Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Terminal zleceń w Zaświatach

23 maja 2012, o 10:47

Znajdujący się tutaj na niższym poziomie terminal o wysokim aż do sufitu, pomarańczowym holomonitorze zakrzywionym nieco w przód - zupełnie jak na modłę asari - gromadzi informacje zebrane od potencjalnych zleceniodawców, znajdujących się niekoniecznie w tej części galaktyki, ale zawsze oferujących za wypełnione warunki współpracy zadowalające wynagrodzenie. Urządzenie to cieszy się szczególną popularnością, zwłaszcza na Omedze, która obfituje we wszelakiej maści najemników.

 • Zguba. - Potrzebne umiejętności zręcznego złodzieja, szpiega lub hakera. Został mi wykradziony cenny przedmiot który chciałabym odzyskać. Proszę pytać o dalsze informację w sprawie zguby batariańskiego barmana w Zaświatach.
  Zleceniodawca: Anonim (MG - Hawk)
  Wynagrodzenie: 6.500
 • Zagubiona w akcji - Jedna z tancerek w Zaświatach, asari Tyra T'Clex, została uprowadzona w trakcie prywatnej sesji w jednym ze specjalnych, przeznaczonych do tego pomieszczeń. Jako podejrzanego wyznaczono kroganina, który zwie się Weyrloc Khul, a którego wiele razy widziano w okolicach jej mieszkania. Karany wielokrotnie za napaści i włamania, dostał zakaz zbliżania się do swojej "wybranki". Przyjaciółka zaginionej, Sheila Corissa, podejrzewa, że porwał ją by uniemożliwić jej ślub ze swoim narzeczonym, kroganinem Weyrlocem Gaelem.
  Zleceniodawca: Sheila Corissa (MG - Hawk, kontakt przez PW)
  Wynagrodzenie: 9.000

 • W sidłach Archanioła - Batarianin Wurg, najemnik Krwawej Hordy, poszukuje osoby wprawionej w boju, która pomoże mu z jego problemem. W ostatniej akcji przeciwko "bohaterowi" Omegi, Archaniołowi, zginął jego brat, Zarek. Grupa składająca się wyłącznie z najemników Krwawej Hordy została poinstruowana, by przedostać się kanałami serwisowymi tuż pod kryjówkę Archanioła, przez jednego z najbardziej szanowanych członków tejże grupy najemniczej, kroganina Seryeca, jednakże tam wpadła w pułapkę i została wymordowana. Wurg uważa, że Seryeca przekupili najemnicy Zaćmienia i żąda jego głowy.
  Zleceniodawca: Wurg (MG - Hawk, kontakt przez PW)
  Wynagrodzenie: 8.500

Zlecenia, które zostały już wykonane są na bieżąco usuwane z listy; zlecenia, które są wykonywane aktualnie, widnieją jako skreślone.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Carmen Ortega

Avatar użytkownika
Grafik
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medale: 4
Rekrut (1) Ostatni świadek (2) Medal za długą służbę (1)

Powrót do Centrum Omegi

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość