Praktycznie na pierwszy rzut oka, nie różniły się znacząco od jego zwykłych, ale dla posiadacza i jego pancerza, zasadniczo ulepszały jego systemy. Batarianin wprowadził Williama również do środka za ladę, gdzie posadziwszy go na krześle, zaczął montować mu owe naramienniki, zastępując starymi.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Obrazek

ObrazekObrazek
| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | Obrazek | "Myśli" | Obrazek | Obrazek

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
William Kraiven

Avatar użytkownika
 
Posty: 677
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 22:19
Lokalizacja: Cytadela
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Medale: 5
Rekrut (1) Arbiter (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Podstawowe szkolenie (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

26 kwi 2013, o 14:10

Dziewczyna nie założyła hełmu. Wędrowała za Kraivenem, popatrując na ludzi, którzy ich mijali. Na Omedze zawsze ludzie ich wymijali. Zazwyczaj dziewczyna to ignorowała, tym razem jednak nawet nasłuchiwała. Może usłyszałaby jakieś szepty o Archaniele, a raczej co inni o tym sądzą, ale dotarli na miejsce. Weszła za Willem, a ten od razu zaczął interes. Dziewczyna podeszła do terminala i zaczęła przeglądać oferty. Właściwie sama uważała, że powinna ulepszyć pancerz, problem polegał na tym, że rzadko mogła znaleźć coś dla siebie. Zauważyła coś, co może nie było jej aż tak potrzebne, ale mogło się przydać. No i było na wyciągnięcie ręki.
- Jak skończysz z moim kolegą, podaj mi proszę Wizjer Archon – zwróciła się do sprzedawcy.
Kiedy batarianin już zamontował naramienniki, zajął się zamówieniem Fen. Na szczęście towar był na stanie i w końcu dostała go do ręki. Przelała należną kwotę na konto sklepu. Teraz zwykły hełm był niepotrzebny, ale postanowiła go zostawić w bazie Słońc. Spojrzała na Kraivena i gdy ten dał jej znać, ze mogą wychodzić, skierowała się w stronę wyjścia. Czas zmierzać do Zaświatów.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
BONUSY: -10% do kosztów użycia mocy, +40% do obrażeń od mocy, +10% premi technologicznej, +10 punktów dodatniego modyfikatora raz na 4 tury

ObrazekObrazekFenenna Tocco

Avatar użytkownika
 
Posty: 278
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 01:02
Miano: Fenenna Tocco
Wiek: 22
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik Błękitnych Słońc z rangą sierżanta
Status: poszukiwana przez biologicznego ojca - Adama Moore'a
Kredyty: 15.495
Medale: 2
Ostatni świadek (1) Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

26 kwi 2013, o 20:42

Wśród targów kroczyła odziana w czerń asari. Jej smukła twarz zastygła w wyrazie stoickiego spokoju, blade, lazurowe oczy pałały chłodem. Delikatnie, niemal niewidocznie uniesione kąciki białych ust łagodziły nieznacznie ostre rysy jej twarzy. Unosiła się wokół niej aura intrygi i niebezpieczeństwa, jasne iskierki w jej oczach zachęcały do podejścia, długie nogi czyniły jej kroki posuwistymi, sprawiając wrażenie, jakoby unosiła się nad ziemią, nie stąpała po niej. Rozglądała się po stoiskach, oglądając wszystko, ale na nic nie zwracając szczególnej uwagi, raz po raz przystając przy którym, by potem odepchnąć się od lady i ruszyć dalej. Zaintrygowało ją dopiero Serce Kima. Skoro brała udział w polowaniu na Archanioła, mogłaby wyposażyć się w lepszą broń, niż stary, choć rzadko używany Predator. Była biotyczką, strzelała tylko wtedy, kiedy potrzebowała chwili, by zgromadzić siły na kolejny biotyczny atak. Podeszła do stoiska, starając się nie patrzyć ekspedientce w oczy. Kto wie kim była i co wiedziała. Jej uwagę przykuł Kat, niedrogi, ale porządny pistolet często określany jako 'miniaturka snajperki'. Jeśli znajdzie gdzieś coś na kształt celownika, może z tego zrobić pożyteczną broń przeciwko uwięzionym w zastoju wrogom, bo spójrzmy prawdzie w oczy, profesjonalnym strzelcem nie była i nie ustrzeliłaby takiego w ruchu. Pokazała asari Predatora i mrugnęła do niej okiem, po czym poprosiła o wcześniej wspomniany pistolet, błyskawicznie przelała pieniądze na konto sklepu i jeszcze szybciej odeszła, czując ciarki na plecach. Nigdy nie mogła znieść towarzystwa przedstawicielek swojej rasy. Zastanawiała się czasem, czy nie było to pewnego rodzaju natręctwem, iluzją jej umysłu, ale szybko odrzucała tą myśl. Mogły ją śledzić wszędzie. Gdy odeszła od stoiska na kilka kroków, podniosła dumnie głowę i zniknęła w tłumie.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek


  And I looked, and behold a pale-eyed woman ; and her name was death
Artemida T'Milo

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 11:56
Miano: Arte
Wiek: 457
Klasa: adept
Rasa: asari
Zawód: agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Oara'Kaliah nar Raa
Status: Ardat-Yakshi, poszukiwana
Kredyty: 11.000

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

30 kwi 2013, o 12:25

Xirys wysiadł ze swojego podniebnego rydwanu zwanego taxi i wszedł do sklepu z myślą kupienia czegoś co dopełni jego aktualną broń na wypadek starcia.
Kierując się własna fizjologia oraz możliwościami, zarówno portfela jak i własnych macek, wybrał M-4 Shuriken bo wiedział że Grom prędzej wyfrunie mu z objęć, niż zostanie na miejscu gdyby hanar chciał strzelić. Chwilę jeszcze dyskutował ze sprzedawczynią na temat zalet i wad tejże broni, zapłacić i wyszedł z nową bronią.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one"

Xirys

Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 23:13
Lokalizacja: Norwegia
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Medale: 2
Medal za długą służbę (1) Operacja Archanioł (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

6 maja 2013, o 20:58

Deriet wszedł do sklepu lekko kuśtykając. Mimo wyleczonego biodra, rana cały czas dawała o sobie znać tak że przy każdym ruchu lekko go kuło w boku. Nigdy nie był tu wcześniej więc przestępując próg rozejrzał się dokładnie. Tak jak w większości sklepów i tu stał terminal, jednakże Drella nie interesowało nic z podstawowej oferty.
ustawił się w kolejce i gdy nadeszła jego kolej zwrócił się do ekspedientki która była rasy Asari. Pomyślał że to ciekawy zbieg okoliczności, bo leczyła go Asari, a teraz sprzęt chce kupić także od przedstawicielki tej samej rasy. No ale przypadki chodzą po ludziach.
- Witaj, mam nietypową potrzebę. Potrzebuję sprzętu do wspinaczki po ścianach Spider v2 oraz paralizator. Posiadasz może coś z tych rzeczy na stanie? - spytał spokojnie opierając się o blat.
Wiedział że to przedmioty o małym popycie jednakże wszystko było legalne.
ObrazekObrazek


Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)

Deriet Kent

Avatar użytkownika
 
Posty: 600
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 15:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Sklep z militariami "Serce Kimy"

6 maja 2013, o 22:27

Asari w swej łaskawości odwróciła się w stronę Derieta. Jej duże, ciemne, paciorkowate oczy, prześlizgnęły się po osobie najemnika, można by śmiało rzec, że dość oceniająco. Była wysoką przedstawicielką swojej rasy, na dodatek w butach na obcasie, przez co wyraźnie górowała wzrostem nad drellem.
- Sprawdzę - Odpowiedziała lakonicznie, uruchamiając konsolę. Jej smukłe palce prześlizgnęły się po klawiszach, kiedy wklepywała zapytanie. Byłaby idealną pianistką. Osoba z takimi palcami była wręcz stworzona do starego, ziemskiego instrumentu.
- Ma Pan szczęście. Została ostatnia para butów. Podać? - Wróciła do niego uwagą, wlepiając w drella dość wyczekujące spojrzenie. Gdzieś za plecami Derieta chrząknęło dwóch turian, którym wyraźnie się gdzieś spieszyło.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9220
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Następna strona

Powrót do Dystrykt Kima

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość