Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Re: Klub Fenix

2 gru 2014, o 19:07

Hawk

Zabawa trwała w najlepsze, kiedy ekipa szukała jakiś podejrzanych typów, którzy mieściliby się w kategoriach zbirów. Hawk próbowała sztuczki z przyciąganiem wzroku, ale nie zdało to za bardzo efektu. Nie, by brakowało indywiduów z bronią, bo ci wchodzili do lokalu i dostrzegła przynajmniej sześć uzbrojonych osób, ale żadna z nich zdawała się nie zwracać uwagi na poszukiwaną piratkę. Nawet duet turian w postaci strzelca i snajpera, którzy podeszli do baru i zamówili coś dla siebie. Obaj z wyposażeniem wprost z Palavenu. Co do "siedzących" razem Volusa i Hanara, trzy stoliki dalej, to raczej trudno było w nich widzieć jakieś realne zagrożenie. Nawet mając przy sobie strzelby, to prędzej można by z ich winy, ze śmiechu umrzeć. No, a dwójka turiańskich ochroniarzy przy wejściu, to raczej się nie liczyła.
- Z jakiej okazji? Ktoś dał im cyk, że tu jesteś. Czy to nie oczywiste? - odezwał się bosman, sądząc, że o to pytała jego kapitan. - Jedno tylne jest. Obok kibli.
Co do najbardziej krytego miejsca, to chyba najlepszą miejscówką był bar, za którego ladą można by się schować. Nie było to na prawdę najlepsze miejsce, bo klub miał dwa poziomy i piraci znajdowali się na tym niższym, ale zapewniało lepszą ochronę, niż bycie po środku sali, wystawionym z dwóch stron, na atak z góry. Za barem atakowani byliby wyłącznie z jednej strony górnego poziomu.
Jeżeli chodziło natomiast o osobę do wysłania przed lokal, to nie można było powiedzieć, by nie było w czym wybierać. Na przemian z tłumu tańczących ktoś się wyrywał, by się czegoś napić, a Hawkins znajdowała się w pobliżu "wodopoju", co było strategicznym miejscem pod tym względem. No i w razie czego, to na brak żywych. osłon nie można było narzekać.
W końcu wszyscy z tego grona, nie przejmowali się o straty wśród postronnych, a Hawk chyba wręcz na tym zależało. Każda kula, jaka trafi w kogoś z gości, to była o jedną mniej, jaka trafi w nią.

Nexaron

Szturmowiec za bardzo nie zwracał uwagi na otoczenie i chyba ślepy traf zadecydował, że zauważył kogoś bardziej podejrzanego, niż wszyscy jakich dostrzegła jego kapitan. Mianowicie chodziło o drella, który przypatrywał im się z góry i mężczyznę w ciemnych okularach, który robił to samo, ale z szklanką jakiegoś napoju. Kojarzył obcego, jako jednego z hanarskich cyngli, który obeznany był z biotyką. Na pewno był w tamtym miejscu nieprzypadkowo, ale czy miał zamiar brać udział w rozróbie, czy tylko się jej przyglądać, to już było niewiadome.
Facet w okularach i z drinkiem, zwracał na siebie uwagę czymś jeszcze, prócz zainteresowaniem ich grupą. Mówił do kogoś.
Tak czy siak, impreza jeszcze trwała i nikt jej nie przerywał. Jednak jak długo mogło jeszcze to trwać? I ilu przezornych gości, podobnie jak Hawk i Nexaron, nie zostawiłoby swoich broni w szatni, wchodząc do klubu? Odpowiedzi na te pytania, miały się niedługo pojawić.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Klub Fenix

3 gru 2014, o 22:16

Cóż... Nie zapowiadało się aby mieli od razu się zbierać, więc Nexaron rozsiadł się wygodniej na kanapie i zarzucił nogę na nogę przysłuchując się rozmowie dwójki piratów. Jakby nie patrzeć był najniżej w hierarchii z obecnych w barze, ale nie wydawało się aby miało to jakieś większe znaczenie w obecnej sytuacji. To co jednak trochę mu przeszkadzało to brak jakichkolwiek konkretów. Nawet nie znając całego obrazu sytuacji rozumiał, że najemników z każdą chwilą będzie przybywać, więc powinni szybko działać.
Z braku chwilowo lepszego zajęcia idąc za przykładem pani kapitan i bosmana postanowił dyskretnie się rozejrzeć. Nie był jednak na tyle naiwny aby uwierzyć, że coś dostrzeże z tak prozaicznego powodu jak "fart". Nex po prostu okazał się mieć, albo lepszy instynkt niż pozostała dwójka, albo twardszą głowę. Które z powyższej dwójki było przyczyną takiego obrotu spraw, czy może też było to coś zupełnie innego nie wnikał, ale faktem było, że dostrzegł więcej niż inni. Ostatecznie nie miało to tak naprawdę znaczenia, bo wystarczyło aby teraz po prostu podzielił się swymi spostrzeżeniami.
- Czy ten kto wyznaczył nagrodę to drell? Albo ma do nich dojście? Bo jeden przygląda nam się z góry jakby wiedział na co się zanosi - nie zamierzał od razu wpadać w paranoje, ale ta dwójka wpadła mu w oko, więc coś w tym musiało być - Jest jeszcze ten mężczyzna, który próbuje ukryć swe spojrzenia za ciemnymi okularami przy barze. Co o nich myślicie?
Wyjście przy toalecie? Niby można było to wykorzystać aby niepostrzeżenie się wymknąć, ale nie mogli w tamtym kierunku udać się wszyscy razem, bo podniesie to alarm wśród łowców głów. Na początek musiałby pójść on lub Qu, a Hawkins na samym końcu. W końcu to na jej głowę powali, więc na pewno nie pozwolą sobie ją stracić z oczu nawet pod pretekstem wizyty w toalecie.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Nexaron Dragonbite

Avatar użytkownika
 
Posty: 660
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 18:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medale: 8
Rekrut (1) Kat (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Podstawowe szkolenie (1) Operacja Archanioł (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Operacja Psychopata (1)

Re: Klub Fenix

7 gru 2014, o 21:06

Atmosfera gęstniała z minuty na minutę, ale... wciąż nic się nie działo. Nie miały miejsce żadne mordobicia, czy strzelaniny. Zupełnie nic. Praktycznie trudno było uwierzyć, że coś mogłoby się wydarzyć w tak spokojnym miejscu.
Co do osób, które zobaczył Nex, to do faceta w okularach podeszła jakaś kobieta, która chyba znał i zaczęli się całować, a drell... jego w zasadzie nie było widać, bo gdzieś się zapodział.
Może zniknięcie obcego byłoby podejrzane, gdyby nie fakt, że przez cały dalszy czas, nic się nie działo.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Klub Fenix

10 gru 2014, o 01:07

Ostatecznie trójka piratów zdecydowała się na stoczenie ewentualnej walki w klubie pośród panikującej klienteli służącej za żywe tarcze, a może nawet niczego nieświadomie wsparcie jeśli właściwie to rozegrają. Wszystko byłoby jednak lepsze, a może przynajmniej ciekawsze aniżeli to co faktycznie nastąpiło. Czyli wielkie nic... Po raz kolejny tego dnia Nexaron'a czekało rozczarowanie gdy minuty zmieniły się w godzinę, a następnie kolejną podczas których nic wartego uwagi się nie wydarzyło. Ciężko zaś było o coś bardziej irytującego niż uczucie "niespełnienia" jakie już mu towarzyszyło po klapie ze zleceniem za milion kredytów to teraz jeszcze doświadczał jego będąc w klubie, ale nie mogąc się napić, zatańczyć czy w jakikolwiek inny sposób zrelaksować. Po tak długim oczekiwaniu już nikt nie miał wątpliwości, że Qu musiał wyolbrzymić całą sytuację i to w znacznym stopniu. Nie było więc powodu aby się nie oddalić i upłynnić fanty jakie mężczyzna miał przy sobie, bo między czasie dla osłodzenia tego całego dnia otrzymał na omni-klucz informację iż jego aukcja dobiegła końca z zerowym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kupców.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Nexaron Dragonbite

Avatar użytkownika
 
Posty: 660
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 18:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medale: 8
Rekrut (1) Kat (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Podstawowe szkolenie (1) Operacja Archanioł (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Operacja Psychopata (1)

Poprzednia strona

Powrót do Centrum Omegi

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość