Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Pelnor & Co.

8 cze 2013, o 23:12

Katrin tym czasem, której coraz trudniej było utrzymać równowagę, uklęknęła, a w zasadzie to usiadła na pelnorze przygniatając go większością swojego ciała. - Pamiętasz, co mówiłam o strzelaniu? Nie chcę Cię skrzywdzić, ale powoli tracę cierpliwość... - powiedziała do salarianina, przystawiając mu pistolet do twarzy. - Następnym razem zastanowisz się dwa razy, zanim rozpoczniesz strzelaninę. - wypowiadając to, ponownie spróbowała połączyć się z Darkahem, by dowiedzieć się czy żyje i ewentualnie opisać mu miejsce w którym "odpoczywa".
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 16:24

-Aaaa! Zejdź ze mnie, babo!- krzyczał wniebogłosy szarpiący się salarianin, nic nie robiąc sobie z gróźb dziewczyny.- Pomocy! Pomocy! Gwałcą, aaa!

Nim jednak ktokolwiek zdążyłby zareagować na histeryczne nawoływanie, z przejścia wyłonił się Darkah, który zdążył rozprawić się ze strażnikami.
Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 16:38

- Nareszcie jesteś, już zaczynałam się martwić... - krzyknęła w stronę Williamsa. - Teraz Ty się nim zajmij. - mówiąc to, Katrin wzięła za fraki Pelnora i rzuciła salarianinem jak najmocniej tylko mogła, kierując go pod nogi James'a. Korzystając z chwili ulgi, dziewczyna poprawiła swoje rozczochrane, długie włosy.
ObrazekObrazek
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 16:59

James nic nie odpowiada na słowa Katrin. Ucieszył się na widok Pelnora, gdyż będzie mógł dokonać zemsty. Podnosi salarianina z przed swoich nóg i przyciska mocno do ściany.

- Pamiętasz o pięciu tysiącach dla mnie, stawka się zmieniła, teraz oddasz mi wszystkie swoje oszczędności, albo zapierdolę Cię jak świniaka.

Williams jeszcze mocniej przyciska go do ściany wywołując presję na sprzedawcy, by ten poczuł strach przed dwu metrowym, tęgim najemnikiem.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 17:27

Rzucony przez Katrin Salarianin zatoczył się lekko, ale udało mu się zachować równowagę. Odwrócił się do dziewczyny głową i obrzucił ją wściekłym spojrzeniem. Po tym otrzepał ramiona i stanął wyprostowany przed Jamesem.

- Hej, hej, spokojnie!- odezwał się do Darkah, machając przed sobą rękami.- Wszystkich oszczędności ci nie dam, bo przecież interes mi upadnie, racja? A wy chcecie dostawać ode mnie regularne wypłaty. Ehh...- westchnął ciężko, po czym przekazał Darkah poprzez omni-klucz kwotę pięciu tysięcy kredytów w ramach haraczu. - I przekaż swojemu chlebodawcy, że chcę tu widzieć od was dwóch nowych strażników za tych, których mi zabiłeś. Skoro mam wam płacić taką kasę, chcę chociaż ochrony przed innymi grupami najemniczymi. - rozkazał Darkah, grożąc mu palcem- W przeciwnym razie będziecie mieli ze mną dalej problem.- oświadczył, po czym dodał - Teraz wracam do sklepu. - Machnął na Kartin i Jamesa ręką z zamiarem powrócenia na swoje stanowisko.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 17:44

James odwrócił się w stronę Katrin, mamrocząc coś pod nosem.

- Dupek z tego gościa, oderwałbym mu wszystkie kończyny.

Żeby się uspokoić, najemnik przez parę minut nie odzywał się. Starał stłumić w sobie emocje. Po kilkuminutowej ciszy, jaka przed chwilą zapadła, znów powiedział:

- Dobra robota Katrin, wracajmy do Trebora.

Idąc równym krokiem, wycierał sobie twarz z krwi.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Re: Pelnor & Co.

9 cze 2013, o 18:13

Słysząc pochwałę z ust najemnika, dziewczyna lekko skinęła głową. Podążając za partnerem, udała się do zaświatów by poinformować o wszystkim Trebora.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Pelnor & Co.

10 cze 2013, o 07:53

Pelnor powrócił do swojego sklepu, a Darkah wraz z swoją nową partnerką Katrin skierowali się do Zaświatów.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Centrum Omegi”