Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12110
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Niższy poziom 'Zaświatów'

21 cze 2012, o 20:01

Hope, Scorpion

Wynagrodzenie: Hope: 5000 kredytów, Scorpion: 3000 kredytów. Obydwoje + 1 pkt zdolności.
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

2 lip 2012, o 19:08

Scorpion wrócił do swojego ulubionego miejsca na Omedze - "Zaświatów". Było tutaj wszystko, czego aktualnie potrzebował - dobrze wyposażony bar, ciekawą klientele, miejsce do tańczenia, a także tancerki asari w zasięgu wzroku. Żyć nie umierać. Jedyne czego teraz żałował to fakt iż nie posiadał on nikogo, z kim mógłby dzielić całych pokładów wolnego czasu, które spadły na niego niczym pianino na niczego nie spodziewającą się postać z kreskówki. Drell szukał sobie zajęcia, jednakże za każdym razem widział w tym albo brak okazji do zarobku, lub też zbyt mało interesujące zadanie. Może brzmiało to dziwnie, ale chciał on coś zmienić w swoim życiu i nie miał tutaj na myśli swojego zawodu. Prawdopodobnie brakowało mu adrenaliny. Jak tego dnia, kiedy po raz pierwszy opuścił Cytadelę. To były czasy. Trzeba przyznać iż w tej chwili były to chwile, które kołatały mu się w głowie. Zwłaszcza pani dowódca statku, na którym przez chwilę użyczał swoich umiejętności, wydawała się być takim rodzajem osoby, przy której nuda była ostatnim, czego można było doświadczyć. Z tą myślą drell powoli powędrował do baru, gdzie dość szybko zamówił jak zazwyczaj swojego ulubionego batariańskiego browara.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 02:50

Było co prawda kilka powodów, dla których Wraith zadokował na Omedze. Większość z nich można było rozwiązać tu - w Zaświatach, więc tu też, jak chyba zawsze na początku swojej wędrówki po stacji, zaszła i Hawk. Kilkanaście dni temu dostała kilka informacji o działaniach dawnego towarzysza broni, który niegdyś służył na jej statku gdy jeszcze była Widmem. Krótko, ale służył i zapamiętała go jako dobrego i cennego członka drużyny. Śledzić jego położenie nakazała jednak wiedziona bardziej ciekawością niż chęcią ponownego zwerbowania go do całkiem innego zespołu. W końcu sama była chyba najlepszym przykładem tego, jak bardzo człowiek może zmienić się przez taki okres czasu.
- Bar - cicha, dosłyszalna tylko dla Hawk informacja od Deuce'a zabrzęczała jej w komunikatorze.
- Ta, widzę - odrzuciła obojętnym tonem, kierując swój wzrok od razu we wspomniane miejsce. No tak, rozpoznała go.
Nie miała na sobie pancerza - tylko ten sam strój, w którym paradowała na Wraithcie + Predator w kieszeni. Nawet nie chodziło tu o pewność siebie. Już wcześniej zauważyła, że Omega jest dla niej czymś, czym niegdyś Cytadela - osobistą stolicą. I tu była rozpoznawalna, także tu była za to ceniona i szanowana.
- Stare śmieci, co? - zagadnęła rozbawiona, siadając na stołku barowym obok drella i machając ręką na barmana, by podał jej to, co zawsze.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 10:15

Scorpion spojrzał w stronę Hawk z lekkim zdziwieniem, przez chwilę się jej przyglądając, by upewnić się iż nie jest to po prostu bardzo realistyczna wizja jego wspomnień.
- Kogóż to moje oczy widzą ! Czy za każdym razem, gdy zacznę wspominać moją służbę na Twoim statku mogę liczyć na ratunek przed wszechogarniającą nudą ? - odparł drell wyraźnie zadowolony ze spotkania starej znajomej.
- Nowy kolor włosów ? Pasuje Ci. - dodał po chwili uśmiechając się przyjaźnie.
- A więc, w czym mogę Ci pomóc ? Bo nie sądzę by taki złodziejaszek jak ja przyciągnął do siebie byłe widmo jedynie dzięki urokowi osobistemu. - zagadnął żartobliwym tonem, po czym wziął łyk batariańskiego browara, który niestety nie był tak zimny, jakby sobie tego Scorpion życzył.
- I jeśli szukasz czegoś ze swojego statku, to nie mam z tym nic wspólnego. Dobrze wiesz, że za bardzo Cię szanuje, by cokolwiek Ci ukraść. Chociaż teraz przyznam, że dla kolekcjonerów byłaby to niezła gratka. - skwitował.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 17:44

Zignorowała tekst o włosach, sięgając po szklankę z trunkiem, z której od razu upiła kilka łyków. Dopiero po chwili przeniosła wzrok na drella, podpierając łokieć o blat stołu i uśmiechając się w jego stronę szelmowsko.
- Masz chyba przestarzałe informacje. Od dawna nie jestem Widmem - odrzuciła, obserwując piorących się w kacie, kompletnie nawalonych mężczyzny ludzkiej rasy. Nieźe, choć kiepskiej jakości widowisko. Mogliby się postarać o jakieś lepsze atrakcje. Choć Hawk przyznać musiała, że asari przykuwały uwagę. Szczególnie ta tańcząca na podwyższeniu nad głową kobiety.
- Neptuna też już nie ma. Oglądasz ty w ogóle wiadomości? - parsknęła cichym, ironicznym śmiechem, obracając w dłoni szklankę. Najwyraźniej nie był na tyle doinformowany. Albo nie oglądał listów gończych za nią, wyświetlanych zaraz po reklamie zabawek dla dzieci.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 18:02

- Mówiłem, BYŁE WIDMO. Zgaduję, że komplementu co do nowej fryzury też nie słuchałaś. Co do Neptuna ... słyszałem niestety. Szkoda, to był dobry statek ... w sumie pierwszy, na pokładzie którego opuściłem Cytadelę. Choć muszę przyznać, że kilka razy kradnąc w dokach ledwo co uciekałem z różnych statków przed ich odlotem, ale raczej nie warto o tym teraz wspominać. - odparł, po czym dokończył swojego browara.
- Nadal nie odpowiedziałaś na moje pytanie - czy mogę Ci jakoś pomóc ? W pewnym sensie mam dług wdzięczności, że wzięłaś mnie do swojej załogi. Co prawda na było to na dość krótki okres czasu, jednakże przyznam iż był to najciekawszy okres mojego życia. Nie każdy byłby tak szalony, by wpuścić złodzieja na pokład swojego statku. Przyznam szczerze Hawk, że nagroda za Twoją głowę motywuje mnie dodatkowo, by pomóc Ci jak tylko mogę, bo nie wiem czy wiesz, nawet na Cytadeli cieszysz się swego rodzaju podziwem wśród nazwijmy to ... Tych, którzy raczej nie żyją za pieniądze ze sprzedawania lemoniady. - odparł uważnie przyglądając się Hawk.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hope
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2012, o 15:16
Miano: Nathalie Furude
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent Handlarza Cieni
Kredyty: 9.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 19:10

- Chyba zabroniono ci się tu pokazywać. Widać, nie rozumiesz innego sposobu przekazu niż kula, co?
Odezwał się lodowaty głos zza pleców drella, czemu towarzyszyć miało przyłożenie mu lufy Kata do pleców. Hawk mogła zobaczyć, jak za plecami jej rozmówcy materializuje się średniego wzrostu osobnik rasy ludzkiej o szczupłej, smukłej budowie ciała. Hope po raz kolejny miała ukryte za bandażem piersi, można więc było wziąć ją albo za drobnego mężczyznę, albo za kobietę bez piersi. Uniesiona wysoko maska również miała za zadanie ukryć płeć agentki Handlarza Cieni. Po chwili jednak maska poruszyła się a oczy zmrużyły, co ewidentnie oznaczało, że osoba za nią się uśmiechała. Już bardziej beztroskim głosem odezwała się kobieta - brak modulacji w mowie pozwolił na ujawnienie jej prawdziwej płci.
- Nie ma rady, będziesz musiał postawić mi kolejkę albo dziesięć i przedstawić swojej przyjaciółce.
Rzekła Hope, chowając Kata, który z resztą nawet nie został odbezpieczony. Usiadła obok Scorpiona, zerkając z nad maski na Hawke.
Obrazek Statystyki
I used to be an Reaper like you, then I took an arrow to the knee.
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 20:26

- Chyba się zorientowałaś, że chodzę gdzie chcę i kiedy chcę, bo nie boje się umrzeć. Dziwna z Ciebie kobieta, najpierw mnie całujesz, a potem tylko byś straszyła, że zrobisz mi w łepetynie dziurę ... co za czasy ... - odparł drell żartobliwym tonem, po czym ze spokojem pokazał barmanowi, by przyniósł mu kolejnego drinka.
- Co do alkoholu, zobaczymy, zobaczymy. Zależy, czy przy następnym spotkaniu znowu uratujesz mi tyłek. - dodał po chwili odwracając się do Hope.
- Jeśli natomiast chodzi o drugą sprawę ... Hawk, to jest można by powiedzieć, że moja znajoma, która przedstawiła mi się jeśli dobrze pamiętam imieniem "Kitty" ... serio mogłaś sobie wymyślić lepsze imię ... - mówił dodając ostatnie wtrącenie trochę ciszej, jakby pod nosem.
- A wiec "Kitty" to jest jak pewnie sama wiesz z wszystkich listów gończych rozesłanych po extranecie Jeanette Hawkins, którą miałem zaszczyt przez krótki okres swego życia nazywać swoją panią dowódcą. Swoją drogą były to bardzo dobre czasy ... - mówił, po czym wziął łyk swojego batariańskiego browara.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 21:54

Przetoczyła ostentacyjnie wzrokiem po suficie, zahaczając przy tym o ponętne ciało asari. Skąd oni te laski biorą! Trzeba sobie kilka sprawić na Wraitha, żeby milej było, bo takie zamawianie z doskoku tancerek może i jest fajne, ale posiadanie takich na własność... Ach, rozmarzyła się, więc siłą wręcz musiała wrócić do rzeczywistości.
- Ot, ciekawi mnie, co u ciebie nowego. Bo co u mnie to raczej wiesz - skłamała, kompletnie nie dając tego po sobie poznać. Uśmiechnęła się tylko nieco ironicznie, odgarniając opadające jej na twarz włosy, starając się za wszelką cenę nie wracać wzrokiem do tancerki. Skup się, Hawkins.
Wtedy dostrzegła pistolet przyłożony do pleców drella. Nie ruszyła się ani o milimetr, tylko uniosła nieco zażenowana brew, mierząc wzrokiem nowo przybyłą osobę. Typowe powitanie na Omedze. Ostatecznie pewnie by za takie coś zamordowała na miejscu, choć to też zależy od napastnika - w końcu nie pozwala sobie wjeżdżać na osobę byle komu!
- Kitty? Naprawdę? A podobno drelle mają dobrą pamięć - zadrwiła, upijając łyk trunku, wciąż w dość luźnej jak na wysoki stołek barowy pozycji. - I naprawdę nie musisz o mnie opowiadać wszystkim. Choć w sumie opowiadaj. Lubię, jak ludzie chwalą się znajomością ze mną - zażartowała i parsknęła śmiechem, nadstawiając szklankę barmanowi nawet na niego nie patrząc, na co ten zareagował dolaniem napoju. Jej tam w ogóle nie obchodziła nowa koleżanka Scorpiona - jak zresztą 95% mieszkańców Omegi. Pozostałe 5% to agenci Cerberusa, o których było jej wiadomo.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 lip 2012, o 22:43

- Co u mnie ? Szczerze przyznam, że nic ciekawego. Cały czas wplątuję się w proste robótki, w trakcie których muszę jedynie upić jakiegoś kroganina, ukraść jego mody do broni, albo samą spluwę, a następnie zgrabnie obarczyć winą jakiegoś volusa. Co prawda za pierwszym razem było to śmieszne, ale ile można oglądać malca w skafandrze uciekającego, jakby ktoś chciał sprawdzić co jest w środku. Szczerze przyznam, że tęsknię za czasami, kiedy służyłem na Neptunie ... Nie masz może jakiegoś wolnego miejsca na swoim nowym statku ? Dobrze wiesz, że czasami bywam przydatny. - mówił drell, gdy nagle zauważył iż cała uwaga Hawk skupiona jest na tancerce która dokładnie nad nimi wyginała się wyzywająco.
- Ciekawe ile biorą za prywatny pokaz ... - zagadnął Scorpion przyglądając się asari, jakby chcąc nawiązać do tematu, którym jego rozmówczyni była całkowicie pochłonięta.
- Nasza pamięć jest pamięcią absolutną - pamiętamy prawie wszystko. Niestety chwile tuż po urodzeniu się w to nie wliczają. - odparł uśmiechając się lekko.
- Wiesz, wystarczy tutaj wspomnieć, że jest się Twoim znajomym i już respekt w oczach innych wzrasta. - zażartował drell, po czym pociągnął długi łyk trunku.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hope
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2012, o 15:16
Miano: Nathalie Furude
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent Handlarza Cieni
Kredyty: 9.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 12:19

Słysząc uwagę odnośnie swojego "imienia" Hope oburzyła się gwałtownie. Spojrzała z irytacją na drella.
- Nie podoba się moje imię? Trudno! Zapewniam cię, że nie będziesz miał okazji go wypowiadać w nocy.
Zaraz jednak jej spojrzenie padło na Hawk. Wyglądało na to, że Nathalie miała dziś dużo, naprawdę dużo szczęścia. Byłe Widmo! Niewiele jest osób, o których informacje bardziej interesowałyby jej szefa. Po chwili obsunęła w dół swoją maskę, zamawiając kolejkę ziemskiej wódki dla całej trójki.
- No dobra. Tak naprawdę, to jestem Hope. Wygląda na to, że raz uratowałam tyłek twojemu koledze. Ale jego nieporadność poruszyła moje serce i rozczuliłam się odrobinę. Za nasze spotkanie.
Oświadczyła, unosząc kieliszek. Jeśli towarzysze zgodzili się przybić z nią toast, to zrobiła to po czym wypiła zawartość naczynia na jeden raz. Odetchnęła głęboko, odgarniając włosy z twarzy.
- Może jestem zbyt wścibska, ale taką mam pracę: Czego byłe Widmo szuka na Omedze? Nie interesuje mnie nagroda za twoją głowę. Jestem zwyczajnie ciekawa.
Obrazek Statystyki
I used to be an Reaper like you, then I took an arrow to the knee.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 13:18

Drzwi rozsunęły się z sykiem i do środka wszedł turianin wraz z człowiekiem.
- ... i on wtedy mi mówi "Hej! Ale to jest moja żona!", rozumiesz? Pierwszy raz widziałem tak wkurwionego hanara. Trząsł się jak galaretka. - nie mógł powstrzymać śmiechu. Do jego uszu dotarła głośna muzyka, a oczy powędrowały automatycznie na tancerki. - Revax, już mi się tu podoba. - zagwizdał na widok zgrabnej asari, która prężyła się i wyginała. - Niech mnie kule biją, Tobie też się zrobiło gorąco? - powiedział do turianina nie odrywając wzroku od tancerki. Gibka jest, ciekawe jak to wygląda w wyrze.
- Mogłaby potańczyć na innym "drągu", co nie? Zawsze lubiłem te niebieskie laseczki. - spojrzał na swojego znajomego z uśmieszkiem. Szli powoli w stronę baru, kiedy wzrok Booma wyłapał przy nim Hawkins wraz z jakąś dwójką. - Zobacz, nasza pani kapitan. - podszedł więc do nich. Drell i jakiś dziwny jegomość. Albo kobieta, albo naprawdę chudy facet. Zaszedł byłe Widmo od tyłu i nagle oparł się o blat tuż obok niej.
- Co tam, Hawkins? Twoi znajomi? Czy autografy rozdajesz? - zagadał, kierując wzrok na jej towarzystwo.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 14:13

Czyli po staremu - wciąż wykonywał to, w czym był najlepszy, a przynajmniej Hawk tak go zapamiętała. Słysząc, że barman przestał dolewać jej alkoholu, postawiła już napełnioną szklankę na blacie.
- Czasy się zmieniły, Scorpion - zauważyła z lekkim półuśmieszkiem przyklejonym do twarzy, przenosząc wzrok ze szklanki na drella. - Wraith to nie to samo, co Neptun - dorzuciła jeszcze i spojrzała na kobietę, którą wcześniej ignorowała. Swoją drogą, istniało pewne prawdopodobieństwo, że już wcześniej obydwoje słyszeli o tym statku. Gdyby walnęła takim tekstem na Cytadeli to reakcja władz byłaby natychmiastowa. Ale w końcu byli na cudownej Omedze.
Uniosła szklankę z obojętnym wyrazem twarzy i upiła kilka łyków.
- A co mnie tu może sprowadzać? - uśmiechnęła się krzywo, wskazując ręką na tańczącą asari. Parsknęła śmiechem, znów zajęta swoją szklanką. Raczej nie miała zamiaru pieprzyć się w poznawanie, szczególnie, że nie miała na to najmniejszej ochoty. No i znała Omegę jak własną kieszeń - tutaj trzeba było mieć się na baczności, więc i nic nie zamierzała powiedzieć kobiecie o tym, czego tak naprawdę tu szuka. Z zamyślenia wyrwał ją znajomy głos żołnierza. Odwróciła się w kierunku, z którego dochodził i uniosła brwi rozbawiona, widząc Booma przy barze.
- A co, chcesz jeden? Już mówiłam, nie mam ci go gdzie złożyć - odrzuciła ironicznie, bawiąc się szklanką z alkoholem.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hope
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2012, o 15:16
Miano: Nathalie Furude
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent Handlarza Cieni
Kredyty: 9.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 14:40

- Nagroda za twoją głowę jest wysoka.
Powiedziała Hope, marszcząc czoło. Nie spodobała jej się bezczelna odpowiedź ze strony Hawkins. Nathalie nie była głupia. I nie z nią te gierki.
- Nie licząc Cytadeli, Omega jest najgorszym miejscem w które mogłabyś przybyć, żeby zabalować. Myślisz, że Błękitne Słońca albo Krwawa Horda nie chciałyby zgarnąć za Ciebie nagrody? Oczywiście, że tak nie myślisz. Nie jesteś idiotką, tak samo jak ja nią nie jestem. Nie przyszłabyś tu z tak błahego powodu. Więc zamiast wciskać mi pieprzony kit, wystarczyło powiedzieć, że to nie moja sprawa.
Powiedziała spokojnie do byłego Widma.
- Ciekawa jestem tylko, kiedy Aria T'Loak się Tobą zainteresuje. Bo jestem niemal pewna, że już wie o twojej obecności. Nie jest w moim interesie, żeby mieć wroga w byłym Widmie. Ale dopóki jesteśmy na Omedze, nie kpij sobie ze mnie.
I to mówiąc wypiła zawartość kieliszka wódki, który zamówiła wcześniej dla Hawk.
Obrazek Statystyki
I used to be an Reaper like you, then I took an arrow to the knee.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 15:30

Hawkins uniosła wysoko brwi i parsknęła śmiechem, widząc reakcją kobiety na jej słowa. Biedna i głupia, tyle mogła o niej powiedzieć w tej chwili.
- Aria doskonale wie, że tu jestem - odrzuciła spokojnie, choć z drwiącym uśmieszkiem, wciąż bawiąc się szklanką i nie patrząc w stronę rozmówczyni, jakby miała ją kompletnie w dupie. W istocie, miała, ale to już nie o to się rozchodziło.
- Słońce, Wraith to jeden z najbardziej rozpoznawalnych statków tutaj. Znam większość osób siedzących teraz w barze. Możesz sobie tak pierdolić na Cytadeli, tutaj status pirata wzbudza szacunek - dopiero teraz przeniosła wzrok na Hope, znów z obojętnym i niewzruszonym wyrazem twarzy. - Nikt nas tu nie zaatakuje. Chyba, że ty chcesz spróbować - wyszczerzyła się jadowicie i odwróciła wzrok w kierunku barmana.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 16:08

- Hah, co nie? Mówiłem, że nienajgorszy lokal. Znaczy się, znajdziesz mnóstwo gorszych. Tutaj przynajmniej próbują pilnować, żeby nikt nikogo nie zabijał ot tak z miejsca. Złe dla interesów, rozumiesz. - mruknął rozglądając się uważnie - Asari tutaj są fajne, ale dobra rada, nie próbuj nawet jakiejś tykać gdy pracuje. Wywalą cię stąd szybciej niż zdążysz zauważyć, że leżysz w vorchych siuśkach. A propo vorchych siuśków, nie kupuj nic od tego barmana tam. Patrz mnie pan na usta: nic.
Podeszli do baru. Mała ta stacja.
- Heej, kapitan. Widzę nie tylko my zwiedzamy? - rzucił beztrosko i stanął nieco z boku, po czym splótł ręce na piersi. Spojrzał najpierw na drella a później na kobietę. Wysłuchał konwersacji unosząc brwi.
- Jakby Aria miała się zainteresować, to zrobiłaby to zanim kapitan weszła do baru? Szkoda rozwalać całych Zaświatów w razie czego. A właśnie, propo rozwałki, miałem zapytać o zaopatrzenie okrętu w ładunki wybuchowe, ale to poczeka. - dodał nieco ciszej w stronę Hawk. Uniósł w górę rękę.
- Barman, szklaneczkę gimgin kanasusa, podwójnego.
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 16:48

- Jak to nie masz gdzie? Mówiłem, że możesz mi na piersi zrobić. - zażartował i odwrócił się w stronę barmana.
- Szkocka, dwie kostki lodu. - rzekł do niego. Wychylił się do przodu patrząc na pewnego siebie gościa, stojącego obok drella. Jednak to była kobieta. Ba! Ta kobieta musiała mieć jaja, by grozić Hawkins. Albo po prostu jest głupia. Tak czy siak, to naprawdę nie było mądre posunięcie.
- Hoho! King in the castle! - zażartował z pewnej siebie kobiety. - To żeś dojebała do pieca, powiem Ci.
Jego wzrok przeniósł się na Hawk.
- Powiedz mi jeszcze, że Cie wypytuje o wszystko jak gdyby nigdy nic? Ludzie to mają tupet. Ja bym walił w ryja. - szklanka z jego zamówieniem wylądowała przed nim. Chwycił ją i pociągnął łyka. - Ciesz się, że kapitan Hawkins ma chyba dziś dobry humor. Inaczej byłoby krucho. - zerknął na Hope i pomacał się po szczęce, przypominając sobie ciosy, które otrzymał na planecie. Ma cios, nie ma co.
- Revax dobrze gada. Moglibyśmy się tym zająć, masz tu speców od wybuchowych wejść. - wyszczerzył się. Zerknął znów na asari i wskazał ją brodą. - Weź nam takie na Wraitha ściągnij, co to by nudno nie było. - sięgnął znów po paczkę fajek. Przeklęty nałóg. Wziął jednego i wyciągnął otwartą paczkę do Hawk i jej znajomych.
- Reflektuje ktoś?
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 lip 2012, o 20:05

Scorpion przez chwilę przysłuchiwał się Hope, która najwyraźniej nie wiedziała z kim rozmawia. Po tekście, że ktoś mógłby zgarnąć nagrodę za głowę Hawk roześmiał się głośno.
- Chyba nie wiesz co wygadujesz ... Kto byłby takim idiotą, żeby chociaż próbować? Po pierwsze jesteśmy w "Zaświatach" - Aria nie byłaby zadowolona ze strzelaniny, co więcej zabijania tak ważnej figury w jej lokalu. Poza tym znam nawet w tym barze wielu gości, którzy mają tyle respektu do Hawk, że gdyby tylko głośno ogłosiła nabór już mielibyśmy tutaj kolejkę zabijaków bijących się o to, by dostać się do jej załogi. Przy okazji, nawet nie wiesz jakie krążą tutaj opowieści o "Niezniszczalnej Piratce - byłym widmie, któremu nikt ani nic nie jest w stanie stanąć na drodze". - odparł dopijając kolejnego batariańskiego browara. Gdy Boom wyciągnął fajki pokręcił tylko przecząco głową.
- Wybacz, ale problemy z oddychaniem raczej już mam załatwione na starość, więc staram się ich nie potęgować. - odparł żartobliwym tonem drell.
- Przy okazji, zgaduję Hawk iż jest to część Twojej nowej załogi. Wyglądają w porządku. - dodał zauważając iż większość zebranych przy barze, włącznie z nim, myślała o niebieskich postaciach tańczących nad nimi.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Hope
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2012, o 15:16
Miano: Nathalie Furude
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Agent Handlarza Cieni
Kredyty: 9.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

5 lip 2012, o 13:33

Hope nie przejęła się jakoś szczególnie faktem, że nie została potraktowana poważnie i zwinęła Scorpionowi sprzed nosa trzeci kieliszek wódki, wypijając jego zawartość na raz.
- Warto było spróbować. Gdyby udało mi się zastraszyć byłe Widmo to miałabym całkiem niezły prestiż na Omedze. Bez urazy.
Zaśmiała się i machnęła ręką obojętnie. Po chwili jednak wzruszyła obojętnie ramionami i poklepała drella po głowie jak dziecko.
- No nic, to ty się tam baw ze swoją koleżanką. Ja idę do pracy.
Taaa... Trzy kieliszki wódki i można pracować. Logika godna Hope. Skinęła dłonią na barmana, chcąc go wezwać do siebie.
- Przystojniaku. Ja w sprawie zlecenia, które wystawiłeś.
Po chwili ignorowania przez barmana wyszła z Zaświatów
[zt]
Ostatnio zmieniony 13 lip 2012, o 14:52 przez Hope, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Statystyki
I used to be an Reaper like you, then I took an arrow to the knee.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

5 lip 2012, o 19:32

Przetoczyła tylko wzrokiem po suficie. Może i by zaczęli ją tu szanować, ale, spójrzmy na to obiektywnie - Hawkins nie dało się zastraszyć. Może dlatego, że była odważna, albo, jak twierdzili niektórzy, zbyt głupia, by pojąć zagrożenie. Jak dla niej samej to tylko przerost pewności siebie sprawiał, iż rzadko kiedy sterował nią strach. A przynajmniej od ostatnich lat.
- Adios - rzuciła, salutując rozbawiona. Upiła kolejny łyk trunku i spojrzała na Scorpiona.
- Tak, to część załogi - odparła, częstując się papierosem od Booma. Wetknęła go do ust i podpaliła, zaciągając się głęboko. Tak mogłaby spędzać każdy dzień. Machnęła tylko ręką na teksty żołnierza, w końcu sama wolała siedzieć cicho i obserwować, przynajmniej w tym wypadku.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Centrum Omegi”