Cronos jest niepozorną, normalnie nieuchwytną stacją Cerberusa leżącą w pobliżu Anadiusa - umierającego, czerwonego olbrzyma o masie 20 mas Słońca. Jego kształt pozwala na zacumowanie wielu statkom, jednakże bez poznania jej położenia od osób trzecich, jest praktycznie nie do wykrycia.
LOKALIZACJA: [Mgławica Koński Łeb > Anadius]

Punkt militarny Cerberusa

27 maja 2012, o 19:18

Cerberus posiada co prawda punkty militarne na każdej swojej stacji czy bazie, jednakże ten na Cronosie odpowiada także bezpośrednio za zaopatrywanie pozostałych, dzięki czemu zawsze posiada na magazynach odpowiednie ilości sprzętu. Składuje on przede wszystkim rzeczy opracowane przez naukowców należących do organizacji, ale znajdzie się także kilka modeli sprowadzanych od niezależnych producentów. To, co wyróżnia tutejsze produkty, to - podobnie jak w sklepach Przymierza i Widm - ich niedostępność na rynku ogólnym i unikatowość na tle innych towarów.
Punkt militarny jest duży, ponieważ połączony bezpośrednio z magazynem zajmuje się także wysyłką. Kupno odbywa się w niewielkim, całkowicie zelektronizowanym biurze bez uczestnictwa personelu, przy pomocy naściennego terminala z bazą produktów. Transakcji dokonać może tylko osoba z identyfikatorem członkowskim.Posiadane licencje producentów takich, jak:
  • Cerberus
  • Niezależni twórcy
Ceny:
  • hełmy - 25.000 kredytów
  • broń - ceny przedstawione pod modelami
  • modyfikacje broni - dostępne 3 poziomy każdego moda. 10.000 kredytów za 1 poziom i +5k za każdy następny


Akcesoria bojowe:
  • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
  • Granaty - cena za sztukę 60 kredytów
  • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
  • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
  • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.

Obrazek


Obrazek

Ciężki pancerz specjalny Cerberusa posiada jako całość 10% bonus do zapasu amunicji, 10% bonus do tarcz, 10% bonus do obrażeń od broni i 20% bonus do żywotności. Noszony bez hełmu odejmuje bonus do tarcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 34.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Cerberusa o nazwie Inferno posiada jako całość 30% bonus do obrażeń od mocy i 30% bonus do szybkości ładowania mocy. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do szybkości ładowania mocy. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 34.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

Obrazek

Pancerz specjalny Cerberusa o nazwie Pancerz Zbieraczy posiada jako całość 20% bonus do szybkości regeneracji tarcz, 20% bonus do tarcz i 20% bonus do żywotności. Noszony bez hełmu odejmuje 10% od bonusu do szybkości regeneracji tarcz. Niemożliwe jest zakupienie go w częściach, a komplet wynosi cenowo 50.000 kredytów. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do informacji zgromadzonych przez biuro SOC w zakładce Inne > Opancerzenie > Pancerze specjalne.

BROŃ PALNA

M-25 Szerszeń
Rodzaj: p. maszynowy
Poziom: Q2
Typ: samoczynna
Amunicja: 24/144
Cena: 31.000
M-13 Raptor
Rodzaj: snajperka
Poziom: Q2
Typ: samopowtarzalna
Amunicja: 15/105
Cena: 28.000
M-55 Argus
Rodzaj: k. szturmowy
Poziom: Q1
Typ: samoczynna
Amunicja: 21/168
Cena: 16.000
M-96 Motyka
Rodzaj: k. szturmowy
Poziom: Q2
Typ: samoczynna
Amunicja: 16/96
Cena: 34.000
M-22 Patroszyciel
Rodzaj: strzelba
Poziom: Q2
Typ: strzelba
Amunicja: 3/15
Cena: 39.000


MODY DO BRONI
Bagnet
Obrażenia na poziom: +2,5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: strzelby
Lufa dużego kalibru
Obrażenia na poziom: +2,5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: strzelby
Ulepszony celownik
Celność na poziom: 5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: k. wyborowe
Inteligentny czok
Celność na poziom: +5%
Poziom I: 15%
Kooperuje z: strzelby
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9232
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Punkt militarny Cerberusa

13 cze 2012, o 00:04

Wymijając najpierw szeregi poukładanych na sobie skrzyń i innych pojemników ze szczelnie opieczętowanymi zawartościami, a potem kilkoro ludzi przyodzianych w śnieżnobiałe mundury z odrobiną typowej dla nich czerni, Carmen w końcu dotarła do punktu kupna. Niewielkie biuro zdawało się, kontrastowo do samego magazynu, niezwykle czystym, wręcz sterylnym miejscem. Samej oficer to nie zdziwiło, gdyż było to raczej dość normalne dla Cerberusa, a i na podziwianie wnętrz tu nie przyszła.
Zdecydowanym ruchem ręki wprowadziła na omni-kluczu komendę wyświetlającą identyfikator członkowski, po czym dane przesłała do holograficznego terminala na ścianie obok. Po krótkim oczekiwaniu i sygnalizującym o prawidłowym przebiegu autoryzacji "pipnięciu", wybiła na klawiaturze kod odpowiadający pozycji M-22 Patroszyciel. Po następnych kilku sekundach oczekiwania i ubyciu na koncie stosownej sumy usłyszała już tylko pracę mechanizmów zainstalowanych w magazynie. Wyszedłszy, uświadczyła przed sobą nieotwierany, zaplombowany neseser z oznakowaniem Cerberusa. Zgarnąwszy go bez chwili wahania udała się w swoją stronę.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Carmen Ortega

Avatar użytkownika
Grafik
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medale: 4
Rekrut (1) Ostatni świadek (2) Medal za długą służbę (1)

Re: Punkt militarny Cerberusa

18 cze 2012, o 12:45

Oficer Inviere doskonale znała drogę do punktu militarnego. Spędziwszy na stacji zaledwie parę tygodni wydawać by się mogło, iż wciąż jest jedną z nowicjuszy, prawda jednak była taka, iż kobieta bardzo dobrze orientowała się na masywnej stacji. Gina była osobą doskonale odnajdującą się w tłumie, pośród dziesiątek żywych istot, spraw do rozwiązania, przesyłek do przekazania czy rozmów do przeprowadzenia. Niczym ryba w wodzie.
Zaglądała już wcześniej do punktu militarnego, w ciszy rozważając wszelkie możliwe scenariusze wydania zarobionych kredytów. Głęboko zastanawiała się nad zakupem pancerza - jako była oficer wojsk Przymierza znała wagę dobrze dobranego stroju na polu walki. Nie wątpiła w to, że nadejdzie dzień, kiedy pancerz ów okaże się niezbędny, na chwilę obecną jednak nie była co do takiego zakupu całkowicie przekonana.
Uruchomiwszy swoje omni - narzędzie, dokonawszy potrzebnej autoryzacji, zdecydowała się na zakup ciężkiego pistoletu M-258 Szpon. Ulubionym typem broni Inviere były małe, acz śmiercionośne urządzenia. Jej dwa działka ręczne M - 6 Kat dobrze jej służyły w przeciągu ostatnich paru miesięcy, utwierdzając kobietę w przekonaniu, że karabiny szturmowe, strzelby, czy - olaboga - karabiny snajperskie nie są w jej typie.
Kiedy przelała odpowiednią ilość kwoty na wyznaczone konto, wyłączyła swój omni - klucz, mając poczucie dobrze wydanych, ciężko zarobionych pieniędzy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

Strój Inviere | Statek Millenium Falcon | >Motyw Giny!<
GG: 2428221 (Jeśli napiszesz, przedstaw się)
Hunter

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:43
Miano: Gina Inviere
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Kredyty: 28.000
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Punkt militarny Cerberusa

18 wrz 2014, o 11:07

12 pochłaniaczy ciepła, 12 granatów, 5 medi-żeli, 5 omni-żeli, M-55 Argus 16000.
Identyfikator na omnikluczu zapulsował łagodną zielenią i potwierdził możliwość transakcji. Po chwili Bleys zgarnął z blatu paczki sprzętu pachnące jeszcze świeżością. Ruszył do niewielkiej strzelnicy w obrębie punktu militarnego. Tam ściągnął plomby z nesesera i wydobył karabin. Przyjemnie było poczuć jak broń rozkłada się niemal bezszelestnie na pełną długość.
Ustawił program treningowy strzelnicy, który powołał do życia holograficzne postacie. Oparł dobrze kolbę Argusa o ramię i krótką serią wyeliminował pierwszy cel. Ramię prawie w ogóle dziś nie bolało, były komandor cieszył się, że miesiące rehabilitacji i ćwiczeń zaprocentowały wreszcie pozytywnie w leczeniu rany. Bleys zapomniał się całkowicie pochłonięty treningiem, charakterystyczny rytmiczny stukot Argusa działał nań niemal hipnotyczną kojącą mocą. Zerknął na wynik punktów, był naprawdę podekscytowany, forma zupełnie jak w czasie treningu N6! Ostatni czerwony hologram terrorysty trzymający niebieskiego zakładnika i będzie rekord od czasu otrzymania rany. Naraz dłoń zamrowiła i odrętwiała, mężczyzna pociągnął zbyt niecierpliwie i paskudnie "zerwał spust". Seria przeszyła błękit holograficznego zakładnika. Belford odłożył karabin i rąbnął z rozmachem pięścią w ściankę strzelniczego boksu. Rozprostował i zgiął odrętwiałe palce kręcąc zirytowany głową. Zapakował sprzęt i ruszył w kierunku wyjścia.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
-30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔

Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven

Obrazek
Bleys Belford

Avatar użytkownika
 
Posty: 275
Dołączył(a): 13 cze 2014, o 20:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medale: 2
Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1)

Re: Punkt militarny Cerberusa

18 kwi 2015, o 16:41

Belford wprowadził swój identyfikator i oddał swój karabin w ręce zautomatyzowanych skanerów. M-55 Argus był ciężki i miał sporą siłę ognia. Żołnierz nie miał jednak okazji wykorzystać owej siły w pełni podczas ostatniego zadania. Co prawda karabin położył trupem Anette, szaloną biotyczkę na podwodnej ziemskiej stacji Raitaro, ale komandor wiedział, że to broń dobra pole bitwy, lub ciężkie uliczne zamieszki i pacyfikację tłumu. Podczas ostatniej misji zaś, na stacji pełnej delikatnej aparatury wciąż niepokoił się o precyzję strzału.
Gdy opisał w terminalu stan swej broni i skanery potwierdziły jego opinie Belford sprzedał Argusa bez większego żalu.
Widział już godnego następcę dla swojej starej broni. Wybrał na terminalu model karabinu M-96 Motyka. Potem zatwierdził transakcję kupna i sprzedaży obu przedmiotów. Choć nowy Mattock nie miał tak wielkiej siły obalającej pojedynczego pocisku, a większa szybkostrzelność prędzej przegrzewała ogniwa, Bleys uważał, że da sobie z tym radę. Po zdjęciu plomb na opakowaniu zważył nową "zabawkę" w dłoniach wyczuwając jej balans. Już pierwsza seria na pobliskiej strzelnicy dowiodła, że broń bije na głowę starego Argusa pod względem celności. Do tego ten miękki odrzut! - tak niewielki jak w dobrze zaprojektowanym pistolecie maszynowym, zbliżony do pożyczonego od sierżanta Straussa Huraganu N7, z którego również strzelał na Raitaro. Nowy karabin był jednak niewiele lżejszy od modelu M-55, dlatego Belford postanowił, że przy najbliższym pobycie na Sur'Kesh poszuka odpowiednich lżejszych elementów do tej broni.
Po załatwieniu formalności w centrali mógł wrócić na pokład Hekate i ruszyć w kolejny rejs.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
-30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔

Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven

Obrazek
Bleys Belford

Avatar użytkownika
 
Posty: 275
Dołączył(a): 13 cze 2014, o 20:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medale: 2
Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1)


Powrót do Cronos

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość