Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

[NPC] 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

13 maja 2012, o 17:22

Obrazek


Obszar dla VIP'ów ma wszystko to, co dwa ich poziomy tyle, że w podwojonej jakości. Nie ma tu przesady - jest i muzyka i bary, w dodatku świetne jakościowo. Dodatkowo strefa dla vipów ma tez swoją prywatną ochronę, w przeciwieństwie do dwóch innych poziomów klubu. Obwiązuje tutaj zasada, według której nie wywołuj zamieszek i bójek, bo skończy się to dla ciebie źle, jeśli jednak zostaniesz sam zaatakowany - możesz się bronić. Nikt ci nie przeszkodzi.
Jednak jest pewien minus (a dla niektórych plus) tego obszaru - strasznie trudno się do niego dostać. Trzeba samemu zdobyć sławę, bądź znać taką osobę - wtedy wystarczy podać samo jej ukryte imię, lub kod. Wtedy strażnik cię wpuści.

Obecni NPC kanoniczni:
- Morinth
theme ~ voice ~ daily ~ armor~

ObrazekObrazek
+ 15% siły i obrażeń od mocy biotycznej
+ 10% zmniejszony koszt użycia mocy
+ 40% tarcz
+ 10% obrażeń przeciw pancerzom
+ przerwanie przeciwnikowi rzucania zdolności biotycznej, tym samym się przed nią broniąc (raz na walkę)


Ludzie byli kiedyś bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...
Iris Fel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1517
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 27.360
Medale: 7
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1)

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

1 lip 2012, o 13:53

Aaron nie był do końca pewien czy się do strefy dla VIP-ów dostanie, słyszał że nie wpuszczają tam byle kogo. Jemu jednak się udało, kiedy powiedział strażnikowi, że ma sprawę do Malakh'a nie było problemów. Dobrze znał zasady tej strefy, nie zaczynać z nikim bo będzie źle, ale też nie miał takiego zamiaru. Przyszedł tutaj w sprawie roboty i tylko po to. Toteż od razu nie zahaczając o bar udał się w stronę strefy Arii. Pierwszego napotkanego najemnika czy też ochroniarza Asari jak siebie nazywali, zapytał o gościa od zlecenia, bez ceregiel, powitań czy uprzejmości.
- Szukam Malakh'a, chodzi o pewne zlecenie. Który to ? - Bez problemu przynajmniej teoretycznie powinien zostać skierowany do właściwej osoby, a jeśli od razu trafił dobrze to po prostu chciał się dowiedzieć o co dokładnie chodzi.
- To ty jesteś Malakh ? Jestem specem od mokrej roboty. Przyszedłem się dopytać o szczegóły. - rzucił rozglądając się dokładniej. Od razu widać było, że ludzie Arii to fachowcy, rozstawieni byli w kluczowych pozycjach i z całą pewnością nie łatwo byłoby dostać się do ich szefowej o ile by tego nie chciała. No chyba, że tylko wyglądają na dobrze zorganizowanych. To było takie szybkie spostrzeżenie Jareda jako wojskowego.
Aaron Jared

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 10:44
Miano: Aaron Jared
Wiek: 29
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

1 lip 2012, o 14:48

Rosły turianin od razu spostrzegł, że ktoś zmierza w jego kierunku, wskazanym mu przez batarianina. Obcy, człowiek. Interesujące. Wszystko wyjaśniło się, kiedy ten spytał o potencjalną robotę, korzystając przy tym z jego imienia. Malakh przytaknął, drogą dedukucji dochodząc do tego, że skoro temu udało się o takiej informacji usłyszeć, to pewnie może mu powierzyć to zadanie. Nawet jeśli, może osłabi siły, jakimi dysponowała reszta najemników, zginie i nie trzeba będzie mu płacić. Ubije się interes.
- Wielu szczegółów nie ma, to zadanie mało skomplikowane. W dolnych partiach magazynu ukryła się reszta grupy najemniczej, samozwańczych nowych władców Omegi. Nie spodobali się Arii, więc spróbowali zrobić zamieszanie, podczas którego wybiliśmy co najmniej połowę z nich. Reszty też trzeba się pozbyć, zanim zbiorą kolejnych zwolenników i przypuszczą następny atak - wyjaśnił dość znudzonym głosem, bo tę historię przyszło mu opowiadać co najmniej siódmy raz. Wiele osób przychodziło, pytało o szczegóły i zwyczajnie tchórzyło myśląc, pewnie trafnie, że to ponad ich siły. - Ich przywódca zginął, więc zostali jak pyjaki na odstrzał. Przyjdź do mnie, jak pozbędziesz się ich wszystkich, a dostaniesz wynagrodzenie, o którym pewnie też już wiesz.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

1 lip 2012, o 15:15

Wszystko zostało powiedziane, cel jej jasny - pozbycie się reszty grupy tych samozwańczych władców Omegi. " W zleceniu niedobitki brzmiało prościej niż połowa grupy. W pojedynkę może okazać się to sporym wyzwaniem..." - pomyślał niespełna trzydziestoletni człowiek. Zaczął się zastanawiać jak powinien się zabrać do tej roboty. Miał już wychodzić, już nawet obrócił się bokiem do turianina, ale coś mu przyszło do głowy.
- Ten ich przywódca. Wiesz coś o nim ? Jak się nazywał ? - wyskoczył nagle - Te informacje mogą mi się przydać. - dodał po chwili. " Zawsze można spróbować ich podejść. Dostać się między nich i wtedy załatwić ich z zaskoczenia." - Takie stwierdzenie przemknęło mu przez myśl.
Dobrze by było jakby Turianin coś wiedział, wiedział i chciał się tym podzielić. Jeśli nie był zbyt rozmowny, albo po prostu nie miał informacji o tym ich przywódcy Aaron wzrusza ramionami i mówi:
- Trudno, i tak jakoś sobie poradzę. - po czym opuszcza poziom VIPów w Zaświatach.
Gdyby jednak Malakh miał coś do powiedzenia to zostaje uważnie wysłuchany. W końcu nie bez powodu te pytania zostały zadane.
Aaron Jared

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 10:44
Miano: Aaron Jared
Wiek: 29
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

2 lip 2012, o 01:35

Turianin też spodziewał się tylko odejścia od niego człowieka, ale kiedy ten zadał jeszcze jedno pytanie, oderwał wzrok od tańczących asari by przenieść go z powrotem na swojego rozmówcę.
- Hm, w sumie tak, wiemy kilka rzeczy. To był turianin, na imię miał Sekmet. Podawał się za spokrewnionego z Archaniołem, w co wątpię szczerze. Chciał po porostu zdobyć szacunek. Typowy, samozwańczy władca, miał za dużo pewności siebie, ale wojować potrafił. Potrzeba było trzech naszych, żeby go zabić. Podobno na zastępce wytypował swoją partnerkę, asari. Shina, czy jakoś tak. Nigdy o niej nie słyszałem - opowiedział pokrótce to, co kiedykolwiek udało mu się dowiedzieć na temat poruszony przez Jareda.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

2 lip 2012, o 09:59

" Na zastępce mianował swoją kobietę ? Niedobrze... W takim razie może nie pójść tak łatwo." Stwierdził w myślach mężczyzna zachowując niewzruszony wyraz twarzy. Teraz kiedy dowiedział się co nieci na temat przywódcy najemników, nie miał powodu dłużej zatrzymywać Turianina.
- To chyba wystarczy, dzięki. - rzekł po czym odwrócił się do niego i odszedł z metr czy dwa.
- Przygotuj kasę Malakh. - dodał odwracając głowę w kierunku przywódcy ochroniarzy Arii. Wydawał się być pewny tego, że mu się powiedzie, a świadczyły o tym chociażby uniesione lekko do góry kąciki ust.
Ale pewnością siebie kredytów nie zarobi, do tego trzeba było ruszyć cztery litery, tak więc Aaron ruszył je w kierunku wyjścia. Nie omieszkał skorzystać z okazji, aby zerknąć przez kilka chwil na bawiące się na parkiecie Asari. Jared lubił to, ale od 5 lat na tym się kończyło. I wcale tego nie żałował. Tak, przyjemnie było po podziwiać, ale robota czekała.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Aaron Jared

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 cze 2012, o 10:44
Miano: Aaron Jared
Wiek: 29
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 lip 2012, o 19:38

W przeciwieństwie do wielu osób, którym nie dane było kiedykolwiek zobaczyć obszar dla VIPów, Hawk taki przywilej dostała już dawno temu. Jako Widmo nie mogła zdziałać nic, bo Omega rządziła się własnymi prawami i wszyscy, mówiąc delikatnie, mieli głęboko wyjebane na to, czy liże dupę Radzie, czy nie. A teraz? Teraz mogła spokojnie się tu dostać, mając kontakty i, co najważniejsze, dostateczną sumę za swoją głowę, by zyskać szacunek. Jeżeli miała porównać swoje życie jako Widma na Cytadeli z tym, co miała teraz na tej stacji, którą często porównywano do czegoś kompletnie innego niż stolica, takie centrum bezprawia, to wniosek nasuwał się jeden - tu było w cholerę lepiej.
- A ty to... - turianin przeniósł wzrok z datapadu na kobietę, ubraną w swój pancerz ale pozbawioną hełmu. Hawkins uniosła brew i spojrzała na niego wyczekująco. Bez słowa przestąpił tylko z nogi na nogę, a drzwi stanęły przed nią otworem.
Podeszła do jednego ze stolików i usiadła w fotelu, rozsiadając się wygodnie i wyciągając przed siebie nogi, krzyżując je w kostkach. Co jak co, ale tutaj mogła znaleźć najlepiej płatną robotę. Wystarczyło usiąść, poczekać i zwrócić na siebie uwagę umundurowaniem czy uzbrojeniem.
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2006
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, pirat. Za jej głowę wyznaczono sporą nagrodę.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 lip 2012, o 23:46

Przeczucia Jeanette okazały się trafne, gdyż już po piętnastu minutach do jej stolika podszedł rosły jak na swoją rasę batarianin, nie zajmując przy nim miejsca, a jedynie wyczekując, aż Hawkins odnotuje jego obecność. Bez względu na to, czy kobieta zaszczyciła go spojrzeniem, czy nie, odezwał się po chwili, mówiąc głośno i wyraźnie, próbując tym samym przedrzeć się się głośną, elektroniczną muzykę, wypełniającą otoczenie.
- Ty jesteś to byłe Widmo, ta? - zapytał nieprzyjemnym głosem jak na kogoś, kto próbuje uzyskać zainteresowanie słuchacza. - Aria T'Loak chce z tobą pogadać. Teraz - nacisnął, nie ruszając się ani na centymetr z miejsca, oczekując na odpowiedź.
Wszystkie pary oczu batarianina wpatrywały się w Hawkins, a chociaż istota nie była kobiecie znana z wcześniejszych wizyt w Zaświatach, biła od niej nieuzasadniona niechęć i opór, skierowany na byłe Widmo. Nieprzychylnym i złowrogim wzrokiem obserwował Jeanette, sprawiając wrażenie podirytowanego obecnością byłego "przedstawiciela" spraw Cytadeli, w ciszy oczekując na odzew, nie ruszając się ze swojego miejsca ani na krok.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 lip 2012, o 23:57

Kątem oka zauważyła, że ktoś podszedł do jej stolika. Tak jak podejrzewała. Zajęta wcześniej odpalonym papierosem jedynie wciągnęła dym do płuc, by po chwili wypuścić go w kierunku sufity, jak gdyby nie zdając sobie sprawy z obecności batarianina. Dopiero gdy skończył mówić zaszczyciła go ironicznym spojrzeniem.
- Nieco milej, bo wprasuję ci blat tego stołu w mordę - rzuciła swobodnym głosem, jakby pouczała go o spuszczaniu klapy w kiblu. Niechętnie podniosła się z miejsca, bo, pomimo tego, że od Arii zawsze dostawało się najlepsze zadania, a właśnie po to tu przyszła, zawsze lepiej jest sobie posiedzieć w fotelu i pooglądać tancerki. Na wypadek, gdyby batarianin niezbyt dobrze przyjął jej uwagę, też była przygotowana, by spełnić swoją obietnicę. Nie musiała nawet wyciągać pistoletu. Wypuściła z płuc dym i wetknęła papierosa do ust, patrząc wyczekująco na obcego, i tylko czekając, aż da jej powód do wszczęcia burdy.
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2006
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, pirat. Za jej głowę wyznaczono sporą nagrodę.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

19 lip 2012, o 00:24

Na dźwięk słów Hawkins batarianin cofnął się nieznacznie, niby to przenosząc ciężar ciała na drugą nogę, w praktyce zaś odsuwając się odrobinę od byłego Widma. Kiedy ta wstała, wyraz jego twarzy nie zmienił się, pozostał niechętny i nieskory do współpracy, skończyło się na tym jednak i obyło bez pyskówek. Dla dobra nerwów Jeanette, dla dobra "mordy" batarianina, istota prychnęła jedynie niemrawo pod nosem, po czym przerzuciła czterema oczami wskazując kierunek, którym mieli się udać, aby dotrzeć do słynnej, trzymającej pieczę nad Omegą asari.
Batarianin szedł pierwszy. Przez całą, krótką wędrówkę nie odwrócił się ani na moment w kierunku Hawkins, unikając jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego z kobietą, przodując w marszu do miejscówki Arii T'Loak. Kiedy zbliżyli się do schodów, prowadzących do asari, batarianin przystanął, odwracając się w końcu w kierunku Jeanette, skinieniem głowy wskazując kierunek.
- Czeka u góry - powiedział, nie spuszczając z niej dwóch par oczu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8793
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

19 lip 2012, o 13:11

Nie zamierzał wszczynać burd, w przeciwieństwie do niej. Ale jako, że zachował się ładnie, to nawet mu to daruje. Tylko na tę chwilę, w końcu czekała Aria, a kobieta raczej nie słynęła z wielkich zapasów cierpliwości. Hawk parsknęła ironicznym śmiechem widząc zachowanie batarianina, ale ruszyła w kierunku wyższych poziomów Zaświatów.
- Tak myślałam - mruknęła cicho i uśmiechnęła się z satysfakcją. Nawet, jeżeli przeciętnemu człowiekowi takie zachowanie z pewnością by jej nie dało, ona lubiła się pośmiać z jednego powodu - bo wiedziała, jak bardzo zdenerwuje tym drugą osobę. W przypadku osób bliższych - droczenie się. W przypadku reszty zwyczajna złośliwość. No i z doświadczenia wiedziała, że większość wyprowadzonych z równowagi osobników zaczyna albo tracić kontrolę, przez co słabiej idzie im w walce, albo wręcz przeciwnie, jak ona sama - wtedy rozrywka byłaby większa.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2006
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, pirat. Za jej głowę wyznaczono sporą nagrodę.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 kwi 2013, o 22:14

Wyyrlok lubił przychodzić do poziomu dla VIP'ów. Muzyka, którą tutaj puszczano, była mniej "nachalna". Bane nie był typem turianina, który odnajdywał się w szalonych pląsach. Przychodził tutaj wypić i porozmawiać z innymi istotami inteligentnymi (po pracy) , bądź pilnować porządku (w godzinach pracy). Niewątpliwie można było spotkać tu znane w galaktyce osobistości - nie tylko z półświatka. "Celebryci" często przywali na Omegę, aby na tej "stacji bezprawia", bezkarnie się zabawić. Wyyrlok kiwnął znajomemu ochroniarzowi - krępemu kroganinowi, który gestem ręki zaprosił go do środka. Bane skończył już prace (o ile praca u Królowej kiedykolwiek się kończy) i mógł oddać się czystemu relaksowi. Zamówił przy barze drinka. To już kolejny dzisiejszego wieczoru, ale turianin nie bał się upoić. Ma macną głowę.
Wyyrlok Bane

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 21:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 kwi 2013, o 22:57

Nuda jest jedną z najgorszych rzeczy, które mogą człowieka w życiu spotkać. Aby jej uniknąć, Saika postanowiła zabawić się trochę w Zaświatach. Poziom dla VIP-ów wbrała nie dlatego, że się do takowych zaliczała lub uważała go za lepszy, lecz ze względu na zwykłą, ludzką ciekawość. Nie był on ogólnie dostępnym, co czyniło go bardziej interesującym dla dziewczyny.
Z trudnem powstrzymała się przed zatrzymaniem się chociażby na chwilkę przy wejściu. Wiedziała, że sprawiając wrażenie niezdecydowanej jedynie utrudni sobie zadanie, jakim było dostanie się do środka. Kątem oka dostrzegła zbliżającgo się do niej ochroniarza. Chciała go zignorować, jednak ten zatrzymał ją, żądając ujawnienia tożsamości bądź też innego powodu, dla którego miałby ją wpuścić.
Dziewczyna przewróciła oczami. - Wyyrlok Bane - rzuciła krótko, po czym nie czekając na odpowiedź ruszyła przed siebie. Oczywiście nie miała pojęcia, czy mężczyzna znajduje się aktualnie w Zaświatach, ale czy miało to w tej chwili jakiekolwiek znaczenie? Był jej przepustką, to się liczyło.
Usiadła na jednym ze stołków przy barze i zamówiła drinka. Popijając go powoli, zaczęła rozglądać się po sali. Nie spodziewała się ujrzeć tutaj zbyt wielu znajomych twarzy, ale kto wie, może akurat czekało ją zaskoczenie?
ObrazekObrazek


Aktualny ubiór


"To jest Saika, tego nie zrozumiesz"
Saika Valliniss

Avatar użytkownika
 
Posty: 40
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 20:23
Miano: Saika Valliniss
Wiek: 20
Klasa: inżynier
Rasa: człowiek
Zawód: artystka/najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

17 kwi 2013, o 23:25

Wyyrlok od razu ją zauważył... Piękna, ludzka dziewczyna. Nie sądził, że skorzysta z zaproszenia, które złożył jej jeszcze kilka godzin temu... a jednak. Powoli wstał i skierował się do jej stolika. Zabrał z baru, postawioną przed sekundą przez barmana, szklankę z niebieską cieczą.
- Przyszłaś! Mogę się dosiąść? - nie czekając na pozwolenie odsunął sobie krzesło. Podał jej drinka i usiał wygodnie. - Wiesz... Ja zdradziłem Ci swoje imię, czas abyś Ty zdradziła mi Swoje. - Wyyrlok wpatrywał się w oczy dziewczyny. Uśmiechnął się serdecznie i rozejrzał po lokalu. - Ładnie tutaj, co? - wziął łyk ze swojej szklanki.
Wyyrlok Bane

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 21:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 16:16

Saika lekkim ruchem głowy odrzuciła na bok grzywkę, która opadła jej na oczy i spojrzała na turianina. Rozpoznała w nim poznanego parę godzin wcześniej mężczyznę, z którego powodu podobno się tutaj znajdowała. Przyjęła drinka i popijając go, zaczęła przyglądać się towarzyszowi.
- A czy moje imię ma jakiekolwiek znaczenie? Wykaż się kreatywnością i nazywaj mnie jak chcesz. - odparła, przekrzywiając delikatnie głowę. - Saika. - dodała po chwili z uśmiechem.
słysząc pytanie Wyyrloka, odstawiła szklankę na stolik i skierowała swój wzrok na resztę sali, oceniając szybko jej wygląd. - Tak... Z pewnością jest ładniej niż na pozostałych poziomach, jednakże i one są ciekawe... Każdy ma swoje plusy i minusy.
W trakcie mówienia wzrok Saiki ślizgał się po parkiecie, suficie i ścianach, przeskakiwał z postaci na postać, aby w końcu zatrzymać się na oczach turianina. Dziewczyna uśmiechnęła się kącikiem ust, po czym ponownie wzięła do ręki szklankę z napojem.
ObrazekObrazek


Aktualny ubiór


"To jest Saika, tego nie zrozumiesz"
Saika Valliniss

Avatar użytkownika
 
Posty: 40
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 20:23
Miano: Saika Valliniss
Wiek: 20
Klasa: inżynier
Rasa: człowiek
Zawód: artystka/najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 17:05

Wyyrloka zaszokowała odpowiedź dziewczyny. - W moim zawodzie często nie używa się imion... Nie dam Ci imienia - zaśmiał się. - Tak, ten poziom ma klimat. - Zmierzył dziewczynę wzrokiem od głowy do piersi. - Zapewne u swojej rasy uchodzisz za atrakcyjną, prawa? - uśmiechnął się. - Skoro podobasz się takiemu turianinowi, jak ja... To u swojego gatunku musisz mieć jeszcze większe powodzenie. Co taka ładna dziewczyna robi na Omedze?
Wyyrlok Bane

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 21:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 20:37

Dziewczyna uśmiechnęła się w odpowiedzi na słowa Wyyrloka. Przywykła już co prawda do tego typu komplementów, nie robily więc one na niej większego wrażenia, ale nie ulegało wątpliwości, że były miłe. Rozśmieszylo ją jednak pytanie turianina. Brzmialo ono tak, jakby jej uroda czynila dziwnym jej pobyt na Omedze, a przecież wygląd nie miał nic tutaj do rzeczy, liczył się charakter. - Po prostu zwiedzam świat. - odpowiedziała. - Jest zbyt ciekawy, by siedzieć w jednym miejscu. Chcę zobaczyć, przeżyć, doświadczyć wszystkiego co się da.
Saika podparła delikatnie podbródek dłonią i w zamyśleniu utkwiła wzrok w bliżej nieokreślonym punkcie obok towarzysza. Zaczęła się zastanawiać, co właściwie robiła Omedze. Była tu już od dwóch tygodni, podczas których nie wydarzyło się nic specjalnie interesującego. Nie była z tego faktu zadowolona i postanowiła to zmienić.
- Mógłbyś powiedzieć mi o jakiś godnych odwiedzenia miejscach w okolicy? - zapytała.
ObrazekObrazek


Aktualny ubiór


"To jest Saika, tego nie zrozumiesz"
Saika Valliniss

Avatar użytkownika
 
Posty: 40
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 20:23
Miano: Saika Valliniss
Wiek: 20
Klasa: inżynier
Rasa: człowiek
Zawód: artystka/najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 20:47

- Moja droga, Omega to nie jest przytulne miejsce, które warto zwiedzać. Jedyne, warte uwagi miejsca to klub Zaświaty i moja sypialnia - zaśmiał się rubasznie. - Jak chcesz przeżyć na tej stacji i zaznać odrobiny przygody, to trzymaj się mnie - wziął pokaźny łyk drinka. Dziewczyn intrygowała go. Co gorsza, sam nie wiedział dlaczego. - Jesteś najemnikiem? - jego twarz wykrzywiła się, nie na słowo, ale na myśl. - Masz przy sobie broń? Widzisz, ja jestem po części najemnikiem... Choć wolę określenie "ochroniarz", bo tym się zajmuję na stacji - ponownie uśmiechnął się. - Masz bardzo ładne oczy...
Wyyrlok Bane

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 21:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 21:13

Dziewczyna zaśmiała się krótko. - A skąd przeświadczenie, że pytam o przytulne miejsca? One niekoniecznie są tymi najciekawszymi... - zawiesiła głos na chwilę, po czym uśmiechnęła się, mrużąc lekko oczy, co nadało jej wygląd drapieżnej kotki. - Owszem, jestem najemnikiem, a także arystką... Te zawody najbardziej mi odpowiadają i pasują do mnie i mojego stylu życia. - wyjaśniła. Pominęła pytanie dotyczące broni. Owszem, miala ją przy sobie, jednakże nie widziała powodu, by teraz o tym wspominać.
Skrzywiła się niezauważalnie na komentarz dotyczący jej oczu. Był to nietrafiony komplement. Saika zdawała sobie sprawę z ich uroku, ale... Były oczami jej matki. Nie kojarzyły jej się dobrze. To wystarczało, by ich nie lubić. Mimo to dziewczyna uśmiechnęła się w odpowiedzi. W końcu słowa Wyyrloka powinny być dla niej raczej miłe i dziwne by było, gdyby okazała niezadowolenie. Nie widziała jednak potrzeby, by skomentować je w jakikolwiek inny sposób.
ObrazekObrazek


Aktualny ubiór


"To jest Saika, tego nie zrozumiesz"
Saika Valliniss

Avatar użytkownika
 
Posty: 40
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 20:23
Miano: Saika Valliniss
Wiek: 20
Klasa: inżynier
Rasa: człowiek
Zawód: artystka/najemnik
Kredyty: 15.000

Re: 'Zaświaty' - poziom dla VIPów

18 kwi 2013, o 22:10

- Jeśli naprawdę szukasz miejsc ciekawych... udaj się w inną część galaktyki, albo idź ze mną do łóżka - uśmiechnął się zaczepnie - bo tutaj - nie znajdziesz niczego, czego zwiedzenie, nie kosztowałby życia. - ruchem reki zamówił kolejnego drinka. - Może powiesz mi coś o sobie?
Wyyrlok Bane

Avatar użytkownika
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 21:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Następna strona

Powrót do Centrum Omegi

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość