Zeven jest typowo badawczą stacją należącą do Cerberusa, zajmującą się tylko i wyłącznie badaniami nad nowoczesną technologią. Jest przy tym ważnym punktem, zarówno dla rozwoju w dziedzinie inżynierii, jak i obiektem, w którym wiele inwestorów pokłada nadzieje. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych placówek tego typu, dzięki czemu niektórzy agenci wręcz marzą, żeby się na niej znaleźć.

Kwatera komunikacyjna

13 maja 2012, o 14:05

Obrazek
Człowiek Iluzja nigdy nie lubił, gdy niepowołane oczy czy uszy wiedziały zbyt dużo. Szczególnie, gdy w grę wchodziło jego życie, lub życie najbardziej oddanych sprawie organizacji agentów. Dlatego właśnie też powstał tutaj ten specyficzny pokój.

Wnętrze ogarnia ciemność, w której z trudnością można się połapać i dostrzec choć czubek własnego nosa. Jedyne, co tu na pewno się znajduje, to wydrążony w podłodze okrąg podświetlany blado-czerwonym i niebieskim światłem. Gdy w środku niego stanąć, wysyła on wiadomość do podobnego odbiornika w podłodze pokoju Człowieka Iluzji, materializując trójwymiarowy hologram rozmówcy. Przesyła on także dźwięk, więc można to nazwać swojego rodzaju "video-konferencją".

Raczej nie jest wskazane, by niepokoić go bez przyczyny, dlatego najczęściej kwatera komunikacyjna jest zamknięta i otwierana jedynie wtedy, gdy zażyczy sobie tego najwyższy przełożony (w przypadkach, gdy on sam zechce wszcząć rozmowę).
ObrazekObrazek

Strój Inviere | Statek Millenium Falcon | >Motyw Giny!<
GG: 2428221 (Jeśli napiszesz, przedstaw się)
Hunter

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:43
Miano: Gina Inviere
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Kredyty: 28.000
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Powrót do Stacja Cerberusa Zeven

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość