Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Ulice Omegi

25 lip 2013, o 21:34

- To przecież nie jest twoja wina - rzekł spokojnie i jakby z lekkim współczuciem, przechylając przy tym delikatnie głowę na bok. Cholera. Dlaczego on musiał być jakimś zwykłym, szarym quarianinem bez żadnych wpływów w galaktyce? Chociaż właściwie, który quarianin miał jakieś wpływy? - Właściwie to pewnie też stereotypy, jak w przypadku mojej rasy... Ale skoro udało mi się już raz tam wejść, a przy wyjściu nie miałem problemów, to oznacza, że powinienem też móc bezproblemowo tam wrócić... - wymruczał tak jakby do siebie, ale nadal dostatecznie głośno, by Kiru go słyszała. - Może mógłbym ci jakoś pomóc?
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

25 lip 2013, o 22:36

- Przykro mi, ale muszę cię rozczarować - pokręciła głową - to nie stereotypy tylko najszczersza prawda. Myślę, że w extrenecie są jakieś informacje na temat tego co stało się sześćdziesiąt lat temu. Zresztą problemem nie jest wejście -wyjaśniła - z tym dam sobie radę, ale to że wyróżniam się z tłumu. Ktoś taki jak ja nigdy się tam nie ukryje.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 00:39

- Sześćdziesiąt? Ludzie pogryźli się z turianami jakieś trzydzieści, a teraz całkiem nieźle się dogadują - zamrugał kilka razy swoimi niebieskimi, świecącymi ślepkami. Lubił ludzi. Wiele się o nich naczytał i szczerze powiedziawszy, myślał o poleceniu na ich główną planetę - Ziemię. Miałby tyle do zwiedzenia, a w chwili obecnej i tak nie miał zbytnio nic do roboty. - Hmm... Właściwie... Gdyby tak... - jeden świecący punkcik na masce przymrużył się lekko, kiedy quarianin uniósł ręce. Ustawił dłonie tak, jakby chciał zakryć górną i dolną część głowy pani yahg. Tak, żeby widzieć mniej więcej tylko oczy. - A gdybyś ubrała się jak kroganka? Widziałem kiedyś taką, która miała coś w stylu kaptura na głowie... Pewnie zakryłby te rogi. I górne oczy. I większość szczęki... - zwiesił łapki wzdłuż tułowia. Drugi świecący punkcik też się zmrużył. - Keelah... I czemu ja się łudzę, że ten plan by wypalił...
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 11:47

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Kiru była dokładnie tego samego zdania. Plan przedstawiony przez quarianina był najbardziej absurdalnym i najmniej rokująym powodzenie jaki kiedykolwiek słyszała, a to już było nielada osiągnięcie.
- Czy we Flotylli słyszeliście kiedykolwiek o skanerach DNA? - Zapytała obiecując sobie w myślach szklaneczkę rynkolu po powrocie na statek. Inaczej nigdy nie pozbędzie się wizualizacji siebie w stroju kroganki. - Po bitwie o Cytadelę wszędzie.tego ponastawiali.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 13:05

Miał zbyt bujną wyobraźnię. Zdecydowanie. Przez moment nawet wydawało mu się, że widzi przed sobą stworzenie w przebraniu krogańskiej kobiety. Pokręcił głową na boki i przyłożył dłoń do szmaragdowej maski. Quariański facepalm nad swoją własną głupotą.
- Czyli... Naprawdę nie ma sposobu? - pytanie retoryczne, znał odpowiedź. W jego głosie zabrzmiał smutek. Choć był tchórzem, to jednak współczującym. Dla niego było niesprawiedliwe, że ktoś miał problemy z dostaniem się w jakieś miejsce tylko dlatego, że był innej rasy albo wyglądał inaczej. Albo jak już się dostanie, to że wszyscy dookoła patrzyli, czy na nikogo się nie rzuca. Dla Kaheri każdy był równy. Tylko co on się mógł znać, skoro żył tak krótko?
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 17:22

Quarianin najwyraźniej sam zdał sobie sprawę z własnej głupoty. Tak po prawdzie zadziwiał ją fakt, że on jeszcze żyje a nawet ukończył inicjację.
- Nic się nie zmieni dopóki moja rasa i Rada nie dojdą do porozumienia. - Odpowiedziała, zastanawiają się, jakim cudem ta rozmowa robi się coraz dziwniejsza. - A co do mnie... Ja się stąd nie ruszę i prędzej czy później muszą się.z tym pogodzić albo mnie zabić.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 19:04

Rozchylił lekko wargi, ale nie wydobył żadnego dźwięku. W porę pomyślał, że lepiej nie mówić byle czego, a przemyśleć. Skrzyżował ręce na piersi, odetchnąwszy spokojnie i głęboko. Już tak bardzo się nie bał, jednakże nadal zachowywał ostrożność. Musiał.
- Może kiedyś wreszcie zrozumieją, że nie mogą rozdzielać rasy na równe sobie i nienadające się do niczego - odezwał się wreszcie. - Rada wydaje się szanować tylko tych, którzy wchodzą w jej skład...
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 21:00

Najwyraźniej quarianin miał problem z przyjęciem do wiadomości, że Rada nie uważa jej rasy za bezużyteczną tylko za zbyt niebezpieczną. Właśnie z powodu swojej ignorancji członkowie poprzedniego rządu zgineli praktycznie na własne życzenie. Obecni zapewne prędzej czy później skończą tak samo.
- To nie do końca prawda. Niektórym nie podoba się, że ludzie dostali miejsce w Radzie.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 22:15

- Nie dziwię się. Wiele ras czeka już od dziesiątek lat, a twoja nawet nie może się pokazać w ich przestrzeni, podczas gdy ludzie dostali miejsce stosunkowo szybko - to nie tak, że nie lubił ludzi, zazdrościł im, czy coś. Wręcz przeciwnie - ziemianie byli kimś, kogo naprawdę podziwiał.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 22:39

- To, że nie zostaliśmy wtedy włączeni do galaktycznej społeczności to wina naszej natury i głupoty ówczesnej Rady. - wyjaśniła powoli - A ludzie w przeciwieństwie to tamtych ras udowodnili już swoją siłę
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

26 lip 2013, o 23:52

- Siłę... A jak mają siłę okazać volusowie? Kopiąc ich po kostkach? Nam nie zaufają, to wiadome. Elkorowie i hanarzy? Wszyscy wydają się być szarzy i zwykli - odpowiedział kobiecie nieco żartobliwym tonem. - Ludzie mieli szansę, bo Shepard został Widmem. I to zanim jego rasa dołączyła do Rady - czytanie w Extranecie wszystkiego, co tylko dotyczyło istot z Ziemi... Jego wiedza o gatunku ludzkim była niemożliwie duża - śledził każdy możliwy temat, wyłapywał nowinki, zakopywał się w ogromne ilości danych. I w sumie bez żadnego celu. Takie... dziwne hobby, można powiedzieć.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

27 lip 2013, o 21:47

- Właśnie tego nie rozumiem w waszej kulturze - stwierdziła, kręcąc głową z niezrozumieniem - jaki jest sens w pozwalaniu by słabi dochodzili do władzy? - była w stanie zrozumieć dlaczego turianie a nawet ludzie zostali dopuszczeni do Rady, asari ze swoją biotyką też nie były aż tak słabe. Ale salarianie, których ledwo się ściśnie i już połamani? Volusovie? Co do Sheparda, chyba nie było nikogo kto by o nim nie słyszał. Szkoda, że dał się zabić.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

27 lip 2013, o 22:27

- Nie wiem - odpowiedział jej krótko, rozkładając na chwilę ręce na boki w geście bezradności. - Może jestem za młody, żeby to zrozumieć, może to świat jest taki popierdolony... Polityka i tak mało mnie obchodzi - stwierdził. O tak. Polityka zajmowała u niego chyba ostatnią pozycję na liście tematów do rozmów. A przynajmniej bez szklaneczki turiańskiej, filtrowanej wódki.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

28 lip 2013, o 22:12

- Tak w ogóle - zaczęła rozglądając się po ulicy - Czy nie wiesz, że quarianin wędrujący samotnie po Omedze aż prosi się o kłopoty? - zapytała mając nadzieję, że w obcym kołaczą się jeszcze jakieś resztki zdrowego rozsądku.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

29 lip 2013, o 22:27

- Nie stać mnie na wynajęcie ochrony i nie tylko ja chodzę sam. Zresztą, zrobiłem, co miałem tu zrobić i mogę odlecieć w każdej chwili - przestąpił z nogi na nogę, odwracając na moment wzrok od twarzy Kiru i patrząc gdzieś na bok, jakby szukając zagrożenia. Cholera, skupiając się na niej przestał obserwować okolicę. I teraz dookoła mogli być osobnicy, którym łatwe zdobycie stosunkowo nowego statku warte jest zachodu ubicia jakiegoś chuchrowatego quarianina. - A c-co?
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

30 lip 2013, o 19:31

- Muszę cię rozczarować, ale nie wyglądasz jakbyś miał wystarczająco dużo kredytów bym chciała cię okraść - powiedziała trafnie odczytując emocje quarianina. Czy on sądzi, że jakby zamierzała go obrobić to by po prostu stała i gadała z nim by uśpić jego czujność? - A statek mam własny, nie potrzebuję drugiego i przestań się tak trząść. Dopóki jesteś ze mną żaden z tych mętów nic nie zrobi.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

4 sie 2013, o 19:42

- Dobrze wiedzieć... - stwierdził bez zbytniego entuzjazmu. Ale przestał się trząść. Chociaż jeden plus, co nie? - I... dlaczego? Znaczy się - czemu nic mi nie zrobią? Snajper może się tu kryć za pierwszym lepszym rogiem, a w dodatku nie wyglądamy na przyjaciół - Kaheri to idiota. Deal with it.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

4 sie 2013, o 20:05

- Na wrogów też nie wyglądamy. - stwierdziła - Większości lokalnych rzezimieszków nie stać na dobre wyposażenia, dlatego nie będą ryzykować rozerwania na strzępy dla kilku kredytów jakiegoś quarianina. A co, czyżbyś podpadł komuś kogo stać na wynajęcie zabójcy?
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kaheri'Virne vas Aristea
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 10 cze 2013, o 23:27
Miano: Kaheri'Virne vas Aristea
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Służy Flotylli; pilot
Postać główna: Raheen Valhiari
Status: Poszukiwany przez znajdującą się na Virmirze firmę tworzącą uzbrojenie
Kredyty: 15.000

Re: Ulice Omegi

4 sie 2013, o 20:13

Zza maski zostało mruknięte "ano fakt". Wyglądali raczej jak... Yahg i przerażony, o wiele mniejszy od rozmówcy quarianin. Żadnych relacji, po prostu rozmawiali. Nie mówili też na tyle głośno, by w promieniu jakichś trzydziestu metrów było ich słychać, czyli nie było wiadomo, o czym dokładnie rozprawiali. Kiru mogła go zastraszać, a z drugiej strony umawiać się na jakiś kolejny przyjacielski wypad. Ewentualni zabójcy musieliby się najpierw domyślić treści rozmowy.
- Dawno i nieprawda - stwierdził. - Podczas Pielgrzymki... naraziłem się pewnej firmie. Wątpię, żeby mnie szukali na Omedze, a w dodatku trudno byłoby im mnie rozpoznać. No wiesz... Quarianie w sumie wyglądają w większości tak samo. A wtedy miałem też inny ubiór.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Ulice Omegi

4 sie 2013, o 20:31

- Lepiej dla ciebie. - Stwierdziła wspominając wszystkie schematy i prototypy jakie miała okazję przemycać. Jeśli by pomyśleć o tym w ten sposób, to miała na pieńsku ze wszystkimi procentami broni w galaktyce. - Firmy produkujące broń bywają nieustępliwe jak piranie, szczególnie jeśli chodzi o kradzieże schematów nowych urządzeń.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Centrum Omegi”